60+ let


 

Pátrání po kráse. Naše DNA.

Kultura krásy a vášně pro umění, filozofie kvalitního bydlení, a to vše dohromady společně s historií Itálie. Ve skutečnosti má italský styl stále velké uznání ve světě módy, designu, architektury, nábytku a dekorací. Je to vrozené a vzácné dědictví, které inspiruje a vede všechny naše kreativce.

 

Naše materiály. Testovaná a certifikovaná kvalita.

Všechny naše materiály jsou vybírány a zpracovávány v úplné shodě se striktním kvalitativním standardem a prochází více než 200 kvalitativními testy. Tento krok je stěžejní pro certifikaci odolnosti produktu, bezpečnosti a životnosti. Na dodržování těchto testů je dohlíženo během každého kroku výrobního procesu a jsou certifikovány standardem ISO 9001. Sladění s přísnými mezinárodními standardy jako je ochrana životního prostředí, je potvrzeno certifikátem ISO 14001.

 

60 let vedoucího postavení na trhu.

Skupina Natuzzi byla založena roku 1959. Pod vedením Pasquale Natuzzi je dnes největší společností v nábytkářském průmyslu, která působí ve 123 zemích světa a na 5 kontinentech.

 

Etický kodex Natuzzi.

Etika a integrita, dvě hodnoty, které jsou hojně interpretovány v Natuzzi etickém kodexu, byly vždy klíčové pro každou aktivitu, která byla zaštítěna společností Natuzzi. Ochrana životního prostředí a udržitelný rozvoj jsou precizními závazky pro Natuzzi, které jsou stále sledovány z hlediska společenské odpovědnosti.

 

Naše výrobní řetězce. Jasné plus.

Naším posláním je poskytovat našim klientům nejlepší kvalitu a konkurenceschopné ceny. Toto je možné díky našemu přímému dohledu na každou fázi výrobního procesu: od návrhu designu po nákup materiálu, od vydělávání kůže po doručení k zákazníkovi domů.

 

Vyrobeno v Itálii.

Natuzzi dohlíží na celý výrobní proces, který se odehrává v továrnách umístěných na exkluzivních místech v Itálii. Tyto továrny jsou vlastněny skupinou Natuzzi. Kůže, dřevo a výplně jsou zpracovávány s maximální péčí řemeslníků v továrnách a koželužnách také v Itálii.

 

Italský design.

Všechny modely jsou navrhovány v Natuzzi Style centru, které zahrnuje tým 120 kreativních designérů, specialistů na barvy a interiérových dekoratérů. Style centrum je laboratoří pro nápady: zde získávají nové produkty jasné kontury a obrysy, jsou zde analyzovány nové trendy a projekty; zde jsou hledány nové materiály od kůže po dřevo, od látek po kov, od krystalů po keramiku.

 

Naše vášeň pro kůži. Poklad v podobě know-how.

Naše nadšení pro kůži a desetiletí expertíz stejně jako extravagantní materiály z nás dělají vlajkovou loď v nábytkářském průmyslu v celosvětovém měřítku. Nejlépe hodnocené kůže jsou vybírány a zpracovávány v našich továrnách na vydělávání kůže v rámci 23 různých etap, kterými získáváme dvě kategorie kůže, díky kterým se více přibližujeme potřebám našich zákazníků: Natural a Protecta. Precizní Naturální kůže – extrémně jemné a sametové – jsou vyráběny v souladu s přirozenou charakteristikou kůže: všechny charakteristické rysy jako zrnitost, žilkování a barevné odstíny budou rozeznatelné na pohled i dotyk. Kůže Protecta jsou potažené ochrannou vrstvou, která je dělá odolnými a ideálními pro praktické a denní použití.

 

Továrny.

Naše továrny zrcadlí péči o detaily a neustálý výzkum našich stylistů. Surový len, bavlna, žinylka, šití látek, všechny naše potahy jsou podrobeny testům kvality v našich laboratořích v Natuzzi výzkumném a vývojovém centru – popisují věrohodně kvalitu a kompletují všemožné chutě. Omyvatelné a voděodolné, naše látky jsou dostupné v mnoha barvách od nejsvětlejších odstínů až po ty nejpestřejší.

 

Technologie. Inovace pro jednotlivce.

Ze souladu principů ergonomiky vždy vyplývají nápady, řešení a nástroje specificky designované pro individuální komfort, jak psychický, tak fyzický. Nějaké příklady? Relaxační funkce s ručními nebo elektrickými mechanismy a systém vyztužení zad. V neposlední řadě multi-senzorický hudební zážitek díky dokovací stanici pro iPod a reproduktorům zabudovaným do pohovky nebo křesla.

 

Naše zkušenosti s prodejem. Obětavý servis.

Nalezení harmonie skrze kombinaci jednotlivých částí nábytku je návodem, který vede naši práci v každém okamžiku. Od iniciování nápadu v našem Style centru po finální nákup v showroomu. Naši konzultanti se těší na to Vám pomoci realizovat Vaše velice osobní a překrásné bydlení.