Loading
Pohovky

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Model je dostupný nejen s dřevěnou podnoží, ale i s kovovou (model V242). Výplň je z mikrobuněčné polyuretanové pěny o hustotě 50 a je kombinovaná s dvoucentimetrovou vrstvou paměťové pěny.

K dispozici v kůži i v látce.

adam-image01.jpg adam-image02.jpg
adam-detail.jpg
Pohovka má nastavitelné opěrky hlavy u všech verzí. Také disponuje nastavitelnými loketní opěrkami v několika polohách.
adam01.jpg adam02.jpg adam03.jpg adam04.jpg adam05.jpg adam06.jpg adam07.jpg adam08.jpg
adam-detail02.jpg

Lenoška Amalia je jako stvořená na relaxaci. Svými jednoduchými liniemi je dokonalou změnou klasických současných stylů.

Masivní dřevěné nohy zvýrazňují výjimečný řemeslný vzhled tohoto modelu. Je k dispozici buď jako velkoformátová lenoška nebo jako křeslo.

Autorem tohoto návrhu je duo Bernhardt and Vella.

amalia-image01.jpg amalia-image02.jpg
amalia-detail.png amalia-image02.jpg
Pohovka se zaoblenými liniemi, ale také lákavou spací plochou. Amalia je k dispozici také bez područek. Originální zaoblené opěradlo objímá dva velké polštáře, které jsou vyplněné nejkvalitnějšími prodyšnými a antialergickými materiály, které zajišťují dlouhodobě dobrý vzhled a oporu. amalia-spot01-1.png amalia-spot01-2.png
amalia01.png amalia02.png amalia03.png amalia04.png amalia05.png

Apulo je pohovka navržená dvojicí Formafastasma - Simone Farresin a Andrea Trimarchi - pro novou kolekci Natuzzi Italia: projekt, který na základě pečlivé reflexe měnících se požadavků současného bydlení reaguje na rostoucí potřebu sladit funkčnost a kontinuitu v domácnosti. Místa, kde pracujeme a trávíme volný čas, jsou dnes totiž častěji než jindy jedním a tím samým.

V tomto smyslu je domácí/kancelářská pohovka Apulo dalším krokem na cestě k dosažení sofistikované formy všestrannosti, která má za úkol spojit multifunkčnost, pohodlí a design.

apulo-image01.jpg apulo-image02.jpg
apulo-detail.jpg
Domácí/kancelářská pohovka Apulo dalším krokem na cestě k dosažení sofistikované formy všestrannosti, která má za úkol spojit multifunkčnost, pohodlí a design. Křehká rovnováha, kterou již nelze improvizovat, ale která musí mít své přesné hranice.
Pohovka totiž přebírá nové funkce a je navržena tak, aby na ni bylo možné umístit i drobné předměty, které splňují i ty nejnáročnější požadavky na domácí kancelář: dřevěný stůl, který se připevní k zadní části rámu - a poskytne tak pracovní plochu - a výškově nastavitelný boční stolek, který poskytuje další funkčnost a nabízí další plochu. Konstrukce pohovky umožňuje bezproblémové začlenění kabelů notebooku do estetiky pohovky.
Ať už v lineární třímístné verzi, nebo v konfiguraci zahrnující chaise longue, Apulo působí čistě a jednoduše díky svému potahu z drahé sedlové kůže či látky, který definuje jeho linie, a kovovým nožkám, které zdůrazňují jeho lehkost.
apulo03.jpg apulo04.jpg

Pohovka Argo je z dílny designérky Paoly Navone. Je součástí projektu Circle of Harmony . V rámci tohoto projektu se spojilo 8 světových návrhářů a vytvořili novou kolekci 2021 pro Natuzzi Italia.

Argo je charakteristické měkkým sezením a ležérním vzhledem. Je pozvánkou k příjemnému oddychu po náročném dni. Pohovku je možné objednat v kůži i látce.

argo-image01.jpg
argo-detail.png
Konstrukce pohovky a křesel se soustředí na polstrování, díky němuž jsou sedadla obzvláště příjemná díky směsi materiálů, které kombinují pevnost a měkkost. Argo je navrženo jako ostrov pohodlí v obytném prostoru. Díky detailu "martingale" (vypasování), který zdobí opěradlo, si pohovka dokonale najde své místo uprostřed místnosti a stane se protagonistou společného prostoru, přičemž bohaté čalounění vytváří dodatečný efekt décontracté. argo-spot01-1.png argo-spot01-2.png
argo01.png argo02.png

Typickým a zejména originálním doplňkem pohovky Avana je kovové rámovaní područek. I nohy pohovky zdobí kovový proužek. Má atypický rohový díl a je k dispozici pouze v koženém potahu. Může mít i ozdobné kontrastní prošití na područkách a opěrkách hlavy.

avana-image01.jpg avana-image02.jpg
avana-detail.png avana-detail-big.jpg
Kovová tyčka podél područek a boků pohovky ladí s kovovou linkou na dřevěných nohách a tvoří charakteristický prvek pohovky Avana. Prošívaný sedák podtrhuje řemeslné zpracování tohoto modelu a prošívání v kontrastní barvě umocňuje eleganci jeho designu. avana-spot01-1.png avana-spot02-1.png
avana01.png

Balance se stane hvězdou každého obývacího pokoje. Nastavitelné podhlavníky, komfortní podpora zad, možnost objednání polohování sedáků – co více si přát. Verze 746 disponuje audio systémem, který se ovládá za pomoci Bluetooth.

balance-image01.jpg
balance-detail.png
Pohovka má vestavěné reproduktory, které lze aktivovat přes bluetooth.

Na každém sedadle je dispozici nastavitelná opěrka hlavy, dokonce i na rohovém.
Soft Touch funkce sklápění se aktivuje jedním dotykem, čímž se otevře sedadlo, opěradlo a opěrka nohou. Pohodlně můžete sledovat televizi, i když zcela ležíte.

Prostorově úsporný systém Zerowall aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny.
V případě čalounění látkou mají loketní opěrky sofistikované kožené prvky, které ladí nebo kontrastují s barvou pohovky. Na každém sedadle je dispozici nastavitelná opěrka hlavy, dokonce i na rohovém. Můžete si vybrat mezi většími nebo menšími sedadly. Integrovaná spodní opěradla poskytují vynikající podporu bederní oblasti. balance-spot01-1.png balance-spot02-1.png
balance01.png balance02.png balance03.png

Pohovka Block má sochařskou estetiku, v níž se měkké a bohaté tvary čalounění snoubí s esenciálními, hranatými liniemi monolitické přírodní olivové základny, která působí, jako by byla odlita z jediného bloku materiálu.

Pohovka je k dispozici pouze ve verzi s olivovou základnou (V232 viz. technický list).

block-image01.jpg
block-detail.jpg
Pohovka, dostupná v lineárních verzích různých velikostí, s koženým nebo látkovým čalouněním, se vyznačuje výraznou lehkostí a nabízí možnost přemisťovat je podle svých potřeb díky kolečkům v přední části podnože. Puf verze reaguje na hledání multifunkčnosti: odstraněním polstrování ji lze přeměnit na konferenční stolek s praktickou opěrnou plochou.
block01.jpg block02.jpg block03.jpg

Klasický a zároveň decentní vzhled pohovky Borghese okouzlí svým lehce funkcionalistickým vzhledem. Design pohovky nabízí decentně zaoblené tvary zadních opěr, které jsou polohovatelné a umožní mnohem větší komfort a pohodlí. Pohovka Borghese je k dispozici jako dvojsed, širší dvojsed, dvojsed s lehátkem a rohová sedací souprava ve více variantách. Pohovka může být potažena kůží, látkou nebo mikrovláknem.

borghese-image01.jpg borghese-image02.jpg
borghese-detail.png borghese-detail02.jpg
Kožená verze je vybavena ozdobným cikcakovým prošíváním, které umocňuje její řemeslné zpracování. Podnož pohovky Borghese je k dispozici z masivního dřeva nebo v kovu. Pohovka Borghese je k dispozici v rovných nebo rohových verzích, s lenoškou nebo bez ní, aby se hodila do každého prostoru. Pro vaše maximální pohodlí je ve všech konfiguracích, u každého sedadla, nastavitelná opěrka hlavy. Kombinace polyuretanu a výplně z paměťové pěny poskytuje pohodlí, oporu a vzhled, který se časem nemění. borghese-spot01-1.png borghese-spot02-1.png
borghese01.png

Pohovka Botanic je inspirována organickými tvary přírody a svým designem připomíná padesátá léta.
Příjemné útočiště, které dodává vašemu interiéru styl a originalitu.

