Loading
Pohovky

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Pohovka z dílny Marcel Wanders Studia má nastavitelné nejen opěrky hlavy, ale i loketní. Můžete si jej objednat s dřevěnou nebo i s kovovou podnoží. Sedací komfort umocňuje vrstva paměťové pěny.

K dispozici v kůži i v látce.

adam-image01.jpg adam-image02.jpg
adam-detail.jpg
Pohovka má nastavitelné opěrky hlavy u všech verzí. Také disponuje nastavitelnými loketní opěrkami v několika polohách.
adam01.jpg adam02.jpg adam03.jpg adam04.jpg adam05.jpg adam06.jpg adam07.jpg adam08.jpg
adam-detail02.jpg

Lenoška Amalia je jako stvořená na relaxaci. Svými jednoduchými liniemi je dokonalou změnou klasických současných stylů.

Masivní dřevěné nohy zvýrazňují výjimečný řemeslný vzhled tohoto modelu. Je k dispozici buď jako velkoformátová lenoška nebo jako křeslo.

Autorem tohoto návrhu je duo Bernhardt and Vella.

amalia-image01.jpg
amalia-detail.png amalia-image02.jpg
Pohovka se zaoblenými liniemi, ale také lákavou spací plochou. Amalia je k dispozici také bez područek. Originální zaoblené opěradlo objímá dva velké polštáře, které jsou vyplněné nejkvalitnějšími prodyšnými a antialergickými materiály, které zajišťují dlouhodobě dobrý vzhled a oporu. amalia-spot01-1.png amalia-spot01-2.png
amalia01.png amalia02.png amalia03.png amalia04.png amalia05.png

Pohovka Argo je dílem designérky Paoly Navone. Je součástí projektu Circle of Harmony , v jehož rámci se spojilo 8 světových návrhářů a vytvořili pro Natuzzi Italia kolekci roku 2021.

Argo je charakteristické měkkým sezením a ležérním vzhledem. Je pozvánkou k příjemnému oddychu po náročném dni.
Pohovku je možné objednat v kůži i látce.

argo-image01.jpg argo-image02.jpg
argo-detail.png
Konstrukce pohovky a křesel se soustředí na polstrování, díky němuž jsou sedadla obzvláště příjemná díky směsi materiálů, které kombinují pevnost a měkkost. Argo je navrženo jako ostrov pohodlí v obytném prostoru. Díky detailu "martingale" (vypasování), který zdobí opěradlo, si pohovka dokonale najde své místo uprostřed místnosti a stane se protagonistou společného prostoru, přičemž bohaté čalounění vytváří dodatečný efekt décontracté. argo-spot01-1.png argo-spot01-2.png
argo01.png argo02.png

Avana je jedním z nejoblíbenějších modelů s originálním designem Natuzzi Style Centra. Pro Avanu je typické kovové rámovaní područek a nohou. Také může mít i kontrastní prošití na područkách a opěrkách hlavy.
Objednat ji lze pouze v koženém potahu.

avana-image01.jpg avana-image02.jpg
avana-detail.png avana-detail-big.jpg
Kovová tyčka podél područek a boků pohovky ladí s kovovou linkou na dřevěných nohách a tvoří charakteristický prvek pohovky Avana. Prošívaný sedák podtrhuje řemeslné zpracování tohoto modelu a prošívání v kontrastní barvě umocňuje eleganci jeho designu. avana-spot01-1.png avana-spot02-1.png
avana01.png

Balance se stane hvězdou každého obývacího pokoje. Nastavitelné podhlavníky, komfortní podpora zad, možnost objednání polohování sedáků – co více si přát. Verze 746 disponuje audio systémem, který se ovládá za pomoci Bluetooth.

balance-image01.jpg
balance-detail.png
Pohovka má vestavěné reproduktory, které lze aktivovat přes bluetooth.

Na každém sedadle je dispozici nastavitelná opěrka hlavy, dokonce i na rohovém.
Soft Touch funkce sklápění se aktivuje jedním dotykem, čímž se otevře sedadlo, opěradlo a opěrka nohou. Pohodlně můžete sledovat televizi, i když zcela ležíte.

Prostorově úsporný systém Zerowall aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny.
V případě čalounění látkou mají loketní opěrky sofistikované kožené prvky, které ladí nebo kontrastují s barvou pohovky. Na každém sedadle je dispozici nastavitelná opěrka hlavy, dokonce i na rohovém. Můžete si vybrat mezi většími nebo menšími sedadly. Integrovaná spodní opěradla poskytují vynikající podporu bederní oblasti. balance-spot01-1.png balance-spot02-1.png
balance01.png balance02.png balance03.png

Bohovka Borghese je skladem k okamžitému dodání ve vybraných variantách.

VÍCE O AKCI

Klasický a zároveň decentní vzhled pohovky Borghese okouzlí svým lehce funkcionalistickým vzhledem. Klikaté prošití na područkách zvýrazňuje její krásu.
Zvolit si můžete kovové nebo dřevěné podnoží a také zda ji chcete v kůži nebo látce.

borghese-image00.jpg borghese-image01.jpg borghese-image02.jpg
borghese-detail.png borghese-detail02.jpg
Kožená verze je vybavena ozdobným cikcakovým prošíváním, které umocňuje její řemeslné zpracování. Podnož pohovky Borghese je k dispozici z masivního dřeva nebo v kovu. Pohovka Borghese je k dispozici v rovných nebo rohových verzích, s lenoškou nebo bez ní, aby se hodila do každého prostoru. Pro vaše maximální pohodlí je ve všech konfiguracích, u každého sedadla, nastavitelná opěrka hlavy. Kombinace polyuretanu a výplně z paměťové pěny poskytuje pohodlí, oporu a vzhled, který se časem nemění. borghese-spot01-1.png borghese-spot02-1.png
borghese01.png

Pohovka Botanic je inspirována organickými tvary přírody a svým designem připomíná padesátá léta.
Příjemné útočiště, které dodává vašemu interiéru styl a originalitu.

K dispozici v kůži i v látce.

botanic-image01.jpg botanic-image02.jpg botanic-image03.jpg
botanic-detail.png
Botanic interpretuje styl 50. let a harmonizuje jej v otevřeném projektu s kovovými nohami a jasnými rysy pozdějších trendů. Tato pohovka díky svým měkkým a ovalným tvarům vytváří okamžitý pocit útulnosti a pohostinnosti. botanic-spot01-1.png botanic-spot01-2.png
botanic01.png botanic02.png botanic03.png

Vysoce pohodlná klasika, která nabízí pozoruhodně všestranné sestavy a potahy. Elektricky polohovací sedák vám umožňuje nastavit výšku opěrky hlavy, takže můžete pohodlně sledovat televizi. Systém úspory prostoru Zerowall znamená, že aktivujete polohování sedáku, aniž byste museli pohovku odsunout od stěny za ní. Ve verzích bez elektrické funkce lze opěrku hlavy nastavit ručně. Opěrka beder a opěrky hlavy zajišťují optimální komfort.

Pohovka Brick je k dispozici v celé řadě látkových a kožených potahů Natuzzi, a to ve více než 200 barevných provedeních.

brick-image01.jpg brick-image02.jpg
brick-detail.png
Švy a přehozené okraje vylepšují útulný design pohovky. Bederní opěrka a opěrky hlavy zajišťují optimální pohodlí. brick-spot01-1.png brick-spot02-1.png
brick01.png brick02.png brick03.png

Neobyčejně univerzální pohovka, která je vhodná do každého prostředí. Pohovku zvýrazňují řemeslně zpracované švy, které lze sladit do stejné nebo kontrastní barvy. Kovové nožičky zeštíhlují velkorysé sedáky. Ke každému sedáku je k dispozici manuálně nastavitelný podhlavník. Na výběr máte přes 200 různých barev potahů, v kůži nebo v látce. Lze objednávat buď lineární nebo rohovou verzi.

brooklyn-detail01.jpg brooklyn-detail02.jpg brooklyn-detail03.jpg

Pohovku Buddie sestavíte ze sedmi různých modulů ať už do klasického nebo neotřelého tvaru. Buddie je charakteristický svými nepravidelnými tvary a to jej činí výjimečným mezi ostatními modely Natuzzi Italia. K dispozici v látkovém i koženém potahu, kde vynikne neotřelé prošití.

buddie-image01.jpg buddie-image02.jpg buddie-image03.jpg buddie-image04.jpg
buddie-detail.png
Opěradla, sedadla a záda jsou perfektně polstrované trvanlivými, ale měkkými materiály - zapadají do sebe v překrytí objemů, což je detail s estetickou i funkční hodnotou, vše podtrženo řadou nepravidelných švů, které umocňují jeho jedinečnost této pohovky. Zkosené geometrické tvary jsou podporovány neviditelnými protiskluzovými nožičkami, což je detail, který přispívá k uvolněnému vzhledu pohovky. buddie-spot01-1.png buddie-spot01-2.png
buddie01.png buddie02.png buddie03.png buddie04.png

