nová kolekce
– new life to our origins –

V Natuzzi Italia ve spolupráci s věhlasnými designéry vytvořili jedinečnou kombinaci designů, které vzdávají hold středomořskému životnímu stylu.

MINDFUL

od
Natuzzi Design Center

 
Inspirována přírodou pro mimořádné pohodlí

Vizionářská pohovka, která přesahuje všednost. Mindful, inspirována harmonií pohybu těla a ladného odlivu a toku přírodního světa, je mistrovským dílem, které nově definuje umění relaxace.

Byla pečlivě vytvořena s vícečinným mechanismem, který odráží jemný rytmus dechu a srdečního tepu. Naši designéři a inženýři pečlivě vytvořili pohovku, která poprvé spojuje v jediném produktu všechny nejnovější inovace v technologii pohybu. Vyznačuje se moderním designem a zahalí vás do klidu, který navozuje hluboký pocit pohody.

Stvořená pro relaxaci

Mindful je konečným vyjádřením Comfortness, jediné pohovky, která se svým inovativním mechanismem umožňuje čtyři speciální funkce: 365, Mikromobilita, Zero Gravity a Triple Motion.

Triple Motion - trojitý naklápěcí mechanismus s nezávislým ovládáním opěrky hlavy, bederní opěrky a opěrky nohou pro osobní pohodlí.
Zero Gravity - funkce, která zvedá nohy nad srdce pro efektivnější průtok krve.
Micro-Mobility - funkce, která prostřednictvím cyklu nepostřehnutelných pohybů aktivuje svaly i v klidu.
Aktivní systém sedadla „365“ speciálně navržený tak, aby usnadnil dosažení stavu koherence srdce, ve kterém jsou dýchání a srdeční tep synchronizovány.

Navíc hudba, kterou lze přehrávat prostřednictvím integrovaného bluetooth reproduktoru, dále zvyšuje komfort.

Průlomový komfort

Pohovka, která mení pravidla hry tím, že poprvé spojuje v jediném produktu všechny nejnovější inovace v technologii pohybu.

Všímavé doplňky

Ohromující kolekce nábytku navržená tak, aby doplňovala sofistikované linie pohovky Mindful. Tento soubor obsahuje konferenční stolek s pohodlnou zvedací deskou, elegantní odkládací stolek, který je ideální pro přidání nádechu sofistikovanosti, a stylový postranní stolek mezi sedadly, který se hladce integruje do vašeho uspořádání sedadel a zároveň poskytuje elegantní stolní desku.

Překvapivá všestrannost

K dispozici také bez lehátek. Verze bez lehátek mají ručně nastavitelné opěrky hlavy. Modulární pohovka dostupná v lineárních a sekčních verzích s rohem 45°, lenoškou a kulatým tvarem zakončení.

Pohodlí a wellness

Představujeme Comfortness, inovativní kolekci, která spojuje Comfort + Wellness jako nový způsob chápání obytného prostoru nejen z fyzického, ale i vizuálního a mentálního hlediska. Comfortness nově definuje, co znamená žít v pohodlí.

Pohled odborníka

Vědecké studie prokázaly, že dlouhé sezení je spojeno s obezitou, kardiovaskulárními chorobami a problémy pohybového aparátu.
“Sedíme jednu třetinu svého života a sedět tak dlouho není zdravé.
Věřím, že náš výběr pohovky by se neměl řídit pouze estetikou, ale také pohodou. Mělo by jít o volbu založenou na přesných vědeckých pravidlech držení těla.”


Charles Bark
Doktorand v oblasti elektronického zdravotnictví
Top 100 Technology Pioneer for preventive Healthy Longevity at Home.

MINDFUL

od
Natuzzi Design Center

 

 

Více o modelu

SNAIL

od
Natuzzi Design Center

Elegantní funkčnost

Snail svým jedinečným designem zachycuje eleganci a funkčnost přírody. Její boční tvar připomíná elegantní siluetu hlemýždě, zatímco překládací opěradlo napodobuje plynulý a uklidňující pohyb hlemýždě, který se stahuje do své ulity. Snail je do značné míry ulitou, která nás pohodlně pojme a nechá nás setrvat ve své relaxaci.