K dispozici v kůži i v látce.

botanic-image01.jpg botanic-image02.jpg
botanic-detail.png
Botanic interpretuje styl 50. let a harmonizuje jej v otevřeném projektu s kovovými nohami a jasnými rysy pozdějších trendů. Tato pohovka díky svým měkkým a ovalným tvarům vytváří okamžitý pocit útulnosti a pohostinnosti. botanic-spot01-1.png botanic-spot01-2.png
botanic01.png botanic02.png botanic03.png

Vysoce pohodlná klasika, která nabízí pozoruhodně všestranné sestavy a potahy. Elektricky polohovací sedák vám umožňuje nastavit výšku opěrky hlavy, takže můžete pohodlně sledovat televizi. Systém úspory prostoru Zerowall znamená, že aktivujete polohování sedáku, aniž byste museli pohovku odsunout od stěny za ní. Ve verzích bez elektrické funkce lze opěrku hlavy nastavit ručně. Opěrka beder a opěrky hlavy zajišťují optimální komfort.

Pohovka Brick je k dispozici v celé řadě látkových a kožených potahů Natuzzi, a to ve více než 200 barevných provedeních. Pohovky Brick jsou dostupné v rovné nebo rohové verzi.

brick-image01.jpg brick-image02.jpg
brick-detail.png
Švy a přehozené okraje vylepšují útulný design pohovky. Bederní opěrka a opěrky hlavy zajišťují optimální pohodlí. brick-spot01-1.png brick-spot02-1.png
brick01.png brick02.png brick03.png

Neobyčejně univerzální pohovka, která je vhodná do každého prostředí. Pohovku zvýrazňují řemeslně zpracované švy, které lze sladit do stejné nebo kontrastní barvy. Kovové nožičky zeštíhlují velkorysé sedáky. Ke každému sedáku je k dispozici manuálně nastavitelný podhlavník. Na výběr máte přes 200 různých barev potahů, v kůži nebo v látce. Lze objednávat buď lineární nebo rohovou verzi.

brooklyn-detail01.jpg brooklyn-detail02.jpg brooklyn-detail03.jpg

Pohovku Buddie sestavíte ze sedmi různých modulů ať už do klasického nebo neotřelého tvaru. Buddie je charakteristický svými nepravidelnými tvary a to jej činí výjimečným mezi ostatními modely Natuzzi Italia. K dispozici v látkovém i koženém potahu, kde vynikne neotřelé prošití.

buddie-image01.jpg
buddie-detail.png
Opěradla, sedadla a záda jsou perfektně polstrované trvanlivými, ale měkkými materiály - zapadají do sebe v překrytí objemů, což je detail s estetickou i funkční hodnotou, vše podtrženo řadou nepravidelných švů, které umocňují jeho jedinečnost této pohovky. Zkosené geometrické tvary jsou podporovány neviditelnými protiskluzovými nožičkami, což je detail, který přispívá k uvolněnému vzhledu pohovky. buddie-spot01-1.png buddie-spot01-2.png
buddie01.png buddie02.png buddie03.png buddie04.png

Polohovací pohovka Calilla má inovativní lehátko s "ochrannou skořepinou", která obklopuje a uzavírá sedadla a je zakončena opěrkami hlavy připomínajícími mořskou houbu, která je spojovacím článkem mezi jednotlivými prvky kolekce.

calilla-image01.jpg
calilla-detail.jpg calilla-detail02.jpg
Tvary pohovky jsou umocněny a zkrášleny látkou, kterou navrhla Elena Salmistraro společně s holandským inovačním textilním studiem BYBORRE, které se stalo lídrem ve vývoji udržitelných látek. Zcela unikátní příze 3D™, utkaná ze směsi nejjemnějších vln a recyklovaného PES, je mimořádně pevná a odolná, ale zároveň luxusní, pohodlná a zcela udržitelná. Korál je název potahu, který podle slov samotného návrháře evokuje "kouzlo a pohyb podmořského světa". Textura, která připomíná motiv mořských korálů, se skládá z vlnitých pruhů a výrazných teček. Tato pohovka kombinuje výraznou a moderní estetiku s maximálním komfortem díky pohybovým mechanismům, které umožňují volit relaxační polohy. Pohyb systému polohovacího lehátka je soustředěn uvnitř opěradla, což přináší překvapivý vizuální výsledek.

Campus je modulární a variabilní sedačkový systém, který se skládá z různých sedacích prvků, stolků a taburetů. Vyplétaná broušená kůže, která je součástí zádové části a područek, je k dispozici v různých odstínech. Textilní potahy jsou svlékací na sedácích i zádových polštářích.

campus-image01.jpg campus-image02.jpg
campus-detail.png
Směs vynikajícího polstrování Eucafeel a Climalight ze speciálních antialergických a prodyšných materiálů zajišťuje dlouhodobě dobrý vzhled a oporu. Díky čalounění ze všech stran, lze každé sedadlo používat samostatně i v různých zónách domu. campus-spot01-1.png campus-spot01-2.png
campus01.png campus02.png campus03.png campus04.png campus05.png campus06.png campus07.png campus08.png campus09.png campus10.png

Rozkládací pohovka hranatých tvarů spojuje jednoduchost s elegancí a funkčností. Je vhodná do kompaktních městských prostorů. Mechanismus „ready bed“ umožňuje lehkou manipulaci: jediným pohybem přeměníte pohovku na postel a naopak. Capriccio je vybavená polštáři, které jsou uložené ve skrytém úložném prostoru. Nabízí stylové kovové nohy, které jsou dostupné v různých provedeních. K dispozici jsou matrace z paměťové pěny a nebo matrace Greenplus®, které jsou šetrné k životnímu prostředí, hypoalergenní a antibakteriální.

capriccio-image01.jpg capriccio-image02.jpg
capriccio-detail.jpg
Díky lineárnímu, kompaktnímu designu se snadno vejde do každé místnosti. Skrytá přihrádka pohodlně obsahuje polštáře nebo ložní prádlo. Kovové nohy jsou k dispozici v různých povrchových úpravách. Volitelné kontrastní lemování. Matrace je k dispozici ve verzi Greenplus (ekologická, hypoalergenní a antibakteriální) nebo v paměťové pěně, která zajišťuje vynikající schopnost přizpůsobit se tělesnému tlaku.

Cava je velkorysý pohovkový systém navržený pro komfort a relax. Je složený z různých sedacích a ležících modulů, které mají posuvné anebo sklopné zádové opěradla.

Zádově opěrky se posouvají směrem dopředu a nebo dozadu pomocí elektrického posuvného mechanismu s ovládáním Soft Touch, který vám umožní změnit polohu opěradla jednoduchým dotykem senzoru na sedáku. Každé sedadlo disponuje individuálně nastavitelným polohovacím opěradlem. Model je dostupný ve vícero konfiguracích, aby bylo možné ho přizpůsobit různým prostorům. Pro více podrobností nahlédněte prosím do technického listu. Směs antialergického materiálu Eucafeel a paměťové pěny MemoryFoam v sedácích modelu Cava zabezpečí skvělý komfort.

cava-image01.jpg cava-image02.jpg cava-image03.jpg
cava-detail.png
Dekorativní profil a podnož z masivního dřeva jsou designové detaily, díky nimž se tato pohovka stane pevným středobodem každého prostoru, v němž bude použita. Každý modul má k dispozici jeden ze dvou mechanismů - manuální sklápěcí mechanismus posouvá opěradlo ze svislé do vodorovné polohy, zatímco elektrický posuvný mechanismus posouvá opěradlo a područky dopředu a dozadu. cava-spot01-1.png cava-spot01-2.png
cava01.png cava02.png cava03.png cava04.png cava05.png

Designér: STUDIO BIG - Bjarke Ingels Group

Colle čerpá inspiraci z prvních modelů Natuzzi uznávaných po celém světě pro jejich měkký a pohostinný styl.
Je to klasika v moderním hávu, která zajišťuje příjemnou relaxaci.

colle-image01.jpg colle-image02.jpg colle-image03.jpg
colle-detail.jpg
Pohovka má ležérní vzhled a její polštářové sedáky i opěrky přímo vybízí k relaxaci. Příjemný sedací komfort zajišťuje čtyřcentimetrová vrstva paměťové pěny, která je položena na polyuretanovou výplň vysoké hustoty.

V kůži je model k dispozici od kat. 15 a nelze v kůži kat. 30 Misterbianco.
Výplň je z mikrocelulární polyuretanové pěny, vyrobené ze suroviny rostlinného původu. Pěna je na sedácích navíc doplněna o 4 cm vysokou vrstvu paměťové pěny.
Dřevěné díly jsou vždy v odstínu kouřového jasanu.

colle01.jpg colle02.jpg colle03.jpg colle04.jpg colle05.jpg

Sedací souprava Colosseo pochází z dílny designéra Maura Lippariniho, který se inspiroval římským Colosseem. Pohovka disponuje díly s elektrickým polohováním - tři nezávislé motory vám umožní libovolně nastavit pozici opěrky hlavy, opěrky zad a opěrky nohou. Jednotlivé prvky k sezení pak mohou doplnit úložné komponenty (ve dřevě smoked oak, ash grey oak a walnut), které mohou sloužit jako opěradla či poličky. Polstrování ze směsi polyuretanu, paměťové pěny a 100% prachové husí peří vám poskytne vysoké pohodlí.