Polohovací pohovka Calilla má inovativní lehátko s "ochrannou skořepinou", která obklopuje a uzavírá sedadla a je zakončena opěrkami hlavy připomínajícími mořskou houbu, která je spojovacím článkem mezi jednotlivými prvky kolekce.

calilla-image01.jpg
calilla-detail.jpg calilla-detail02.jpg
Tvary pohovky jsou umocněny a zkrášleny látkou, kterou navrhla Elena Salmistraro společně s holandským inovačním textilním studiem BYBORRE, které se stalo lídrem ve vývoji udržitelných látek. Zcela unikátní příze 3D™, utkaná ze směsi nejjemnějších vln a recyklovaného PES, je mimořádně pevná a odolná, ale zároveň luxusní, pohodlná a zcela udržitelná. Korál je název potahu, který podle slov samotného návrháře evokuje "kouzlo a pohyb podmořského světa". Textura, která připomíná motiv mořských korálů, se skládá z vlnitých pruhů a výrazných teček. Tato pohovka kombinuje výraznou a moderní estetiku s maximálním komfortem díky pohybovým mechanismům, které umožňují volit relaxační polohy. Pohyb systému polohovacího lehátka je soustředěn uvnitř opěradla, což přináší překvapivý vizuální výsledek.

Campus je modulární a variabilní sedačkový systém, který se skládá z různých sedacích prvků, stolků a taburetů. Vyplétaná broušená kůže, která je součástí zádové části a područek, je k dispozici v různých odstínech. Textilní potahy jsou svlékací na sedácích i zádových polštářích.

campus-image01.jpg campus-image02.jpg campus-image03.jpg campus-image04.jpg campus-image05.jpg campus-image06.jpg
campus-detail.png
Směs vynikajícího polstrování Eucafeel a Climalight ze speciálních antialergických a prodyšných materiálů zajišťuje dlouhodobě dobrý vzhled a oporu. Díky čalounění ze všech stran, lze každé sedadlo používat samostatně i v různých zónách domu. campus-spot01-1.png campus-spot01-2.png
campus01.png campus02.png campus03.png campus04.png campus05.png campus06.png campus07.png campus08.png campus09.png campus10.png

Rozkládací pohovka hranatých tvarů spojuje jednoduchost s elegancí a funkčností. Je vhodná do kompaktních městských prostorů.

Mechanismus „ready bed“ umožňuje lehkou manipulaci: jediným pohybem přeměníte pohovku na postel a naopak. Ve skrytém úložném prostoru najdete i dva menší polštáře. Podnoží je na výběr ze dvou kovových variant a rovněž si můžete zvolit matraci buď z paměťové pěny a nebo matrace Greenplus®, které jsou šetrné k životnímu prostředí, hypoalergenní a antibakteriální.

capriccio-image01.jpg capriccio-image02.jpg capriccio-image03.jpg
capriccio-detail.jpg
Díky lineárnímu, kompaktnímu designu se snadno vejde do každé místnosti. Skrytá přihrádka pohodlně obsahuje polštáře nebo ložní prádlo. Kovové nohy jsou k dispozici v různých povrchových úpravách. Volitelné kontrastní lemování. Matrace je k dispozici ve verzi Greenplus (ekologická, hypoalergenní a antibakteriální) nebo v paměťové pěně, která zajišťuje vynikající schopnost přizpůsobit se tělesnému tlaku.

Cava je velkorysý pohovkový systém navržený pro komfort a relax. Je složený z různých sedacích a ležících modulů, které mají posuvné anebo sklopné zádové opěradla.

Zádově opěrky se posouvají směrem dopředu a nebo dozadu pomocí elektrického posuvného mechanismu s ovládáním Soft Touch, který vám umožní změnit polohu opěradla jednoduchým dotykem senzoru na sedáku. Každé sedadlo disponuje individuálně nastavitelným polohovacím opěradlem. Model je dostupný ve vícero konfiguracích, aby bylo možné ho přizpůsobit různým prostorům. Pro více podrobností nahlédněte prosím do technického listu. Směs antialergického materiálu Eucafeel a paměťové pěny MemoryFoam v sedácích modelu Cava zabezpečí skvělý komfort.

cava-image01.jpg cava-image02.jpg cava-image03.jpg
cava-detail.png
Dekorativní profil a podnož z masivního dřeva jsou designové detaily, díky nimž se tato pohovka stane pevným středobodem každého prostoru, v němž bude použita. Každý modul má k dispozici jeden ze dvou mechanismů - manuální sklápěcí mechanismus posouvá opěradlo ze svislé do vodorovné polohy, zatímco elektrický posuvný mechanismus posouvá opěradlo a područky dopředu a dozadu. cava-spot01-1.png cava-spot01-2.png
cava01.png cava02.png cava03.png cava04.png cava05.png

Designér: STUDIO BIG - Bjarke Ingels Group

Colle čerpá inspiraci z prvních modelů Natuzzi uznávaných po celém světě pro jejich měkký a pohostinný styl.
Je to klasika v moderním hávu, která zajišťuje příjemnou relaxaci.

colle-image04.jpg colle-image01.jpg colle-image02.jpg colle-image03.jpg
colle-detail.jpg
Pohovka má ležérní vzhled a její polštářové sedáky i opěrky přímo vybízí k relaxaci. Příjemný sedací komfort zajišťuje čtyřcentimetrová vrstva paměťové pěny, která je položena na polyuretanovou výplň vysoké hustoty.

V kůži je model k dispozici od kat. 15 a nelze v kůži kat. 30 Misterbianco.
Výplň je z mikrocelulární polyuretanové pěny, vyrobené ze suroviny rostlinného původu. Pěna je na sedácích navíc doplněna o 4 cm vysokou vrstvu paměťové pěny.
Dřevěné díly jsou vždy v odstínu kouřového jasanu.

colle01.jpg colle02.jpg colle03.jpg colle04.jpg colle05.jpg colle06.jpg colle07.jpg colle08.jpg colle09.jpg colle10.jpg

Sedací souprava Colosseo pochází z dílny designéra Maura Lippariniho, který se inspiroval římským Colosseem. Pohovka disponuje díly s elektrickým polohováním - tři nezávislé motory vám umožní libovolně nastavit pozici opěrky hlavy, opěrky zad a opěrky nohou. Jednotlivé prvky k sezení pak mohou doplnit úložné komponenty (ve dřevě smoked oak, ash grey oak a walnut), které mohou sloužit jako opěradla či poličky. Polstrování ze směsi polyuretanu, paměťové pěny a 100% prachové husí peří vám poskytne vysoké pohodlí.

Při volbě materiálu pohovky Colosseo můžete vybírat z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi. K dispozici je přes 200 barev.

colosseo-image01.jpg colosseo-image02.jpg
colosseo-detail.png
Skutečný, vysoce přizpůsobitelný systém vybavení.
Do sedacích modulů lze integrovat otevřené úložné jednotky, které fungují jako područky nebo police.
Kompozici lze vybavit také volně stojící zástěnou, která vytvoří intimnější, útulnější zákoutí a rozdělí prostor místnosti.
Elektricky ovládaná funkce Triple-Motion je k dispozici u každého sedáku: tři nezávislé motory umožňují nastavit polohu opěrky hlavy, opěradla a opěrky nohou podle potřeby. Systém Zero Wall šetří místo. Aktivace relaxační funkce nevyžaduje žádný prostor navíc, a tak není nutné pohovku odsunout od stěny. colosseo-spot01-1.png colosseo-spot02-1.png

Při tvorbě sedací soupravy Deep se slovinská návrhářka Nika Zupanc inspirovala mořskými vlnami. Deep tak charakterizují kruhy a křivky, připomínající odliv a příliv. Deep můžete mít v rohové sestavě a doplnit jej i prvky sedací soupravy Wave, která je také dílem slovinské návrhářky.

deep-image01.jpg deep-image02.jpg
deep-detail.png
Model zahrnuje polyuretanové sedáky a opěradla Eucafeel s vysokou hustotou, které zaručují maximální prodyšnost a maximální pohodlí, a paměťovou pěnu, která se přizpůsobuje tělu. Opěradlo je triumfem kulatosti a rotundity, což okamžitě navozuje pocit vizuálního pohodlí. deep-spot01-1.png deep-spot01-2.png
deep-detail02.jpg

