Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

Křeslo je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěno.

 

Marcel Wanders
designer

Marcel Wanders je přední světový designér sídlící v Amsterdamu. Navrhl více než 1900 ikonických produktů a návrhů interiérů po celém světě.

Jiny autor

Taburet Bis

kolekce/kresla/taburet-bis01.jpg kolekce/kresla/taburet-bis02.jpg kolekce/kresla/taburet-bis03.jpg kolekce/kresla/taburet-bis04.jpg

Taburet Bracque

kolekce/kresla/taburet-bracque01.jpg

Taburety Melpot

Melpot je víceúčelová a neobyčejně modulární nábytková souprava pro obytný prostor. Skládá se ze sedáků, taburetů, knihoven a polic. Návrh zpracoval Mauro Lipparini a Melpot je tak skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí každý detail uzpůsobit svým představám.
Všechny jednotlivé díly jsou zaměnitelné: lze je přemisťovat nebo použít samostatně. Kombinace potahu z textilu a kvalitní kůže Natuzzi z každého místa udělá originální a krásný prostor. Základní vzhled modelu doplňuje mini kolekce polštářků různých barev, materiálů i rozměrů.
Při volbě materiálu pohovky Melpot můžete vybírat z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi. K dispozici je přes 200 barev.

kolekce/kresla/taburet-melpot-image01.jpg kolekce/kresla/taburet-melpot-image02.jpg kolekce/kresla/taburet-melpot-image03.jpg kolekce/kresla/taburet-melpot01.jpg kolekce/kresla/taburet-melpot02.jpg

3041

kolekce/kresla/3041-01.jpg kolekce/kresla/3041-02.jpg kolekce/kresla/3041-03.jpg

Adore

Ikonické a smyslné křeslo Adore pochází z dílny designérky Niky Zupanc. Je otáčecí a můžete si vybrat čalounění ze široké škály látek a kůží. Noha je vždy ve světle zlatém kovu.

kolekce/kresla/adore-image.jpg kolekce/kresla/adore01.jpg kolekce/kresla/adore02.jpg

Aftereight

Křeslo s vintage designem a perfektními proporcemi pro bezkonkurenční pohodlí.

kolekce/kresla/aftereight01.jpg kolekce/kresla/aftereight02.jpg kolekce/kresla/aftereight03.jpg

Agra

Elegantní křeslo s krásným, atypickým kovovým podnožím je skvělým doplňkem do obývacích prostorů.
Díky svému subtilnímu vzhledu se hodí i do mnoha interiérů.

kolekce/kresla/agra01.jpg kolekce/kresla/agra02.jpg kolekce/kresla/agra03.jpg kolekce/kresla/agra04.jpg

Altea

Altea, nadčasové Bergère, nabízí komfortní sezení díky svým komfortním proporcím. Elegantní a rafinované, je vhodné buď do obývacího pokoje nebo do ložnice. Dostupné jako fixní nebo polohovací křeslo s pohodlným mechanismem zádové opěrky, který je snadno ovladatelný. Dostupné v kůži, látce nebo mikrovláknu s dřevěnými nohami.

kolekce/kresla/altea_image.jpg kolekce/kresla/altea01.jpg kolekce/kresla/altea02.jpg

Amadeus

Klasické křeslo s jemně otevřenou základnou má vinuté oblé hrany. Přizpůsobivá záda, hluboký sedák a pevná opěrka zaručují velké pohodlí. Podoba vinutí područek je okouzlující: detail hlavové boční opěrky, která se ovíjí kolem polštáře z obou stran je unikátní; zdobení, které jde po obvodu celého křesla je velice rafinované. Dřevěné nohy jsou ve tvaru uříznuté pyramidy a jsou zdobeny tenkou vrstvou kovu. Výplň z husího peří nabízí odpovídající pohodlí. Amadeus je k dispozici v kůži. Kontrastní zdobení je k dispozici na požádání.

kolekce/kresla/amadeus_image.jpg kolekce/kresla/amadeus_image2.jpg kolekce/kresla/amadeus01.jpg

