O nás


Inspirovali jsme se místem, kde se nacházíme – středomořím, stejně tak jako celým světem.
Svým původem jsme byli předurčeni k tomu být dobrými řemeslníky, stali jsme se synonymem italské kvality, preciznosti a stylu. Díky neustálému zlepšování své odbornosti a kvalifikace, jsme se stali světovou jedničkou.

Tato originální kombinace je to, co společnosti Natuzzi dává její charakter, díky tomu jsme světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav a největší italský výrobce nábytku. Srdce a mysl firmy je v Santeramu na italském jihu. Prodejní kanceláře jsou v Šanghaji (slouží asijskému trhu) a v Highpointu v Severní karolíně (složí americkému trhu). Firmu vede její zakladatel pan Pasquale Natuzzi, jenž je jejím předsedou a zároveň vrchním designerem.

Každý den, 4.000 lidí ze 123 různých zemí ze všech 5 kontinentů, nachází ve výrobcích Natuzzi Italia ideální způsob vybavení svého domova. Tento úspěch je založen na více než 40 letech tvrdé práce, kreativity a inovace.

 


Natuzzi Italia v Čechách

Jsme nábytková společnost působící na trhu už téměř dvě desítky let. Naším posláním je vybírat pro Vás nejlepší nábytek pro Váš domov.

Na našich prodejnách naleznete ucelenou řadu nábytku, tak abyste si mohli pozorně a pečlivě vybrat opravdu to nejlepší, co potřebujete, a to nejlepší ze současného designu.
Nabídneme Vám vysoce pohodlné a kvalitní sedací soupravy, koberce, lampy, stolky a dekorační předměty, svíčky, fotorámečky, vázy, podnosy, atd.

Při výběru a sestavování nábytku Vám pomůžeme a poradíme nejoptimálnější varianty, sladíme barevnost a materiálové provedení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 


 


  Naše společnost je členem
  Italsko – české obchodní komory

 

„Každý den si 4 000 lidí po celém světě k vybavení svého domova zvolí právě výrobek Natuzzi Italia. 4 000 lidí, kteří v Natuzzi Italia výrobcích nacházejí svůj vlastní životní styl. Jejich spokojenost je naším největším úspěchem.“

Pasquale Natuzzi
Předseda a vrchní designer firmy Natuzzi