Při volbě materiálu pohovky Colosseo můžete vybírat z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi. K dispozici je přes 200 barev.

colosseo-image01.jpg colosseo-image02.jpg
colosseo-detail.png
Skutečný, vysoce přizpůsobitelný systém vybavení.
Do sedacích modulů lze integrovat otevřené úložné jednotky, které fungují jako područky nebo police.
Kompozici lze vybavit také volně stojící zástěnou, která vytvoří intimnější, útulnější zákoutí a rozdělí prostor místnosti.
Elektricky ovládaná funkce Triple-Motion je k dispozici u každého sedáku: tři nezávislé motory umožňují nastavit polohu opěrky hlavy, opěradla a opěrky nohou podle potřeby. Systém Zero Wall šetří místo. Aktivace relaxační funkce nevyžaduje žádný prostor navíc, a tak není nutné pohovku odsunout od stěny. colosseo-spot01-1.png colosseo-spot02-1.png

Při tvorbě sedací soupravy Deep se slovinská návrhářka Nika Zupanc inspirovala mořskými vlnami. Deep tak charakterizují kruhy a křivky, připomínající odliv a příliv. Deep můžete mít v rohové sestavě a doplnit jej i prvky sedací soupravy Wave, která je také dílem slovinské návrhářky.

deep-image01.jpg
deep-detail.png
Model zahrnuje polyuretanové sedáky a opěradla Eucafeel s vysokou hustotou, které zaručují maximální prodyšnost a maximální pohodlí, a paměťovou pěnu, která se přizpůsobuje tělu. Opěradlo je triumfem kulatosti a rotundity, což okamžitě navozuje pocit vizuálního pohodlí. deep-spot01-1.png deep-spot01-2.png
deep-detail02.jpg

Při tvorbě sedací soupravy Deep se slovinská návrhářka Nika Zupanc inspirovala mořskými vlnami. Deep tak charakterizují kruhy a křivky, připomínající odliv a příliv. Lenoška Deep poskytuje příjemné místo pro relaxaci a je ozdobou každého interiéru.

deep-lenoska-detail.jpg

Diesis nabízí skvostné pohodlí, vysokou variabilitu a kompaktní proporce, takže je ideální pro malé i velké byty. Sedací souprava Diesis má také díly s elektrickým polohováním pod nohy, může mít i rozložení na postel a úložný prostor v lehátku. Diesis můžete mít v kůži, látce nebo mikrovláknu. Dřevěné nohy jsou na výběr buď wenge nebo ořech.

diesis-image01.jpg diesis-image02.jpg
diesis-detail.png diesis-detail02.jpg
Pohovka s funkcí pro relax je vybavena exkluzivním mechanismem Soft Touch, který pouhým dotykem prstu aktivuje funkci polohování a současně otevírá sedák, opěradlo a opěrku nohou. Pohovka se v několika jednoduchých krocích přemění na lůžko s inovativní antibakteriální a hypoalergenní matrací Greenplus, která podpírá tělo při odpočinku a zajišťuje maximální pohodlí. diesis-spot01-1.png diesis-spot02-1.png
diesis01.png diesis02.png diesis03.png

Dominio od Maurizia Manzoni je velkoryse čalouněná sedací souprava, která působí jako silná a uklidňující. Skládá se z různých modulů, které lze různými způsoby umístit vedle sebe. Loketní opěrky jsou k dispozici ve dvou různých velikostech, a to jak na výšku, tak na šířku. Obklopují hluboká sedadla, což pomáhá vytvářet jedinečné a všestranné konfigurace. Dominio je k dispozici s textilními nebo koženými potahy a dokonale kombinuje řemeslnou tradici značky.

dominio-image01.jpg
dominio-detail.png dominio-detail02.jpg
Čtvercové, lineární tvary dělají z Dominia důležitou součást okolního prostředí. Maximální pohodlí zajišťují polyuretanová výplň vysoké hustoty a prachové peří v polštářích. Linie pohovky jsou zvýrazněny látkovým lemem, zatímco kovové trubkové nohy mají šestihranný průřez, který kopíruje tvary polstrovaných válečků na zadní straně opěradlových polštářů. dominio-spot01-1.png dominio-spot01-2.png
dominio01.png dominio02.png dominio03.png dominio04.png

Dorian se stane hlavní atrakcí ve vašem obývacím prostoru. Velkoryse laděná pohovka je z estetické stránky velmi působivá a extrémně komfortní zároveň. Prostorné sedáky jsou ergonomicky navržené, výplň tvoří „paměťová pěna“ a husí peří, které je obsaženo i v zádových polštářích a v područkách.

dorian-image01.jpg dorian-image02.jpg
dorian-detail.png dorian-detail02.jpg
Špičková kvalita polyuretanové pěny v kombinaci s paměťovou pěnou poskytuje skvělý komfort při sezení a zachovává vzhled pohovky. Výplň obsahuje také vrstvu 100% husího peří pro maximální pohodlí. Díky vysoké modularitě se pohovka Dorian hodí do každého prostoru. Každý modul je navíc ze všech stran očalouněn, a proto jej lze použít i jako samostatný kus. dorian-spot01-1.png dorian-spot02-1.png

Duca je impozantní pohovka, precizně řemeslnicky zpracovaná, a na první pohled je zřejmé, že nabízí vyšší komfort. Detaily napomáhající vysokému komfortu jsou: široké područky, široké sedáky a polohovatelná zádová opěra. Pohovka, navržena a vyrobena s maximální péčí, je ozvláštněna prošíváním na bocích a polštářích, čímž je pohledově perfektní ze všech úhlů a může být umístěna kdekoliv v místnosti.

duca-image01.jpg duca-image02.jpg
duca-detail01.png duca-detail02.png duca-detail03.png duca-detail02.jpg
Duca je k dispozici s audio soupravou nebo bez ní. Verze s audio soupravou nabízí vysoce relaxační vícesmyslový zážitek díky dokovací stanici Mp3 a audio soupravě s dálkovým ovládáním aktivovaným přes Bluetooth, USB, AUX a Apple iOs, instalované v rohové části pohovky. Mechanismus Soft Touch je k dispozici u každé sedačky: funkci polohování lze aktivovat dotykem prstu, čímž se současně otevře sedák i opěrák a plynulým, přirozeným pohybem se sedačka promění v pohodlné lehátko. Systém Zerowall, který šetří místo, navíc aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny. Široké područky poskytují nejen vynikající oporu, ale také úložný prostor. Duca má vysoké kovové nožky, které nejen charakterizují design, ale mají také praktický účel usnadnit čištění pod pohovkou. duca-spot01-1.png duca-spot02-1.png
duca01.png duca02.png duca03.png duca04.png duca05.png

Rozkládací pohovka Easy je k dispozici v kůži nebo látce s lemováním ve stejném materiálu nebo v látkovém potahu může být pohovka lemovaná kůží kat. 15 Le Mans.
Pohovka je vybavena 11 cm vysokou matrací Greenplus o šířce 160 cm nebo 140 cm. Lenoška vždy disponuje úložným prostorem.

easy-detail.jpg
easy01.jpg easy02.jpg easy03.jpg

Estro je synonymem pro pohodlí a kompaktnost. Vyniká řemeslným zpracováním a jednoduchostí. Pohovka je pouze ve verzi dvojsedu a trojsedu. Dá se objednat v kůži i látce a nohy jsou na výběr buď lesklý chrom nebo černý chrom.

estro-detail.png
Lineární, kompaktní model, který je ideální pro městské prostory. Podél celé pohovky se táhne štíhlý okraj, který je elegantně přerušen kovovými nožkami. Kompaktní design obepíná široké, pohodlné sedadlo. estro-spot01-1.png estro-spot01-2.png

Studio Marcel Wanders se ve své třetí spolupráci se značkou poprvé zapojuje do projektu Circle of Harmony a představuje pohovku Eufolia.

Eufolia je modulární sedací systém, který svým elegantním a minimalistickým designem evokuje lehkost jednoho z nejcharakterističtějších prvků apulské krajiny: olivového listu.

