Loading
Křesla

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Ikonické a smyslné křeslo Adore pochází z dílny designérky Niky Zupanc. Je otáčecí a můžete si vybrat čalounění ze široké škály látek a kůží. Noha je vždy ve světle zlatém kovu.

adore-image01.jpg
adore-detail.png adore-detail02.jpg
Tvarovaná struktura z polyuretanové pěny s podpěrou z drátěného pletiva, která zajišťuje její zaoblený tvar a vynikající pevnost. Sedák je ze zpracovaného polyuretanu. Skládá se z jednodílného rámu a vysokého a smyslného opěradla, které podpírá kuželovitá základna s otočným mechanismem z broušeného kovu se světle zlatou povrchovou úpravou.
adore01.png adore02.png

Křeslo s vintage designem a perfektními proporcemi pro bezkonkurenční pohodlí.

aftereight-image01.jpg
aftereight-detail.png aftereight-detail02.jpg
Vysoké, elegantně prošívané opěradlo poskytuje dlouhodobé, obklopující pohodlí. Výplň z polyuretanové pěny zajišťuje maximální pohodlí a oporu. Elegantní kovový podstavec, který je k dispozici v několika povrchových úpravách, vyzdvihuje zaoblený design modelu. aftereight-spot01-1.png aftereight-spot02-1.png

Altea je klasické křeslo bergère s dokonalými proporcemi, které zajišťují maximální pohodlí. Dvě přední nohy jsou o něco vyšší než zadní pro ještě větší pohodlí a styl. Elegantní a rafinované křeslo Altea je ideální pro obývací i spací prostory.

Křeslo Altea je vybaveno inovativním mechanismem Push Back pro rychlé a snadné ovládání opěradla a podnožky, který slibuje bezkonkurenční pohodlí a relaxaci.

altea-image01.jpg
altea-detail.png altea-detail02.jpg

Křeslo Altea je k dispozici v široké škále potahů z látky a jemné kůže Natuzzi: vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje interiéru. Nohy jsou k dispozici v různých povrchových úpravách dřeva.

altea-spot01-1.png altea-spot02-1.png

Klasické křeslo s jemně otevřenou základnou má vinuté oblé hrany. Přizpůsobivá záda, hluboký sedák a pevná opěrka zaručují velké pohodlí. Podoba vinutí područek je okouzlující: detail hlavové boční opěrky, která se ovíjí kolem polštáře z obou stran je unikátní; zdobení, které jde po obvodu celého křesla je velice rafinované. Dřevěné nohy jsou ve tvaru uříznuté pyramidy a jsou zdobeny tenkou vrstvou kovu. Výplň z husího peří nabízí odpovídající pohodlí. Amadeus je k dispozici v kůži. Kontrastní zdobení je k dispozici na požádání.

amadeus-image01.jpg amadeus-image02.jpg
amadeus-detail.png amadeus-detail02.jpg
amadeus-spot01-1.png amadeus-spot01-2.png

Anteprima je výsledkem produktivní a zajímavé spolupráce s architektem a designérem Claudio Bellini, pocházejícím z Milána (syn známého architekta, který projektoval budovu HighPoint), který navrhl toto křeslo speciálně pro společnost Natuzzi. Díky kompaktnosti, rafinovaným liniím, povrchovému provedení a zdobným kovovým nohám je Anteprima velice pohodlné a designově krásné křeslo.

anteprima-image01.jpg
anteprima-detail.png anteprima-detail02.jpg
anteprima-spot01-1.png anteprima-spot02-1.png

Křeslo Aura je jedinečné svou variabilitou. Máte možnost zvolit si křeslo s  nízkými nebo vysokými zády. Toto křeslo interpretuje komfort a relaxaci v novém světle. Aura má dřevěné nohy s volbou dvou konečných úprav a to v kávovém nebo ořechovém odstínu. Křeslo Aura si můžete objednat jak v látkovém tak v provedení v kůži v široké škále barev z kolekce Natuzzi.

aura-image01.jpg aura-image02.jpg
aura-detail.png aura-detail02.jpg
aura-spot02-1.png

