Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Algo

Hranatý, moderní design umožňuje výjimečné pohodlí, které si můžete nastavit pomocí polohovacích funkcí nejnovější generace. Pohovka Algo je symbolem relaxace.

Postranní švy si můžete zvolit buď ve stejné a nebo kontrastní barvě.

Nastavitelná opěrka hlavy je k dispozici u každého místa. Opěrky zad jsou integrované níže než je běžné a poskytují tak perfektní oporu pro bederní část zad.

Pohovka Algo je dostupná v širokém portfoliu textilních i kožených potahů, které čítá přes 200 barev.

kolekce/pohovky/algo01.jpg kolekce/pohovky/algo02.jpg kolekce/pohovky/algo03.jpg kolekce/pohovky/algo04.jpg kolekce/pohovky/algo05.jpg

Amalia

Designer: Bernhardt and Vella

Lenoška Amalia je jako stvořená na relaxaci. Svými jednoduchými liniemi je dokonalou změnou klasických současných stylů.

Pohodlí je zabezpečené nejmodernějším polstrováním Eucafeel a Climalight, které sedákům dodává měkkost a jemnost. Masivní dřevěné nohy zvýrazňují výjimečný řemeslný vzhled tohoto modelu. Je k dispozici buď jako velkoformátová lenoška nebo jak křeslo.

Autorem tohoto návrhu je duo Bernhardt and Vella.

kolekce/pohovky/amalia-image01.jpg kolekce/pohovky/amalia-image02.jpg kolekce/pohovky/amalia01.jpg kolekce/pohovky/amalia02.jpg kolekce/pohovky/amalia03.jpg kolekce/pohovky/amalia04.jpg kolekce/pohovky/amalia05.jpg kolekce/pohovky/amalia06.jpg

Argo

Pohovka Argo je z dílny designérky Paoly Navone. Je součástí projektu Circle of Harmony . V rámci tohoto projektu se spojilo 8 světových návrhářů a vytvořili novou kolekci 2021 pro Natuzzi Italia.

Argo je charakteristické měkkým sezením a ležérním vzhledem. Je pozvánkou k příjemnému oddychu po náročném dni. Pohovku je možné objednat v kůži i látce.

kolekce/pohovky/argo-image01.jpg kolekce/pohovky/argo-image02.jpg kolekce/pohovky/argo-image03.jpg kolekce/pohovky/argo01.jpg kolekce/pohovky/argo02.jpg kolekce/pohovky/argo03.jpg kolekce/pohovky/argo04.jpg kolekce/pohovky/argo05.jpg kolekce/pohovky/argo06.jpg

Avana

Typickým a zejména originálním doplňkem pohovky Avana je kovové rámovaní područek. Další velmi charakteristikou vlastností jsou nastavitelné zadní opěráky a hluboké sedáky, které umožní příjemné posezení. K dispozici jako dvojsed a trojsed. Pohovka je čalouněná pouze kůží.

kolekce/pohovky/avana_image3.jpg kolekce/pohovky/avana_image2.jpg kolekce/pohovky/avana01.jpg kolekce/pohovky/avana02.jpg

Balance

Balance se stane hvězdou každého obývacího pokoje. Nastavitelné podhlavníky, komfortní podpora zad, možnost objednání polohování sedáků – co více si přát. Verze 746 disponuje audio systémem, který se ovládá za pomoci Bluetooth.

kolekce/pohovky/balance-image01.jpg kolekce/pohovky/balance-image02.jpg kolekce/pohovky/balance-image03.jpg kolekce/pohovky/balance01.jpg kolekce/pohovky/balance02.jpg kolekce/pohovky/balance03.jpg

Borghese

Klasický a zároveň decentní vzhled pohovky Borghese okouzlí svým lehce funkcionalistickým vzhledem. Design pohovky nabízí decentně zaoblené tvary zadních opěr, které jsou polohovatelné a umožní mnohem větší komfort a pohodlí. Pohovka Borghese je k dispozici jako dvojsed, širší dvojsed, dvojsed s lehátkem a rohová sedací souprava ve více variantách. Pohovka může být potažena kůží, látkou nebo mikrovláknem.

kolekce/pohovky/borghese_image.jpg kolekce/pohovky/borghese_image2.jpg kolekce/pohovky/borghese_image3.jpg kolekce/pohovky/borghese_image4.jpg kolekce/pohovky/borghese_image5.jpg kolekce/pohovky/borghese01.jpg kolekce/pohovky/borghese02.jpg kolekce/pohovky/borghese03.jpg

Botanic

Designer: Claudio Bellini

Pohovka Botanic je inspirována organickými tvary přírody a svým designem připomíná padesátá léta.
Příjemné útočiště, které dodává vašemu interiéru styl a originalitu.

K dispozici v kůži i v látce.

kolekce/pohovky/botanic-image01.jpg kolekce/pohovky/botanic-image02.jpg kolekce/pohovky/botanic01.jpg kolekce/pohovky/botanic02.jpg kolekce/pohovky/botanic03.jpg kolekce/pohovky/botanic04.jpg

Brick

Vysoce pohodlná klasika, která nabízí pozoruhodně všestranné sestavy a potahy. Elektricky polohovací sedák vám umožňuje nastavit výšku opěrky hlavy, takže můžete pohodlně sledovat televizi. Systém úspory prostoru Zerowall znamená, že aktivujte polohování sedáku, aniž byste museli pohovku odsunout od stěny za ní. Ve verzích bez elektrické funkce lze opěrku hlavy nastavit ručně. Opěrka beder a opěrky hlavy zajišťují optimální komfort.

Pohovka Brick je k dispozici v celé řadě látkových a kožených potahů Natuzzi, a to ve více než 200 barevných provedeních. Pohovky Brick jsou dostupné v rovné nebo rohové verzi.

kolekce/pohovky/brick01.jpg kolekce/pohovky/brick02.jpg kolekce/pohovky/brick03.jpg

Brio

Nepřehlédnutelný a přesto decentní model. Hluboký posed a vábivé linie v kombinaci s prošíváním na bocích potvrzuje kvalitu ruční výroby přímo v Itálii. Hlavní předností pohovky je možnost polohování sedáků. Za pomoci důmyslně skrytého sensoru "soft touch" na boku područky snadno změníte polohu sedu pro Váš jedinečný komfort. Brio se tak stává ikonou stylu a komfortu. V nabídce je křeslo, dvojsed, trojsed a verze s lehátkem. Možnost výběru provedení v kůži , látce a mikrovlákně.

Komfort: sedáky obsahují vrstvu paměťové pěny (moderní a technologicky vyspělý materiál vyrobený z měkké visko-elastické pěny), která je mimořádně pružná a tvaruje se dle těla – nevytváří žádný tlak, je citlivá na teplotu a na váhu, díky tomu získá sedící skvělý komfort.

kolekce/pohovky/brio_image.jpg kolekce/pohovky/brio_image2.jpg kolekce/pohovky/brio_detail1.jpg kolekce/pohovky/brio_detail2.jpg kolekce/pohovky/brio01.jpg kolekce/pohovky/brio02.jpg

Brooklyn

Neobyčejně univerzální pohovka, která je vhodná do každého prostředí. Pohovku zvýrazňují řemeslně zpracované švy, které lze sladit do stejné nebo kontrastní barvy. Kovové nožičky zeštíhlují velkorysé sedáky. Ke každému sedáku je k dispozici manuálně nastavitelný podhlavník. Na výběr máte přes 200 různých barev potahů, v kůži nebo v látce. Lze objednávat buď lineární nebo rohovou verzi.

kolekce/pohovky/brooklyn01.jpg kolekce/pohovky/brooklyn02.jpg kolekce/pohovky/brooklyn03.jpg