Možnost kombinovat sedací moduly s funkčními moduly.

eufolia-image01.jpg
eufolia-detail.jpg
eufolia01.jpg eufolia02.jpg eufolia03.jpg eufolia04.jpg eufolia05.jpg

Fidelio je inovativní pohovka, nabízející extrémní komfort. Honosí se nadstandardním polohovacím systémem. Područky pohovky jsou dokresleny okrasným lemem a ozdobeny kovovým rámem krásně vyzdvihující křivky pohovky.
Samozřejmostí je manuálně nastavitelný podhlavník. V případě volby elektrického polohovací mechanismu pro celý sedák je zajištěna funkce systému tzv. „zero wall“, kdy není žádná potřeba dodržovat odstup od zadní stěny pro polohování sedáku a zádové opěry. Verze s relaxační funkcí je také vybavena tzv. „soft touch“ mechanismem, kdy se polohování nastartuje díky přejetí ruky přes skryté pohybové čidlo mezi sedáky. Každý sedák může byt samostatně vybaven polohovacím mechanismem.
Kovové podnoží je k dispozici v několika provedeních (mat nerez nebo lesklý tmavý chrom). Potah v kůži i látce.

fidelio-image01.jpg
fidelio-detail01.png fidelio-detail02.png fidelio-detail03.jpg
Mechanismus Soft Touch aktivuje funkci sklápění pouhým dotykem prstu a současně otevírá sedák, opěradlo a opěrku nohou. Systém je k dispozici také s dobíjecí baterií, která zabraňuje problému s nevhodnými elektrickými kabely, když je pohovka umístěna uprostřed místnosti. Pohovka Fidelio je k dispozici také se systémem Zerowall, který šetří místo a který aktivuje funkci rozkládání, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny. Každé sedadlo je vybaveno funkcí naklápění, kterou lze aktivovat samostatně, a nastavitelnou opěrkou hlavy. Kombinace polyuretanové pěny a výplně z paměťové pěny zajišťuje větší pohodlí, odolnost a vzhled, který se v průběhu času nemění. Štípané nebo surové prošívání prozrazuje hodnotu řemeslného zpracování výrobků Natuzzi Made in Italy a historické zkušenosti se zpracováním kůže. fidelio-spot01-1.png fidelio-spot01-2.png

Sedací souprava Galaxy představuje svým polohovacím mechanismem zvaným Zero Wall jednu z nejmodernějších pohovek. Sedací část společně se zádovou opěrou se vysunují směrem vpřed při nastavování sezení. Díky tomu může být sedačka standardně umístěna u stěny s minimálním odstupem. Opěráky hlavy jsou elektricky nastavitelné.
Perfektně integrovaný polohovací mechanismus, dokonalé proporce a detaily, jako je prošívání, jsou skvělým dokladem hodnoty pohovky.
K dispozici v kůži i v látce

galaxy-image01.jpg
galaxy-detail.png galaxy-detail02.jpg
Pokud je Galaxy čalouněno látkou, může mít na područce drahou koženou vložku. Hloubka pohovky, díky níž je ideální i do menších obytných prostor. Systém Zerowall šetřící prostor
Aktivujte funkci rozkládání, aniž byste museli pohovku odsunout od stěny za ní.

Nejnovější generace funkce rozkládáníLze ji aktivovat zvlášť pro každé sedadlo a pro opěrku hlavy a nohou.
Zvedá se pro větší pohodlí vyšších osob a při sledování televize nebo čtení knihy se ručně naklápí dopředu do vámi preferované polohy.
galaxy-spot01-1.png galaxy-spot02-1.png
galaxy01.png galaxy02.png

Pohovka Herman, dovoluje hluboký a pohodlný posed. Sedací soupravu lze doplnit polohovacími nebo bederními polštáři pro ještě větší komfort sezení. V kůži je pohovka elegantně prošitá do čtverců, v látkovém provedení je hladká se vsazenou bordurou ve švech. Výplně z pěny a peří zajištují vysoké pohodlí. Sedací soupravu herman charakterizují kovové „ploutve“ po stranách opěrek a na zádech. Barva kovu je volitelná - cín nebo bronz. Lze ji doplnit konferenčními nebo odkládacími stolky stejného jména.

herman-image01.jpg herman-image02.jpg herman-image03.jpg herman-image04.jpg herman-image05.jpg
herman-detail.png herman-detail02.jpg
Rypsové lemování ve stejné nebo kontrastní barvě ještě více dotváří design a dodává pohovce osobní nádech. Vnější kovová podpěra obepíná opěradlo a sedák a dodává konstrukci dynamiku. Volitelný nastavitelný polštář pomáhá dosáhnout požadovaného pohodlí. Boční područky jsou k dispozici ve dvou výškách: ve stejné výšce jako opěradlo nebo nižší, v závislosti na zamýšleném použití pohovky. Kombinace pěny a peří poskytuje výjimečné pohodlí a oporu, které obstojí ve zkoušce času, stejně jako vzhled pohovky. herman-spot01-1.png herman-spot02-1.png
herman01.png herman02.png herman03.png

Lineární tvar pohovky Iago harmonicky kombinuje jednoduchost s pohodlím polštářů. Nízké sezení ve spojení s polohovacím systémem nabízí maximální komfort snadno přizpůsobivý individuálním požadavkům. Pohovka s polohovacím mechanismem disponuje s tzv. systémem „soft touch“.

iago-image01.jpg iago-image02.jpg
iago-detail.png iago-detail02.jpg
Ve relaxační verzi pohovky je u každého sedadla k dispozici mechanismus Soft Touch: funkci polohování lze aktivovat pouhým dotykem prstu, čímž se sedák a opěradlo současně otevřou a plynulým, přirozeným pohybem se sedadlo promění v pohodlné lehátko. Systém Zerowall, který šetří místo, navíc aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny. Relaxační systém je k dispozici také s dobíjecí baterií, která zabraňuje problému s nevhodnými elektrickými kabely, když je pohovka umístěna uprostřed místnosti. Kombinace polyuretanového polstrování a polstrování z paměťové pěny poskytuje výjimečné pohodlí, oporu a vzhled, které se v průběhu času nemění. iago-spot01-1.png iago-spot01-2.png
iago01.png

Pohovka Icon vzdává hold tradici společnosti Natuzzi, zároveň však odpovídá současnému stylu. Jemný a nadýchaný design a zaoblený vzhled připomínají „vizuální pohodlí“, příznačné pro styl Natuzzi v průběhu osmdesátých a devadesátých let.
Všechny sedáky jsou čalouněné z obou stran, můžete je tedy používat samostatně. Ozdobný lem u každého sedáku zdůrazňuje jejich výjimečný design.
Polstrování ze směsi polyuretanu a látky Climalight (speciální silikonové mikrovlákno nejnovější generace) zaručuje, že vzhled, pohodlí i opora sedačky zůstane nepoškozena časem.
Vybírat můžete z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi, k dispozici je přes 200 barev.
Modulová pohovka je dostupná i v rohovém provedení, s lenoškou i bez ní, a zapadne tak do každého prostoru a jakéhokoli stylu.

icon-image01.jpg icon-image02.jpg
icon-detail.png
Každý sedací prvek je čalouněný z každé strany, takže jej lze používat i samostatně. Ozdobné lemování podél profilu každého jednotlivého sedáku podtrhuje jeho obzvláště obklopující design. hts řemeslné zpracování a geometrický design této pohovky. Kombinace výplně z polyuretanu a Climalight (speciální silikonové mikrovlákno nejnovější generace) zaručuje vzhled, pohodlí a oporu, které se v průběhu času nemění. icon-spot01-1.png icon-spot02-1.png
icon01.png

Pohovka Infinito od Marcantonia vznikla díky myšlence a téměř nemožné výzvě - převzít základní estetiku jednoho z nejmocnějších symbolů pro lidskou rasu a přeměnit ji na objekt, který má pro Natuzzi Italia silnou symbolickou hodnotu – pohovku. Produkt, díky němuž se Natuzzi Italia stala jednou z nejslavnějších světových značek životního stylu. Ten, který má také svou vlastní silnou vizuální identitu, která se stala součástí naší kolektivní představivosti – jeho měkké velkorysé tvary a zaoblené křivky, barevný okázalý design, bujarý vzhled a jeho středomořský styl.

infinito-image01.jpg
infinito-detail.png
Kovová trubková konstrukce dodává pohovce snový a nezaměnitelný tvar, zatímco pružná polyuretanová výplň různé hustoty, která ji obklopuje, poskytuje tomuto kusu nábytku maximální pohodlí a kombinuje měkkost a oporu. Podrobila nás zkoušce jak po technické, tak po designové stránce, ale my jsme se trefili do černého a vyšli jsme z ní jako vítězové tím, že jsme z nekonečna udělali pružnou skulpturu, která klouže dovnitř a ven ze sebe a která je zároveň lákavou pohovkou pro lenošení, pohodlným sedákem a relaxačním lehátkem uprostřed. K dispozici je potah Water, navržený nizozemským studiem BYBORRE, příze kombinující velmi kvalitní vlnu a recyklovaný PES, dostupný v pěti barvách. infinito-spot01-1.png infinito-spot01-2.png

Hranaté linie, prolínání područek s podnožím, extrémně čistý design a mimořádný komfort zaručen kombinací polyuretanu, paměťové pěny a peří v nejspodnější vrstvě – to vše představuje pohovka Jeremy. Za zmínku stojí detail područek, které s lehkostí spojují zádové opěry s kovovým podnožím, jehož pravidelnost zdůrazňuje, s jakou pečlivostí byla navržená každá linie pohovky. Pohovka Jeremy tvarově interpretuje klid a jistotu, což ji předurčuje k dlouhověkosti.

