nová kolekce
– new life to our origins –

V Natuzzi Italia ve spolupráci s věhlasnými designéry vytvořili jedinečnou kombinaci designů, které vzdávají hold středomořskému životnímu stylu.

ADAM

od
Marcel Wanders

 
Nový život našemu původu

Stejně jako první obyvatel naší Země se i pohovka, kterou Natuzzi Italia vytvořila ve spolupráci se studiem Marcela Wanderse, jmenuje Adam. Nová interpretace ikonického stylu Natuzzi Italia, vylepšená tak, aby se stala archetypem pro jeho pozdější evoluce. Její tvary připomínají klidný středomořský venkov.

Druhý život

Její design odolal pomíjivým trendům a předával se z generace na generaci jako vzácný předmět v italské rodině. Pohovka se těší druhému životu právě proto, že je nadčasová.

WELLBE

od
Natuzzi Design Center

Náš způsob jak zlepšit vaši kvalitu života

Design a funkce ve službách relaxace. Dopřejte si všeobjímající pohodlí pro svou fyzickou a duševní pohodu.
Inovativní, mechanicky poháněné mechanismy trojího pohybu regulují pohyb opěradla, zádové opěrky, opěrky hlavy a opěrky nohou pro optimální polohu při sezení, která umožňuje odpočinek celého těla. Područky jsou flexibilní a lze je nastavit ručně.
Doplněna pečlivě navrženými funkčními detaily přináší sedačka Wellbe veškeré know-how společnosti Natuzzi do každého obytného prostoru.

Zažijte komfort Wellbe

Sedací soupravu Wellbe lze upravit na míru v kůži nebo látce ve více než 100 barvách a mnoha konfiguracích.
Navštivte nás a zjistěte, jaká varianta je pro vás nejlepší.


OBJEVTE VÍCE >

Naše technologie pohybu

Vynikající pohodlí díky technologicky vyspělým pohybovým mechanismům. Naklápěcí opěradla, bederní opěrky a opěrky nohou, které jsou dokonale integrovány do konstrukce a zaručí vám optimální polohu při sezení v jakékoliv poloze. Doplněno o dobíjecí baterii s dlouhou životností.
Modulární pohovka Wellbe nabízí možnost 1 až 3 elektricky ovladatelných sedáků.

Flexibilita a všestrannost

Wellbe je jednou z nejmodulárnějších pohovek Natuzzi: Od kokonového křesla až po velkou sedací soupravu – možnosti konfigurace jsou téměř neomezené.
Tato bezkonkurenční modularita znamená, že si můžete svobodně sestavit ideální řešení podle svých potřeb, které harmonicky zapadne do vašeho prostoru.*

*Obrázek představuje pouze příklady některých z mnoha konfigurací. Některé z nich nemusí být vztaženy k vašemu trhu.

Pohodlí a wellness

Představujeme Comfortness, inovativní kolekci, která spojuje Comfort + Wellness jako nový způsob chápání obytného prostoru nejen z fyzického, ale i vizuálního a mentálního hlediska. Comfortness nově definuje, co znamená žít v pohodlí.

Aplikovaná zdravotnická technologie

Vědecké studie prokázaly, že dlouhé sezení je spojeno s obezitou, kardiovaskulárními chorobami a problémy pohybového aparátu.
“Wellbe je jediná pohovka na světě – o které vím – která kombinuje pohodlí a wellness způsobem, který může snížit rizikové faktory muskuloskeletálních poruch, zejména bolesti dolní části zad. Způsob, jakým se přizpůsobuje správné poloze sezení pro každou postavu, je jedinečný.”


Charles Bark
Doktorand v oblasti elektronického zdravotnictví
Top 100 Technology Pioneer for preventive Healthy Longevity at Home.

Přídavný konferenční stolek

Čtvercový konferenční stolek je vyroben tak, aby mohl sloužit mnoha způsoby, a je dokonalým doplňkem k Wellbe. Kompaktní design funguje jako odkládací stolek se zásuvkami nebo policemi a díky kolečkům jej můžete snadno přemisťovat podle toho, jak se během dne mění vaše potřeby. Stolek Square lze snadno zakomponovat do každého prostoru. Stolek má dva úložné prostory, zásuvku s horním otevíráním a boční zásuvku s mechanismem push-to-open a tichým zavíráním. Hlavní úložný prostor se promění v další vyvýšenou polici nebo odkládací plochu.

Dokonalá kombinace

Taburet je speciálně navržen tak, aby ladil s liniemi a tvary vaší pohovky. Spojením se sedačkou ji promění v elegantní lehátko pro maximální pohodlí a naprostou relaxaci, a to i díky praktickým kolečkům, která vám umožní přemisťovat jej po obývacím pokoji, kamkoliv budete chtít.

COLLE

od
BIG – Bjarke Ingels Group

 
Středomořská relaxace

Colle čerpá inspiraci z prvních modelů Natuzzi, které jsou celosvětově uznávané pro svůj jemný a vlídný styl. Což je také klíčový rys tohoto modelu, který harmonicky ztvárňuje relaxaci typickou pro středomořský život. Fyzické i duševní místo, které hostí jak velmi intimní, tak i společenské chvíle.