Anteprima

Anteprima je výsledkem produktivní a zajímavé spolupráce s architektem a designérem Claudio Bellini, pocházejícím z Milána (syn známého architekta, který projektoval budovu HighPoint), který navrhl toto křeslo speciálně pro společnost Natuzzi. Díky kompaktnosti, rafinovaným liniím, povrchovému provedení a zdobným kovovým nohám je Anteprima velice pohodlné a designově krásné křeslo.

kolekce/kresla/anteprima_image.jpg kolekce/kresla/anteprima_image2.jpg

Amalia

Model Amalia je k dispozici také jako pohovka.

kolekce/kresla/amalia-image01.jpg kolekce/kresla/amalia01.jpg kolekce/kresla/amalia02.jpg kolekce/kresla/amalia03.jpg

Aura

Křeslo Aura je jedinečné svou variabilitou. Máte možnost zvolit si křeslo s  nízkými nebo vysokými zády. Toto křeslo interpretuje komfort a relaxaci v novém světle. Aura má dřevěné nohy s volbou dvou konečných úprav a to v kávovém nebo ořechovém odstínu. Křeslo Aura si můžete objednat jak v látkovém tak v provedení v kůži v široké škále barev z kolekce Natuzzi.

kolekce/kresla/aura01.jpg kolekce/kresla/aura02.jpg

Blossom

Designer: Claudio Bellini

Křeslo Blossom zapadne do každého interiéru. Je inspirováno stylovými padesátými léty. Dřevěné nožky dodávají křeslu nadčasový šmrnc.

kolekce/kresla/blossom-image01.jpg kolekce/kresla/blossom01.jpg kolekce/kresla/blossom02.jpg kolekce/kresla/blossom03.jpg

Botanic

Designer: Claudio Bellini

Křeslo Botanic je inspirováno organickými tvary přírody a svým designem připomíná padesátá léta.
Příjemné útočiště, které dodává vašemu interiéru styl a originalitu.

K dispozici v kůži i v látce.

Model Botanic je k dispozici také jako pohovka.

kolekce/kresla/botanic-image01.jpg kolekce/kresla/botanic01.jpg

Butterfly

Křeslo Butterfly je vlastně předělávkou čtecího křesla, je široké, přizpůsobivé a pohodlné. Zachovává detaily řemeslné práce na klasickém křesle, ale je oblečeno do nového moderního hávu. Nabízí velice pohodlný sedák díky jeho skvělým proporcím a měkkosti a tvarům. Na područkách má zdobný lem, možno také zvolit v kontrastní barvě. K dispozici v kůži, látce nebo mikrovlákně.

kolekce/kresla/butterfly_image.jpg kolekce/kresla/butterfly01.jpg kolekce/kresla/butterfly02.jpg

Cammeo

Cammeo je minimalistické designové křesílko s péřovými zády i sedákem, což je kombinace, která zaručuje maximální komfort. Unikátní kovový rám dává lehkost a pocit harmonie z celé konstrukce.

kolekce/kresla/cammeo_image.jpg kolekce/kresla/cammeo01.jpg

Cassia

Design křesla Cassia spočívá v zaoblené skořápce, která je vsazená do konstrukce z masivního dřeva. Autorem tohoto křesla je designér Mauro Lipparini.

Možnosti:
Potah je možné objednat i v kombinaci kůže a látky. Masivní dřevěná konstrukce je k dispozici ve více vyhotoveních.

kolekce/kresla/cassia01.jpg kolekce/kresla/cassia02.jpg kolekce/kresla/cassia03.jpg

Clemmie

Hranaté tvary a klasický anglosaský vzhled – to jsou základní charakteristiky křesla Clemmie, které navrhl Maurizio Manzoni. Podsedáky jsou vyplněny polyuretanem s vysokou hustotou a protialergenní Climalight výplní, která zajišťuje trvale dobrý vzhled a podporu.

kolekce/kresla/clemmie01.jpg kolekce/kresla/clemmie02.jpg kolekce/kresla/clemmie03.jpg kolekce/kresla/clemmie04.jpg kolekce/kresla/clemmie05.jpg