jeremy-image01.jpg jeremy-image02.jpg jeremy-image03.jpg
jeremy-detail.png jeremy-detail02.jpg
jeremy-spot01-1.png jeremy-spot01-2.png
jeremy01.png jeremy02.png jeremy03.png jeremy04.png

Pohovka Juno je symbolem středomořského pohodlí: svým obepínajícím tvarem připomíná útulné hnízdo, útočiště, které vítá a objímá. Měkká, přívětivá estetika sedáku harmonicky kontrastuje s pevnými pláty, které vymezují linie opěradla a područek, a dodávají pohovce image vyvážené lehkosti. Bohatý potah se pod tíhou a tvarem, který obsahuje, skládá do smyček. Švy zdůrazňují přirozené, téměř květinové linie podél profilu, aniž by přerušovaly velkorysé objemy. Rámuje jej průběžná základna, jako štíhlý podstavec, který podtrhuje osobitost designu a jeho stylovou vytříbenost.

juno-image01.jpg
juno-detail.jpg

Model je k dispozici ve dvou verzích provedení 3230 a V230, které se od sebe liší vnitřní konstrukcí. 3230 ji má z tvrzeného polyuretanu a nová verze V230 pak ze dřeva, která je kupodivu lehčí než ta polyuretanová. Navíc je více modulární a může být v rohové verzi.

juno06.jpg juno07.jpg juno08.jpg juno01.jpg juno02.jpg juno03.jpg juno04.jpg juno05.jpg

Pohovka Kendo ztělesňuje pravý italský design a precizní ruční práci. Italské duo Manzoni & Tapinassi navrhlo pro Natuzzi modulární pohovku s neměnným vzhledem, která spojuje eleganci s pohodlím, což je pro italskou značku Natuzzi tolik typické. Dřevěná podnož s mosazným detailem uprostřed nožičky je výrazným estetickým prvkem celé kolekce, která kromě pohovky nabízí i konferenční a příruční stolky. Pohovka je k dispozici v kůži s otevřeným lemováním, nebo v látce s jemným koženým detailem.

kendo-image01.jpg kendo-image02.jpg kendo-image03.jpg
kendo-detail.jpg
Podstavec z masivního dřeva, dostupný v několika povrchových úpravách, je obohacen kovovou vložkou, která je charakteristickým prvkem modelu. Jeho modularita je naprostá: každý prvek je z každé strany zcela zakrytý a lze jej použít i samostatně. Kombinace výplně z polyuretanu a Climalight (speciální silikonové mikrovlákno nejnovější generace) zaručuje vzhled a oporu, která se časem nemění. kendo-spot01-1.png kendo-spot02-1.png
kendo01.png kendo-detail.png

Zaoblené tvary pohovky Kult přímo vybízí k odpočinku. Její extrémní variabilita ji dělá vhodnou pro každou velikost obytného prostoru. K dispozici v kůži či látce a nebo s polohovacím mechanismem. Dřevěné nožičky lze vybírat z povrchově upraveného dřeva ořech nebo wenge.

kult-detail.jpg
kult01.jpg kult02.jpg kult03.jpg

Moderní interpretace klasické „chester“ pohovky. La Scala je mistrovské dílo řemeslnické dovednosti. Prošívání polštářů, jemnost provedení, souhra mezi vnitřní a externí částí – La scala představuje klasiku italské tradice, kterou elegantně můžete vybavit nejen rustikální ale i moderní interiéry. Vysoký komfort sezení je zajištěn díky kvalitní výplním, příjemně tvarovaným zádovým opěrákům a hlubokým sedákům.

lascala-image01.jpg
lascala-detail.png lascala-detail02.jpg
Bohaté čalounění pohovky La Scala, které je vyrobeno výhradně ručně, je ukázkou virtuózního řemeslného umění v oblasti čalounění.
Knoflíky jsou ručně přišity jeden po druhém, a to buď v kůži, nebo v látce, která se hodí k vámi zvolené povrchové úpravě.
Pěnová výplň poskytuje výjimečné pohodlí a oporu, které obstojí ve zkoušce času, stejně jako vzhled pohovky.
lascala01.png lascala02.png lascala03.png

Sedací souprava Leaf je dílem designéra Maurizia Manzoniho. Pohovka je v jednoduchém stylu a nabízí spoustu variant. Výplň je kombinace pěny a vlákna Climalight, což zaručuje měkké posezení. Můžete ji mít jak v kůži tak i látce.

leaf-image01.jpg leaf-image02.jpg
leaf-detail.png
Pohovka je plněna pěnou a silikonovým vláknem Climalight pro výjimečné pohodlí. Podstavec z masivního dřeva sladěný s kovovými nožkami dodává nábytku charakter. leaf-spot01-1.png leaf-spot01-2.png
leaf01.png leaf02.png leaf03.png leaf04.png leaf05.png leaf06.png leaf07.png

Pohovka Levante od designéra Maura Lippariniho stojí na tenkých leskle černých kovových nohách a je ztělesněním čistého stylu. Prošívání na sedacích a zádových polštářích dodává pohovce na elegantnosti. Výplně jsou pěnové a pohovku můžete objednat v kůži i látce.

levante-image01.jpg
levante-detail.png
Stojí na kovových nožkách, které dodávají projektu lehkost a geometrickou stabilitu.t je zaručena velkými polštáři na zadní straně. Svislé prošívání strukturuje čelo a sedák, který je umístěn rovnoběžně s elegantními područkami. levante-spot01-1.png levante-spot01-2.png

Jemný, lákavý design pohovky s nastavitelnou výškou podnoží dle vlastních preferencí. Úzké područky ponechávají dostatek místa pro sezení, čímž se jeho komfort a pohodlí maximalizuje. Volné zadní polštáře dodávají pohovce na komfortu.

longbeach-image01.jpg
longbeach-detail.png longbeach-detail02.jpg
Bohaté vystouplé hrany zvýrazňují profily boků a polštářů - estetický detail, který podtrhuje sofistikovaný design a řemeslné zpracování pohovky. Výška nohou je nastavitelná tak, aby vyhovovala specifickým potřebám pohodlí, zatímco měkká vrstva výplně z husího peří v polštářích, opěradle a bederní opěrce poskytuje vysokou úroveň komfortu. longbeach-spot01-1.png longbeach-spot02-1.png
longbeach01.png longbeach02.png

Designer: Simone Bonnani Studio

Existují nápady, které se rodí ze spontánnosti. Jejich podstata ožívá z materiálů, ze kterých jsou vyrobeny, a ze vzduchu, který je obklopuje. Zde pak mezi hmotou a prostorem dostává tvar modulární pohovka Melody.

melody-image01.jpg
melody-detail.jpg melody-detail02.jpg
Svou čistou a uklidňující siluetou navozuje Melody efekt uvolňujícího klidu a obklopuje každého, kdo se posadí, jako by byl v uklidňujícím objetí. Melody je modulární pohovka s lineární strukturou, která je výsledkem pečlivého studia nejen přesného vymezení objemů, které působí spontánně, ale především emocí, které pohovka dokáže vyvolat pocitově i vizuálně.
melody01.jpg melody02.jpg melody03.jpg melody04.jpg melody05.jpg

Melpot je víceúčelová a neobyčejně modulární nábytková souprava pro obytný prostor. Skládá se ze sedáků, taburetů, knihoven a polic. Návrh zpracoval Mauro Lipparini a Melpot je tak skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí každý detail uzpůsobit svým představám.
Všechny jednotlivé díly jsou zaměnitelné: lze je přemisťovat nebo použít samostatně. Kombinace potahu z textilu a kvalitní kůže Natuzzi z každého místa udělá originální a krásný prostor. Základní vzhled modelu doplňuje mini kolekce polštářků různých barev, materiálů i rozměrů.
Při volbě materiálu pohovky Melpot můžete vybírat z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi. K dispozici je přes 200 barev.
Melpot může být dodána v různých variantách – v klasickém i rohovém provedení, s lenoškou i bez ní, doplněna o taburety, zásuvky, knihovny a police.

melpot-image01.jpg melpot-image02.jpg
melpot-detail.png
Všechny jednotlivé prvky jsou vyměnitelné: lze je libovolně přemisťovat a lze je používat i samostatně. Kombinace látky a vzácných kožených potahů Natuzzi umocňuje každou kompozici a činí ji velmi nápaditou a originální. Mini kolekce polštářů v různých barvách, materiálech a velikostech umocňuje základní design modelu. Mini kolekce polštářů zvyšuje estetiku a pohodlí modelu Melpot. Některé polštáře jsou vybaveny mechanismem, který umožňuje nastavit polohu a dosáhnout tak požadované úrovně pohodlí. Polštáře sedáků jsou polstrovány materiálem Climalight (speciální silikonové mikrovlákno nejnovější generace). Volné polštáře jsou vyplněny husím peřím pro maximální měkkost. melpot-spot01-1.png melpot-spot01-2.png
melpot01.png melpot02.png melpot03.png melpot04.png melpot05.png