Přírodní design

Jeho měkké a zaoblené linie odrážejí organickou krásu přírody a nabízejí harmonickou směs pohodlí a estetiky.
Snail má skryté kovové nohy, krokodýlí připevněná sedadla a plně čalouněné boky. Lemování po celém obvodu pohovky může být tón v tónu ve stejné kůži nebo kontrastní v látce.

Přizpůsobený komfort

Snail má posuvný mechanismus, který umožňuje posunutí opěradla o cca 40 cm, pro přizpůsobení pohodlí při úpravě hloubky sedáku od cca 60 cm do 100 cm. Díky tomu lze sedák používat jako ležérní sedadlo nebo jako kompaktní lenošku.

Pohodlí a wellness

Představujeme Comfortness, inovativní kolekci, která spojuje Comfort + Wellness jako nový způsob chápání obytného prostoru nejen z fyzického, ale i vizuálního a mentálního hlediska. Comfortness nově definuje, co znamená žít v pohodlí.

Aplikovaná zdravotnická technologie

Vědecké studie prokázaly, že dlouhé sezení je spojeno s obezitou, kardiovaskulárními chorobami a problémy pohybového aparátu.
“Sedíme jednu třetinu svého života a sedět tak dlouho není zdravé.
Věřím, že náš výběr pohovky by se neměl řídit pouze estetikou, ale také pohodou. Mělo by jít o volbu založenou na přesných vědeckých pravidlech držení těla.”


Charles Bark
Doktorand v oblasti elektronického zdravotnictví
Top 100 Technology Pioneer for preventive Healthy Longevity at Home.

Všestrannost v celé své kráse

Modulární pohovka dostupná v lineárním a sekčním provedení. Rohový modul byl navržen s klínem, který zlepšuje jeho pohodlí a poskytuje lepší funkčnost bez kompromisů v designu.
Snail je dostupný v látce a kůži.

SNAIL

od
Natuzzi Design Center

 

 

Více o modelu

MEMORIA

od
Karim Rashid

 
Kouzlo setkání

Memoria z měkkých křivek a klikatých linií chce zdůraznit kouzlo setkání a sladkou plynulost lidských vztahů, jedinečnou interpretaci pohodlí. Tato pohovka vás zve k posezení na oslavě apulijského přivítání a pohostinnosti.

Jemné linie

Memoria vizuálně připomíná linie a tvary typické pro dědictví Natuzzi se svými jemnými, zaoblenými reliéfy. Jedná se o moderní reinterpretaci tradičních linií z minulosti, díky nimž byl design Natuzzi časem jedinečný, přetvořený pro ještě pohodlnější ergonomii.

Elegantní detaily

Memoria má plně čalouněné boky, krokodýlí háčky a kovové skryté nohy a je k dispozici v látce a jemné kůži.

Překvapivá všestrannost

Modulární pohovka dostupná v lineárních a sekčních verzích s měkkým a zvlněným rohem. Memoria je k dispozici s propracovanou terminálovou verzí a organicky klikatou třísedačkou s jednoručkou.

MEMORIA

od
Karim Rashid

 

 

Více o modelu

MOMENTO

od
Simone Bonani

Kouzlo apulijského venkova

Momento Simone Bonanni bylo navrženo a vytvořeno jako moderní a kreativní puzzle. Jeho vrstvená kompozice evokuje suché kamenné zdi typické pro apulský venkov. Je to vyjádření touhy, povzbuzení zůstat a užívat si přítomnost, vychutnávat si každý okamžik.

Inspirativní design

Koncepce designu spojuje formy s pocity, sleduje měkkost povrchů a zaoblení linií, aby zprostředkovala estetiku relaxace a vizuálního pohodlí, emocionálně zapojuje jednotlivce ještě před uspokojením ergonomických potřeb.

