Zákaznický servis

Od poradenství a návrhu až po dodání na vaši adresu.

Natuzzi Italia si klade za cíl vyhovět potřebám každého zákazníka vytvořit mu interiérový design na míru, dokonalý do nejmenších detailů. Náš tým zkušených profesionálů vás provede tímto procesem a pomůže s nákupem sedacích souprav, křesel, postelí, nábytku, vybavení a doplňků.

Nikdy nekončící komfort. Kdykoli se potřebujete dozvědět nějaké informace, jednoduše volejte Vaši nejbližší prodejnu Natuzzi Italia.
Dají Vám odpovědi na Vaše otázky.

 

 

Svatební seznam

Váš nový domov začíná zde. Natuzzi Italia nabízí veškeré informace, které potřebujete k přípravě svého svatebního listu: od pohovek po jednoduchá křesílka, nábytek, variabilní doplňky a v neposlední řadě libé bytové vůně. Vše je připraveno Vám nabídnout harmonii a krásu.

 

Platba na míru

Máme snahu udělat každého šťastným a proto nabízíme variabilní řešení pro každého z Vás. Máte možnost si vybrat platbu v hotovosti nebo převodem na účet. Můžete také využít platbu kartou.

 

Doručení

Pryč se starým nábytkem, dovnitř s novými kousky, takhle by to mělo být. Pro zakoupené produkty Vám můžeme zajistit dopravu a montáž u našich smluvních partnerů, kteří Vám mohou pomoci i s odvozem starého nábytku.