Při tvorbě sedací soupravy Deep se slovinská návrhářka Nika Zupanc inspirovala mořskými vlnami. Deep tak charakterizují kruhy a křivky, připomínající odliv a příliv. Lenoška Deep poskytuje příjemné místo pro relaxaci a je ozdobou každého interiéru.

deep-lenoska-image01.jpg deep-lenoska-image02.jpg
deep-lenoska-detail.jpg
deep-lenoska01.jpg deep-lenoska02.jpg deep-lenoska03.jpg deep-lenoska04.jpg

Diesis nabízí skvostné pohodlí, vysokou variabilitu a kompaktní proporce, takže je ideální pro malé i velké byty. Má díly s elektrickým polohováním pod nohy, může mít i rozložení na postel a úložný prostor v lehátku. Nohy pohovky jsou ve dřevě wenge nebo ořech.
Diesis můžete mít v kůži i látce.

diesis-image01.jpg diesis-image02.jpg
diesis-detail.png diesis-detail02.jpg
Pohovka s funkcí pro relax je vybavena exkluzivním mechanismem Soft Touch, který pouhým dotykem prstu aktivuje funkci polohování a současně otevírá sedák, opěradlo a opěrku nohou. Pohovka se v několika jednoduchých krocích přemění na lůžko s inovativní antibakteriální a hypoalergenní matrací Greenplus, která podpírá tělo při odpočinku a zajišťuje maximální pohodlí. diesis-spot01-1.png diesis-spot02-1.png
diesis01.png diesis02.png diesis03.png diesis04.jpg

Dominio od Maurizia Manzoni je velkoryse čalouněná sedací souprava, která působí jako silná a uklidňující. Skládá se z různých modulů, které lze různými způsoby umístit vedle sebe. Loketní opěrky jsou k dispozici ve dvou různých velikostech, a to jak na výšku, tak na šířku. Obklopují hluboká sedadla, což pomáhá vytvářet jedinečné a všestranné konfigurace. Dominio je k dispozici s textilními nebo koženými potahy a dokonale kombinuje řemeslnou tradici značky.

dominio-image01.jpg
dominio-detail.png dominio-detail02.jpg
Čtvercové, lineární tvary dělají z Dominia důležitou součást okolního prostředí. Maximální pohodlí zajišťují polyuretanová výplň vysoké hustoty a prachové peří v polštářích. Linie pohovky jsou zvýrazněny látkovým lemem, zatímco kovové trubkové nohy mají šestihranný průřez, který kopíruje tvary polstrovaných válečků na zadní straně opěradlových polštářů. dominio-spot01-1.png dominio-spot01-2.png
dominio01.png dominio02.png dominio03.png dominio04.png

Dorian se stane hlavní atrakcí ve vašem obývacím prostoru. Velkoryse laděná pohovka je z estetické stránky velmi působivá a extrémně komfortní zároveň. Prostorné sedáky jsou ergonomicky navržené, výplň tvoří „paměťová pěna“ a husí peří, které je obsaženo i v zádových polštářích a v područkách.

dorian-image01.jpg dorian-image02.jpg
dorian-detail.png dorian-detail02.jpg
Špičková kvalita polyuretanové pěny v kombinaci s paměťovou pěnou poskytuje skvělý komfort při sezení a zachovává vzhled pohovky. Výplň obsahuje také vrstvu 100% husího peří pro maximální pohodlí. Díky vysoké modularitě se pohovka Dorian hodí do každého prostoru. Každý modul je navíc ze všech stran očalouněn, a proto jej lze použít i jako samostatný kus. dorian-spot01-1.png dorian-spot02-1.png

Duca je impozantní pohovka, precizně řemeslnicky zpracovaná a na první pohled je zřejmé, že nabízí vyšší komfort. Má široké područky i sedáky. Je k dispozici i s relaxačními mechanismy. Pohovka, navržena a vyrobena s maximální péčí, má zajímavé prošívání na bocích a polštářích, čímž je pohledově perfektní ze všech úhlů a může být umístěna kdekoliv v místnosti.

duca-image01.jpg duca-image02.jpg
duca-detail01.png duca-detail02.png duca-detail03.png duca-detail02.jpg
Duca je k dispozici s audio soupravou nebo bez ní. Verze s audio soupravou nabízí vysoce relaxační vícesmyslový zážitek díky dokovací stanici Mp3 a audio soupravě s dálkovým ovládáním aktivovaným přes Bluetooth, USB, AUX a Apple iOs, instalované v rohové části pohovky. Mechanismus Soft Touch je k dispozici u každé sedačky: funkci polohování lze aktivovat dotykem prstu, čímž se současně otevře sedák i opěrák a plynulým, přirozeným pohybem se sedačka promění v pohodlné lehátko. Systém Zerowall, který šetří místo, navíc aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny. Široké područky poskytují nejen vynikající oporu, ale také úložný prostor. Duca má vysoké kovové nožky, které nejen charakterizují design, ale mají také praktický účel usnadnit čištění pod pohovkou. duca-spot01-1.png duca-spot02-1.png
duca01.png duca02.png duca03.png duca04.png duca05.png

Rozkládací pohovka Easy je k dispozici v látce s lemováním ve stejném materiálu nebo v kůži kat. 15 Le Mans a také celá kožená.
Pohovka je vybavena 11 cm vysokou matrací Greenplus® o šířce 160 cm nebo 140 cm a navíc lenoška disponuje praktickým úložným prostorem.

easy-image01.jpg easy-image02.jpg
easy-detail.jpg easy-detail02.jpg
Easy se zrodila z potřeby mít snadno použitelný produkt s mechanismem "ready-to-bed", aniž byste se vzdali pohodlí typického pro pohovku bez funkcí. Moderní zaoblený styl jí dodává bezkonkurenční vizuální komfort. Pro zvýšení všestrannosti a funkčnosti lze k područce připevnit kovovou poličku, která může sloužit jako noční stolek nebo odkládací stolek, pokud je pohovka používána jako postel. Případně jako konferenční stolek, pokud je používána jako standardní pohovka. Stolek lze také otáčet.
easy01.jpg easy02.jpg easy03.jpg

Estro je synonymem pro pohodlí a kompaktnost. Vyniká řemeslným zpracováním a jednoduchostí. Pohovka je pouze ve verzi dvojsedu a trojsedu. Dá se objednat v kůži i látce a nohy jsou na výběr buď lesklý chrom nebo černý chrom.

estro-image01.jpg
estro-detail.png
Lineární, kompaktní model, který je ideální pro městské prostory. Podél celé pohovky se táhne štíhlý okraj, který je elegantně přerušen kovovými nožkami. Kompaktní design obepíná široké, pohodlné sedadlo. estro-spot01-1.png estro-spot01-2.png

Studio Marcel Wanders se ve své třetí spolupráci se značkou zapojil do projektu Circle of Harmony a vznikla z toho pohovka Eufolia.
Ta svým elegantním a minimalistickým designem evokuje lehkost jednoho z nejcharakterističtějších prvků apulské krajiny - olivového listu. Rohovou sestavu lze doplnit praktickou skříňkou v barvě medové nebo černé.

eufolia-image02.jpg
eufolia-detail.jpg
Výzva vnést harmonii i do "mikro" prostorů vedla Marcela Wanderse k představení kompaktní pohovky, ve které mírně rozšířený design područek a opěradel přináší přívětivou estetiku a zároveň reaguje na potřebu multifunkčních obytných prostor s omezenými rozměry. Kompaktní prostory se stávají příležitostí k prozkoumání nových řešení nábytku, jako jsou stolové desky, které lze integrovat mezi sedadla, což umocňuje modularitu projektu. Lehkou a harmonickou siluetu pohovky dotváří podstavec z lesklého černého kovu.
eufolia01.jpg eufolia02.jpg eufolia03.jpg eufolia04.jpg eufolia05.jpg

Fidelio se honosí nadstandardním polohovacím systémem. Područky pohovky jsou zdobeny kovovým rámem krásně vyzdvihující její křivky. V případě volby elektrického polohovacího mechanismu je zajištěna funkce systému tzv. „Zero Wall“, kdy není nutné dodržovat odstup od stěny. Kovové podnoží je k dispozici v několika provedeních (mat nerez nebo lesklý tmavý chrom). Potah v kůži i látce.

fidelio-image01.jpg fidelio-image02.jpg
fidelio-detail01.png fidelio-detail02.png fidelio-detail03.jpg
Mechanismus Soft Touch aktivuje funkci sklápění pouhým dotykem prstu a současně otevírá sedák, opěradlo a opěrku nohou. Systém je k dispozici také s dobíjecí baterií, která zabraňuje problému s nevhodnými elektrickými kabely, když je pohovka umístěna uprostřed místnosti. Pohovka Fidelio je k dispozici také se systémem Zerowall, který šetří místo a který aktivuje funkci rozkládání, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny. Každé sedadlo je vybaveno funkcí naklápění, kterou lze aktivovat samostatně, a nastavitelnou opěrkou hlavy. Kombinace polyuretanové pěny a výplně z paměťové pěny zajišťuje větší pohodlí, odolnost a vzhled, který se v průběhu času nemění. Štípané nebo surové prošívání prozrazuje hodnotu řemeslného zpracování výrobků Natuzzi Made in Italy a historické zkušenosti se zpracováním kůže. fidelio-spot01-1.png fidelio-spot01-2.png

Sedací souprava Galaxy disponuje polohovacím mechanismem zvaným Zero Wall, díky kterému může být umístěna u stěny s minimálním odstupem. Některé moduly mají možnost pouze elektrických nastavitelných opěrek hlavy. V látkovém potahu má pohovka zdobné detaily v kůži kat. 15 Le Mans. Objednat si ji můžete také v koženém potahu.

galaxy-image01.jpg
galaxy-detail.png galaxy-detail02.jpg
Pokud je Galaxy čalouněno látkou, může mít na područce drahou koženou vložku. Hloubka pohovky, díky níž je ideální i do menších obytných prostor. Systém Zerowall šetřící prostor
Aktivujte funkci rozkládání, aniž byste museli pohovku odsunout od stěny za ní.