Křeslo Blossom zapadne do každého interiéru. Je inspirováno stylovými padesátými léty. Dřevěné nožky dodávají křeslu nadčasový šmrnc.

blossom-image01.jpg
blossom-detail.png
blossom-spot01-1.png blossom-spot01-2.png

Cammeo je minimalistické designové křesílko, poskytující maximální komfort. Unikátní kovový rám dává lehkost a pocit harmonie z celé konstrukce. Záda jsou vždy kožená a na výber máte ze tří odstínů – hnědá, bílá a černá.

cammeo-image01.jpg cammeo-image02.jpg cammeo-image03.jpg
cammeo-detail.png cammeo-detail02.jpg
cammeo-spot01-1.png cammeo-spot02-1.png

Luxusní design Cape s námořnickými motivy je inspirován barvami moře a krajinou Apulie. Jedinečné křeslo se vyznačuje pevnými prvky, které kontrastují s měkkými polštáři a zaobleným designem.

Možnosti:
Potah je možné objednat v kůži a látce.

cape-image01.jpg
cape-detail.jpg cape-detail02.jpg

Design křesla Cassia spočívá v zaoblené skořápce, která je vsazená do konstrukce z masivního dřeva. Autorem tohoto křesla je designér Mauro Lipparini.

Možnosti:
Potah je možné objednat i v kombinaci kůže a látky. Masivní dřevěná konstrukce je k dispozici ve více vyhotoveních.

cassia-image01.jpg
cassia-detail.png cassia-detail02.jpg
cassia-spot01-1.png cassia-spot02-1.png

Hranaté tvary a klasický anglosaský vzhled – to jsou základní charakteristiky křesla Clemmie, které navrhl Maurizio Manzoni. Křeslo lze doplnit podnožkou ve stejném designu pro větší pohodlí.

clemmie-detail.png
Tónový ozdobný lem, který se táhne podél profilu křesla, podtrhuje jeho design. Jedinečné kovové nožky předního můstku jsou o něco vyšší než zadní, aby poskytovaly maximální pohodlí. clemmie-spot01-1.png clemmie-spot01-2.png
clemmie01.png clemmie02.png clemmie03.png clemmie04.png

Oblé tvary křesla Conca od návrháře Claudia Belliniiho jsou zasazeny do skořepiny z tvrdého polyuretanu a posazeny na dřevěnou podnož inspirovanou skandinávským stylem. Kvalitní polyuretanová výplň zajišťuje vysoký komfort při sezení. Křeslo můžete mít jak v kůži, tak v látce a nebo v mixu obou materiálů. Dřevo na podnoží je také volitelné – v barvě tabáku nebo kouřového dubu.

conca-image01.jpg
conca-detail.png
conca-spot01-1.png conca-spot01-2.png

Měkké, pohodlné a prostorné křeslo Couture na širokém otočném kovovém základě navrhli designéři Manzoni a Tapinassi tak, aby uspokojilo ty nejvyšší požadavky na komfort.

couture-image01.jpg
couture-detail.png
Obvodový pás zvýrazňuje jeho mimořádně zaoblený design. Hluboký sedák a obepínající opěradlo poskytují mimořádně příjemné chvíle odpočinku. couture-spot01-1.png couture-spot01-2.png couture-spot01-3.png

Velmi kompaktní rozměry a promyšlený design činí z křesla Dodi ideální kus pro jakékoli místnosti s jakýmkoli stylem vybavení. Díky hlubokému sedáku a měkké opěrce se lze v křesle pohodlně uvelebit a naplno si užít chvíle odpočinku. Kovové nožičky jsou k dispozici v různých provedeních. Také k dispozici jako otočné křeslo.

dodi-image01.jpg
dodi-detail.png
dodi01.png dodi02.png dodi03.jpg dodi04.jpg

Svérázné křeslo Dolly navrhnuté architektem Claudio Bellinim nabízí útulnost a styl zároveň. Jeho štíhlé kovové nohy podpírají široký polštář sedadla vyplněného paměťovou pěnou díky níž je mimořádně pohodlné. Elegantní opěrky rukou otvírající se do stran jakoby vyzývaly k posazení.