Conca

Oblé tvary křesla Conca od návrháře Claudia Belliniiho jsou zasazeny do skořepiny z tvrdého polyuretanu a posazeny na dřevěnou podnož inspirovanou skandinávským stylem. Kvalitní polyuretanová výplň zajišťuje vysoký komfort při sezení. Křeslo můžete mít jak v kůži, tak v látce a nebo v mixu obou materiálů. Dřevo na podnoží je také volitelné – v barvě tabáku nebo kouřového dubu.

kolekce/kresla/conca-image01.jpg kolekce/kresla/conca01.jpg kolekce/kresla/conca02.jpg kolekce/kresla/conca03.jpg kolekce/kresla/conca04.jpg

Couture

Měkké, pohodlné a prostorné křeslo Couture na širokém otočném kovovém základě navrhli designéři Manzoni a Tapinassi tak, aby uspokojilo ty nejvyšší požadavky na komfort.

kolekce/kresla/couture01.jpg kolekce/kresla/couture02.jpg kolekce/kresla/couture03.jpg

Dodi

Velmi kompaktní rozměry a promyšlený design činí z křesla Dodi ideální kus pro jakékoli místnosti s jakýmkoli stylem vybavení. Díky hlubokému sedáku a měkké opěrce se lze v křesle pohodlně uvelebit a naplno si užít chvíle odpočinku. Kovové nožičky jsou k dispozici v různých provedeních. Také k dispozici jako otočné křeslo.

kolekce/kresla/dodi-image.jpg kolekce/kresla/dodi01.jpg kolekce/kresla/dodi02.jpg kolekce/kresla/dodi03.jpg kolekce/kresla/dodi04.jpg kolekce/kresla/dodi05.jpg

Dolly

Svérázné křeslo Dolly navrhnuté architektem Claudio Bellinim nabízí útulnost a styl zároveň. Jeho štíhlé kovové nohy podpírají široký polštář sedadla vyplněného paměťovou pěnou díky níž je mimořádně pohodlné. Elegantní opěrky rukou otvírající se do stran jakoby vyzývaly k posazení.

Možnosti:
Volitelné kontrastní lemování. Nohy jsou dostupné v různých kovových provedních.

Pohodlí:
Vrstva paměťové pěny v sedadle dělá křeslo pohodlným a zabezpečuje, že křeslo si i časem zachová svůj skvělý vzhled.

kolekce/kresla/dolly_image.jpg kolekce/kresla/dolly01.jpg kolekce/kresla/dolly02.jpg kolekce/kresla/dolly03.jpg

Dove

Lehké a dynamické křeslo Dove je inspirované tvarem holubice. Je k dispozici ve dvou variantách buď jako lehátko nebo křeslo s odkládacím stolkem. Autorem tohoto otočného křesla je designér Marcel Wanders, který ho navrhl v rámci celé kolekce Dandy k 60. letému výročí založení Natuzzi Italia. Toto křehce působící křeslo s funkcí automatického otočení do původní polohy obzvláštní každý interiér.

kolekce/kresla/dove-image.jpg kolekce/kresla/dove01.jpg kolekce/kresla/dove02.jpg kolekce/kresla/dove03.jpg kolekce/kresla/dove04.jpg kolekce/kresla/dove05.jpg

Ilia

Polohovací křeslo Ilia v sobě spojuje měkkost, technoligii a design. Autorem je designér Mauro Lipparini, kterému se podařilo vytvořit esteticky přitažlivý a dokonale pohodlný sedací prvek. Polohování je zabezpečené elektromotory, které pohánějí spodní část i opěradlo, a to na sobě nezávisle. Netradičnímu pohybu křesla je přizpůsobené i čalounění a mechanismum, vyvinuté v Natuzzi Design Centru. Výsledkem je unikátní komfort při sezení, ergonomie a moderní design.

Možnosti:
Dostupné v kožené i textilní verzi.