Nejnovější generace funkce rozkládáníLze ji aktivovat zvlášť pro každé sedadlo a pro opěrku hlavy a nohou.
Zvedá se pro větší pohodlí vyšších osob a při sledování televize nebo čtení knihy se ručně naklápí dopředu do vámi preferované polohy.
galaxy-spot01-1.png galaxy-spot02-1.png
galaxy01.png galaxy02.png

Pohovka Herman dovoluje hluboký a pohodlný posed a lze ji doplnit polohovacími nebo bederními polštáři pro ještě větší komfort sezení. V kůži je pohovka elegantně prošitá do čtverců, v látkovém provedení je hladká se vsazenou bordurou ve švech. Výplně jsou z pěny a peří. Sedací soupravu Herman charakterizují kovové cínové nebo bronzové „ploutve“ po stranách opěrek a na zádech. Lze ji doplnit konferenčními a odkládacími stolky stejného jména.

herman-image01.jpg herman-image02.jpg herman-image03.jpg herman-image04.jpg herman-image05.jpg
herman-detail.png herman-detail02.jpg
Rypsové lemování ve stejné nebo kontrastní barvě ještě více dotváří design a dodává pohovce osobní nádech. Vnější kovová podpěra obepíná opěradlo a sedák a dodává konstrukci dynamiku. Volitelný nastavitelný polštář pomáhá dosáhnout požadovaného pohodlí. Boční područky jsou k dispozici ve dvou výškách: ve stejné výšce jako opěradlo nebo nižší, v závislosti na zamýšleném použití pohovky. Kombinace pěny a peří poskytuje výjimečné pohodlí a oporu, které obstojí ve zkoušce času, stejně jako vzhled pohovky. herman-spot01-1.png herman-spot02-1.png
herman01.png herman02.png herman03.png

Pohovka Iago je bestsellerem posledních roků. Je hodně variabilní a vejde se i do menších prostor. Disponuje relaxačními mechanismy se systémem Zero Wall, díky kterému může být pohovka u stěny. V sedácích je vrstva paměťové pěny, která zaručuje vysoké pohodlí.
Pohovku můžete mít v kůži i látce.

iago-image01.jpg iago-image02.jpg
iago-detail.png iago-detail02.jpg
Ve relaxační verzi pohovky je u každého sedadla k dispozici mechanismus Soft Touch: funkci polohování lze aktivovat pouhým dotykem prstu, čímž se sedák a opěradlo současně otevřou a plynulým, přirozeným pohybem se sedadlo promění v pohodlné lehátko. Systém Zerowall, který šetří místo, navíc aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny. Relaxační systém je k dispozici také s dobíjecí baterií, která zabraňuje problému s nevhodnými elektrickými kabely, když je pohovka umístěna uprostřed místnosti. Kombinace polyuretanového polstrování a polstrování z paměťové pěny poskytuje výjimečné pohodlí, oporu a vzhled, které se v průběhu času nemění. iago-spot01-1.png iago-spot01-2.png
iago01.png

Pohovka Icon vzdává hold tradici společnosti Natuzzi, zároveň však odpovídá současnému stylu. Jemný a nadýchaný design a zaoblený vzhled připomínají styl Natuzzi Italia v průběhu osmdesátých a devadesátých let. Všechny sedáky jsou čalouněné z obou stran, můžete je tedy používat samostatně. Ozdobný lem u každého sedáku zdůrazňuje jejich výjimečný design.

Polstrování je kombinací polyuretanu a silikonového vlákna Climalight a zaručuje velmi pohodlné sezení. V kůži je pohovka ozdobně prošitá do pruhů.

icon-image01.jpg icon-image02.jpg
icon-detail.png
Každý sedací prvek je čalouněný z každé strany, takže jej lze používat i samostatně. Ozdobné lemování podél profilu každého jednotlivého sedáku podtrhuje jeho obzvláště obklopující design. hts řemeslné zpracování a geometrický design této pohovky. Kombinace výplně z polyuretanu a Climalight (speciální silikonové mikrovlákno nejnovější generace) zaručuje vzhled, pohodlí a oporu, které se v průběhu času nemění. icon-spot01-1.png icon-spot02-1.png
icon01.png

Pohovka Infinito je z dílny Marcantonia a její kovová trubková konstrukce jí dodává nezaměnitelný tvar. Její originalita vynikne ve větších prostorách. Je ideální pro lenošení s pohodlným sedadlem a relaxační lenoškou uprostřed.

infinito-image01.jpg
infinito-detail.png
Kovová trubková konstrukce dodává pohovce snový a nezaměnitelný tvar, zatímco pružná polyuretanová výplň různé hustoty, která ji obklopuje, poskytuje tomuto kusu nábytku maximální pohodlí a kombinuje měkkost a oporu. Podrobila nás zkoušce jak po technické, tak po designové stránce, ale my jsme se trefili do černého a vyšli jsme z ní jako vítězové tím, že jsme z nekonečna udělali pružnou skulpturu, která klouže dovnitř a ven ze sebe a která je zároveň lákavou pohovkou pro lenošení, pohodlným sedákem a relaxačním lehátkem uprostřed. K dispozici je potah Water, navržený nizozemským studiem BYBORRE, příze kombinující velmi kvalitní vlnu a recyklovaný PES, dostupný v pěti barvách. infinito-spot01-1.png infinito-spot01-2.png

Hranaté linie, prolínání područek s podnožím, extrémně čistý design a mimořádný komfort zaručen kombinací polyuretanu, paměťové pěny a peří – to vše představuje pohovka Jeremy. To vše ji předurčuje nejen pro technické, ale i klasické interiéry. Pohovku je k dispozici v koženém i látkovém potahu.

jeremy-image01.jpg jeremy-image02.jpg jeremy-image03.jpg
jeremy-detail.png jeremy-detail02.jpg
jeremy-spot01-1.png jeremy-spot01-2.png
jeremy01.png jeremy02.png jeremy03.png jeremy04.png

Pohovka Juno je symbolem středomořského pohodlí: svým obepínajícím tvarem připomíná útulné hnízdo, útočiště, které vítá a objímá. Měkká, přívětivá estetika sedáku harmonicky kontrastuje s pevnými pláty, které vymezují linie opěradla a područek, a dodávají pohovce image vyvážené lehkosti. Je charakteristická svým vysokým řasením. K dispozici v látce i kůži od kat. 25.

juno-image01.jpg
juno-detail.jpg

Model je k dispozici ve dvou verzích provedení 3230 a V230, které se od sebe liší vnitřní konstrukcí. 3230 ji má z tvrzeného polyuretanu a nová verze V230 pak ze dřeva, která je kupodivu lehčí než ta polyuretanová. Navíc je více modulární a může být v rohové verzi.

juno06.jpg juno07.jpg juno08.jpg juno01.jpg juno02.jpg juno03.jpg juno04.jpg juno05.jpg

Pohovka Kendo ztělesňuje pravý italský design a precizní ruční práci z dílny italského dua Manzoni & Tapinassi. Dřevěná podnož s mosazným detailem uprostřed nožičky je výrazným estetickým prvkem celé kolekce, která kromě pohovky nabízí i konferenční a odkládací stolky, jídelní stůl a komodu. Pohovka je k dispozici v kůži nebo v látce s jemným koženým detailem.