Styl a elegance se snoubí s vintage efektem a dělá tuto pohovku ideální pro městské a metropolitní prostory.
Model se vyznačuje mnoha konfiguracemi a potahy.
V kůži je model dostupný od kat. A0. Není k dispozici v kůži Misterbianco (kat. 30). Nohy jsou v povrchové úpravě 78 (černý chrom).

milano-detail.jpg

Fabio Novembre ve své první spolupráci v oblasti produktového designu s Natuzzi vytvořil modulární čalounění New Classic, které čerpá inspiraci z nejklasičtějších sedacích souprav - Chester - a reinterpretuje je v městském / současném tónu. Základním kamenem designu New Classic je harmonický průnik kulatých a hranatých tvarů, soubor objemů, které se překrývají a kombinují a vytvářejí pohovku s velkorysými rozměry pro příjemné chvíle odpočinku. Možnost čalounění kontrastními barvami zvyšuje jeho expresivní potenciál. Na první pohled je Chester, kterého všichni známe a milujeme.

newclassic-image01.jpg
newclassic-detail.png newclassic-detail02.jpg
Výplň z polyuretanové pěny zajišťuje maximální pohodlí a oporu. Inspirováno ručním dotykem tradičního capitonné, kontrastní švy zdůrazňují oblé tvary opěradla a područek. newclassic-spot01-1.png newclassic-spot01-2.png

Praktická pohovka s rozkládacím mechanismem, která se zavděčí především interiérům menší velikosti. Subtilní područky dodávají pohovce dotek jemnosti a elegance. Možnost provedení v kůži, látce nebo mikrovlákně.

notturno-image00.jpg notturno-image01.jpg notturno-image02.jpg notturno-image03.jpg
notturno-detail01.png notturno-detail02.png notturno-detail00.jpg
Matrace je k dispozici v pružinové i Greenplus verzi s antibakteriální a hypoalergenní úpravou. Polštáře lze uložit do praktické přihrádky na polštáře, která zůstává schovaná v zadní části sedačky. Pronto-letto je systém, který otevírá lůžko jedním jednoduchým úkonem. notturno-spot01-1.png notturno-spot02-1.png
notturno01.png notturno02.png notturno03.png
notturno-detail03.jpg

Oblò designéra Maurizia Manzoniho je silným elementem do každého prostoru. Jedná se o modulární systém, který lze konfigurovat nekonečně různými způsoby pro nejmodernější i klasičtější domácí prostředí. Jeho prvky jsou navrženy tak, aby harmonizovaly a zprostředkovaly smysl pro rovnováhu. Polštáře sedáku spočívají na kovové konstrukci a dokonale zapadají pod záda. Obló je lehká, dynamická pohovka pro současné městské bydlení.

oblo-image01.jpg
oblo-detail.png oblo-detail02.jpg
Opěradlo a područky se spojují v jeden celistvý aspekt zaoblené a bohatě polstrované konstrukce, která zaručuje maximální pohodlí a pomáhá vám prožívat pohovku buď neformálně, nebo tradičněji. Estetickým prvkem systému Oblò je kovová trubková konstrukce, která podpírá čalouněnou část. Pohovce tak dodává štíhlý a moderní vzhled. oblo-spot01-1.png oblo-spot01-2.png

Pablo je součástí kolekce Solar designéra Claudio Bellini. Je to první pohovka, u které si můžete vybrat ze dvou výšek zad. Moduly můžete vzájemně kombinovat a u některých je i police ze šedě lakovaného dřeva nebo temperovaného bílého skla. Pohovku zdobí na opěrkách pásky z cínu, ze stejného kovu jsou i nohy.

Solar je vděčnou poctou, kterou Claudio Bellini věnoval Puglii, kde strávil nejlepší dny svého dětství. Spolupráce s Natuzzi Italia mu přináší vzpomínky na šťastné okamžiky a vytváří tak kolekci, která odhaluje všechna kouzla této jedinečné země. Podstatou celé kolekce, jak lze poznat i ze samého jména, je sluncem políbený středomořský životní styl a kultura. Ten můžete zachytit v měkkých, jemných křivkách, které dávají příjemný pocit. Ve svých jasných barvách a přírodních materiálech pečlivě ručně vybíraných tak, aby vytvořily zemitý pocit. Smícháním vzpomínek a inspirace, designu a materiálu kolekce zachycuje energii a světlo Puglie – jedinečnou směsici barev – červenou zemi, bílý kámen, žlutá pšeničná pole a modré moře.

pablo-image01.jpg
pablo-detail.png
Výplň z polyuretanové pěny zajišťuje maximální pohodlí a oporu. Pablo je deklarací maximální flexibility a dodává se v látkovém nebo koženém provedení. V různých konfiguracích a pro zajištění maximální funkčnosti může obsahovat také šedě lakovanou dřevěnou polici a stolek s deskou z extra bílého tvrzeného skla a kovovou nohou v barvě cínu. pablo-spot01-1.png pablo-spot01-2.png
pablo01.png pablo02.png pablo03.png pablo04.png
pablo-detail02.jpg

Philo je pohovka unikátního stylu s rafinovaným prošíváním a speciálně tvarovaným podnožím, což ji dodává na elegantním a moderním stylu. Čistý a precizní tvar područek a zádových opěr perfektně ladí s měkkou výplní nabízející jedinečný komfort. Sedačka Philo přirozeně poutá pozornost v každém prostoru, kde je umístěna.
Philo s elektrickým polohovacím mechanismem disponuje systémem „soft touch“, který dovoluje změnu polohy lehkým přejetím ruky přes skryté pohybové čidlo mezi sedákem a područkou. Každý sedák může být samostatně vybaven polohovacím mechanismem. Možnost elektrického polohování zapojením do zásuvky nebo na baterii.
K dispozici v kůži i v látce. Kovové podnoží ve světlém nebo tmavém lesku.

philo-image01.jpg philo-image02.jpg
philo-detail01.png philo-detail02.png philo-detail03.png
Design pohovky zkrášluje ruční šití a prošívání.
Ekologická netoxická polyuretanová výplň zajišťuje dlouhodobé pohodlí a respekt k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
Mechanismus Soft Touch je k dispozici u každé sedačky: funkci sklápění lze aktivovat dotykem prstu, čímž se současně otevře sedák i opěrák a plynulým, přirozeným pohybem se sedačka promění v pohodlné lehátko. Systém Zerowall, který šetří místo, navíc aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny.
philo-spot01-1.png philo-spot02-1.png philo-spot02-2.png
philo01.png philo02.png philo03.png philo04.png
!-- ======================================================================== -->

Pohovka Plaza zosobňuje originální design Natuzzi, který si oblíbili lidé na celém světě. Můžete ji mít v mnoha kombinacích, v látce nebo kůži. Výplně jsou pěnové. Nohy jsou na výběr dřevěné - ořech nebo wenge, a kovové – glazovaný nikl.

plaza-image01.jpg
plaza-detail.png
Originální kompozice područky a zvláštní sklon sedadla činí model nápadným a originálním. Volitelná ručně nastavitelná opěrka hlavy umožňuje zvolit si preferovanou polohu. plaza-spot01-1.png plaza-spot02-1.png
plaza01.png plaza02.png plaza03.png plaza04.png

Excelentní italské dílo s 3 pohybovou funkcí a vysokým komfortem charakterizuje tuto pohovku, která má měkký a příjemný design.
3 pohybové funkce jsou k dispozici u každého místa k sezení a dovolují tak nastavit pozici pod nohami, zády a hlavou.

Na post relaxační pohovky je Plié povýšena díky polohovatelnému pneumatickému bedernímu polštářku, díky němu si lze nastavit část pod bedry dle svých potřeb, což ocení nejen lidé trpící na bolesti bederní páteře.