Středomořská přitažlivost

Momento má celočalouněné boky a protiskluzové kovové nohy, rám z vícevrstvé překližky a elastické popruhy pod sedákem. Polyuretanová pěna s vysokou hustotou zajišťuje zvýšené pohodlí.

Velká všestrannost

Kompoziční všestrannost Momento je koncipována pro velké množství konfigurací, které jsou schopné splnit dnešní požadavky na design a přizpůsobení prostředí.
Modulární pohovka dostupná v lineární a sekční verzi s 45° rohem, v látce nebo kůži.

MOMENTO

od
Simone Bonani

 

 

Více o modelu

MIRAI

od
Andrea Steidl

 
Nadčasová krása

Andrea Steidl čerpá inspiraci z federické architektury Puglia ze 13. století. Stejně jako velké federické hrady má Mirai strukturu se silnou, ale i lehkou osobností, která mísí architektonickou hloubku se současnou jemností.
Projekt, který odráží nadčasovou kreativitu symbolizovanou Federicem II., zahrnuje perspektivní myšlení, které odráží trvalou krásu Puglie a její pohled na zítřek.

Silná osobnost

Prostřednictvím chytré optické iluze se linie pohovky, podobné těm na zámku, zdánlivě rozcházejí, než se sbíhají ve věčné, opakující se prvky a vytvářejí nápaditou, pohyblivou texturu. V tomto rafinovaném sezení drží jednotlivé prvky pohromadě úhledná dřevěná konstrukce podporující lehké, měkké objemy. Tři základní prvky pohovky – polštář, opěradlo a loketní opěrka – se hravě liší výškou, což zvyšuje vizuální pohodlí.

Elegance a odolnost

Pevná základna vyrobená z masivního dřeva, dostupná ve dvou luxusních povrchových úpravách: bohatý ořech a sofistikovaný kouřový dub. Tento pečlivě zpracovaný kousek, navržený pro eleganci i odolnost, dodává každé místnosti nádech nadčasového kouzla a ztělesňuje nejlepší tradice italského řemesla.
Mirai má plně čalouněné boky, krokodýlí háčky, vysokohustotní polyuretanovou pěnu na sedadlech a opěradlech vyplněných peřím.

Maximální všestrannost

Mirai, která je k dispozici v lineárních a modulárních verzích, přináší revoluci do jakéhokoli obytného prostoru díky své futuristické estetice a přizpůsobitelným konfiguracím. Její jedinečné terminálové moduly a lenoška nově definují všestrannost, zatímco integrovaný modulární otoman, doplněný držáky, nabízí nekonečné možnosti uspořádání. Mirai se standardními volnými obdélníkovými zadními polštáři nabízí také možnost zvýšit vaše pohodlí pomocí dalších čtvercových polštářů, které zdvojnásobí stylové akcenty.

MIRAI

od
Andrea Steidl

 

 

Více o modelu

RADICE

od
Sebastiano Tosi

Ke kořenům stylu

Radice je inspirována majestátní silou stromů. Kovové prvky tohoto systému jsou vysoké a připomínají kořeny, které se pevně uzemňují v zemi. Každá součást je pečlivě vyrobena, aby byla zajištěna odolnost i elegance a nabídla pocit harmonie a rovnováhy v každé místnosti. Nízká hmotnost, ale robustní struktura bez námahy promění jakýkoli prostor na útočiště organizace a stylu.

Úžasný modulární design

Modulární systém, který představuje všestranný, estetický a funkční přístup k modernímu designu. Adaptabilní prvky Radice lze kombinovat a vytvářet flexibilní a inovativní konfigurace pro denní i noční prostředí. Tento nový systém umožňuje vytvářet moderní sestavy s úložnými jednotkami s výklopnými dvířky a zasouvacími zásuvkami, které obohacují kompozice o praktická a funkční řešení.