kendo-image01.jpg kendo-image02.jpg kendo-image03.jpg
kendo-detail.jpg
Podstavec z masivního dřeva, dostupný v několika povrchových úpravách, je obohacen kovovou vložkou, která je charakteristickým prvkem modelu. Jeho modularita je naprostá: každý prvek je z každé strany zcela zakrytý a lze jej použít i samostatně. Kombinace výplně z polyuretanu a Climalight (speciální silikonové mikrovlákno nejnovější generace) zaručuje vzhled a oporu, která se časem nemění. kendo-spot01-1.png kendo-spot02-1.png
kendo01.png kendo-detail.png

Zaoblené tvary pohovky Kult přímo vybízí k odpočinku. Její variabilita ji dělá vhodnou pro každou velikost obytného prostoru. Pohovka disponuje i relaxačními mechanismy. K dispozici v kůži či látce. Dřevěné nožičky lze vybírat z povrchově upraveného dřeva ořech nebo wenge.

kult-detail.jpg
kult01.jpg kult02.jpg kult03.jpg

Moderní interpretace klasické „chester“ pohovky. La Scala je mistrovské dílo řemeslnické dovednosti. Prošívání polštářů, jemnost provedení, souhra mezi vnitřní a externí částí – La scala představuje klasiku italské tradice, kterou elegantně můžete vybavit nejen rustikální ale i moderní interiéry. Vysoký komfort sezení je zajištěn díky kvalitní výplním, příjemně tvarovaným zádovým opěrákům a hlubokým sedákům.

lascala-image01.jpg
lascala-detail.png lascala-detail02.jpg
Bohaté čalounění pohovky La Scala, které je vyrobeno výhradně ručně, je ukázkou virtuózního řemeslného umění v oblasti čalounění.
Knoflíky jsou ručně přišity jeden po druhém, a to buď v kůži, nebo v látce, která se hodí k vámi zvolené povrchové úpravě.
Pěnová výplň poskytuje výjimečné pohodlí a oporu, které obstojí ve zkoušce času, stejně jako vzhled pohovky.
lascala01.png lascala02.png lascala03.png

Sedací souprava Leaf je dílem designéra Maurizia Manzoniho. Pohovka je v jednoduchém stylu a nabízí spoustu variant. Výplň je kombinace pěny a vlákna Climalight, což zaručuje měkké posezení. Můžete ji mít jak v kůži tak i látce.

leaf-image.jpg
leaf-detail.png
Pohovka je plněna pěnou a silikonovým vláknem Climalight pro výjimečné pohodlí. Podstavec z masivního dřeva sladěný s kovovými nožkami dodává nábytku charakter. leaf-spot01-1.png leaf-spot01-2.png
leaf01.png leaf02.png leaf03.png leaf04.png leaf05.png leaf06.png leaf07.png

Pohovka Levante od designéra Maura Lippariniho stojí na tenkých leskle černých kovových nohách a je ztělesněním čistého stylu. Prošívání na sedacích a zádových polštářích dodává pohovce na elegantnosti. Výplně jsou pěnové a pohovku můžete objednat v kůži i látce.

levante-image01.jpg
levante-detail.png
Stojí na kovových nožkách, které dodávají projektu lehkost a geometrickou stabilitu.t je zaručena velkými polštáři na zadní straně. Svislé prošívání strukturuje čelo a sedák, který je umístěn rovnoběžně s elegantními područkami. levante-spot01-1.png levante-spot01-2.png

Jemný, lákavý design pohovky s nastavitelnou výškou podnoží dle vlastních preferencí. Úzké područky ponechávají dostatek místa pro sezení, čímž se jeho komfort a pohodlí maximalizuje. Volné zadní polštáře dodávají pohovce na komfortu. Výplně sedáků jsou kombinací polyuretanu, paměťové pěny a peří.

longbeach-image01.jpg
longbeach-detail.png longbeach-detail02.jpg
Bohaté vystouplé hrany zvýrazňují profily boků a polštářů - estetický detail, který podtrhuje sofistikovaný design a řemeslné zpracování pohovky. Výška nohou je nastavitelná tak, aby vyhovovala specifickým potřebám pohodlí, zatímco měkká vrstva výplně z husího peří v polštářích, opěradle a bederní opěrce poskytuje vysokou úroveň komfortu. longbeach-spot01-1.png longbeach-spot02-1.png
longbeach01.png longbeach02.png

Designer: Simone Bonanni Studio

Existují nápady, které se rodí ze spontánnosti. Jejich podstata ožívá z materiálů, ze kterých jsou vyrobeny, a ze vzduchu, který je obklopuje. Zde pak mezi hmotou a prostorem dostává tvar modulární pohovka Melody.

melody-image01.jpg melody-image02.jpg
melody-detail.jpg melody-detail02.jpg
Svou čistou a uklidňující siluetou navozuje Melody efekt uvolňujícího klidu a obklopuje každého, kdo se posadí, jako by byl v uklidňujícím objetí. Melody je modulární pohovka s lineární strukturou, která je výsledkem pečlivého studia nejen přesného vymezení objemů, které působí spontánně, ale především emocí, které pohovka dokáže vyvolat pocitově i vizuálně.
melody01.jpg melody02.jpg melody03.jpg melody04.jpg melody05.jpg melody06.jpg melody07.jpg melody08.jpg melody09.jpg melody10.jpg

Melpot je víceúčelová a neobyčejně modulární pohovka. Skládá se ze sedáků, taburetů, skříněk a polic. Návrh zpracoval Mauro Lipparini.

Všechny jednotlivé díly jsou zaměnitelné: lze je přemisťovat nebo použít samostatně. Výplň sedáků je kombinací pěny a silikonového vlákna Climalight a ve volných zádových polštářích je husí peří – to vše zajištuje vysoké pohodlí.

melpot-image01.jpg melpot-image02.jpg
melpot-detail.png
Všechny jednotlivé prvky jsou vyměnitelné: lze je libovolně přemisťovat a lze je používat i samostatně. Kombinace látky a vzácných kožených potahů Natuzzi umocňuje každou kompozici a činí ji velmi nápaditou a originální. Mini kolekce polštářů v různých barvách, materiálech a velikostech umocňuje základní design modelu. Mini kolekce polštářů zvyšuje estetiku a pohodlí modelu Melpot. Některé polštáře jsou vybaveny mechanismem, který umožňuje nastavit polohu a dosáhnout tak požadované úrovně pohodlí. Polštáře sedáků jsou polstrovány materiálem Climalight (speciální silikonové mikrovlákno nejnovější generace). Volné polštáře jsou vyplněny husím peřím pro maximální měkkost. melpot-spot01-1.png melpot-spot01-2.png
melpot01.png melpot02.png melpot03.png melpot04.png melpot05.png

Modulární pohovka se zaobleným nebo jen mírně zaobleným rohem, což umožňuje vytvořit i neotřelý tvar. Designér Karim Rashid ve spolupráci s Natuzzi Design Centrem tak vytvořil pohovku, která je oslavou pohostinnosti Apulie.

memoria-image.jpg
memoria-detail.jpg
Memoria vizuálně připomíná linie a tvary typické pro dědictví Natuzzi Italia se svými jemnými, zaoblenými reliéfy. Jedná se o moderní reinterpretaci tradičních linií z minulosti, díky nimž byl design Natuzzi jedinečný. Eleganci dodávají pohovce reprezentativní potahové materiály. V kůži je k dispozici od kat. 25. Na výběr jsou i luxusní potahové látky, které pohovce dodají na její neobvyklosti.

Pohovka je k dispozici v kůži od kat. 25. Na výběr jsou i luxusní potahové látky, které pohovce dodají na její neobvyklosti.

memoria01.jpg memoria02.jpg memoria03.jpg memoria04.jpg memoria05.jpg memoria06.jpg

Styl a elegance se snoubí s vintage efektem a dělá tuto pohovku ideální pro městské a metropolitní prostory. Model se vyznačuje mnoha konfiguracemi a vejde se i do menších prostor. Područky jsou plněny mimo pěny i peřím. Nohy pohovky jsou pouze v černém chromu.

milano-image01.jpg
milano-detail.jpg

Pohovka, která v sobě spojuje komfort a wellness. Filozofií tohoto modelu je, aby jste si nejenom odpočinuli, ale i „vyčistili“ hlavu a ulevili od stresu. Tomu vám pomohou inovativní mechanismy, kterými pohovka může disponovat a jejichž pohyb byl inspirován cvičením jógy.

mindful-image.jpg
mindful-detail01.jpg mindful-detail02.jpg
Mindful je součástí série Comfortness, pohovky, která se svým inovativním mechanismem umožňuje čtyři speciální funkce: 365, Mikromobilita, Zero Gravity a Triple Motion.