Buddie

Designer: Mauro Lipparini

Pohovku Buddie sestavíte ze sedmi různých modulů ať už do klasického nebo neotřelého tvaru. Buddie je charakteristický svými nepravidelnými tvary a to jej činí výjimečným mezi ostatními modely Natuzzi Italia. Na koženém potahu pak vynikne neotřelé prošití a co se týče látky, tak Buddie můžete mít i ve speciálním textilním potahu Byborre, který je inspirován vlnami Středozemního moře.

kolekce/pohovky/buddy-image01.jpg kolekce/pohovky/buddy-image02.jpg kolekce/pohovky/buddy01.jpg kolekce/pohovky/buddy02.jpg kolekce/pohovky/buddy03.jpg kolekce/pohovky/buddy04.jpg kolekce/pohovky/buddy05.jpg kolekce/pohovky/buddy06.jpg

Campus

Designer: Mauro Lipparini

Campus je modulární a variabilní sedačkový systém, který se skládá z různých sedacích prvků, stolků a taburetů. Vyplétaná broušená kůže, která je součástí zádové části a područek, je k dispozici 7 různých odstínech.
Textilní potahy jsou svlékací na sedácích i zádových polštářích. Sedací a zádová část mají péřovou vrstvu pro extra pohodlí.

kolekce/pohovky/campus-image01.jpg kolekce/pohovky/campus-image02.jpg kolekce/pohovky/campus01.jpg kolekce/pohovky/campus02.jpg kolekce/pohovky/campus03.jpg kolekce/pohovky/campus04.jpg kolekce/pohovky/campus05.jpg kolekce/pohovky/campus06.jpg kolekce/pohovky/campus08.jpg kolekce/pohovky/campus10.jpg

Cape

Design této luxusní pohovky s názvem CAPE je inspirován barvami moře a okolní krajinou Apulie v Itálii.

Můžete si vybrat ze širokého portfolia jak textilních potahů, tak kvalitních Natuzzi kůží, kterých se nabízí více jak 200 barevných variant. Špičkový řemeslný um se odráží v přírodně řezaných švech u kožené varianty. Zádové polštářky lze vybírat z nepřeberného množství variant od kožených po textilní.

Tento mistrovský kousek je k dispozici jako dvou nebo tří-místná pohovka a jako křeslo. Lze ji v rámci stejně laděné kolekce doplnit o konferenční stolek, taburet s úložným prostorem, příborník, lustr, vázu a nádobí.

Autor: Marcel Wanders
Shlédněte video jak vznikla kolekce „Agronomist and Oceanographer collection“

Designér Marcel Wanders vytvořil pod svou značkou Marcel Wanders sídlící v Amsterodamu více než 1900 ikonických produktů po celém světě. Ve spolupráci s kreativním ředitelem Gabrielem Chiave od roku 2014 zaměstnává 52 design expertů.

kolekce/pohovky/cape-image.jpg kolekce/pohovky/cape01.jpg kolekce/pohovky/cape02.jpg kolekce/pohovky/cape03.jpg

Capriccio

Rozkládací pohovka hranatých tvarů spojuje jednoduchost s elegancí a funkčností. Je vhodná do kompaktních městských prostorů. Mechanismus „ready bed“ umožňuje lehkou manipulaci: jediným pohybem přeměníte pohovku na postel a naopak. Capriccio je vybavená polštáři, které jsou uložené ve skrytém úložném prostoru. Nabízí stylové kovové nohy, které jsou dostupné v různých provedeních. K dispozici jsou matrace z paměťové pěny a nebo matrace Greenplus®, které jsou šetrné k životnímu prostředí, hypoalergenní a antibakteriální.

kolekce/pohovky/capriccio-image01.jpg kolekce/pohovky/capriccio-image02.jpg kolekce/pohovky/capriccio01.jpg kolekce/pohovky/capriccio02.jpg kolekce/pohovky/capriccio03.jpg kolekce/pohovky/capriccio04.jpg kolekce/pohovky/capriccio05.jpg

Cava

Designer: Mauro Lipparini

Cava je velkorysý pohovkový systém navržený pro komfort a relax. Je složený z různých sedacích a ležících modulů, které mají posuvné anebo sklopné zádové opěradla.

Zádově opěrky se posouvají směrem dopředu a nebo dozadu pomocí elektrického posuvného mechanismu s ovládáním Soft Touch, který vám umožní změnit polohu opěradla jednoduchým dotykem senzoru na sedáku. Každé sedadlo disponuje individuálně nastavitelným polohovacím opěradlem. Model je dostupný ve vícero konfiguracích, aby bylo možné ho přizpůsobit různým prostorům. Pro více podrobností nahlédněte prosím do technického listu. Směs antialergického materiálu Eucafeel a paměťové pěny MemoryFoam v sedácích modelu Cava zabezpečí skvělý komfort.

kolekce/pohovky/cava01.jpg kolekce/pohovky/cava02.jpg kolekce/pohovky/cava03.jpg

Colosseo

Sedací souprava Colosseo pochází z dílny designéra Maura Lippariniho, který se inspiroval římským Colosseem. Pohovka disponuje díly s elektrickým polohováním - tři nezávislé motory vám umožní libovolně nastavit pozici opěrky hlavy, opěrky zad a opěrky nohou. Jednotlivé prvky k sezení pak mohou doplnit úložné komponenty (ve dřevě smoked oak, ash grey oak a walnut), které mohou sloužit jako opěradla či poličky. Polstrování ze směsi polyuretanu, paměťové pěny a 100% prachové husí peří vám poskytne vysoké pohodlí.

Při volbě materiálu pohovky Colosseo můžete vybírat z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi. K dispozici je přes 200 barev.

kolekce/pohovky/colosseo-image01.jpg kolekce/pohovky/colosseo-image02.jpg kolekce/pohovky/colosseo-image03.jpg kolekce/pohovky/colosseo-image04.jpg kolekce/pohovky/colosseo-image05.jpg kolekce/pohovky/colosseo01.jpg kolekce/pohovky/colosseo02.jpg kolekce/pohovky/colosseo03.jpg

Deep

Při tvorbě sedací soupravy Deep se slovinská návrhářka Nika Zupanc inspirovala mořskými vlnami. Deep tak charakterizují kruhy a křivky, připomínající odliv a příliv. Pohovka má výplň z husté polyuretanové pěny EUCAFEEL®, která nabízí mnoho výhod: regulaci vlhkosti, vysokou prodyšnost a pružnost. Poskytuje tak maximální pohodlí. Deep můžete mít v rohové sestavě a doplnit jej i prvky sedací soupravy Wave, která je také dílem slovinské návrhářky.

kolekce/pohovky/deep-image.jpg kolekce/pohovky/deep-image01.jpg kolekce/pohovky/deep-image02.jpg kolekce/pohovky/deep-image03.jpg kolekce/pohovky/deep-image04.jpg kolekce/pohovky/deep01.jpg

Diesis

Diesis nabízí skvostné pohodlí, vysokou variabilitu a kompaktní proporce, takže je ideální pro malé i velké byty. Sedací souprava Diesis má také díly s elektrickým polohováním pod nohy, může mít i rozložení na postel a úložný prostor v lehátku. Diesis můžete mít v kůži, látce nebo mikrovláknu. Dřevěné nohy jsou na výběr buď wenge nebo ořech.

kolekce/pohovky/diesis_image.jpg kolekce/pohovky/diesis_image2.jpg kolekce/pohovky/diesis01.jpg kolekce/pohovky/diesis02.jpg kolekce/pohovky/diesis03.jpg kolekce/pohovky/diesis04.jpg