Přizpůsobitelný systém

Kompozice do každého prostoru

Díky své modulární identitě a možnosti montáže na stěnu umožňuje systém Radice vytváření personalizovaných svazků a konfigurací kombinací polic a úložných jednotek. Na sloupky jsou připevněny originální police nebo police se zaoblenými rohy, s lakovanou hliníkovou konstrukcí a extra čirým skleněným dnem. V ložnicích nabízí systém další možnosti, jako jsou zrcadla a závěsné kolejnice pro transformaci a přizpůsobení systému různým potřebám.

RADICE

od
Sebastiano Tosi

 

 

Více informací o modelu - již brzy!

ADAM

od
Marcel Wanders

 
Nový život našemu původu

Stejně jako první obyvatel naší Země se i pohovka, kterou Natuzzi Italia vytvořila ve spolupráci se studiem Marcela Wanderse, jmenuje Adam. Nová interpretace ikonického stylu Natuzzi Italia, vylepšená tak, aby se stala archetypem pro jeho pozdější evoluce. Její tvary připomínají klidný středomořský venkov.

Druhý život

Její design odolal pomíjivým trendům a předával se z generace na generaci jako vzácný předmět v italské rodině. Pohovka se těší druhému životu právě proto, že je nadčasová.

ADAM

od
Marcel Wanders

 

 

Více o modelu

WELLBE

od
Natuzzi Design Center

Náš způsob jak zlepšit vaši kvalitu života

Design a funkce ve službách relaxace. Dopřejte si všeobjímající pohodlí pro svou fyzickou a duševní pohodu.
Inovativní, mechanicky poháněné mechanismy trojího pohybu regulují pohyb opěradla, zádové opěrky, opěrky hlavy a opěrky nohou pro optimální polohu při sezení, která umožňuje odpočinek celého těla. Područky jsou flexibilní a lze je nastavit ručně.
Doplněna pečlivě navrženými funkčními detaily přináší sedačka Wellbe veškeré know-how společnosti Natuzzi do každého obytného prostoru.

Zažijte komfort Wellbe

Sedací soupravu Wellbe lze upravit na míru v kůži nebo látce ve více než 100 barvách a mnoha konfiguracích.
Navštivte nás a zjistěte, jaká varianta je pro vás nejlepší.


OBJEVTE VÍCE >

Naše technologie pohybu

Vynikající pohodlí díky technologicky vyspělým pohybovým mechanismům. Naklápěcí opěradla, bederní opěrky a opěrky nohou, které jsou dokonale integrovány do konstrukce a zaručí vám optimální polohu při sezení v jakékoliv poloze. Doplněno o dobíjecí baterii s dlouhou životností.
Modulární pohovka Wellbe nabízí možnost 1 až 3 elektricky ovladatelných sedáků.

Flexibilita a všestrannost

Wellbe je jednou z nejmodulárnějších pohovek Natuzzi: Od kokonového křesla až po velkou sedací soupravu – možnosti konfigurace jsou téměř neomezené.
Tato bezkonkurenční modularita znamená, že si můžete svobodně sestavit ideální řešení podle svých potřeb, které harmonicky zapadne do vašeho prostoru.*

*Obrázek představuje pouze příklady některých z mnoha konfigurací. Některé z nich nemusí být vztaženy k vašemu trhu.

Pohodlí a wellness

Představujeme Comfortness, inovativní kolekci, která spojuje Comfort + Wellness jako nový způsob chápání obytného prostoru nejen z fyzického, ale i vizuálního a mentálního hlediska. Comfortness nově definuje, co znamená žít v pohodlí.

Aplikovaná zdravotnická technologie

Vědecké studie prokázaly, že dlouhé sezení je spojeno s obezitou, kardiovaskulárními chorobami a problémy pohybového aparátu.
“Wellbe je jediná pohovka na světě – o které vím – která kombinuje pohodlí a wellness způsobem, který může snížit rizikové faktory muskuloskeletálních poruch, zejména bolesti dolní části zad. Způsob, jakým se přizpůsobuje správné poloze sezení pro každou postavu, je jedinečný.”


Charles Bark
Doktorand v oblasti elektronického zdravotnictví
Top 100 Technology Pioneer for preventive Healthy Longevity at Home.