Zahalte své smysly

Na vnitřní struktuře pohovky, která připomíná přirozený přátelský svět, leží sedák i opěrák jemně, neformálně a pohodlně. Další polštář spočívá na boční konstrukci a stává se měkkou opěrkou, jež zvětšuje plochu pro lenošení.

Měkká silueta

Design se vyznačuje příjemnými "vráskami", které jsou vytvořeny na čalounění, a umocňují měkkost designu a pocit vizuálního pohodlí, kterého chce Colle dosáhnout.

Vyberte si ideální konfiguraci

Colle je k dispozici v jednomístné, dvoumístné a třímístné verzi.

Ekologický komfort

Výplň z mikrobuněčné polyuretanové pěny je vyrobena ze surovin rostlinného původu, které čerpají z obnovitelných přírodních zdrojů. Sedák je tvořen polyuretanovou pěnou se 4 cm vysokou vrstvou paměťové pěny. Pro zvýšení jeho pohodlí byla přidána další vrstva MICROFLOCK, která mu dodává na pohyblivosti a pružnosti.

MELODY

od
Simone Bonanni

Óda na spontánnost

Existují nápady, které se rodí z odčítání, zjednodušování a spontánnosti. Jejich podstata ožívá díky materiálům, z nichž jsou vyrobeny, a vzduchu, který je obklopuje. Zde, mezi hmotou a prostorem, se utváří Melody – nová modulární pohovka navržená pro Natuzzi Italia studiem Simone Bonanni.

Design na vlastní kůži

Melody je pohovka s lineární strukturou, jejíž design je koncipován tak, aby vyvolával dojem lehkosti a pohodlí. Výsledek precizní studie nejen v pečlivém vymezení objemů, které působí spontánně, ale především v emocích, které pohovka dokáže vyvolat, a to i vizuálně.

Dopřejte si pohodlí

Svou čistou a uklidňující siluetou přináší Melody pocit uvolnění a každého, kdo se posadí, obklopí její konejšivé objetí.

Perfektní všestrannost

Melody je navržena v otevřených a velkorysých formách, které podporují pohostinnost a přátelskost. Nabízí také rozsáhlý počet prvků, které umožňují přizpůsobit lineární a rohové kompozice. Každý prvek, který je ze všech stran krytý a dokončený, lze použít i samostatně v různých místnostech domu.

Vyberte si ideální konfiguraci

Melody je k dispozici v různých verzích. Koncové prvky s organickými tvary lze kombinovat a vytvářet tak konfigurace, které nikdy nejsou konvenční.

SPLASH

od
Enrique Martí

Ponořte se do pohodlí

Splash je o zastavení času, o chvíli odpočinku, kdy se vůbec nic neděje, a my si užíváme okamžik skvělé pohody. Jako bychom stiskli tlačítko pauzy přesně v moment, kdy kapka vody dopadne na hladinu a vyskočí, čímž se vytvoří zaoblená opěradla, která jako by obklopovala nebo objímala ty, kdo tam právě sedí.

Jednoduché jako proud vody

Základní linie a jednoduché objemy na sebe navazují tak, aby zajistily pocit uvolnění a nepřetržitého obejmutí, které odkazuje na pohyb vody, zdroj veškerého života a symbol silného pouta, které odjakživa spojuje člověka a přírodu.

Obklopující design

Oblé tvary a nepravidelná hloubka sedáku dělají z této pohovky jedinečný kousek, hvězdu obytného prostoru, v němž se nachází. Její oblost je zdůrazněna tón v tónu lemem, který se táhne po celém obvodu.

EASY

od
Natuzzi Design Center

Pohodlí bez kompromisů

Easy se zrodila z potřeby mít snadno použitelný produkt s mechanismem "ready-to-bed", aniž byste se vzdali pohodlí typického pro pohovku bez funkcí. Moderní zaoblený styl jí dodává bezkonkurenční vizuální komfort.

Mistrovské dílo všestrannosti

Pro zvýšení všestrannosti a funkčnosti lze k područce připevnit kovovou poličku, která může sloužit jako noční stolek nebo odkládací stolek, pokud je pohovka používána jako postel. Případně jako konferenční stolek, pokud je používána jako standardní pohovka. Stolek lze také otáčet.

Elegantní opora

Prvotřídní certifikované polstrování, zaručuje neměnný vzhled a oporu v průběhu času.

SEMPLICE

od
Natuzzi Design Center

Svoboda pro váš styl

Semplice je modulární pohovka s výraznou všestranností. S pouhými několika prvky skládá ostrůvky pohodlí s neformálním vzhledem, přičemž si zachovává nekompromisní výraz daný její základní siluetou. Semplice uspokojí každou potřebu, jak prostoru, tak pohodlí.