Materiál:
Dostupné v odnímatelném látkovém provedení.

kolekce/kresla/ilia01.jpg kolekce/kresla/ilia02.jpg kolekce/kresla/ilia03.jpg

Itria

kolekce/kresla/itria-image01.jpg kolekce/kresla/itria-image02.jpg kolekce/kresla/itria01.jpg kolekce/kresla/itria02.jpg kolekce/kresla/itria03.jpg

Lenny

Polohovací křeslo Lenny na pevném otočném základě.

kolekce/kresla/lenny01.jpg kolekce/kresla/lenny02.jpg kolekce/kresla/lenny03.jpg

Lave

Křeslo Lave, navrnuté světoznámým arhitektem Marcelem Wanders, disponuje lehkým a vzdušným designem. Kovová konstrukce z leštěného chrómu je nadčasovým prvkem do každého moderního interiéru.

kolekce/kresla/lave01.jpg kolekce/kresla/lave02.jpg kolekce/kresla/lave03.jpg

Leyra

Křeslo Leyra představuje „retro“ sezení s moderním nádechem. Proto se skvěle hodí i do novodobých interiérů. Spojuje velkorysý prostor na sezení s propracovanou kovovou podnoží, která je vysoko odolná a pevná. Leyra je dostupné v kůži a nebo v látce, takže je skvělým designovým řešením, které zlepšuje estetiku každého prostředí a nabízí okamžiky intenzivní relaxace.

Materiál: Dostupné v kožené i textilní verzi.

kolekce/kresla/leyra-image.jpg kolekce/kresla/leyra01.jpg kolekce/kresla/leyra02.jpg kolekce/kresla/leyra03.jpg

Logos

Křeslo Logos navrhli architekti Manzoni e Tapinassi a je typické svým smyslným tvarem. Design a pohodlí se spojuje v modelu, který se výborně hodí do jakéhokoli prostředí. Hluboké sezení a příjemné opěradlo zaručí pohodlné polenošení. Také k dispozici jako otočné křeslo.

Materiál:
Dostupné i v kombinaci kůže a látky.

Pohodlí:
Vrstva paměťové pěny v sedadle dělá křeslo pohodlným a zabezpečuje, že křeslo si i časem zachová svůj skvělý vzhled.

kolekce/kresla/logos01.jpg kolekce/kresla/logos02.jpg kolekce/kresla/logos03.jpg kolekce/kresla/logos04.jpg

Luna

Jedinečný design tohoto křesla disponující výraznou opěrkou hlavy navrhl Claudio Bellini.

kolekce/kresla/luna01.jpg kolekce/kresla/luna02.jpg kolekce/kresla/luna03.jpg

Marlene

Marlene je jeden z produktů, které se zrodily z inspirace Pauly Navone. Křeslo má klasický tvar, inspirovaný stylem 19.století, charakteristické klasickými, jednoduchými a dobře známými křivkami. Je velice pohodlné díky hlubokému sedáku a příjemné zádové opěrce, která je štíhlá. Je zkrášleno rafinovanými detaily, jako jsou lemy nebo vlnky na područce a zádovém opěráku. Křeslo představuje setkání moderního bydlení s retro stylem. Křesílko s dřevěnýma nohama je dostupné v kůži, látce nebo mikrovlákně.

kolekce/kresla/marlene_image.jpg kolekce/kresla/marlene_image2.jpg kolekce/kresla/marlene01.jpg

Margaret

Křeslo Margaret je charakteristické svou zádovou opěrkou, která je tvarovaná z kůže. Kůže v komibnaci s masivním dřevem vyzařuje lehkost a eleganci, čím vylepšuje rafinované vlastnosti tohoto křesla.

Možnosti:
K dispozici i ve verzi houpacího křesla.

kolekce/kresla/margaret_image.jpg kolekce/kresla/margaret01.jpg kolekce/kresla/margaret02.jpg kolekce/kresla/margaret03.jpg kolekce/kresla/margaret04.jpg kolekce/kresla/margaret05.jpg

Natalie

Jeho minimalistický design a postříbřené přední nohy s kolečky připomínají dobu vlády krále Edwarda VII. Provedení v červené kůži dělá křeslo perfektním prvkem obývacího prostoru. K dispozici v kůži nebo s odnímatelným látkovým potahem.

kolekce/kresla/natalie01.jpg kolekce/kresla/natalie02.jpg

Penelope

Křeslo Penelope navrhnuté designérem Mauro Lipparini je vysoko univerzální křeslo. Díky svému originálnímu designu má rozmanité možnosti využití.