Jednotlivé součásti této kolekce jsou k dispozici v různých velikostech pro uspokojení všech Vašich potřeb.
Elegantní postranní švy zdůrazňují řemeslný um tohoto modelu.

plie03.png plie04.png
Funkce Triple-Motion dostupné na každém sedadle umožňují nastavit polohu opěradla, opěrky nohou a opěrky hlavy podle potřeby.
Tlačítkový panel se nachází na vnější straně opěrky (nebo na boku jednotek bez opěrky) a skládá se ze tří tlačítek, která aktivují otevírání a zavírání opěrky hlavy, bederního polštáře a opěrky nohou.
Když je aktivována funkce relaxace, panel se rozsvítí kontrolkou LED.
Při zavřené funkci polohování se automaticky deaktivuje bederní polštář a opěrka hlavy. Panel obsahuje port USB, který umožňuje pohodlné nabíjení tabletů a chytrých telefonů.
Jednotlivé součásti této kolekce jsou k dispozici v různých velikostech, abyste mohli pohovku přizpůsobit svému použití a prostorovým potřebám.
Vysoké opěradlo a integrovaná opěrka hlavy zajišťují vysokou úroveň pohodlí při sezení i pro vysoké osoby.
Elegantní boční švy umocňují řemeslné zpracování modelu.
plie-spot01-1.png plie-spot02-1.png
plie01.png plie02.png plie03.png plie04.png

Pohovka je typická svým dřevěným rámem z kouřového dubu mistrovsky ozdobenými kovovými detaily. Inovativní nábytkový koncept, který spojuje pohodlné sezení s pohodlným opěradlem a širokými opěrkami rukou. Tato pohovka se bude skvěle vyjímat v jakémkoli prostředí. Sedací polštáře obsahují vrstvu měkkého polyuretanu citlivého na tlak, který se vždy plně vrátí do původního tvaru, proto vždy vypadají perfektně a zároveň poskytují to největší pohodlí. Výplň polštářů obsahuje i 100% husí peří, čím poskytuje luxusní pohodlí.

positano-detail.png
Minimalistické linie zdobí prošívání na opěradle, které zdůrazňuje preciznost detailů. Základna z masivního kouřového dubu odhaluje jemné detaily z kartáčované mosazi. positano-spot01-1.png positano-spot01-2.png
positano01.png positano02.png positano03.png positano04.png

Litujeme, ale tento produkt již nelze objednat!

Poslední modely se slevou 30%
Ihned k odběru

Sedací souprava navržená pro malé prostory, Quadro je výborným kompromisem mezi estetikou a všestranností. Podhlavník nastavitelný do různých pozic plně respektuje potřeby relaxace. Čtvercový, kompaktní design pohovky Quadro přináší tak žádaný, moderní a užitelný komfort do obývacích prostor.

quadro-image01.jpg
quadro-detail.png quadro-detail02.jpg
Prošívání, které je volitelně v kontrastní barvě, podtrhuje čisté linie tohoto designu. Vysoké kovové nožky a otevřená základna odlehčují pohovku a usnadňují čištění pod ní. quadro-spot01-1.png quadro-spot01-2.png
quadro01.png

Rock je klasická pohovka s elektrickým trojitým polohovacím mechanismem, který aktivuje podnožku, opěrku hlavy a hlavně „dofoukne“ bederní polštářek. To ocení hlavně ti, kteří mají problémy s páteří. Pohovka je plněna pěnou a dá se objednat v kůži i látce.

rock-image01.jpg
rock-detail.png
Velkorysé proporce sedáku a opěradla zaručují maximální pohodlí. Jednotky jsou k dispozici v různých velikostech, abyste mohli pohovku přizpůsobit svému využití a prostorovým potřebám. Elegantní boční švy umocňují řemeslné zpracování modelu. Vysoké opěradlo a integrovaná opěrka hlavy zajišťují vysokou úroveň pohodlí při sezení i pro vysoké osoby. rock-spot01-1.png rock-spot01-2.png
rock01.png rock02.png rock03.png

Rozkládací pohovku Simple lze objednat pouze v látkovém potahu.
Pohovka je vybavena 11 cm vysokou matrací Greenplus o šířce 160 cm nebo 140 cm.
Pohovka disponuje mechanismem "ready-to-bed" - rukojeť umístěná na opěradle umožňuje snadné otevírání a přemění pohovku na postel jediným tahem.

simple-detail.jpg simple-detail02.jpg simple-detail03.jpg

Sedací souprava Seagull je poctou charakteristickému stylu Natuzzi Italia v 80. a 90. letech. Disponuje elektrickými relaxačními mechanismy. Svěží a originální design vytváří štíhlé područky, které jsou inspirovány křídly mořských racků.

seagull-image01.jpg seagull-image02.jpg
seagull-detail.png
Díky svým měkkým a velkorysým tvarům vytváří okamžitý pocit pohodlí, který ještě umocňují elektrické relaxační mechanismy a nastavitelná opěrka hlavy. Její charakteristické štíhlé područky nezůstanou bez povšimnutí a působí dojmem jemného složení, které jí propůjčuje svěží a originální vzhled. seagull-spot01-1.png seagull-spot01-2.png
seagull01.png seagull02.png seagull03.png seagull04.png seagull05.png

Pohovka Semplice má odnímatelné zádové i sedací polštáře. Zádový polštář je navíc doplněn válečkem, aby zajistil komfortnější sezení.

semplice-image01.jpg semplice-image02.jpg
semplice-detail.jpg

V kůži jde objednat od kat. 15.

Verze 089 a 109: Volné polštáře ve dvou velikostech lze objednat v různých potazích a barvách než sedací.
Verze 463 může být použita jako otoman nebo roh bez opěradla.

Zádové polštáře mají výplň doplněnou o vrstvu Climalight - speciální mikrovlákno vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu.

Pohovka Skyline z kolekce Dandy od designéra Marcela Wanders byla navržena k 60. letému výročí založení společnosti Natuzzi Italia.

Skyline je sedací souprava s otevřenými a uzavřenými moduly s nejnovějšími elektrickými relaxačními mechanismy. Řemeslné zpracování vyniká především v prošívaných opěradlech. Svým designem napodobuje styl Chesterfield, jedná se ovšem o modernější pojetí.

skyline-image01.jpg
skyline-detail.png skyline-detail2.jpg
Sedadla mají na opěradle složité prošívání matelassé, které je mistrovskou ukázkou elegantního řemeslného zpracování. Mechanismus sklápění, individuálně nastavitelné opěrky hlavy a zad, prostorově úsporný systém Zerowall, špičková technologie polstrování, nekonečné množství konfigurací a nádherné čalounění - to vše přispívá k tomu, že je tato pohovka ideální pro každý obývací pokoj a životní styl. Nastavitelné opěradlo v jejích modulech s otevřenou základnou nabízí široký výběr hloubky sedáku pro bezkonkurenční pohodlí. skyline-spot01-1.png skyline-spot01-2.png
skyline01.png skyline02.png skyline03.png skyline04.png skyline05.png skyline06.png

Rozkládací pohovka Sohay se základnou z přírodního nebo černého jasanového dřeva je ideální pro menší prostory. Zatažením za rukojeť mezi sedáky se aktivuje skrytý posuvný mechanismus, který pohovku přemění na lůžko. K dispozici i s variantou odnímatelné područky, která slouží zároveň jako polštář. Pohodlí celého spacího prostoru zvyšuje matracový topper.

sohay-detail.jpg sohay-detail01.jpg sohay-detail02.jpg sohay-detail03.jpg sohay-detail04.jpg

Pohovka Sophy má úplně stejné moduly jako model Philo, ale je bez prošití. Stejně tak disponuje u relaxačních mechanismů systémem „soft touch“, který dovoluje změnu polohy lehkým přejetím ruky přes skryté pohybové čidlo mezi sedákem a područkou. Každý sedák může být samostatně vybaven polohovacím mechanismem. Možnost elektrického polohování zapojením do zásuvky nebo na baterii.
K dispozici v kůži i v látce. Kovové podnoží ve světlém nebo tmavém lesku.

sophy-detail.jpg sophy-detail02.jpg

Splash je o zastavení času - okamžiku odpočinku, ve kterém se absolutně nic nestalo, ale dává nám okamžik skvělé pohody.
V kůži je model dostupný od kat. 30.

splash-image01.jpg
splash-detail.jpg splash-detail01.jpg splash-detail02.jpg

Sedací souprava každého překvapí důmyslným polohovacím mechanismem. Její klasické tvary jsou zárukou nadčasovosti, přičemž široká variabilita řešení vyhovuje mnoha interiérům. Krásné dvojité lemování s odlehčeným kovovým podnožím jí propůjčují krásu.
K dispozici v kůži i v látce. Kovové podnoží je na výběr ve dvou odstínech – lesklý nebo černý chrom.

stan-image01.jpg stan-image02.jpg stan-image03.jpg
stan-detail.png
Rafinovaný detail, který zeštíhluje konstrukci modelu. Měří něco málo přes 2 metry a snadno se vejde do městských prostor. Prostřednictvím dvou tlačítek lze samostatně ovládat opěrku hlavy a opěrku nohou, což vám umožní přizpůsobit si polohu pro odpočinek. Opěrka hlavy s duální funkcí se zvedá pro lepší pohdlí vyšších osob. Při sledování televize nebo čtení knihy se dá ručně naklonit dopředu do vámi preferované polohy.