Přídavný konferenční stolek

Čtvercový konferenční stolek je vyroben tak, aby mohl sloužit mnoha způsoby, a je dokonalým doplňkem k Wellbe. Kompaktní design funguje jako odkládací stolek se zásuvkami nebo policemi a díky kolečkům jej můžete snadno přemisťovat podle toho, jak se během dne mění vaše potřeby. Stolek Square lze snadno zakomponovat do každého prostoru. Stolek má dva úložné prostory, zásuvku s horním otevíráním a boční zásuvku s mechanismem push-to-open a tichým zavíráním. Hlavní úložný prostor se promění v další vyvýšenou polici nebo odkládací plochu.

Dokonalá kombinace

Taburet je speciálně navržen tak, aby ladil s liniemi a tvary vaší pohovky. Spojením se sedačkou ji promění v elegantní lehátko pro maximální pohodlí a naprostou relaxaci, a to i díky praktickým kolečkům, která vám umožní přemisťovat jej po obývacím pokoji, kamkoliv budete chtít.

WELLBE

od
Natuzzi Design Center

 

 

Více o modelu

COLLE

od
BIG – Bjarke Ingels Group

 
Středomořská relaxace

Colle čerpá inspiraci z prvních modelů Natuzzi, které jsou celosvětově uznávané pro svůj jemný a vlídný styl. Což je také klíčový rys tohoto modelu, který harmonicky ztvárňuje relaxaci typickou pro středomořský život. Fyzické i duševní místo, které hostí jak velmi intimní, tak i společenské chvíle.

Zahalte své smysly

Na vnitřní struktuře pohovky, která připomíná přirozený přátelský svět, leží sedák i opěrák jemně, neformálně a pohodlně. Další polštář spočívá na boční konstrukci a stává se měkkou opěrkou, jež zvětšuje plochu pro lenošení.

Měkká silueta

Design se vyznačuje příjemnými "vráskami", které jsou vytvořeny na čalounění, a umocňují měkkost designu a pocit vizuálního pohodlí, kterého chce Colle dosáhnout.

Vyberte si ideální konfiguraci

Colle je k dispozici v jednomístné, dvoumístné a třímístné verzi.

Ekologický komfort

Výplň z mikrobuněčné polyuretanové pěny je vyrobena ze surovin rostlinného původu, které čerpají z obnovitelných přírodních zdrojů. Sedák je tvořen polyuretanovou pěnou se 4 cm vysokou vrstvou paměťové pěny. Pro zvýšení jeho pohodlí byla přidána další vrstva MICROFLOCK, která mu dodává na pohyblivosti a pružnosti.

COLLE

od
BIG – Bjarke Ingels Group

 

 

Více o modelu

MELODY

od
Simone Bonanni

Óda na spontánnost

Existují nápady, které se rodí z odčítání, zjednodušování a spontánnosti. Jejich podstata ožívá díky materiálům, z nichž jsou vyrobeny, a vzduchu, který je obklopuje. Zde, mezi hmotou a prostorem, se utváří Melody – nová modulární pohovka navržená pro Natuzzi Italia studiem Simone Bonanni.

Design na vlastní kůži

Melody je pohovka s lineární strukturou, jejíž design je koncipován tak, aby vyvolával dojem lehkosti a pohodlí. Výsledek precizní studie nejen v pečlivém vymezení objemů, které působí spontánně, ale především v emocích, které pohovka dokáže vyvolat, a to i vizuálně.

Dopřejte si pohodlí

Svou čistou a uklidňující siluetou přináší Melody pocit uvolnění a každého, kdo se posadí, obklopí její konejšivé objetí.

Perfektní všestrannost

Melody je navržena v otevřených a velkorysých formách, které podporují pohostinnost a přátelskost. Nabízí také rozsáhlý počet prvků, které umožňují přizpůsobit lineární a rohové kompozice. Každý prvek, který je ze všech stran krytý a dokončený, lze použít i samostatně v různých místnostech domu.

Vyberte si ideální konfiguraci

Melody je k dispozici v různých verzích. Koncové prvky s organickými tvary lze kombinovat a vytvářet tak konfigurace, které nikdy nejsou konvenční.