Možnosti:
Nohy jsou dosupné v různých dřevěných provedeních. Potah je možné objednat i v kombinaci kůže a látky.

kolekce/kresla/penelope01.jpg kolekce/kresla/penelope02.jpg kolekce/kresla/penelope03.jpg

Platea

Malé romantické křesílko ve stylu šedesátých let k dostání také v okouzlující brčálové barvě. Kulatý tvar okrajů pojme měkký zádový opěrák i sedák. Krásným doplňkem jsou dlouhé kónické kovové nohy, které podtrhují celý vzhled křesílka. Platea je k dispozici v kůži, látce i mikrovlákně.

kolekce/kresla/platea_image.jpg kolekce/kresla/platea_image2.jpg kolekce/kresla/platea01.jpg

Talia

Ponořte se do 50. let s křeslom Talia, které vyniká velkou osobností v každém moderním prostředí.

Možnosti:
Textilní verze má kožený lem, kterým je možné vytvořit zajímavé kontrast.

kolekce/kresla/talia01.jpg kolekce/kresla/talia02.jpg kolekce/kresla/talia03.jpg

Tulip

Toto otočné cínově šedivé křeslo Tulip Vás perfektně obklopí a budete si připadat jako byste seděli v měkkém hnízdečku z polštářů, ze kterého se Vám rozhodně nebude chtít jen tak vstát.

Křeslo Tulip se polohuje pomocí 2 tlačítek: první otevírá a zavírá podnožku, zatímco druhé aktivuje zádovou opěrku. Poslední tlačítko slouží k vrácení křesla do základní polohy. Je ovšem také možné si nastavit i opěrku pod hlavou manuálně, a to do takové výšky, která je pro Vás nejpohodlnější. Celý polohovací systém je na baterky a křeslo je bez jakýchkoli kabelů a lze ho tak umístit kamkoli do prostoru.

Pokud tlačítkový panel svítí zeleně - je baterka nabitá, v případě, že červeně - je potřeba baterku dobít.

Potah si můžete vybrat z 80 různých barev Natuzzi kvalitní kůže.

Křeslo Tulip navrhl designer MAURO LIPPARINI, který je proslulý především díky komplexním industriálním projektům, vnitřní architektuře, různými instalacemi aj. Je to hlavní představitel celosvětově úspěšného italského minimalismu.

kolekce/kresla/tulip01.jpg kolekce/kresla/tulip02.jpg kolekce/kresla/tulip03.jpg

Viaggio

Křeslo Viaggio je základní a nadčasový produkt, je charakteristické dřevěnou strukturou, která je perfektně zkombinována s lineární kovovou područkou. Plnění měkkým prachovým peřím. Dvě přední nohy jsou jemně zvýšené pro dosažení ještě vyššího komfortu a stylu. Viaggio skvěle zapadne jak do domácího tak do pracovního prostředí. Křeslo je k dispozici v provedení kůže nebo látka v široké škále barev z kolekce Natuzzi.

kolekce/kresla/viaggio_image.jpg kolekce/kresla/viaggio01.jpg kolekce/kresla/viaggio02.jpg

Voyage

Designer: Nika Zupanc

Křesílko/jídelní židle Voyage doplňuje koncept DEEP. Křeslo s vlnitými a elegantními liniemi se harmonicky integruje do jakéhokoli prostředí.
Je inspirován elegantními salóny trans oceánských retro lodí, které evokují romantiku a cestování na dálku.
Židle je k dispozici v látce kat. 99 Laguna a San Babila a v kůži kat. 15 LeMans.

Rozměry:
● 64 x 53 cm, výška 71 cm

kolekce/kresla/voyage01.jpg kolekce/kresla/voyage02.jpg

 

Zpět