Dominio

Dominio od Maurizia Manzoni je velkoryse čalouněná sedací souprava, která působí jako silná a uklidňující. Skládá se z různých modulů, které lze různými způsoby umístit vedle sebe. Loketní opěrky jsou k dispozici ve dvou různých velikostech, a to jak na výšku, tak na šířku. Obklopují hluboká sedadla, což pomáhá vytvářet jedinečné a všestranné konfigurace. Dominio je k dispozici s textilními nebo koženými potahy a dokonale kombinuje řemeslnou tradici značky.

kolekce/pohovky/dominio-image01.jpg kolekce/pohovky/dominio-image02.jpg kolekce/pohovky/dominio-image03.jpg kolekce/pohovky/dominio01.jpg kolekce/pohovky/dominio02.jpg kolekce/pohovky/dominio03.jpg kolekce/pohovky/dominio04.jpg

Domino

Moderní, stylově přizpůsobivý a především velmi pohodlný model, který může být umístěn v mnoha typech interiérů. Pohovka je k dispozici s vyměnitelným potahem a péřovou výplní.

kolekce/pohovky/domino_image.jpg kolekce/pohovky/domino_image2.jpg kolekce/pohovky/domino01.jpg kolekce/pohovky/domino02.jpg kolekce/pohovky/domino03.jpg kolekce/pohovky/domino04.jpg

Don Giovanni

Design Claudio Bellini. Romantická pohovka charakterizována velkoryse prostornými sedáky a unikátním komfortem. Jemně se vinoucí linie pohovky podtrhují úzké područky a kovové nožičky dodávají pohovce na stylu. Efektním doplňkem jsou volné zadní, menší polštáře.

Pohovku nabízíme s kontrastním prošíváním. Kovové nožičky jsou k dispozici v několika variantách.

kolekce/pohovky/don_giovanni_image.jpg kolekce/pohovky/don_giovanni_image2.jpg

Dorian

Velkoryse laděná pohovka je z estetické stránky velmi působivá a extrémně komfortní zároveň. Prostorné sedáky jsou ergonomicky navržené, výplň tvoří „paměťová pěna“ a husí peří, které je obsaženo i v zádových polštářích a v područkách. Skryté kovové nožičky nabízí dvojí nastavitelnou výšku. Dorian se lehce stane hlavní atrakcí ve vašem obývacím prostoru. Design – Manzoni a Tapinassi.

kolekce/pohovky/dorian_image.jpg kolekce/pohovky/dorian_image2b.jpg kolekce/pohovky/dorian_image3b.jpg

Duca

Duca je impozantní pohovka, precizně řemeslnicky zpracovaná, a na první pohled je zřejmé, že nabízí vyšší komfort. Detaily napomáhající vysokému komfortu jsou: široké područky, široké sedáky a polohovatelná zádová opěra. Pohovka, navržena a vyrobena s maximální péčí, je ozvláštněna prošíváním na bocích a polštářích, čímž je pohledově perfektní ze všech úhlů a může být umístěna kdekoliv místnosti.

kolekce/pohovky/duca01.jpg kolekce/pohovky/duca02.jpg kolekce/pohovky/duca03.jpg

Estro

Estro je synonymem pro pohodlí a kompaktnost. Vyniká řemeslným zpracováním a jednoduchostí. Pohovka je pouze ve verzi dvojsedu a trojsedu. Dá se objednat v kůži i látce a nohy jsou na výběr buď lesklý chrom nebo černý chrom.

kolekce/pohovky/estro01.jpg kolekce/pohovky/estro02.jpg

Fidelio

Design Manzoni a Tapinassi - Fidelio je inovativní pohovka, nabízející extrémní komfort. Honosí se nadstandardním polohovacím systémem. Područky pohovky jsou dokresleny okrasným lemem a ozdobeny kovovým rámem krásně vyzdvihující křivky pohovky.
Samozřejmostí je manuálně nastavitelný podhlavník. V případě volby elektrického polohovací mechanismu pro celý sedák je zajištěna funkce systému tzv. „zero wall“, kdy není žádná potřeba dodržovat odstup od zadní stěny pro polohování sedáku a zádové opěry. Verze s relaxační funkcí je také vybavena tzv. „soft touch“ mechanismem, kdy se polohování nastartuje díky přejetí ruky přes skryté pohybové čidlo mezi sedáky. Každý sedák může byt samostatně vybaven polohovacím mechanismem.
Kovové podnoží je k dispozici v několika provedeních (mat nerez nebo lesklý tmavý chrom). Pouze v kůži.

kolekce/pohovky/fidelio_image.jpg kolekce/pohovky/fidelio01.jpg kolekce/pohovky/fidelio02.jpg kolekce/pohovky/fidelio03.jpg kolekce/pohovky/fidelio04.jpg

Fly

Moderní pohovka je s ručním ovládáním zadních opěráků, čímž lze docílit dvou různých hloubek posedu. V nabídce je trojsed, dvojsed, verze s lehátkem. Možnost výběru provedení v kůži, látce a mikrovlákně. Originální kovové nožičky trojúhelníkového tvaru jsou ve dvou provedeních.

kolekce/pohovky/fly_image.jpg kolekce/pohovky/fly_image2.jpg kolekce/pohovky/fly_image3.jpg kolekce/pohovky/fly01.jpg kolekce/pohovky/fly02.jpg

Forma

Pohovka Forma vybízí svým designem k maximálnímu pocitu relaxace a uvolnění. Mohutnější sedáky i zadní opěry dodávají pocit pohodlí. Moderní, jednoduchý design skvěle doplní jakýkoliv interiér. Pohovka Forma je k dispozici jako dvojsed, trojsed, dvojsed s lehátkem a rohová sedací souprava více variant. Pohovka může být potažena kůží, látkou nebo mikrovláknem.

kolekce/pohovky/forma_image.jpg kolekce/pohovky/forma_image1.jpg kolekce/pohovky/forma_image2.jpg kolekce/pohovky/forma_image3.jpg kolekce/pohovky/forma01.jpg kolekce/pohovky/forma02.jpg kolekce/pohovky/forma_detail.jpg

Furrow

Tato pohovka má nezaměnitelný vintage styl, podtržený nápaditými detaily. Její návrhář, Marcel Wanders, se při její tvorbě nechal inspirovat Puglijskou krajinou, architekturou a životním stylem v jižní Itálii. Tato pohovka je spolu s pohovkou Cape součástí kolekce „Agronomist and Oceanographer collection“.

Autor: Marcel Wanders
Shlédněte video jak vznikla kolekce „Agronomist and Oceanographer collection“

Climalight a polyuretanová výplň, speciální hypoalergenní a prodyšné silikonové mikrovlákno, zaručuje trvalý komfort po dlouhá léta.
Kontrastní přírodně nařezané švy kolem všech područek, míst k sezení a zádových opěrek zdůrazňují její zakulacený design.
Kvalitní přírodní kožený potah je vytvořen ve dvoubarevné verzi.
Furrow je k dispozici buď jako dvou nebo třímístná pohovka a nebo jako křeslo . Lze ji doplnit o konferenční stolek, taburet, příborník, lustr, předložku a nebo nádobí ve stejně laděném stylu.

kolekce/pohovky/furrow-image.jpg kolekce/pohovky/furrow-image1.jpg kolekce/pohovky/furrow-image2.jpg kolekce/pohovky/furrow01.jpg kolekce/pohovky/furrow02.jpg kolekce/pohovky/furrow03.jpg

Galaxy

Sedací souprava Galaxy představuje svým polohovacím mechanismem zvaným Zero Wall jednu z nejmodernějších pohovek. Sedací část společně se zádovou opěrou se vysunují směrem vpřed při nastavování sezení. Díky tomu může být sedačka standardně umístěna u stěny s minimálním odstupem. Opěráky hlavy jsou elektricky nastavitelné.
Perfektně integrovaný polohovací mechanismus, dokonalé proporce a detaily, jako je prošívání, jsou skvělým dokladem hodnoty pohovky.
K dispozici v kůži i v látce

kolekce/pohovky/galaxy-image.jpg kolekce/pohovky/galaxy01.jpg kolekce/pohovky/galaxy02.jpg kolekce/pohovky/galaxy03.jpg kolekce/pohovky/galaxy04.jpg