Možnosti:
Volitelné kontrastní lemování. Nohy jsou dostupné v různých kovových provedních.

Pohodlí:
Vrstva paměťové pěny v sedadle dělá křeslo pohodlným a zabezpečuje, že křeslo si i časem zachová svůj skvělý vzhled.

dolly-image01.jpg
dolly-detail.png dolly-detail02.jpg
dolly-spot01-1.png dolly-spot02-1.png

Lehké a dynamické křeslo Dove je inspirované tvarem holubice. Je k dispozici ve dvou variantách buď jako lehátko nebo křeslo s odkládacím stolkem. Autorem tohoto otočného křesla je designér Marcel Wanders, který ho navrhl v rámci celé kolekce Dandy k 60. letému výročí založení Natuzzi Italia. Toto křehce působící křeslo s funkcí automatického otočení do původní polohy obzvláštní každý interiér.

dove-image01.jpg
dove-detail.png
Originální asymetrický tvar modelu Dove vychází ze skutečnosti, že jeho vodorovné linie jsou v porovnání se základnou různě dlouhé. Lehký a dynamický tvar křesla čerpá inspiraci ze siluety holubice a jeho opěradlo se nastavuje do dvou poloh sezení. dove-spot01-1.png dove-spot01-2.png

Vnitřní kovová trubková výztuha tohoto hravého křesla je utopená v lisovaném pěnovém polyuretanu, který zaručuje oblé tvary, pohodlí a odolnost v průběhu času. Část pod sedadlem je ze strukturálního polyuretanu, zatímco zbývající části jsou z lisované pěny.

Křeslo i podnožka mají otočnou základnu. Funkce kolébky je zaručena naklápěcím mechanismem, který se aktivuje pákou umístěnou pod sedadlem. Tento mechanismus umožňuje sklopit opěradlo a sedák. Povrchová úprava kovových nohou je zlatá.

ensis-detail.jpg ensis-detail02.jpg

Křeslo jde objednat v kůži nebo látce. Otočná základna s 270° otáčkami je v matně černém provedení 79.

Dvojité polohovací křeslo: tlačítka s měkkým dotykem, dvě vpravo a dvě vlevo, mezi sedadlem a loketní opěrkou. Vsedě, dvě levá tlačítka otevírají a zavírají podnožku. Zavírací tlačítko je také vybaveno funkcí HOME, která zavře všechny mechanismy. Dvě pravá tlačítka naopak aktivují polohování zad.

Je k dispozici i s baterií, která musí být umístěna pod sedadlem. Křeslo díky ní může stát i v prostoru bez kabelu v zásuvce.

fiorita-detail.jpg
fiorita01.jpg fiorita02.jpg

Měkkost, technologie a design jsou hlavními rysy polohovacího křesla Ilia, které vytvořil designér Mauro Lipparini. Uklidňující obepínající tvar vytváří vizuální dojem pohodlí, který potvrzuje úžasná měkkost polstrování.

Ilia je jedinečný kus nábytku, kde moderní, rafinovaný design umocňuje ergonomii a pohodlí typické pro lehátka.

ilia-image01.jpg ilia-image02.jpg
ilia-detail.png
Dřevěná konstrukce v různých povrchových úpravách působí jako skořepina, která pojme elektricky výsuvné podnožky a podpírá područky, čímž zajišťuje nepřekonatelné pohodlí a styl. Elegantní lemování z rypsového materiálu zvýrazňuje siluetu a je volitelně k dispozici v kontrastní barvě. Polstrování je kombinací odlišných vrstev polyuretanu s vysokou hustotou a zajišťuje tak maximální pohodlí a oporu. Funkce elektrického polohovacího lehátka je napájena vestavěnou dobíjecí baterií, aby se zabránilo nevzhledným kabelům. Otevírání opěrky nohou a opěradla lze ovládat samostatně, zatímco opěrku hlavy lze nastavit ručně, aby bylo dosaženo požadované polohy.