Triple Motion - trojitý naklápěcí mechanismus s nezávislým ovládáním opěrky hlavy, bederní opěrky a opěrky nohou pro osobní pohodlí.
Zero Gravity - bod nula, kdy máte kolena v úrovni krku. Můžete se zhluboka nadechnout a usnadnit tak průtoku krve.
Micro-Mobility - cyklus téměř nepostřehnutelných pohybů, který aktivuje svaly v klidu.
Aktivní systém sedadla „365“ speciálně navržený tak, aby usnadnil synchronizaci dýchání a srdečního tepu.

Navíc hudba, kterou lze přehrávat prostřednictvím integrovaného bluetooth reproduktoru, dále zvyšuje komfort.
Sofistikované linie pohovky Mindful doplňuje řada odkládacích stolků a konferenční stolek a to vše v luxusním matném hnědém laku. Konferenční stolek disponuje navíc i zvedací deskou a šuplíkem.
Vybrat si můžete i vkládací stolek, který dodá pohovce obloukový tvar.

K dispozici v kůži od kat. 15 (Le Mans) a v látce.

mindful01.jpg mindful02.jpg mindful03.jpg mindful04.jpg mindful05.jpg mindful06.jpg

Pro svůj nový projekt ve spolupráci s Natuzzi Italia čerpal designér Andrea Steidl inspiraci z architektury Puglie 13. století. Stejně jako tehdejší velké hrady pohovka Mirai má v sobě sílu spojenou s lehkostí a spojuje architektonické umění se současnou měkkostí.

mirai-image.jpg
mirai-detail.jpg
Prostřednictvím chytré optické iluze se linie pohovky, podobné těm na zámku, zdánlivě rozcházejí a pak se sbíhají ve věčné, opakující se prvky a vytvářejí nápaditou, pohyblivou texturu. V tomto rafinovaném sezení drží jednotlivé prvky pohromadě úhledná dřevěná konstrukce v ořechu nebo kouřovém dubu. Mirai je k dispozici v lineárních a modulárních verzích a přináší revoluci do vašeho životního prostoru futuristické, estetické a přizpůsobitelné konfigurace. Jeho unikátní terminálové moduly (verz. 200/201) a lenoška (verze 047/049) nově definují všestrannost, zatímco integrovaný otoman (verze 310), nabízí nekonečné možnosti uspořádání. Zádové polštáře jsou pro větší komfort plněny peřím a připevněny k zádům pohovky zipy.
mirai01.jpg mirai02.jpg mirai03.jpg mirai04.jpg

Momento bylo navrženo a vytvořeno jako moderní a kreativní puzzle. Vrstvená kompozice evokuje suché kamenné zdi typické pro apulský venkov. A právě šarmem apulského venkova se inspiroval designér Simonne Bonanni, který vytvořil pro Natuzzi Italia tento neotřelý model.

momento-image.jpg
momento-detail.jpg
Koncepce designu spojuje formu s pocity, sleduje měkkost povrchů a oblost linií, aby zprostředkovala estetiku uvolnění a vizuálního pohodlí a emocionálně zaujala člověka ještě před uspokojením ergonomických potřeb. Momento má celočalouněné boky a protiskluzové kovové nohy, rám z vícevrstvé překližky a elastické popruhy pod sedákem. Polyuretanová pěna s vysokou hustotou zaručuje vysoké pohodlí.

Rám sedáku je vyroben z překližky a má elastické popruhy pro zajištění maximálního pohodlí.
Volný polštář vers. 089 lze objednat v odlišných potazích a barvách. Dá se použít jako bederní opěrka nebo jednoduše jako dekorativní předmět.
Taburet vers. 044 je opatřen skrytými kolečky. Doplňkový boční stolek je z kouřového dubu.

momento01.jpg momento02.jpg momento03.jpg momento04.jpg momento05.jpg

Fabio Novembre ve své první spolupráci v oblasti produktového designu s Natuzzi Italia vytvořil modulární pohovku New Classic, které čerpá inspiraci z nejklasičtějších sedacích souprav - Chester - a reinterpretuje ji v městském současném tónu. Možnost čalounění kontrastními barvami zvyšuje potenciál pohovky. Na první pohled je to Chester, který všichni známe a milujeme.

newclassic-image01.jpg
newclassic-detail.png newclassic-detail02.jpg
Výplň z polyuretanové pěny zajišťuje maximální pohodlí a oporu. Inspirováno ručním dotykem tradičního capitonné, kontrastní švy zdůrazňují oblé tvary opěradla a područek. newclassic-spot01-1.png newclassic-spot01-2.png

Praktická pohovka s rozkládacím mechanismem, která se zavděčí především interiérům menší velikosti. Subtilní područky dodávají pohovce dotek jemnosti a elegance. Možnost provedení v kůži, látce nebo mikrovlákně.

notturno-image00.jpg notturno-image01.jpg notturno-image02.jpg notturno-image03.jpg
notturno-detail01.png notturno-detail02.png notturno-detail00.jpg
Matrace je k dispozici v pružinové i Greenplus verzi s antibakteriální a hypoalergenní úpravou. Polštáře lze uložit do praktické přihrádky na polštáře, která zůstává schovaná v zadní části sedačky. Pronto-letto je systém, který otevírá lůžko jedním jednoduchým úkonem. notturno-spot01-1.png notturno-spot02-1.png
notturno01.png notturno02.png notturno03.png
notturno-detail03.jpg

Oblò designéra Maurizia Manzoniho je silným elementem do každého prostoru. Jedná se o lehký modulární systém, který lze konfigurovat nekonečně různými způsoby pro nejmodernější i klasičtější domácí prostředí. Výplně z polyuretanu a Climalightu zajišťují vysoký sedací komfort. Lze objednat v kůži i látce.

oblo-image01.jpg
oblo-detail.png oblo-detail02.jpg
Opěradlo a područky se spojují v jeden celistvý aspekt zaoblené a bohatě polstrované konstrukce, která zaručuje maximální pohodlí a pomáhá vám prožívat pohovku buď neformálně, nebo tradičněji. Estetickým prvkem systému Oblò je kovová trubková konstrukce, která podpírá čalouněnou část. Pohovce tak dodává štíhlý a moderní vzhled. oblo-spot01-1.png oblo-spot01-2.png

Pablo je součástí kolekce Solar designéra Claudia Belliniho, která je poctou italské Puglii . Je to první pohovka, u které si můžete vybrat ze dvou výšek zad. Moduly můžete vzájemně kombinovat a u některých je i police ze šedě lakovaného dřeva nebo temperovaného bílého skla. Pohovku zdobí na opěrkách pásky z cínu, ze stejného kovu jsou i nohy.

pablo-image01.jpg
pablo-detail.png
Výplň z polyuretanové pěny zajišťuje maximální pohodlí a oporu. Pablo je deklarací maximální flexibility a dodává se v látkovém nebo koženém provedení. V různých konfiguracích a pro zajištění maximální funkčnosti může obsahovat také šedě lakovanou dřevěnou polici a stolek s deskou z extra bílého tvrzeného skla a kovovou nohou v barvě cínu. pablo-spot01-1.png pablo-spot01-2.png
pablo01.png pablo02.png pablo03.png pablo04.png
pablo-detail02.jpg

Philo je pohovka unikátního stylu s rafinovaným prošíváním a speciálně tvarovaným podnožím, což ji dodává elegantní a moderní styl. Díly s elektrickým relaxačním mechanismem disponují systémem „soft touch“, který dovoluje změnu polohy lehkým přejetím ruky přes skryté pohybové čidlo mezi sedákem a područkou. K dispozici v kůži i v látce. Kovové podnoží ve lesklém nebo černém chromu.

philo-image01.jpg philo-image02.jpg
philo-detail01.png philo-detail02.png philo-detail03.png
Design pohovky zkrášluje ruční šití a prošívání.
Ekologická netoxická polyuretanová výplň zajišťuje dlouhodobé pohodlí a respekt k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
Mechanismus Soft Touch je k dispozici u každé sedačky: funkci sklápění lze aktivovat dotykem prstu, čímž se současně otevře sedák i opěrák a plynulým, přirozeným pohybem se sedačka promění v pohodlné lehátko. Systém Zerowall, který šetří místo, navíc aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny.
philo-spot01-1.png philo-spot02-1.png philo-spot02-2.png
philo01.png philo02.png philo03.png philo04.png
!-- ======================================================================== -->

Pohovka Plaza zosobňuje originální design Natuzzi, který si oblíbili lidé na celém světě. Můžete ji mít v mnoha kombinacích, v látce nebo kůži. Výplně jsou pěnové. Nohy jsou na výběr dřevěné - ořech nebo wenge, a kovové – glazovaný nikl.

plaza-image01.jpg
plaza-detail.png
Originální kompozice područky a zvláštní sklon sedadla činí model nápadným a originálním. Volitelná ručně nastavitelná opěrka hlavy umožňuje zvolit si preferovanou polohu. plaza-spot01-1.png plaza-spot02-1.png
plaza01.png plaza02.png plaza03.png plaza04.png