Golf

Kompaktní pohovka s kovovými nožičkami, které dodávají finální podobě dotek elegance. Pohovka je ideální do menších prostor. Design je podtržen prošíváním po obvodu, přičemž ji dodává na lehkosti jednoduchý, užší tvar područek.

kolekce/pohovky/golf-image.jpg kolekce/pohovky/golf-image2.jpg kolekce/pohovky/golf01.jpg kolekce/pohovky/golf02.jpg

Herman

Pohovka Herman, design Manzoni a Tapinassi, dovoluje hluboký a pohodlný posed. Sedací soupravu lze doplnit polohovacími nebo bederními polštáři pro ještě větší komfort sezení. V kůži je pohovka elegantně prošitá do čtverců, v látkovém provedení je hladká se vsazenou bordurou ve švech. Výplně z pěny a peří zajištují vysoké pohodlí. Sedací soupravu herman charakterizují kovové „ploutve“ po stranách opěrek a na zádech. Barva kovu je volitelná - cín nebo bronz. Lze ji doplnit konferenčními nebo odkládacími stolky stejného jména.

kolekce/pohovky/herman_image.jpg kolekce/pohovky/herman_image2.jpg kolekce/pohovky/herman01.jpg kolekce/pohovky/herman02.jpg kolekce/pohovky/herman03.jpg kolekce/pohovky/herman_image3.jpg kolekce/pohovky/herman_image4.jpg

Iago

Lineární tvar pohovky Iago harmonicky kombinuje jednoduchost s pohodlím polštářů. Nízké sezení ve spojení s polohovacím systémem nabízí maximální komfort snadno přizpůsobivý individuálním požadavkům. Pohovka s polohovacím mechanismem disponuje s tzv. systémem „soft touch“.

kolekce/pohovky/iago-image01.jpg kolekce/pohovky/iago-image02.jpg kolekce/pohovky/iago-image03.jpg kolekce/pohovky/iago-image04.jpg kolekce/pohovky/iago00.jpg kolekce/pohovky/iago01.jpg kolekce/pohovky/iago02.jpg kolekce/pohovky/iago03.jpg kolekce/pohovky/iago04.jpg

Icaro

Icaro je polohovatelný pohovkový systém, který je navržen pro komfort a relax. Je složený z různých sedacích prvků s posuvnou zádovou opěrkou na elektrické ovládání Soft Touch.
Zádově opěrky se posouvají směrem dopředu, nebo dozadu pomocí elektrického posuvného mechanismu s ovládáním Soft Touch, který vám umožní změnit polohu opěradla jednoduchým dotykem senzoru na sedáku.
Každé sedadlo disponuje individuálně nastavitelným polohovacím opěradlem. Područky modelu Icaro jsou mechanicky polohovatelné. Vybrané prvky jsou doplněné integrovanými odkládacími stolky s dřevěným povrchem. Model je dostupný ve více konfiguracích, aby bylo možné ho přizpůsobit různým prostorům. Směs antialergických materiálů Eucafeel a Climalight v sedácích modelu Icaro zabezpečí skvělý komfort.

kolekce/pohovky/icaro-image01.jpg kolekce/pohovky/icaro-image02.jpg kolekce/pohovky/icaro02.jpg kolekce/pohovky/icaro03.jpg kolekce/pohovky/icaro04.jpg kolekce/pohovky/icaro05.jpg kolekce/pohovky/icaro06.jpg kolekce/pohovky/icaro07.jpg kolekce/pohovky/icaro08.jpg kolekce/pohovky/icaro09.jpg

Icon

Pohovka Icon vzdává hold tradici společnosti Natuzzi, zároveň však odpovídá současnému stylu. Jemný a nadýchaný design a zaoblený vzhled připomínají „vizuální pohodlí“, příznačné pro styl Natuzzi v průběhu osmdesátých a devadesátých let.
Všechny sedáky jsou čalouněné z obou stran, můžete je tedy používat samostatně. Ozdobný lem u každého sedáku zdůrazňuje jejich výjimečný design.
Polstrování ze směsi polyuretanu a látky Climalight (speciální silikonové mikrovlákno nejnovější generace) zaručuje, že vzhled, pohodlí i opora sedačky zůstane nepoškozena časem.
Vybírat můžete z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi, k dispozici je přes 200 barev.
Modulová pohovka je dostupná iv rohovém provedení, s lenoškou i bez ní, a zapadne tak do každého prostoru a jakéhokoli stylu.

Michele Menescardi, designér
Michele Menescardi začal svou kariéru jako designér na volné noze. V roce 2005 založil MrSmith Studio, pro které připravuje návrhy už téměř deset let. Roku 2014 zavedl nezávislé multioborové designové studio Michele Menescardi Designer, nacházející se v samotném srdci Milána.

kolekce/pohovky/icon-image01.jpg kolekce/pohovky/icon01.jpg kolekce/pohovky/icon02.jpg kolekce/pohovky/icon03.jpg kolekce/pohovky/icon04.jpg kolekce/pohovky/icon05.jpg kolekce/pohovky/icon06.jpg

Ido

Modernost a design přechází v harmonii – pohovka Ido, design Mauro Lipparini. Střízlivý vzhled pohovky Ido je podtržen mohutnými područky. Její hranatý, rozložitý tvar, je charakteristickým rysem pro nadčasovost. Vkusné prolínání sedáků s rozmanitými doplňky je harmonicky doladěno elegantními kovovými nožičkami dodávající pohovce na lehkosti. Ido se stane nepřehlédnutelným prvkem interiéru díky jednoduchosti a upozorňujícími detaily. Kovové nohy jsou k dispozici v několika provedení.

kolekce/pohovky/ido_image.jpg kolekce/pohovky/ido01.jpg kolekce/pohovky/ido02.jpg kolekce/pohovky/ido03.jpg

Infinito

Pohovka Infinito od Marcantonia vznikla díky myšlence a téměř nemožné výzvě - převzít základní estetiku jednoho z nejmocnějších symbolů pro lidskou rasu a přeměnit ji na objekt, který má pro Natuzzi Italia silnou symbolickou hodnotu – pohovku. Produkt, díky němuž se Natuzzi Italia stala jednou z nejslavnějších světových značek životního stylu. Ten, který má také svou vlastní silnou vizuální identitu, která se stala součástí naší kolektivní představivosti – jeho měkké velkorysé tvary a zaoblené křivky, barevný okázalý design, bujarý vzhled a jeho středomořský styl.

kolekce/pohovky/infinito-image01.jpg kolekce/pohovky/infinito01.jpg

Ipno

Nový model sedací souprava Ipno, nabízí velké možnosti variant jak rohového tak rozkládacího systému pro občasné přespání, především pro interiéry menší velikosti. Možnost výběru provedení v kůži, v látce nebo mikrovlákně.

kolekce/pohovky/ipno01.jpg kolekce/pohovky/ipno02.jpg kolekce/pohovky/ipno03.jpg kolekce/pohovky/ipno04.jpg kolekce/pohovky/ipno05.jpg

Jeremy

Hranaté linie, prolínání područek s podnožím, extrémně čistý design a mimořádný komfort zaručen kombinací polyuretanu, paměťové pěny a peří v nejspodnější vrstvě – to vše představuje pohovka Jeremy. Za zmínku stojí detail područek, které s lehkostí spojují zádové opěry s kovovým podnožím, jehož pravidelnost zdůrazňuje, s jakou pečlivostí byla navržená každá linie pohovky. Pohovka Jeremy tvarově interpretuje klid a jistotu, což ji předurčuje k dlouhověkosti.

