Hodnoty

Autentická kvalita a silný závazek k výzkumu, sociální odpovědnosti a udržitelnosti životního prostředí jsou firemními hodnotami, kterých se Natuzzi během své historie drží.

Trendy
TESTY KVALITY

Každý výrobek prochází nespočetnými testy, které hodnotí jeho odolnost vůči zatížení, stabilitu, opotřebení, tření, náraz a světelnou stálost. Jedině tak zajistíte, že naši zákazníci budou mít i po mnoha letech vždy ty nejlepší možné zkušenosti.

Italské továrny
INOVACE

Historie společnosti Natuzzi je pokračujícím procesem vývoje a výzkumu. Během let vyrobila úspěšné produkty, které navždy změnily svět interiérových dekorací, včetně barevných kožených sedacích souprav v 80. letech, polohovacích mechanismů v 90. letech, pohybových pohovek nové generace v novém tisíciletí a nejnověji Re-vive lehátko.

Prototypování
MEZINÁRODNÍ CERTIFIKACE

Hodnota našich schopností je doložena mezinárodními certifikacemi ISO 14001, ISO 9001 a OHSAS 18001, které se týkají řízení kvality a závazku k ochraně životního prostředí.

Inženýrství
OBNOVITELNÉ ZDROJE

V sídle Santeramo in Colle a v našich výrobních závodech Matera a Laterza je v provozu pět fotovoltaických systémů. Díky energii generované 21 000 fotovoltaickými moduly pomáháme snižovat emise CO2 do ovzduší.