Komfort a elegance

Vše začíná nákresem na listu papíru: kreativní nápad je základním stavebním kamenem každého produktu Natuzzi Italia, který je na trhu.

Skupina Natuzzi je jedním z největších investorů ve vývoji a inovacích v oblasti nábytku. Pasquale Natuzzi osobně koordinuje tyto strategické aktivity ze Santerama v Cole (Itálie). Style centre kde je tým 120 profesionálních designérů, architektů, specialistů na barvy, řemeslníci, inženýři a specialisté na nábytek, ti všichni se věnují výhradně navržení kvality, studují trendy a vybírají materiály. Zde jsou vyhledávány nové materiály, od kůže po mořidla, látku, kov, sklo a keramiku.

Až 6 000 náčrtků je produkováno každý rok pro pohovky, křesla, nábytek, doplňky a související zboží. Vše je samozřejmě za podpory sofistikovaných počítačových technologií – pouze 120 nákresů dosáhne finální ověřovací fáze: vývoj ručně vyráběného prototypu. Základní stupeň, zacílení na zlepšení vzhledu, komfort a praktičnost a optimalizace využití materiálů a zároveň férová cena.

Kreativita našich modelů a výzkum pro stále více inovativní řešení jsou výsledky práce expertů na nábytek a designérů z našeho Style centra; výroba rámů a čalounění, montáž, stříhání a šití polstrování to vše se odehrává v našich továrnách; kůže je opracovávána mistry řemeslníky v koželužnách skupiny Natuzzi.

Náš podpis je konečnou výrobní pečetí našich produktů, kde každý detail a každá fáze výroby je pečlivě kontrolována: od návrhu designu po prototyp, od studie trendů přes výběr polstrování až po vyčinění kůže, a konečné doručení k Vám domů.
Natuzzi Italia není jen brand, je to způsob žití a práce.

 


 

Italské sedací soupravy a nábytek Natuzzi Italia

Kožené sedací soupravy, které jsou nosnou linií této značky, jsou mimořádně pohodlné, nápadité a propracované do posledního detailu. Sedací soupravy, pohovky a křesla v provedení kůže i látka jsou nabízeny ve více než 200 barevných provedeních s několika typy podnoží.

Naší snahou je přinést do interiéru italský styl, prvotřídní kvalitu a nesrovnatelné pohodlí za dostupné ceny. K výrobě nábytku využíváme pouze vysoce kvalitní materiály, které jsou společně s dokonalým řemeslným zpracováním zárukou kvalitního nábytku v designově zajímavém provedení. Mezi další část našeho sortimentu patří koberce, lampy a svítidla ale také stoly, stolky a doplňky k vybavení interiérů.

Sedací soupravy patří mezi nejoblíbenější kousky nábytku, jichž využívá celá rodina. A kdo zvolí jako potah přírodní kůži, má doma trvalou kvalitu, která mu při správné údržbě vydrží i několik let. Protože kožená pohovka je velká investice, měla by uspokojit ve všech směrech – stylem, tvarem, barvou a typem použité kůže.

V prodejnách si můžete na vystavené sedací soupravy posadit a na vlastní kůži si vyzkoušet, zda Vám vyhovuje výška, hloubka, nastavení opěráku zad apod. Stejně tak si můžete vybrat z několika typů kůží či látek. Liší se vždy cenou, kvalitou a trochu jinou údržbou. Sedací soupravy Natuzzi Italia nabízíme v provedení kůže protecta nebo natural.

Stále více žádané a hojně používané jsou rohové sedací soupravy. Rohové verze pohovek využívají efektněji daný prostor a v dnešní době se často používají i jako optické děliče prostoru.

Nábytek Natuzzi Italia se stal na celém světě synonymem pro vysoce kvalitní, designově nápaditý luxusní nábytek. Prodejny nábytku Natuzzi Italia naleznete na několika místech v České republice.