kolekce/pohovky/jeremy-image.jpg kolekce/pohovky/jeremy01.jpg kolekce/pohovky/jeremy02.jpg kolekce/pohovky/jeremy03.jpg

Kendo

Pohovka Kendo ztělesňuje pravý italský design a precizní ruční práci. Italské duo Manzoni & Tapinassi navrhlo pro Natuzzi modulární pohovku s neměnným vzhledem, která spojuje eleganci s pohodlím, což je pro italskou značku Natuzzi tolik typické. Dřevěná podnož s mosazným detailem uprostřed nožičky je výrazným estetickým prvkem celé kolekce, která kromě pohovky nabízí i konferenční a příruční stolky. Pohovka je k dispozici v kůži s otevřeným lemováním, nebo v látce s jemným koženým detailem.

kolekce/pohovky/kendo-image01b.jpg kolekce/pohovky/kendo-image02b.jpg kolekce/pohovky/kendo-image01.jpg kolekce/pohovky/kendo-image02.jpg kolekce/pohovky/kendo-image03.jpg kolekce/pohovky/kendo-image04.jpg kolekce/pohovky/kendo01.jpg kolekce/pohovky/kendo02.jpg kolekce/pohovky/kendo03.jpg kolekce/pohovky/kendo04.jpg

King

Šarm nestárnoucí pohovky a precizní detaily: celé opěrky zad jsou ručně vyráběné. Područky a kožené plisování je mistrovským dílem našeho řemeslníka. Sedák s okrajovým lemem je čalouněný peřím.

kolekce/pohovky/king_image.jpg kolekce/pohovky/king01.jpg kolekce/pohovky/king02.jpg

Kipling

Jednoduchá a zároveň elegantní pohovka s otevřenou základnou je k dispozici buď v lineárním nebo rohovém provedení, s chaise lounge nebo bez něj. Je navržena italským duem architektů Maurizio Manzoni a Tappinasi.

kolekce/pohovky/kipling01.jpg kolekce/pohovky/kipling02.jpg

Kult

Sedací souprava Kult nabízí hodně kombinací a navíc některé díly disponují nejen elektrickým polohováním, ale klasická šnůra do zásuvky může být nahrazena dobíjecím akumulátorem. Kult je nabízen jak v kůži tak i látce, výplně jsou z kvalitní pěny, která zaručuje vysoký komfort sezení.

kolekce/pohovky/kult01.jpg kolekce/pohovky/kult02.jpg kolekce/pohovky/kult03.jpg

La Scala

Moderní interpretace klasické „chester“ pohovky. La Scala je mistrovské dílo řemeslnické dovednosti. Prošívání polštářů, jemnost provedení, souhra mezi vnitřní a externí částí – La scala představuje klasiku italské tradice, kterou elegantně můžete vybavit nejen rustikální ale i moderní interiéry. Vysoký komfort sezení je zajištěn díky kvalitní výplním, příjemně tvarovaným zádovým opěrákům a hlubokým sedákům.

kolekce/pohovky/lascala-image.jpg kolekce/pohovky/lascala-image2.jpg kolekce/pohovky/lascala01.jpg kolekce/pohovky/lascala02.jpg

Leaf

Sedací souprava Leaf je dílem designéra Maurizia Manzoniho. Pohovka je v jednoduchém stylu a nabízí spoustu variant. Výplň je kombinace pěny a vlákna Climalight, což zaručuje měkké posezení. Můžete ji mít jak v kůži tak i látce.

kolekce/pohovky/leaf-image01.jpg kolekce/pohovky/leaf-image02.jpg kolekce/pohovky/leaf-image03.jpg kolekce/pohovky/leaf01.jpg kolekce/pohovky/leaf02.jpg kolekce/pohovky/leaf03.jpg kolekce/pohovky/leaf04.jpg kolekce/pohovky/leaf05.jpg kolekce/pohovky/leaf06.jpg kolekce/pohovky/leaf07.jpg

Lem

Design by Cladio Bellini. Nadčasová pohovka navržená do moderních, otevřených interiérů svým vzhledem přímo zve k usednutí, zaboření se do pohodlných sedáků a polštářů. Se sklonem k minimalismu ji kovové podnoží dodává na lehkosti. K dispozici jen několik konfigurací, takže se dokáže přizpůsobit různým prostorům.
K dispozici pouze v látce. Kovové podnoží.

kolekce/pohovky/lem01.jpg kolekce/pohovky/lem02.jpg kolekce/pohovky/lem03.jpg kolekce/pohovky/lem04.jpg

Leuca

Design: Natuzzi Design Center

Střídající se tvary a hra harmonických geometrií jsou hlavní charakteristikou pohovky Leuca. Pohodlí je zaručeno díky měkkým velkým opěrným polštářům. Zajímavý vzhled dodávají kuželovité kartáčované kovové nožičky. Tento odvážný model je k dispozici jak v kůži, tak v tkanině.

kolekce/pohovky/leuca-image01.jpg kolekce/pohovky/leuca-image02.jpg kolekce/pohovky/leuca01.jpg kolekce/pohovky/leuca02.jpg kolekce/pohovky/leuca03.jpg kolekce/pohovky/leuca04.jpg

Levante

Pohovka Levante od designéra Maura Lippariniho stojí na tenkých leskle černých kovových nohách a je ztělesněním čistého stylu. Prošívání na sedacích a zádových polštářích dodává pohovce na elegantnosti. Výplně jsou pěnové a pohovku můžete objednat v kůži i látce.

kolekce/pohovky/levante-image01.jpg kolekce/pohovky/levante01.jpg kolekce/pohovky/levante02.jpg kolekce/pohovky/levante03.jpg

Long Beach

Design Claudio Bellini. Jemný, lákavý design pohovky s nastavitelnou výškou podnoží dle vlastních preferencí. Úzké područky ponechávají dostatek místa pro sezení, čímž se jeho komfort a pohodlí maximalizuje. Volné zadní polštáře dodávají pohovce na komfortu.

kolekce/pohovky/long-beach_image.jpg kolekce/pohovky/long-beach_image2.jpg kolekce/pohovky/long-beach01.jpg kolekce/pohovky/long-beach02.jpg

Melpot

Melpot je víceúčelová a neobyčejně modulární nábytková souprava pro obytný prostor. Skládá se ze sedáků, taburetů, knihoven a polic. Návrh zpracoval Mauro Lipparini a Melpot je tak skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí každý detail uzpůsobit svým představám.
Všechny jednotlivé díly jsou zaměnitelné: lze je přemisťovat nebo použít samostatně. Kombinace potahu z textilu a kvalitní kůže Natuzzi z každého místa udělá originální a krásný prostor. Základní vzhled modelu doplňuje mini kolekce polštářků různých barev, materiálů i rozměrů.
Při volbě materiálu pohovky Melpot můžete vybírat z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi. K dispozici je přes 200 barev.
Melpot může být dodána v různých variantách – v klasickém i rohovém provedení, s lenoškou i bez ní, doplněna o taburety, zásuvky, knihovny a police.

kolekce/pohovky/melpot-image01.jpg kolekce/pohovky/melpot01.jpg kolekce/pohovky/melpot02.jpg kolekce/pohovky/melpot03.jpg kolekce/pohovky/melpot04.jpg

Mentore

kolekce/pohovky/mentore-image.jpg kolekce/pohovky/mentore01.jpg kolekce/pohovky/mentore02.jpg

