Loading
Konferenční stolky

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Tato kolekce se vyznačuje organickými, měkce zaoblenými tvary. Přírodní barvy a prvky jako dřevo a leštěný kámen vychází ze staré řemeslné historie Apulie.

Kolekce malých stolků jsou k dispozici v různých provedeních (konferenční stolky a odkládací stolky), velikosti a různé výšky byla navržena tak, aby vyhovovala rozmanitým potřebám bydlení.

Všechny stoly jsou vybaveny protiskluzovými plstěnými podložkami, které vám umožní chránit jakýkoli typ povrchu

adam-image01.jpg
adam-detail.jpg

Stolky jsou k dispozici v různých verzích, centrální čtvercový a eliptický.

adam01.jpg adam02.jpg adam03.jpg adam04.jpg adam05.jpg adam06.jpg

Řada vysoce univerzálních konferenčních stolků, se širokou škálou tvarů, velikostí a materiálů. Velmi lehký, štíhlý rám dodává stolkům Cabaret čistý, rafinovaný vzhled.

Cabaret díky své rozmanitosti dokonale vyhoví vašemu vkusu a zapadne do jakéhokoli prostředí.

cabaret-image03.jpg
cabaret-detail.png cabaret-detail02.jpg

Rám je z trubkového kovu lakovaného různými povrchovými úpravami. Desky stolků se dodávají v široké škále různých povrchových úprav a materiálů. navržených tak, aby uspokojily všechny vkusy.

Řada konferenčních stolků Cabaret zahrnuje tato provedení: čtvercové, kulaté a obdélníkové konferenční stolky, kulaté a čtvercové odkládací stolky, obdélníkový konzolový stolek.

cabaret01.jpg cabaret02.jpg cabaret06.png cabaret05.png cabaret09.jpg cabaret02.png cabaret08.jpg

Kolekce Campus, kterou navrhl Mauro Lipparini, se vyznačuje "evergreen" designem a přísnou současností. Tato kolekce konferenčních stolků vyniká jemnými a harmonickými liniemi. Plynulé ohyby vytvářejí rafinovanou estetickou hodnotu.

campus-image01.jpg campus-image02.jpg
campus-detail.png
campus-spot01-1.png campus-spot01-2.png
campus01.png campus02.png campus03.png campus04.png campus05.png campus06.png campus07.png campus08.png campus09.jpg campus10.jpg

Cava je sada konferenčních stolků, která dokáže vytvářet a vyjadřovat geometrické kompozice horizontálních a vertikálních rovin a vytvářet tak prostorovou rovnováhu. Konferenční stolky Cava jsou elegantní a funkční nábytkové doplňky, které harmonicky navazují dialog s ostatními prvky vytvořenými pro obytný systém.

cava-image01.jpg
cava-detail.png cava-detail02.jpg

Kompozice vyrobené výhradně z průhledného, kouřového a bronzového skla oživují 3D rozvrstvení s hlubokými optickými efekty. Odkládací stolek s kovovou konstrukcí a skleněnou deskou je ideální v kombinaci s pohovkou.

cava-spot01-1.png cava-spot01-2.png
cava01.png cava02.png cava04.png cava05.png cava06.png cava07.png cava08.png cava10.png cava11.png cava12.png cava13.png

Série malých stolků a akcentů, které jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech. Elegantní, všestranné a velmi praktické jako odkládací plochy v obývacím pokoji nebo jiných částech domácnosti.

estro-detail.png

Nosná konstrukce je z laserem řezaného skládaného plechu, vyleštěného a natřeného černým lakem. Povrchy dostupné v dýhované MDF desce z různých druhů dřeva nebo v leštěném a kartáčovaném mramoru. K dispozici je verze Accent se silnou deskou z tvrzeného, retro lakovaného skla s leštěným okrajem.

estro-spot01-1.png estro-spot01-2.png
estro01.png estro02.png estro03.png estro04.png

Konferenční stůl svým tvarem připomínající analytický a čistý kubismus, je tvořen horní deskou tvořící disk, s podstavcem složeného ze dvou symetricky na sebe položených zkrácených kuželů.