MELODY

od
Simone Bonanni

 

 

Více o modelu

SPLASH

od
Enrique Martí

Ponořte se do pohodlí

Splash je o zastavení času, o chvíli odpočinku, kdy se vůbec nic neděje, a my si užíváme okamžik skvělé pohody. Jako bychom stiskli tlačítko pauzy přesně v moment, kdy kapka vody dopadne na hladinu a vyskočí, čímž se vytvoří zaoblená opěradla, která jako by obklopovala nebo objímala ty, kdo tam právě sedí.

Jednoduché jako proud vody

Základní linie a jednoduché objemy na sebe navazují tak, aby zajistily pocit uvolnění a nepřetržitého obejmutí, které odkazuje na pohyb vody, zdroj veškerého života a symbol silného pouta, které odjakživa spojuje člověka a přírodu.

Obklopující design

Oblé tvary a nepravidelná hloubka sedáku dělají z této pohovky jedinečný kousek, hvězdu obytného prostoru, v němž se nachází. Její oblost je zdůrazněna tón v tónu lemem, který se táhne po celém obvodu.

SPLASH

od
Enrique Martí

 

 

Více o modelu

EASY

od
Natuzzi Design Center

Pohodlí bez kompromisů

Easy se zrodila z potřeby mít snadno použitelný produkt s mechanismem "ready-to-bed", aniž byste se vzdali pohodlí typického pro pohovku bez funkcí. Moderní zaoblený styl jí dodává bezkonkurenční vizuální komfort.

Mistrovské dílo všestrannosti

Pro zvýšení všestrannosti a funkčnosti lze k područce připevnit kovovou poličku, která může sloužit jako noční stolek nebo odkládací stolek, pokud je pohovka používána jako postel. Případně jako konferenční stolek, pokud je používána jako standardní pohovka. Stolek lze také otáčet.

Elegantní opora

Prvotřídní certifikované polstrování, zaručuje neměnný vzhled a oporu v průběhu času.

EASY

od
Natuzzi Design Center

 

 

Více o modelu

SEMPLICE

od
Natuzzi Design Center

Svoboda pro váš styl

Semplice je modulární pohovka s výraznou všestranností. S pouhými několika prvky skládá ostrůvky pohodlí s neformálním vzhledem, přičemž si zachovává nekompromisní výraz daný její základní siluetou. Semplice uspokojí každou potřebu, jak prostoru, tak pohodlí.

Nekonečné možnosti přizpůsobení

Pohovka se snadno přizpůsobí. Několik modulů umožňuje nekonečné možnosti konfigurace, aby přesně vyhovovala vašemu prostoru. Jde o moderní spojení všestrannosti, dokonalých proporcí a bezkonkurenčního pohodlí.

Technologie ve službách pohodlí

Všechny prvotřídní výplně jsou certifikované a zaručují neměnný vzhled a oporu v průběhu času. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu s vysokou hustotou. Zádové polštáře mají vrstvu Climalight a zvláštní mikrovlákno ze 100% recyklovaného polyesteru z PET, díky němuž jsou mimořádně měkké. Při menším tlaku od těla také získávají zpět svůj původní tvar.

SEMPLICE

od
Natuzzi Design Center

 

 

Více o modelu

SIMPLE

od
Natuzzi Design Center

Moderní řešitel problémů

Simple nabízí vysoký komfort při zachování moderního vzhledu díky svým základním liniím. Rozkládací pohovka, která řeší mnoho problémů, zejména těch souvisejících s prostorem.

Mechanismus "Ready-to-bed"

Rukojeť umístěná na opěradle umožňuje snadné otevření a přeměnu pohovky na lůžko jediným gestem.

SIMPLE

od
Natuzzi Design Center

 

 

Více o modelu

Stolek
SPLASH

od
Enrique Martí

Proud přírody

Organicky tvarované konferenční stolky inspirované pohybem a prouděním vody. Jedná se o kolekci se základními liniemi a jednoduchými objemy zdobenými řemeslným zpracováním a detaily, které na sebe navazují. Odkazují tak na pohyb vody, zdroj veškerého života a symbol silného pouta, které odjakživa spojuje člověka a přírodu.