Křeslo Ilia se dodává v široké škále potahových látek a jemné kůže Natuzzi - vyberte si to, které nejlépe vyhovuje vašemu interiéru.

ilia-spot01-1.png ilia-spot02-1.png
ilia-endimage.jpg

Křeslo Lave, navržené světoznámým architektem Marcelem Wandersem, disponuje lehkým a vzdušným designem. Kovová konstrukce z leštěného chromu je nadčasovým prvkem do každého moderního interiéru.

lave-image01.jpg
lave-detail.png
Skulpturální křeslo vyrobené z dovedně opracovaných kovových trubek, které připomínají pletené vzory rybářských sítí. Polštáře opěradla a sedáku jsou polstrovány vysoce kvalitním polyuretanem pro pohodlí, které se časem nemění. lave-spot01-1.png lave-spot02-1.png

Svěží a útulný design křesla Lenny, které se skvěle hodí k ozdobě jakéhokoli prostoru vašeho domova, má měkký zaoblený sedák podepřený otočnou kovovou základnou.

Konstrukce křesla Lenny je vybavena inovativním mechanismem Push Back pro rychlé a snadné ovládání opěradla a podnožky, který vám umožní vychutnat si jedinečné pohodlí a relaxaci.

lenny-image01.jpg lenny-image02.jpg
lenny-detail.png

Křeslo Lenny se dodává v široké škále potahových látek a jemné kůže Natuzzi - vyberte si to, které nejlépe vyhovuje vašemu interiéru.

lenny-spot01-1.png lenny-spot01-2.png

Křeslo Leyra představuje „retro“ sezení s moderním nádechem. Proto se skvěle hodí i do novodobých interiérů. Spojuje velkorysý prostor na sezení s propracovanou kovovou podnoží, která je vysoce odolná a pevná. Leyra je dostupná v kůži a nebo v látce.

leyra-image01.jpg
leyra-detail.png leyra-detail02.jpg
leyra-spot01-1.png leyra-spot01-2.png leyra-spot01-3.png

Křeslo Logos navrhli architekti Manzoni a Tapinassi a je typické svým smyslným tvarem. Design a pohodlí se spojuje v modelu, který se výborně hodí do jakéhokoli prostředí. Hluboké sezení a příjemné opěradlo zaručí pohodlné polenošení. Také k dispozici jako otočné křeslo.

Materiál:
Dostupné i v kombinaci kůže a látky.

Pohodlí:
Vrstva paměťové pěny v sedadle dělá křeslo pohodlným a zabezpečuje, že křeslo si i časem zachová svůj skvělý vzhled.

logos-image01.jpg
logos-detail.png logos-detail02.jpg
logos-spot01-1.png logos-spot02-1.png

Jedinečný design tohoto křesla, které zaujme výraznou opěrkou hlavy, navrhl Claudio Bellini. Je k dispozici v kůži, látce a v mixu obou materiálů. Na výběr máte z otočné základny nebo dřevěných nožiček.

luna-image01.jpg
luna-detail.png luna-detail02.jpg
Kožená vložka zvýrazňuje profil křesla a podtrhuje jeho design. Dřevěné nožky, které jsou k dispozici v různých povrchových úpravách. luna-spot01-1.png luna-spot02-1.png

Marlene je jeden z produktů, které se zrodily z inspirace Pauly Navone. Křeslo má klasický tvar, inspirovaný stylem 19.století, charakteristické klasickými, jednoduchými a dobře známými křivkami. Je velice pohodlné díky hlubokému sedáku a příjemné zádové opěrce, která je štíhlá. Je zkrášleno rafinovanými detaily, jako jsou lemy nebo vlnky na područce a zádovém opěráku. Křeslo představuje setkání moderního bydlení s retro stylem. Křesílko s dřevěnými nohami je dostupné v kůži, látce nebo mikrovlákně.

marlene-image02.jpg
marlene-detail.png marlene-detail03.jpg
marlene-spot01-1.png marlene-spot02-1.png

Křeslo Margaret je charakteristické svou zádovou opěrkou, která je tvarovaná z kůže. Kůže v kombinaci s masivním dřevem vyzařuje lehkost a eleganci, čím vylepšuje rafinované vlastnosti tohoto křesla.