Milano

Ucelený styl a elegance v kombinaci s vintage efektem, to je pohovka Milano, ideální nejen do městských prostor. Tento model se vyznačuje vysokou modularitou možných konfigurací a potahů.
Díky sofistikovaným liniím a možnosti výběru ze široké škály potahů se hodí do různých prostředí. Kovové nožičky a paspulka zdobící sešité okraje zvýrazňují řemeslné zpracování celé pohovky. Vyjímečný relax zaručuje výplň z polyurethanu, paměťové pěny a husího peří.
Vybírat můžete ne jen z více než 200 barevných odstínů kůží a látkových potahů, ale také různé velikosti sedáků. K dispozici s/bez chaise-longue, v linerání nebo rohové podobě.

kolekce/pohovky/milano01.jpg kolekce/pohovky/milano02.jpg kolekce/pohovky/milano03.jpg kolekce/pohovky/milano04.jpg

New Classic

Fabio Novembre ve své první spolupráci v oblasti produktového designu s Natuzzi vytvořil modulární čalounění New Classic, které čerpá inspiraci z nejklasičtějších sedacích souprav - Chester - a reinterpretuje je v městském / současném tónu. Základním kamenem designu New Classic je harmonický průnik kulatých a hranatých tvarů, soubor objemů, které se překrývají a kombinují a vytvářejí pohovku s velkorysými rozměry pro příjemné chvíle odpočinku. Možnost čalounění kontrastními barvami zvyšuje jeho expresivní potenciál. Na první pohled je Chester, kterého všichni známe a milujeme.

kolekce/pohovky/new-classic-image01.jpg kolekce/pohovky/new-classic01.jpg kolekce/pohovky/new-classic02.jpg kolekce/pohovky/new-classic03.jpg

Notturno

Praktická pohovka s rozkládacím mechanismem, která se zavděčí především interiérům menší velikosti. Subtilní područky dodávají pohovce dotek jemnosti a elegance. Možnost provedení v kůži, látce nebo mikrovlákně.

kolekce/pohovky/notturno_image.jpg kolekce/pohovky/notturno_image1.jpg kolekce/pohovky/notturno_image2.jpg kolekce/pohovky/notturno_image3.jpg kolekce/pohovky/notturno_image4.jpg kolekce/pohovky/notturno_detail.jpg kolekce/pohovky/notturno01.jpg kolekce/pohovky/notturno02.jpg

Oblò

Oblò Maurizia Manzoniho je vřelý element do každého prostoru. Jedná se o modulární systém, který lze konfigurovat nekonečně různými způsoby pro nejmodernější i klasičtější domácí prostředí. Jeho prvky jsou navrženy tak, aby harmonizovaly a zprostředkovaly smysl pro rovnováhu a nadčasový mír. Polštáře sedáku spočívají na konstrukci a dokonale zapadají pod záda, aby byla zaručena dokonalá lineární estetika. Obló je lehká, dynamická pohovka, která je typickým kusem nábytku pro městské současné bydlení.

kolekce/pohovky/oblo-image01.jpg kolekce/pohovky/oblo-image02.jpg kolekce/pohovky/oblo-image03.jpg kolekce/pohovky/oblo01.jpg kolekce/pohovky/oblo02.jpg kolekce/pohovky/oblo03.jpg kolekce/pohovky/oblo04.jpg

Oltre

Jednoduché linie a sofistikované detaily – to jsou znaky pohovky Oltre. Hluboký sedáky a pohodlné zádní opěry kontrastují s pevnými područkami a hutným, jednoduchým tvarem. Tato moderní pohovka se snadno podřídí potřebám interiéru. Model má dřevěné nožičky a je k dispozici v několika rozměrových konfiguracích.

kolekce/pohovky/oltre01.jpg

Opus

Opus je elegantní, moderní a všestranná pohovka. Volné bederní polštáře jsou plněné husím peřím a celá pohovka tak působí velmi útulným dojmem. Dá se objednat jak v kůži, tak i látce nebo dokonce v kombinaci látka/kůže. Výplně sedáků a zádových polštářů jsou z pěny a peří. Nohy jsou kovové a to buď glazovaný nikl nebo lesklý chrom.

kolekce/pohovky/opus_image.jpg kolekce/pohovky/opus_image2.jpg kolekce/pohovky/opus_image3.jpg kolekce/pohovky/opus01.jpg

Orfeo

Pohovka Orfeo od světových designerů Manzoni & Tapinassi ztělesňuje klasický Chesterfield styl. Tradice starého anglického koženého nábytku se zde setkává s modernou.
Kovové nožičky a otevřené dno evokují celkovou lehkost. Vzhledem k její ucelenosti je vhodná i do malých prostor. Řemeslné zpracování zdůrazňuje prošívání zádové části a područek.
Tato pohovka je k dispozici ve více než 200 různých barevných variantách a to jak v kůži, tak v látce, a to pouze jako lineární dvojsed nebo trojsed.

kolekce/pohovky/orfeo01.jpg kolekce/pohovky/orfeo02.jpg

Pablo

Pablo je součástí kolekce Solar designéra Claudio Bellini. Je to první pohovka, u které si můžete vybrat ze dvou výšek zad. Moduly můžete vzájemně kombinovat a u některých je i police ze šedě lakovaného dřeva nebo temperovaného bílého skla. Pohovku zdobí na opěrkách pásky z cínu, ze stejného kovu jsou i nohy. Výplně jsou z pěny nové generace.

Solar je vděčnou poctou, kterou Claudio Bellini věnoval Puglii, kde strávil nejlepší dny svého dětství. Spolupráce s Natuzzi Italia mu přináší vzpomínky na šťastné okamžiky a vytváří tak kolekci, která odhaluje všechna kouzla této jedinečné země. Podstatou celé kolekce, jak lze poznat i ze samého jména, je sluncem políbený středomořský životní styl a kultura. Ten můžete zachytit v měkkých, jemných křivkách, které dávají příjemný pocit. Ve svých jasných barvách a přírodních materiálech pečlivě ručně vybíraných tak, aby vytvořily zemitý pocit. Smícháním vzpomínek a inspirace, designu a materiálu kolekce zachycuje energii a světlo Puglie – jedinečnou směsici barev – červenou zemi, bílý kámen, žlutá pšeničná pole a modré moře.

kolekce/pohovky/pablo-image01.jpg kolekce/pohovky/pablo-image02.jpg kolekce/pohovky/pablo01.jpg kolekce/pohovky/pablo02.jpg kolekce/pohovky/pablo03.jpg kolekce/pohovky/pablo04.jpg kolekce/pohovky/pablo05.jpg kolekce/pohovky/pablo06.jpg kolekce/pohovky/pablo07.jpg

Philo

Philo je pohovka unikátního stylu s rafinovaným prošíváním a speciálně tvarovaným podnožím, což ji dodává na elegantním a moderním stylu. Čistý a precizní tvar područek a zádových opěr perfektně ladí s měkkou výplní nabízející jedinečný komfort. Sedačka Philo přirozeně poutá pozornost v každém prostoru, kde je umístěna.
Philo s elektrickým polohovacím mechanismem disponuje systémem „soft touch“, který dovoluje změnu polohy lehkým přejetím ruky přes skryté pohybové čidlo mezi sedákem a područkou. Každý sedák může být samostatně vybaven polohovacím mechanismem. Možnost elektrického polohování zapojením do zásuvky nebo na baterii.
K dispozici v kůži i v látce. Kovové podnoží ve světlém nebo tmavém lesku.

kolekce/pohovky/philo_image.jpg kolekce/pohovky/philo_image2.jpg kolekce/pohovky/philo01.jpg kolekce/pohovky/philo02.jpg
!-- ======================================================================== -->

Plaza

Pohovka Plaza zosobňuje originální design Natuzzi, který si oblíbili lidé na celém světě. Můžete ji mít v mnoha kombinacích, v látce nebo kůži. Výplně jsou pěnové. Nohy jsou na výběr dřevěné - ořech nebo wenge, a kovové – glazovaný nikl.

kolekce/pohovky/plaza-image01.jpg kolekce/pohovky/plaza01.jpg kolekce/pohovky/plaza02.jpg kolekce/pohovky/plaza03.jpg

Plié

Excelentní italské dílo s 3 pohybovou funkcí a vysokým komfortem charakterizuje tuto pohovku, která má měkký a příjemný design.
3 pohybové funkce jsou k dispozici u každého místa k sezení a dovolují tak nastavit pozici pod nohami, zády a hlavou.