Hlavní role v prostoru

Různé velikosti a verze, které díky chytré kombinaci materiálů vytvářejí sinusoidní dvoubarevný efekt. Různé velikosti a výšky, které reagují na rozličné funkce bydlení. Malé stolky, které mohou fungovat buď samostatně, nebo zaujmout hlavní roli, když spolu vedou vzájemný dialog.

Stolek
SPLASH

od
Enrique Martí

 

 

Více o modelu

Stolek
TEMPIO

od
Fabio Novembre

Vznešenost krásy

Originální konferenční stolek, který se snadno stane absolutním středobodem místnosti. Po vzoru moderního Parthenonu je i Tempio v prostoru dominantní a jako vzácný sochařský doplněk hrdě vystavuje na obdiv veškerou svou vznešenost a eleganci. A stejně jako u starověkých řeckých staveb dávají čisté geometrické formy, které jej definují, vzniknout objektu nadčasové architektonické estetiky.

Věčný design

Tempio bylo navrženo tak, aby se stalo hlavním protagonistou prostoru, a to díky svému velkému estetickému vlivu. Jeho čistá geometrie a určující tvary vytvářejí nadčasový objekt evokující italský design v harmonii oblých kontur a ostrých hran. Vzácný sochařský doplněk, jehož silné linie dokazují velký smysl pro eleganci.

Stolek
TEMPIO

od
Fabio Novembre

 

 

Více o modelu

Stůl
URAGANO

od
Natuzzi Design Center

Uragano

Uragano je jídelní stůl, který vzdává hold kráse a přírodnímu bohatství apulského území. Velká skleněná deska oválného tvaru je podepřena majestátním podstavcem z olivového dřeva. Ten se rozvíjí v prostoru podobně jako kmen staletého olivovníku, jenž roste ze země a silných kořenů vzhůru, aby těžil ze slunce a vánku, které Apulii dodávají barvu. Uragano vypadá, jako by se obtáčelo kolem své vlastní opory. Tím vytváří asymetrický efekt, který z jídelního stolu dělá pohyblivou sochu. Díky impozantním rozměrům je stůl Uragano ideálním doplňkem pro všechny, kteří milují družnou atmosféru typickou pro Středomoří.

Stůl
URAGANO

od
Natuzzi Design Center

 

 

Více o modelu

Lampa
GERMOGLIO

od
Marcantonio

Znovuzrození přírody

Germoglio je lampa, která vzdává hold znovuzrození přírody, jako by vypadla přímo ze stránek pohádky. A jako v každé správné pohádce přináší i důležité ponaučení: Pouto mezi člověkem a přírodou je dnes důležitější než kdykoli předtím a naši planetu stojí za to chránit, abychom se vždy mohli těšit z malých poupat znovuzrození.

Lampa snového světla

Germoglio je k dispozici pouze ve zlaté barvě a v jedné velikosti.
Intenzitu LED lampy, teplou i studenou, lze regulovat pomocí stmívače. Lampa je vybavena portem USB a kabelem pro nabíjení baterií. Dodává se rovněž s destičkou pro lepší stabilitu.

Lampa
GERMOGLIO

od
Marcantonio

 

 

Více o modelu

 

Více informací zjistíte na našich showroomech:

 

Prodejna
Praha 1

pasáž Lucerna
V Jámě 3, Praha 1

Detail prodejny Najděte na mapě

 

Prodejna
Praha 8

River Garden
Rohanské nábřeží 678/25, Praha 8 - Karlín

Detail prodejny Najděte na mapě

 

Prodejna
Brno

budova IBC
Příkop 843/4, Brno

Detail prodejny

Najděte na mapě

 

Prodejna
Brno Modřice

Interiérové centrum SOHO
Svratecká 989, Brno Modřice

Detail prodejny

Najděte na mapě