Možnosti:
K dispozici i ve verzi houpacího křesla.

margaret-image01.jpg
margaret-detail.png margaret-detail02.jpg
Křeslo Margaret je díky svému útulnému designu vhodné jak do obývacího pokoje, tak do prostoru na spaní. Polštáře opěradla a sedáku jsou polstrovány vysoce kvalitním polyuretanem a 100% husím peřím pro pohodlí, které se časem nemění. margaret-spot01-1.png margaret-spot02-1.png

Jeho minimalistický design a postříbřené přední nohy s kolečky připomínají dobu vlády krále Edwarda VII a pochází z dílny známé designérky Paoly Navone.

natalie-image01.jpg
natalie-detail.png natalie-detail02.jpg
natalie-spot01-1.png natalie-spot02-1.png

Křeslo Penelope navrhl designér Mauro Lipparini. Můžete jej mít v kůži, látce nebo v mixu obou materiálů. Křeslo je zajímavé i tím, že přední nohy má vždy v kovu a zadní ze dřeva.

penelope-image01.jpg penelope-image02.jpg penelope-image03.jpg penelope-image04.jpg
penelope-detail.png
penelope-spot01-1.png penelope-spot02-1.png

Malé romantické křesílko ve stylu šedesátých let. Krásným doplňkem jsou dlouhé kónické kovové nohy, které podtrhují jeho celý vzhled. Platea je k dispozici v kůži, látce i mikrovlákně.

platea-image01.jpg platea-image02.jpg
platea-detail.png platea-detail02.jpg
platea-spot01-1.png platea-spot02-1.png

Křeslo ve tvaru mušle je počinem z dílny Natuzzi Design Centra. Jde o novinku roku 2023.
Vysoký sedací komfort zajištuje pěnová výplň a bonusem je, že má otáčecí nohu v černém kovu. K dispozici je pouze v látkovém potahu.

seashell-detail.jpg
seashell-spot01-1.png seashell-spot01-2.png
seashell01.jpg seashell02.jpg seashell03.jpg seashell04.jpg seashell05.jpg seashell06.jpg

Křeslo Talia je inspirováno 50. léty. K dispozici je v kůži, látce a v kombinaci obou materiálů.

Možnosti:
Textilní verze má kožený lem, kterým je možné vytvořit zajímavý kontrast.

talia-detail.png
talia-spot01-1.png talia-spot02-1.png

Křeslo Tulip s cínově šedivou otočnou nohou vás obejme a budete si připadat jako v měkkém hnízdečku. K dispozici je pouze v kůži.

tulip-detail.png
Výplň z polyuretanové pěny zajišťuje maximální pohodlí a oporu. Funkci lehátka lze nastavit pomocí dvou tlačítek: první otevírá a zavírá opěrku nohou, druhé aktivuje opěradlo. Třetí tlačítko umožňuje vrátit křeslo do výchozí polohy. Je také možné ručně nastavit opěrku hlavy do pohodlné výšky.
Panel s tlačítky svítí zeleně, když je baterie plná, a červeně, když je vybitá. Funkce polohování s dobíjecí baterií nemá žádné kabely a umožňuje umístit křeslo doprostřed místnosti.
tulip-spot01-1.png tulip-spot02-1.png

Křeslo Viaggio je charakteristické dřevěným podnožím, které je perfektně zkombinováno s lineární kovovou područkou. Je plněno měkkým prachovým peřím. Dvě přední nohy jsou jemně zvýšené pro dosažení ještě vyššího komfortu a stylu. Viaggio skvěle zapadne jak do domácího, tak do pracovního prostředí. Křeslo je k dispozici v provedení kůže nebo látka v široké škále barev z kolekce Natuzzi.

viaggio-image01.jpg viaggio-image02.jpg viaggio-image03.jpg
viaggio-detail.png viaggio-detail02.jpg
viaggio-spot01-1.png viaggio-spot02-1.png