Pohovka s excelentním relaxačním mechanismem. Disponuje nejen polohováním opěrky a nohou, ale také bederním polštářkem, který uleví od bolesti zad! Jde o modulární pohovku, kterou sestavíte do mnoha podob. Potahy jsou volitelné kůže nebo látka. Nohy jsou na výběr ořech / wenge.

plie03.png plie04.png
Funkce Triple-Motion dostupné na každém sedadle umožňují nastavit polohu opěradla, opěrky nohou a opěrky hlavy podle potřeby.
Tlačítkový panel se nachází na vnější straně opěrky (nebo na boku jednotek bez opěrky) a skládá se ze tří tlačítek, která aktivují otevírání a zavírání opěrky hlavy, bederního polštáře a opěrky nohou.
Když je aktivována funkce relaxace, panel se rozsvítí kontrolkou LED.
Při zavřené funkci polohování se automaticky deaktivuje bederní polštář a opěrka hlavy. Panel obsahuje port USB, který umožňuje pohodlné nabíjení tabletů a chytrých telefonů.
Jednotlivé součásti této kolekce jsou k dispozici v různých velikostech, abyste mohli pohovku přizpůsobit svému použití a prostorovým potřebám.
Vysoké opěradlo a integrovaná opěrka hlavy zajišťují vysokou úroveň pohodlí při sezení i pro vysoké osoby.
Elegantní boční švy umocňují řemeslné zpracování modelu.
plie-spot01-1.png plie-spot02-1.png
plie01.png plie02.png plie03.png plie04.png

Pohovka je typická svým dřevěným rámem z kouřového dubu mistrovsky ozdobenými kovovými detaily. Sedací polštáře obsahují vrstvu polyuretanu a silikonového vlákna Climalight, což zaručuje vysoké pohodlí. Polštáře jsou vyplněny husím peřím.

positano-detail.png
Minimalistické linie zdobí prošívání na opěradle, které zdůrazňuje preciznost detailů. Základna z masivního kouřového dubu odhaluje jemné detaily z kartáčované mosazi. positano-spot01-1.png positano-spot01-2.png
positano01.png positano02.png positano03.png positano04.png

Litujeme, ale tento produkt již nelze objednat!

Poslední modely se slevou 30%
Ihned k odběru

Sedací souprava navržená pro malé prostory, Quadro je výborným kompromisem mezi estetikou a všestranností. Podhlavník nastavitelný do různých pozic plně respektuje potřeby relaxace. Čtvercový, kompaktní design pohovky Quadro přináší tak žádaný, moderní a užitelný komfort do obývacích prostor.

quadro-image01.jpg
quadro-detail.png quadro-detail02.jpg
Prošívání, které je volitelně v kontrastní barvě, podtrhuje čisté linie tohoto designu. Vysoké kovové nožky a otevřená základna odlehčují pohovku a usnadňují čištění pod ní. quadro-spot01-1.png quadro-spot01-2.png
quadro01.png

Rock je klasická pohovka s elektrickým trojitým polohovacím mechanismem, který aktivuje podnožku, opěrku hlavy a hlavně „dofoukne“ bederní polštářek. To ocení hlavně ti, kteří mají problémy s páteří. Pohovka je plněna pěnou a dá se objednat v kůži i látce.

rock-image01.jpg
rock-detail.png
Velkorysé proporce sedáku a opěradla zaručují maximální pohodlí. Jednotky jsou k dispozici v různých velikostech, abyste mohli pohovku přizpůsobit svému využití a prostorovým potřebám. Elegantní boční švy umocňují řemeslné zpracování modelu. Vysoké opěradlo a integrovaná opěrka hlavy zajišťují vysokou úroveň pohodlí při sezení i pro vysoké osoby. rock-spot01-1.png rock-spot01-2.png
rock01.png rock02.png rock03.png

Rozkládací pohovku Simple lze objednat pouze v látkovém potahu.
Pohovka je vybavena 11 cm vysokou matrací Greenplus o šířce 160 cm nebo 140 cm.
Pohovka disponuje mechanismem "ready-to-bed" - rukojeť umístěná na opěradle umožňuje snadné otevírání a přemění pohovku na postel jediným tahem.

simple-detail.jpg simple-detail02.jpg simple-detail03.jpg

Sedací souprava Seagull je poctou charakteristickému stylu Natuzzi Italia v 80. a 90. letech. Disponuje elektrickými relaxačními mechanismy. Svěží a originální design vytváří štíhlé područky, které jsou inspirovány křídly mořských racků.

seagull-image01.jpg seagull-image02.jpg
seagull-detail.png
Díky svým měkkým a velkorysým tvarům vytváří okamžitý pocit pohodlí, který ještě umocňují elektrické relaxační mechanismy a nastavitelná opěrka hlavy. Její charakteristické štíhlé područky nezůstanou bez povšimnutí a působí dojmem jemného složení, které jí propůjčuje svěží a originální vzhled. seagull-spot01-1.png seagull-spot01-2.png
seagull01.png seagull02.png seagull03.png seagull04.png seagull05.png

Vzhled pohovka Semplice se vrací k počátkům Natuzzi Italia. Má odnímatelné zádové i sedací polštáře. Zádový polštář je navíc doplněn válečkem, aby zajistil komfortnější sezení. Výplní je pěna s vrstvou silikonového vlákna Climalight, který zajišťuje vysoký sedací komfort. K dispozici v kůži i látce.

semplice-image01.jpg semplice-image02.jpg
semplice-detail.jpg

V kůži jde objednat od kat. 15.

Verze 089 a 109: Volné polštáře ve dvou velikostech lze objednat v různých potazích a barvách než sedací.
Verze 463 může být použita jako otoman nebo roh bez opěradla.

Zádové polštáře mají výplň doplněnou o vrstvu Climalight - speciální mikrovlákno vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu.

Pohovka Skyline z kolekce Dandy od designéra Marcela Wanders byla navržena k 60. letému výročí založení společnosti Natuzzi Italia.

Skyline je sedací souprava s otevřenými a uzavřenými moduly s nejnovějšími elektrickými relaxačními mechanismy. Řemeslné zpracování vyniká především v prošívaných opěradlech. Svým designem napodobuje styl Chesterfield, jedná se ovšem o modernější pojetí.

skyline-image01.jpg
skyline-detail.png skyline-detail2.jpg
Sedadla mají na opěradle složité prošívání matelassé, které je mistrovskou ukázkou elegantního řemeslného zpracování. Mechanismus sklápění, individuálně nastavitelné opěrky hlavy a zad, prostorově úsporný systém Zerowall, špičková technologie polstrování, nekonečné množství konfigurací a nádherné čalounění - to vše přispívá k tomu, že je tato pohovka ideální pro každý obývací pokoj a životní styl. Nastavitelné opěradlo v jejích modulech s otevřenou základnou nabízí široký výběr hloubky sedáku pro bezkonkurenční pohodlí. skyline-spot01-1.png skyline-spot01-2.png
skyline01.png skyline02.png skyline03.png skyline04.png skyline05.png skyline06.png

Pohovka, která je inspirována hlemýžděm – tvar područek vychází z jeho ulity. I tato pohovka patří do série Comfortness a to protože disponuje posuvnými relaxačními mechanismy a vy si tak můžete vybrat mezi klasickým a ležérním sezením nebo sedák využít jako pohodlnou lenošku.

snail-image.jpg
snail-detail.jpg
Posuvný mechanismus umožňuje změnu hloubky sedáku o cca 40 cm - od 60 cm do 100 cm. Díky tomu lze sedák používat jako ležérní sedadlo nebo jako lenošku. Snail svým jedinečným designem zachycuje eleganci a funkčnost přírody. Její boční tvar připomíná siluetu hlemýždě, zatímco posunovací opěradlo napodobuje jeho plynulý a uklidňující pohyb, když se stahuje do své ulity. Snail je tak do značné míry ulitou, která nás pohodlně pojme a nechá nás setrvat ve své relaxaci.
snail01.jpg snail02.jpg snail03.jpg

Rozkládací pohovka Sohay se základnou z přírodního nebo černého jasanového dřeva je ideální pro menší prostory. Zatažením za rukojeť mezi sedáky se aktivuje skrytý posuvný mechanismus, který pohovku přemění na lůžko. K dispozici i s variantou odnímatelné područky, která slouží zároveň jako polštář. Pohodlí celého spacího prostoru zvyšuje matracový topper.

sohay-detail.jpg sohay-detail01.jpg sohay-detail02.jpg sohay-detail03.jpg sohay-detail04.jpg

