Nákupy Ona Dnes

 

Slaďte si svůj interiér do nejmenších detailů s Natuzzi Italia!

Máte rádi interiér, ve kterém se k sobě vše perfektně hodí? Pohovka ladí s kobercem a konferenčním stolkem, manželská postel zase s nočními stolky a osvětlením. V Natuzzi Italia máte nyní jedinečnou příležitost vybrat si nábytek, který k sobě pasuje a ještě k tomu ušetřit 20% nebo 15% s kupónkem Nákupy OnaDnes.
Přijďte do našich showroomů! Naši zkušení konzultanti vám pomohou vybrat vhodné kombinace produktů a vytvořit Vám tak harmonický domov, do kterého se budete s radostí vracet.

 

S Kupónky ONA DNES
Ušetříte 20% při nákupu 3 výrobků (nevztahuje se na bytové doplňky a polštáře) a nebo 15% při nákupu sedací soupravy nebo nábytku, osvětlení, koberce.
S AirBank ušetříte ještě více. Při platbě Mastercard od AirBank získáte slevu 2%.

Vybírat můžete z široké nabídky sedacích souprav, křesel, konferenčních stolků, jídelních stolů a židlí, komod, postelí a nočních stolků v libovolných variantách z celé kolekce.

 

Kupónky získáte v těchto publikacích:
1. Magazín Ona Dnes – součást pondělního vydání MF Dnes – vychází v po 14.10.2019
2. MF Dnes s magazínem DNES + TV – vychází ve čt 17.10.2019
3. Magazín Žena a život – vychází ve st 16.10.2019
4. Všechny kupónky také naleznete od 26.9. v aplikaci My Air od Air Bank a od 15. 10. v aplikaci PortmonkaAkce je platná pouze po předložení kupónku Nákupy OnaDnes v týdnu od 14.-20.10.2019.

 

PRODEJNY NATUZZI ITALIA