Nekonečné možnosti přizpůsobení

Pohovka se snadno přizpůsobí. Několik modulů umožňuje nekonečné možnosti konfigurace, aby přesně vyhovovala vašemu prostoru. Jde o moderní spojení všestrannosti, dokonalých proporcí a bezkonkurenčního pohodlí.

Technologie ve službách pohodlí

Všechny prvotřídní výplně jsou certifikované a zaručují neměnný vzhled a oporu v průběhu času. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu s vysokou hustotou. Zádové polštáře mají vrstvu Climalight a zvláštní mikrovlákno ze 100% recyklovaného polyesteru z PET, díky němuž jsou mimořádně měkké. Při menším tlaku od těla také získávají zpět svůj původní tvar.

SIMPLE

od
Natuzzi Design Center

Moderní řešitel problémů

Simple nabízí vysoký komfort při zachování moderního vzhledu díky svým základním liniím. Rozkládací pohovka, která řeší mnoho problémů, zejména těch souvisejících s prostorem.

Mechanismus "Ready-to-bed"

Rukojeť umístěná na opěradle umožňuje snadné otevření a přeměnu pohovky na lůžko jediným gestem.

Stolek
SPLASH

od
Enrique Martí

Proud přírody

Organicky tvarované konferenční stolky inspirované pohybem a prouděním vody. Jedná se o kolekci se základními liniemi a jednoduchými objemy zdobenými řemeslným zpracováním a detaily, které na sebe navazují. Odkazují tak na pohyb vody, zdroj veškerého života a symbol silného pouta, které odjakživa spojuje člověka a přírodu.

Hlavní role v prostoru

Různé velikosti a verze, které díky chytré kombinaci materiálů vytvářejí sinusoidní dvoubarevný efekt. Různé velikosti a výšky, které reagují na rozličné funkce bydlení. Malé stolky, které mohou fungovat buď samostatně, nebo zaujmout hlavní roli, když spolu vedou vzájemný dialog.

Stolek
TEMPIO

od
Fabio Novembre

Vznešenost krásy

Originální konferenční stolek, který se snadno stane absolutním středobodem místnosti. Po vzoru moderního Parthenonu je i Tempio v prostoru dominantní a jako vzácný sochařský doplněk hrdě vystavuje na obdiv veškerou svou vznešenost a eleganci. A stejně jako u starověkých řeckých staveb dávají čisté geometrické formy, které jej definují, vzniknout objektu nadčasové architektonické estetiky.

Věčný design

Tempio bylo navrženo tak, aby se stalo hlavním protagonistou prostoru, a to díky svému velkému estetickému vlivu. Jeho čistá geometrie a určující tvary vytvářejí nadčasový objekt evokující italský design v harmonii oblých kontur a ostrých hran. Vzácný sochařský doplněk, jehož silné linie dokazují velký smysl pro eleganci.

Stůl
URAGANO

od
Natuzzi Design Center

Uragano

Uragano je jídelní stůl, který vzdává hold kráse a přírodnímu bohatství apulského území. Velká skleněná deska oválného tvaru je podepřena majestátním podstavcem z olivového dřeva. Ten se rozvíjí v prostoru podobně jako kmen staletého olivovníku, jenž roste ze země a silných kořenů vzhůru, aby těžil ze slunce a vánku, které Apulii dodávají barvu. Uragano vypadá, jako by se obtáčelo kolem své vlastní opory. Tím vytváří asymetrický efekt, který z jídelního stolu dělá pohyblivou sochu. Díky impozantním rozměrům je stůl Uragano ideálním doplňkem pro všechny, kteří milují družnou atmosféru typickou pro Středomoří.

Lampa
GERMOGLIO

od
Marcantonio

Znovuzrození přírody

Germoglio je lampa, která vzdává hold znovuzrození přírody, jako by vypadla přímo ze stránek pohádky. A jako v každé správné pohádce přináší i důležité ponaučení: Pouto mezi člověkem a přírodou je dnes důležitější než kdykoli předtím a naši planetu stojí za to chránit, abychom se vždy mohli těšit z malých poupat znovuzrození.

Lampa snového světla

Germoglio je k dispozici pouze ve zlaté barvě a v jedné velikosti.
Intenzitu LED lampy, teplou i studenou, lze regulovat pomocí stmívače. Lampa je vybavena portem USB a kabelem pro nabíjení baterií. Dodává se rovněž s destičkou pro lepší stabilitu.

 

Více informací zjistíte na našich showroomech:

 

Prodejna
Praha 1

pasáž Lucerna
V Jámě 3, Praha 1

Detail prodejny Najděte na mapě

 

Prodejna
Praha 8

River Garden
Rohanské nábřeží 678/25, Praha 8 - Karlín

Detail prodejny Najděte na mapě

 

Prodejna
Brno

budova IBC
Příkop 843/4, Brno

Detail prodejny

Najděte na mapě

 

Prodejna
Brno Modřice

Interiérové centrum SOHO
Svratecká 989, Brno Modřice

Detail prodejny

Najděte na mapě