Systém Zerowall zajistí, abyste při aktivaci funkce polohování nemuseli odsunout pohovku od stěny.
stan-spot01-1.png stan-spot02-1.png
stan01.png stan02.png stan03.png

Pohovka Tempo je složena z několika modulů. Může být lineární nebo rohová. Na výběr máte také z několika velikostí konferenčních a odkládacích stolků, které perfektně ladí s designem pohovky.
Tempo má zádové polštáře naplněné husím peřím, sedák pak kombinací pěny a peří, které zajišťuje váš vysoký komfort.

tempo-image01.jpg tempo-image02.jpg
tempo-detail.png tempo-detail02.jpg
tempo-spot01-1.png tempo-spot02-1.png
tempo01.png tempo02.png tempo03.png

Timeless je elegantní modulární pohovka, která svým zaobleným a asymetrickým designem působí jako by se otevíral květ. Měkké a hluboké sedáky přímo vyzývají k relaxaci. Má velmi neotřelý design a bude skvělým doplňkem hlavně velkých městských interiérů.
Z modulů lze vytvořit nespočet konfigurací, které se přizpůsobí nejrůznějším prostorům a potřebám. Je k dispozici v kůži nebo látce.

timeless-image01.jpg
timeless-detail.jpg
timeless-spot01-1.png timeless-spot01-2.png
timeless01.jpg timeless02.jpg timeless03.jpg timeless04.jpg timeless05.jpg timeless06.jpg

Sedací souprava přímo navržena pro městský styl bydlení a to díky jejímu nadčasovému, elegantnímu designu a kompaktní velikosti. Tratto je charakteristická svým „cik-cak“ prošíváním na úzkých područkách, které můžete zvolit kontrastní, a kovovým lesklým podnožím.

tratto-image01.jpg
tratto-detail.png tratto-detail02.jpg
Okrasné cik-cak prošívání, které je k dispozici i v kontrastní barvě, zdobí pohovku a zvýrazňuje tvary a čisté linie tohoto modelu. Otevřená podnož a vysoké kovové nožky (dostupné ve více povrchových úpravách) dodávají pohovce vyšší lehčí vzhled a také usnadňují čištění pod ní. tratto-spot01-1.png tratto-spot02-1.png
tratto01.png tratto02.png tratto03.png

Kompaktní pohovka moderního vzhledu. Díky velkému množství komponentů je možné vytvářet nespočet konfigurací pro jakýkoli interiér. Skvěle se hodí do městských bytů s omezeným místem. Dvojsed zase perfektně zapadne do jakékoliv ložnice či obývacího pokoje. Díky kovovým nožičkám z glazovaného niklu nebo lesklého chromu s ozdobnými okraji je Valzer vysoce elegantní pohovka.

K dispozici v kůži i v látce.

valzer-detail.jpg
valzer01.jpg valzer02.jpg valzer03.jpg

Kompaktní proporce a vysoká všestrannost dělá tuto pohovku přirozeným výběrem pro urbanistické bydlení. Je vybavena mechanismem čtyř tlačítek pro snadné a nezávislé nastavení podhlavníků a opěrek nohou a nalezení dokonalé pozice pro relax. Je k dispozici v kůži, mikrovláknu i látkovém provedení.

volo-image01.jpg
volo-detail01.png volo-detail02.png volo-detail03.png
Soft Touch funkce sklápění se aktivuje jedním dotykem, čímž se otevře sedadlo, opěradlo a opěrka nohou. Pohodlně můžete sledovat televizi, i když zcela ležíte.

Prostorově úsporný systém Zerowall aktivuje funkci polohování, aniž by bylo nutné pohovku odsunout od stěny.

Kombinace polstrování z polyuretanu a paměťové pěny poskytuje pohodlí, oporu a vzhled, který se v průběhu času nemění.
Ruční prošívání, které je k dispozici v kontrastních barvách, prozrazuje historické zkušenosti společnosti Natuzzi se zpracováním kůže.
Kovové nožky jsou charakteristickým prvkem pohovky Volo. Jsou k dispozici v různých povrchových úpravách, aby ladily s vybraným čalouněním podle vašeho vkusu.
volo-spot01-1.png volo-spot01-2.png
volo-detail.png

Sedací souprava Wave navazuje na model Deep. Díly se dají vzájemně kombinovat - například u rohové sestavy Deep se budou vyjímat křesla Wave. Na rozdíl od sedací soupravy Deep má Wave v nabídce pouze trojsed, dvojsed, křeslo a taburety. Wave charakterizují nožičky v barvě světlého zlata. Zajímavostí je také taburet, do kterého se dá vložit stojan na noviny.

wave-image01.jpg
wave-detail.png
Pěnová výplň sedáku a opěradla zaručuje maximální prodyšnost a pohodlí. Sedací souprava Wave působí rafinovaně a elegantně díky zvýšené základně a matným kovovým nohám ve světle zlaté barvě, které zvyšují její vintage kouzlo; stejnou povrchovou úpravu má i kovový profil probíhající pod sedací částí, který zvýrazňuje její tvar. wave-spot01-1.png wave-spot01-2.png
wave01.png wave02.png wave03.png wave04.png

Wellbe je nestárnoucí model díky trojitým relaxačním mechanismům. Nezávislé motory jsou jednotlivě ovládané pěti měkkými dotykovými tlačítky umístěnými na vnitřní straně sedadla u loketní opěrky.

V sedáku je polyuretanová pěna vyšší hustoty a v opěradlech je pěna měkčí pro vyšší komfort.

wellbe-image.jpg wellbe-image1.jpg wellbe-image2.jpg wellbe-image3.jpg
wellbe-detail.jpg wellbe-detail2.jpg
Komfort a pohodlí této pohovky přispívá tělesné a duševní pohodě.
Inovativní, mechanicky poháněné trojité mechanismy regulují pohyb opěradla, zádové opěrky, opěrky hlavy a opěrky nohou pro optimální polohu při sezení, která tak umožňuje odpočinek celého těla. Područky jsou flexibilní a lze je nastavit ručně.
Model je doplněn pečlivě navrženými funkčními detaily.
Taburet je speciálně navržen tak, aby ladil s tvary vaší pohovky.
Kombinací se sedačkou promění vaši pohovku v elegantní lehátko pro maximální pohodlí a naprostou relaxaci. Díky praktickým kolečkům můžete taburet volně přemisťovat po obývacím pokoji.

Funkce tlačítek:
První přední tlačítko aktivuje otevření podnožky a sklopí opěradlo.
Druhé tlačítko, tedy stav HOME, aktivuje zavírání všech mechanismů.
Třetí tlačítko aktivuje nafukování bederního polštáře. Opětovným dotykem tlačítka se bederní polštář vrátí do původní polohy.
Čtvrté tlačítko aktivuje pohyb opěradla pro získání polohy pro sledování TV.
Nakonec páté tlačítko vrátí opěradlo do původní polohy.

wellbe-spot01-1.png wellbe-spot01-2.png wellbe-spot01-3.png wellbe-spot01-4.png
wellbe01.jpg wellbe02.jpg wellbe03.jpg wellbe04.jpg wellbe05.jpg wellbe06.jpg

Taburet Bis

taburet-bis01.jpg taburet-bis02.jpg taburet-bis03.jpg taburet-bis04.jpg

Taburet Bracque

taburet-bracque01.jpg

Taburety Melpot

Melpot je víceúčelová a neobyčejně modulární nábytková souprava pro obytný prostor. Skládá se ze sedáků, taburetů, knihoven a polic. Návrh zpracoval Mauro Lipparini a Melpot je tak skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí každý detail uzpůsobit svým představám.
Všechny jednotlivé díly jsou zaměnitelné: lze je přemisťovat nebo použít samostatně. Kombinace potahu z textilu a kvalitní kůže Natuzzi z každého místa udělá originální a krásný prostor. Základní vzhled modelu doplňuje mini kolekce polštářků různých barev, materiálů i rozměrů.
Při volbě materiálu pohovky Melpot můžete vybírat z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi. K dispozici je přes 200 barev.

Typy a rozměry:
311 – obdélníkový taburet 144x49 cm, v. 38 cm
554 – obdélníkový prošitý taburet 98x49 cm, v. 42 cm
010 – taburet, 102x102 cm, v.42 cm
100 – obdélníkový taburet 144x99 cm, v. 42 cm
105 – kulatý taburet p. 47 cm, v. 51 cm
243 – taburet prošitý, 102x102 cm, v.42 cm
330 – obdélníkový prošitý taburet 144x99 cm, v. 42 cm
545 – kulatý prošitý taburet p. 47 cm, v. 51 cm
405 – kulatý taburet, p. 83 cm, v.35 cm
543 – taburet, 102x102 cm, v. 38 cm

taburet-melpot-image01.jpg taburet-melpot-image02.jpg taburet-melpot-image03.jpg taburet-melpot01.jpg taburet-melpot02.jpg taburet-melpot03.jpg

Taburet Wave
+ stojan na časopisy Voyage

Taburet a stojan na časopisy v jednom. Tento prvek dokončuje náš Living koncept z kolekce Wave. Originální design se skládá z měkkých zakřivených čar. Zlatá barva z něj činí skutečný klenot. Stojan na noviny může stát samostatně nebo se dá doplnit taburetem z kolekce Wave.

taburet-wave-image.jpg taburet-wave01.jpg