Kruhový pohyb velké talířové vrchní části upevněné na centrálním šroubovém dříku podstavce umožňuje, aby se vrchní část izometricky spouštěla a zvedala do požadované výšky.

feudo-image.jpg
feudo-detail.jpg feudo-detail02.jpg

Velkoryse dimenzovaný kulatý konferenční stolek složený ze dvou protilehlých kuželů z přírodně mořeného masivního jasanového dřeva.
V horním kuželu je kovová závitová tyč, která se šroubuje do dolního kužele, aby bylo možné stolek zvednout přibližně o 18 cm.
K dispozici s deskou z bílého travertinu s otevřenými póry kamene nebo s lesklou bíle lakovanou deskou z MDF.

Různé tvary, minimální design, vyplněné a prázdné prostory, směs materiálů, ale jen jeden Fil Rouge: harmonické kombinace. Stolky se vyznačují důmyslnou a elegantní kombinací materiálů: mramoru, dřeva a kovu.

filrouge-detail.png

Konstrukce je vyrobena z kovových trubek, lakovaných do černé leštěné a/nebo černé růžové barvy. Mřížka z tažených kovových tyčí, zajištěná technikou pájení TIG, zaručuje vynikající kvalitu spojů. Police a boční panely z dubové dýhy v kombinaci s částmi z nejjemnějšího leštěného a kartáčovaného mramoru.

filrouge01.png filrouge03.png filrouge05.png

Součástí kolekce jsou také konferenční stolky Frost, které čerpají inspiraci z kapek rosy na jarních květinách, a to jak svými měkkými a ladnými tvary, tak lehkostí skleněné desky, která se jen zdánlivě dotýká podstavců z barevného teplého šedého kamene Fossena.

Jsou k dispozici v různých velikostech a výškách, aby vyhověly nejrůznějším potřebám, a díky dovedné kombinaci materiálů se stanou sofistikovanou a elegantní součástí každého obývacího pokoje.

frost-image01.jpg
frost-detail.png frost-detail02.jpg

Podstavec je kompletně vyroben z kamene Fossena v teplé šedé barvě. Jedná se o materiál severoafrického původu, jehož lomy se nacházejí v Tunisku. Tento materiál vyniká svým minimalistickým vkusem umocněným homogenní a jednolitou strukturou, zatímco jemné rezavé stíny a tenké žilky oživují jeho povrch. Horní deska je z mimořádně čirého tvrzeného skla s leštěným lesklým okrajem (tloušťka 10 mm).

frost01.png frost01.jpg frost02.jpg frost03.jpg

Konferenční stolek Herman, který vytvořili designéři studia Memo, si pohrává s tvary a velikostmi, ale především jsou ztělesněním špičkového designu a bezkonkurenčního pohodlí. Jejich přísně jednoduchý styl je činí nadčasovými.

S tím, jak se formují a obnovují, z nich i nadále vyzařuje krása, kreativita a harmonie, která nikdy nevymizí.

herman-image01.jpg herman-image02.jpg herman-image03.jpg herman-image04.jpg
herman-detail.png herman-detail02.jpg

Rám řady Herman je vyroben z kovu s cínovou povrchovou úpravou, ošetřeného speciální ochrannou vrstvou odolnou proti poškrábání.
Horní deska je k dispozici v různých povrchových úpravách.