Na post relaxační pohovky je Plié povýšena díky polohovatelnému pneumatickému bedernímu polštářku, díky němu si lze nastavit část pod bedry dle svých potřeb, což ocení nejen lidé trpící na bolesti bederní páteře.

Panel s tlačítky je umístěn vně sedačky v přímém dosahu ruky a skládá se ze 3 tlačítek, které aktivují jednotlivé části k pohybu.
Panel zahrnuje také USB vstup, což umožňuje dobíjet tablety, smartphony aj.
Pokud je polohovací funkce složena, bederní polštářek a opěrka hlavy jsou automaticky deaktivovány.

Jednotlivé součásti této kolekce jsou k dispozici v různých velikostech pro uspokojení všech Vašich potřeb.
Elegantní postranní švy zdůrazňují řemeslný um tohoto modelu.

kolekce/pohovky/plie01.jpg kolekce/pohovky/plie02.jpg kolekce/pohovky/plie03.jpg kolekce/pohovky/plie04.jpg

Positano

Pohovku Positano navrhli italští návrháři Manzoni e Tapinassi. Je typická svým dřevěným rámem mistrovsky ozdobenými kovovými detaily. Inovativní nábytkový koncept, který spojuje pohodlné sezení s pohodlným opěradlem a širokými opěrkami rukou. Tato pohovka se bude skvěle vyjímat v jakémkoli prostředí. Dřevěný rám je dostupný ve vícero dřevěných provedeních s kovovými detaily. Sedací polštáře obsahují vrstvu měkkého polyuretanu citlivého na tlak, který se vždy plně vrátí do původního tvaru, proto vždy vypadají perfektně a zároveň poskytují to největší pohodlí. Výplň polštářů obsahuje i 100% husí peří, čím poskytuje luxusní pohodlí.

kolekce/pohovky/positano01.jpg kolekce/pohovky/positano02.jpg kolekce/pohovky/positano03.jpg kolekce/pohovky/positano04.jpg kolekce/pohovky/positano05.jpg kolekce/pohovky/positano06.jpg

Post

Kompaktní, moderní pohovka Post je typická svými přísnými liniemi. Rozkládací systém je velmi snadný pro ovládání a nabízí maximální pohodlí pro spánek. Tato pohovka představuje výhodné propojení krásy a funkčnosti. Výhodou může být i kontejner ukrytý v lehátku pohovky.

kolekce/pohovky/post01.jpg kolekce/pohovky/post02.jpg kolekce/pohovky/post03.jpg

Preludio

Moderní pohovka Preludio láká ležérností a nedbalou elegancí ladící módním interiérovým trendům. Přátelskou a útulnou atmosférou vybízí k zaboření se do pohodlných polštářů. Modulární pohovka Preludio vyniká možností volby polohovacích opěrek v rohovém prvku. Pokud to velikost interiéru dovolí, dopřejte si prostornou, rohovou pohovku, na které se můžete dle libosti rozmazlovat. Pohovka Preludio se nabízí v kůži, látce i mikrovlákně.

kolekce/pohovky/preludio_image.jpg kolekce/pohovky/preludio_image2.jpg kolekce/pohovky/preludio_image3.jpg kolekce/pohovky/preludio_detail1.jpg kolekce/pohovky/preludio_detail2.jpg kolekce/pohovky/preludio_detail3.jpg kolekce/pohovky/preludio01.jpg kolekce/pohovky/preludio02.jpg

Quadro

Sedací souprava navržená pro malé prostory, Quadro je výborným kompromisem mezi estetikou a všestranností. Podhlavník nastavitelný do různých pozic plně respektuje potřeby relaxace. Čtvercový, kompaktní design pohovky Quadro přináší tak žádaný, moderní a užitelný komfort do obývacích prostor.

kolekce/pohovky/quadro_image.jpg kolekce/pohovky/quadro01.jpg kolekce/pohovky/quadro02.jpg kolekce/pohovky/quadro03.jpg

Respiro

Objevte krásu a komfort pohovky Respiro. Respiro vzbuzuje zájem svým minimalistickým designem doplněným decentně zaobleným tvarem sedáků a zadních opěr. Polohovatelné područky pohovky dodávají celkovému vzhledu větší pocit pohodlí a ležérnosti. Pohovka Respiro je k dispozici jako dvojsed, širší dvojsed a trojsed. Pohovka je čalouněná pouze kůží.

kolekce/pohovky/respiro01.jpg

Rock

Rock je klasická pohovka s elektrickým trojitým polohovacím mechanismem, který aktivuje podnožku, opěrku hlavy a hlavně „dofoukne“ bederní polštářek. To ocení hlavně ti, kteří mají problémy s páteří. Pohovka je plněna pěnou a dá se objednat v kůži i látce.

kolekce/pohovky/rock01.jpg kolekce/pohovky/rock02.jpg kolekce/pohovky/rock03.jpg

Saturday

Pohovka Saturday nabízí lehký elegantní styl. Dá se objednat v kůži, látce a v kombinaci kůže/látka. Pohovka je plněna pěnou a nohy může mít v lesklém nebo černém chromu.

kolekce/pohovky/saturday01.jpg kolekce/pohovky/saturday02.jpg kolekce/pohovky/saturday03.jpg kolekce/pohovky/saturday04.jpg kolekce/pohovky/saturday05.jpg kolekce/pohovky/saturday06.jpg

Seagull

Designer: Claudio Bellini

Sedací souprava Seagull je poctou charakteristickému stylu Natuzzi Italia v 80. a 90. letech. Disponuje elektrickými relaxačními mechanismy. Svěží a originální design vytváří štíhlé područky, které jsou inspirovány křídly mořských racků.

kolekce/pohovky/seagull-image01.jpg kolekce/pohovky/seagull-image02.jpg kolekce/pohovky/seagull01.jpg kolekce/pohovky/seagull02.jpg kolekce/pohovky/seagull03.jpg

Selva

Designer: Enrique Marti

Variabilní pohovka Selva od španělského designéra Enrique Martiho upoutá pozornost ve všech interiérech. Na výběr máte z mnoha variant kombinací - kulatý nebo hranatý roh, s lenoškou či bez ní, velká nebo menší sestava. Celkový design oživuje díl 65/657 se odkládacím stolkem z kouřového skla. Ve výplních sedáků se ukrývá polyuretanová pěna se speciálním silikonovým vláknem, které zajišťuje vysoký komfort sezení a vy se budete cítit jako v bavlnce. To vše je Selva.

kolekce/pohovky/selva-image01.jpg kolekce/pohovky/selva-image02.jpg kolekce/pohovky/selva-image03.jpg kolekce/pohovky/selva-image04.jpg kolekce/pohovky/selva01.jpg kolekce/pohovky/selva02.jpg kolekce/pohovky/selva03.jpg kolekce/pohovky/selva04.jpg

Skyline

Pohovka Skyline z kolekce Dandy od designéra Marcela Wanders byla navržena k 60. letému výročí založení společnosti Natuzzi Italia.

