Design studio

Naši prodejci vám rádi poradí, jak proměnit váš domov s novým 3D konfigurátorem.


Your Design by Natuzzi - je nový 3D program, který přenese jakýkoli váš nápad pro vybavení domova do virtuálního prostředí. Pro vámi určený prostor si můžete vybrat libovolný nábytek (pohovky, obývací stěny, bytové doplňky) v různorodé sestavě a umístit jej dle vašich představ. S vybraným nábytkem lze vždy dle potřeby pohybovat, tak abyste pro něj našli ideální umístění.
Jakmile naleznete správné místo určení, jste spokojeni s uspořádání prostoru, konfigurátor vás přenese k výběru barvy a čalounění sedacích souprav, k výběru typu provedení nábytku nebo k barevnému řešení bytových doplňků. Tento nový program je neuvěřitelně efektivní a dovolí vám i prodejci přenést jakoukoliv vaši myšlenku do autentické virtuální podoby.

Po celém světě je Natuzzi Italia synonymem pro styl, kvalitu a komfort.
Koncept uceleného Natuzzi Italia interiéru reflektuje harmonii tvarů, materiálů a barev. Elegantní a přitom funkční kombinace nejrůznějších nábytkových sestav jsou téměř neomezené a nyní je můžete shlédnout všechny - v předstihu a v reálné podobě umístěné v reálném prostoru.

Your Design by Natuzzi - je naprosto novým nástrojem, který je k dispozici na našich prodejnách pouze pro vás.
Přijďte a objevte jeho možnosti. Naši prodejci vám rádi pomohou s vytvořením domova vašich snů.

Nový kreslící 3D program je v současné době k dispozici ve všech prodejnách.

Těší se na vás vždy příjemně naladěný tým v prodejnách Natuzzi ItaliaS INOVATIVNÍM 3D INTERIÉROVÝM DESIGNOVÝM PROGRAMEM - YOUR DESIGN BY NATUZZI MŮŽETE VYBAVIT VÁŠ DOMOV POHOVKAMI A NÁBYTKEM KROK PO KROKU.