Pohovka Sophy má úplně stejné moduly jako model Philo, ale je bez prošití. Stejně tak disponuje u relaxačních mechanismů systémem „soft touch“, který dovoluje změnu polohy lehkým přejetím ruky přes skryté pohybové čidlo mezi sedákem a područkou.
K dispozici v kůži i v látce. Kovové podnoží v lesklém nebo černém chromu.

sophy-detail.jpg sophy-detail02.jpg

Splash je o zastavení času - okamžiku odpočinku, ve kterém se absolutně nic nestalo, ale dává nám okamžik skvělé pohody. Jednoduchý čistý design bude ozdobou každého interiéru.
V kůži je model dostupný od kat. 30.

splash-image01.jpg
splash-detail.jpg splash-detail01.jpg splash-detail02.jpg

Sedací souprava každého překvapí důmyslným polohovacím mechanismem. Její klasické tvary jsou zárukou nadčasovosti, přičemž široká variabilita řešení vyhovuje mnoha interiérům. V látce jsou sedáky, područky a podhlavníky lemované kůží kat. 15 Le Mans. Kovové podnoží je na výběr ve dvou odstínech – lesklý nebo černý chrom.

stan-image01.jpg stan-image02.jpg stan-image03.jpg
stan-detail.png
Rafinovaný detail, který zeštíhluje konstrukci modelu. Měří něco málo přes 2 metry a snadno se vejde do městských prostor. Prostřednictvím dvou tlačítek lze samostatně ovládat opěrku hlavy a opěrku nohou, což vám umožní přizpůsobit si polohu pro odpočinek. Opěrka hlavy s duální funkcí se zvedá pro lepší pohdlí vyšších osob. Při sledování televize nebo čtení knihy se dá ručně naklonit dopředu do vámi preferované polohy.

Systém Zerowall zajistí, abyste při aktivaci funkce polohování nemuseli odsunout pohovku od stěny.
stan-spot01-1.png stan-spot02-1.png
stan01.png stan02.png stan03.png

Pohovka Tempo je složena z několika modulů. Může být lineární nebo rohová. Na výběr máte také z několika velikostí konferenčních a odkládacích stolků, které perfektně ladí s designem pohovky.
Tempo má zádové polštáře naplněné husím peřím, sedák pak kombinací pěny a peří, které zajišťuje váš vysoký komfort.

tempo-image01.jpg tempo-image02.jpg
tempo-detail.png tempo-detail02.jpg
tempo-spot01-1.png tempo-spot02-1.png
tempo01.png tempo02.png tempo03.png

Timeless je elegantní modulární pohovka, která svým zaobleným a asymetrickým designem působí jako by se otevíral květ. Měkké a hluboké sedáky přímo vyzývají k relaxaci. Má velmi neotřelý design a bude skvělým doplňkem hlavně velkých městských interiérů.
Z modulů lze vytvořit nespočet konfigurací, které se přizpůsobí nejrůznějším prostorům a potřebám. Je k dispozici v kůži nebo látce.

timeless-image01.jpg
timeless-detail.jpg
timeless-spot01-1.png timeless-spot01-2.png
timeless01.jpg timeless02.jpg timeless03.jpg timeless04.jpg timeless05.jpg timeless06.jpg

Sedací souprava přímo navržena pro městský styl bydlení a to díky jejímu nadčasovému, elegantnímu designu velikosti. Tratto je charakteristická svým „cik-cak“ prošíváním na úzkých područkách, které můžete zvolit kontrastní. Kovové podnoží se dá zvolit v lesklém nebo černém chromu.

tratto-image01.jpg
tratto-detail.png tratto-detail02.jpg
Okrasné cik-cak prošívání, které je k dispozici i v kontrastní barvě, zdobí pohovku a zvýrazňuje tvary a čisté linie tohoto modelu. Otevřená podnož a vysoké kovové nožky (dostupné ve více povrchových úpravách) dodávají pohovce vyšší lehčí vzhled a také usnadňují čištění pod ní. tratto-spot01-1.png tratto-spot02-1.png
tratto01.png tratto02.png tratto03.png

Pohovka v moderním hávu s nespočtem konfigurací pro jakýkoli interiér. Skvěle se hodí do městských bytů s omezeným místem a to i díky tvarovatelným područkám. Kovové nohy mohou být z glazovaného niklu nebo lesklého chromu a dodávají pohovce punc elegance.

K dispozici v kůži i v látce.

valzer-detail.jpg
valzer01.jpg valzer02.jpg valzer03.jpg

Kompaktní proporce a vysoká všestrannost dělá tuto pohovku přirozeným výběrem pro urbanistické bydlení. Je vybavena mechanismem čtyř tlačítek pro snadné a nezávislé nastavení podhlavníků a opěrek nohou a nalezení dokonalé pozice pro relax. Je k dispozici v kůži, mikrovláknu i látkovém provedení.

volo-image01.jpg
volo-detail01.png volo-detail02.png volo-detail03.png
Soft Touch funkce sklápění se aktivuje jedním dotykem, čímž se otevře sedadlo, opěradlo a opěrka nohou. Pohodlně můžete sledovat televizi, i když zcela ležíte.

Prostorově úsporný systém Zerowall aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny.

Kombinace polstrování z polyuretanu a paměťové pěny poskytuje pohodlí, oporu a vzhled, který se v průběhu času nemění.
Ruční prošívání, které je k dispozici v kontrastních barvách, prozrazuje historické zkušenosti společnosti Natuzzi se zpracováním kůže.
Kovové nožky jsou charakteristickým prvkem pohovky Volo. Jsou k dispozici v různých povrchových úpravách, aby ladily s vybraným čalouněním podle vašeho vkusu.
volo-spot01-1.png volo-spot01-2.png
volo-detail.png

Sedací souprava Wave navazuje na model Deep. Díly se dají vzájemně kombinovat - například u rohové sestavy Deep se budou vyjímat křesla Wave. Na rozdíl od sedací soupravy Deep má Wave v nabídce pouze trojsed, dvojsed, křeslo a taburety. Wave charakterizují nožičky v barvě světlého zlata. Zajímavostí je také taburet, do kterého se dá vložit stojan na noviny.

wave-image01.jpg
wave-detail.png
Pěnová výplň sedáku a opěradla zaručuje maximální prodyšnost a pohodlí. Sedací souprava Wave působí rafinovaně a elegantně díky zvýšené základně a matným kovovým nohám ve světle zlaté barvě, které zvyšují její vintage kouzlo; stejnou povrchovou úpravu má i kovový profil probíhající pod sedací částí, který zvýrazňuje její tvar. wave-spot01-1.png wave-spot01-2.png
wave01.png wave02.png wave03.png wave04.png

Wellbe je další z řady pohovek, která uleví vašim bolavým zádům díky trojitým relaxačním mechanismům. I tady se dá „dofouknout“ bederní polštářek, který zaručuje vysoký komfort pro záda.

Na této pohovce spolupracovali designéři z Natuzzi Design Centra s fyzioterapeuty, aby opravdu byla co nejkomfortnější a vy si v ní opravdu odpočinuli.

wellbe-image.jpg wellbe-image1.jpg wellbe-image2.jpg wellbe-image3.jpg
wellbe-detail.jpg wellbe-detail2.jpg
Komfort a pohodlí této pohovky přispívá tělesné a duševní pohodě.
Inovativní, mechanicky poháněné trojité mechanismy regulují pohyb opěradla, zádové opěrky, opěrky hlavy a opěrky nohou pro optimální polohu při sezení, která tak umožňuje odpočinek celého těla. Područky jsou flexibilní a lze je nastavit ručně.
Model je doplněn pečlivě navrženými funkčními detaily.
Taburet je speciálně navržen tak, aby ladil s tvary vaší pohovky.
Kombinací se sedačkou promění vaši pohovku v elegantní lehátko pro maximální pohodlí a naprostou relaxaci. Díky praktickým kolečkům můžete taburet volně přemisťovat po obývacím pokoji.

Funkce tlačítek:
První přední tlačítko aktivuje otevření podnožky a sklopí opěradlo.
Druhé tlačítko, tedy stav HOME, aktivuje zavírání všech mechanismů.
Třetí tlačítko aktivuje nafukování bederního polštáře. Opětovným dotykem tlačítka se bederní polštář vrátí do původní polohy.
Čtvrté tlačítko aktivuje pohyb opěradla pro získání polohy pro sledování TV.
Nakonec páté tlačítko vrátí opěradlo do původní polohy.

wellbe-spot01-1.png wellbe-spot01-2.png wellbe-spot01-3.png wellbe-spot01-4.png
wellbe01.jpg wellbe02.jpg wellbe03.jpg wellbe04.jpg wellbe05.jpg wellbe06.jpg