Skyline je sedací souprava s otevřenými a uzavřenými moduly s nejnovějšími elektrickými relaxačními mechanismy. Řemeslné zpracování vyniká především v prošívaných opěradlech. Svým designem napodobuje styl Chesterfield, jedná se ovšem o modernější pojetí.

kolekce/pohovky/skyline-image01.jpg kolekce/pohovky/skyline01.jpg kolekce/pohovky/skyline02.jpg kolekce/pohovky/skyline03.jpg kolekce/pohovky/skyline04.jpg kolekce/pohovky/skyline05.jpg kolekce/pohovky/skyline06.jpg kolekce/pohovky/skyline07.jpg kolekce/pohovky/skyline08.jpg

Stan

Sedací souprava každého překvapí důmyslným polohovacím mechanismem. Její klasické tvary jsou zárukou nadčasovosti, přičemž široká variabilita řešení vyhovuje mnoha interiérům. Krásné dvojité lemování s odlehčeným kovovým podnožím jí propůjčují krásu.
K dispozici v kůži i v látce. Kovové podnoží.

kolekce/pohovky/stan-image.jpg kolekce/pohovky/stan-image2.jpg kolekce/pohovky/stan01.jpg kolekce/pohovky/stan02.jpg kolekce/pohovky/stan03.jpg kolekce/pohovky/stan04.jpg

Surround

Moderní pohovka s ručně polohovatelnými podhlavníky, která vyniká svým ozdobným prošíváním, je speciálně navržená pro milovníky hudby.
Rohový komponent pohovky lze zakoupit se zabudovaným audiosystémem. Pohovka je čalouněná pouze kůží. V nabídce je dvojsed, trojsed a rohová verze.

kolekce/pohovky/surround_image.jpg kolekce/pohovky/surround_image1.jpg kolekce/pohovky/surround_image2.jpg kolekce/pohovky/surround_image3.jpg kolekce/pohovky/surround_detail.jpg kolekce/pohovky/surround01.jpg kolekce/pohovky/surround02.jpg

Tempo

Pohovka Tempo je složena z několika modulů, které jdou dohromady buď lineární formou, rohově a nebo s ostrůvkovým uspořádáním. V konceptu je také k dispozici lampa, koberec a výběr z několika tvarů a velikostí konferenčních a odkládacích stolků, které všechny dohromady dávají unikátní rozložení, ladící perfektně s designem pohovky.

Tempo je sestaveno z extrémně kvalitních materiálů s ultra jemnou Natuzzi kůží používanou pro čalounění, zádové polštáře jsou naplněné husím peřím, sedák je naplněn vysoce pružnou polyuretanovou směsí, která zajišťuje Váš absolutní komfort.

kolekce/pohovky/tempo_image.jpg kolekce/pohovky/tempo_image1.jpg kolekce/pohovky/tempo_image2.jpg kolekce/pohovky/tempo_image3.jpg kolekce/pohovky/tempo_kreslo.jpg kolekce/pohovky/tempo01.jpg kolekce/pohovky/tempo02.jpg kolekce/pohovky/tempo03.jpg

Tratto

Sedací souprava zásadní pro městský styl bydlení díky jejímu nadčasovému, elegantnímu designu a kompaktní velikosti. Tratto je charakteristická svým „cik-cak“ prošíváním na úzkých područkách, které můžete zvolit kontrastní, a kovovým lesklým podnožím. Sedačkou dodáte běžnému prostředí přidanou hodnotu.

kolekce/pohovky/tratto_image.jpg kolekce/pohovky/tratto_image2.jpg kolekce/pohovky/tratto_image3.jpg kolekce/pohovky/tratto01.jpg kolekce/pohovky/tratto02.jpg

Volo

Kompaktní proporce a vysoká všestrannost dělá tuto pohovku přirozeným výběrem pro urbanistické bydlení. Je vybavena mechanismem čtyř tlačítek pro snadné a nezávislé nastavení podhlavníků a opěrek nohou a nalezení dokonalé pozice pro relax. Volo nabízí mnoho konfigurací, zahrnující stabilní s elektricky nastavitelnými podhlavníky. Je k dispozici v kůži, mikrovláknu i látkovém provedení.

kolekce/pohovky/volo_image.jpg kolekce/pohovky/volo_image2.jpg kolekce/pohovky/volo_image3.jpg kolekce/pohovky/volo01.jpg kolekce/pohovky/volo02.jpg

Wave

Sedací souprava Wave navazuje na model Deep. Díly se dají vzájemně kombinovat - například u rohové sestavy Deep se budou vyjímat křesla Wave. Na rozdíl od sedací soupravy Deep má Wave v nabídce pouze trojsed, dvojsed, křeslo a taburety. Wave charakterizují nožičky v barvě světlého zlata. Zajímavostí je také taburet, do kterého se dá vložit stojan na noviny.

kolekce/pohovky/wave-image01.jpg kolekce/pohovky/wave01.jpg kolekce/pohovky/wave02.jpg kolekce/pohovky/wave03.jpg kolekce/pohovky/wave04.jpg kolekce/pohovky/wave05.jpg kolekce/pohovky/wave06.jpg

Winston

Pohovka Winston je představitelem nadčasové klasické elegance a pohodlí. Polštáře obsahují směs polyuretanu a silikonového vlákna Climalight, které zaručuje dokonalý vzhled a podporu, která se časem nemění.
Podnožky ze dřeva můžou být v provedení „kouřového dubu“ nebo „olivového ořechu“.

kolekce/pohovky/winston01.jpg kolekce/pohovky/winston02.jpg

Taburet Bis

kolekce/pohovky/taburet-bis01.jpg kolekce/pohovky/taburet-bis02.jpg kolekce/pohovky/taburet-bis03.jpg kolekce/pohovky/taburet-bis04.jpg

Taburet Bracque

kolekce/pohovky/taburet-bracque01.jpg

Taburety Melpot

Melpot je víceúčelová a neobyčejně modulární nábytková souprava pro obytný prostor. Skládá se ze sedáků, taburetů, knihoven a polic. Návrh zpracoval Mauro Lipparini a Melpot je tak skvělým řešením pro všechny, kteří chtějí každý detail uzpůsobit svým představám.
Všechny jednotlivé díly jsou zaměnitelné: lze je přemisťovat nebo použít samostatně. Kombinace potahu z textilu a kvalitní kůže Natuzzi z každého místa udělá originální a krásný prostor. Základní vzhled modelu doplňuje mini kolekce polštářků různých barev, materiálů i rozměrů.
Při volbě materiálu pohovky Melpot můžete vybírat z široké škály textilních potahů nebo kvalitní kůže Natuzzi. K dispozici je přes 200 barev.

Typy a rozměry:
311 – obdélníkový taburet 144x49 cm, v. 38 cm
554 – obdélníkový prošitý taburet 98x49 cm, v. 42 cm
010 – taburet, 102x102 cm, v.42 cm
100 – obdélníkový taburet 144x99 cm, v. 42 cm
105 – kulatý taburet p. 47 cm, v. 51 cm
243 – taburet prošitý, 102x102 cm, v.42 cm
330 – obdélníkový prošitý taburet 144x99 cm, v. 42 cm
545 – kulatý prošitý taburet p. 47 cm, v. 51 cm
405 – kulatý taburet, p. 83 cm, v.35 cm
543 – taburet, 102x102 cm, v. 38 cm

kolekce/pohovky/taburet-melpot-image01.jpg kolekce/pohovky/taburet-melpot-image02.jpg kolekce/pohovky/taburet-melpot-image03.jpg kolekce/pohovky/taburet-melpot01.jpg kolekce/pohovky/taburet-melpot02.jpg kolekce/pohovky/taburet-melpot03.jpg

Taburet Wave
+ stojan na časopisy Voyage

Taburet a stojan na časopisy v jednom. Tento prvek dokončuje náš Living koncept z kolekce Wave. Originální design se skládá z měkkých zakřivených čar. Zlatá barva z něj činí skutečný klenot. Stojan na noviny může stát samostatně nebo se dá doplnit taburetem z kolekce Wave.

kolekce/pohovky/taburet-wave-image.jpg kolekce/pohovky/taburet-wave01.jpg

 

Zpět