Stoly Herman jsou k dispozici ve čtvercovém provedení nebo v provedení kulatého odkládacího stolku.

herman-spot01-1.png herman-spot02-1.png
herman01.jpg herman02.jpg herman03.jpg herman04.jpg herman09.jpg herman05.jpg herman06.jpg herman07.jpg herman08.jpg

Sofistikované dekorativní stolky, které doplňují pohovku ikonu. Vyznačují se mimořádně jednoduchým designem a nejlepšími moderními materiály. Dokonalý kousek pro použití v různých obytných prostorech.

icon-detail.png
Dřevěný boční stolek, který je součástí sedačky Icon, má horní desku otočnou o 45° a je vybaven ložiskovým otáčením a blokovacím systémem se třemi polohami (uprostřed, vpravo a vlevo). Noha ze soustruženého masivního dřeva vystihuje důmyslnou kombinaci techniky a špičkového designu modelu. Všestranné plochy vhodné pro různé účely, dostupné ve dřevě i kovu.

Icon je k dispozici s podnoží se třemi nebo čtyřmi paprsky ze saténového plechu s povrchovou úpravou lakované mosazi. Centrální noha z tepelně upraveného soustruženého masivního ořechového nebo dubového dřeva s vnitřní nosnou konstrukcí z kovu.
Horní deska podnosu z MDF, různých druhů frézovaného, dýhovaného dřeva nebo s matným lakem v různých barvách, s okraji z masivního dřeva. K dispozici také s leštěnou a pískovanou mramorovou deskou s efektem podnosu. Postranní stolky jsou vybaveny nohami z nešpinivého ABS.

icon-spot01-1.png icon-spot01-2.png
icon01.png icon03.png icon04.jpg icon05.jpg icon06.jpg icon07.jpg

Holé krychlové prvky jsou uspořádány horizontálně a vertikálně a vytvářejí systém různých příběhů, a to jak z estetického, tak funkčního hlediska. Všechny konferenční stolky Ido, ať už ve verzi konferenčního nebo odkládacího stolku. , jako područky-kontejnery nebo opěrné plochy, stojí na štíhlých kovových nohách. To dodává rámu kolísavý vzhled, který lze snadno sladit s pohovkami a křesly v jiném stylu. Ideální jako opěrná plocha, konferenční stolek Ido je esteticky vynikajícím řešením pro obývací prostor.

ido-image01.jpg ido-image02.jpg
ido-detail01.png

Rám stolků Ido je vyroben z kovu cínové barvy se saténovou povrchovou úpravou a eloxovaným efektem.
Desky jsou vyrobeny z tenké nerezové oceli potažené ochrannou úpravou odolnou proti poškrábání. K dispozici jsou také v různých povrchových úpravách dřeva o tloušťce 8 cm.

ido02.png ido06.png ido07.png ido08.png ido09.png ido10.png ido11.png ido12.jpg

Ika je kolekce pro obývací pokoj/domácí kancelář, která doplňuje čalouněný systém Buddie. Kombinací těchto dvou rodin se podařilo vytvořit jedinečné prostředí někde na pomezí pracovny a obývacího pokoje pro potřeby moderních spotřebitelů. Název Ika, který v japonštině znamená "sépiová kost", evokuje stejné organické tvary, které inspirovaly vznik systému Buddie, a označuje sérii konferenčních stolků a psacího stolu s odpovídající komodou.

ika-image01.jpg ika-image02.jpg
ika-detail.jpg

Desky jsou k dispozici v lakovaném nebo přírodním provedení a spočívají na bronzové trubkové konstrukci s černými vložkami z ABS.

ika01.png ika02.png

Chocolat je moderní konferenční stolek s výrazným geometrickým tvarem. Použití jemných materiálů, jako je kámen nebo mramor, je v souladu s nejnovějšími trendy v interiérovém designu. Více stolků lze umístit vedle sebe a vytvořit tak větší stůl. Všechny povrchy jsou voděodolné a ošetřené proti skvrnám.

chocolat-image01.jpg chocolat-image02.jpg chocolat-image03.jpg
chocolat-detail.png chocolat-detail02.jpg

Rám stolu Chocolat je kovový s cínovou povrchovou úpravou chráněnou bezbarvým lakem odolným proti poškrábání. Deska je k dispozici v různých povrchových úpravách a barvách. Konferenční stolek Chocolat je k dispozici jako středový nebo odkládací stolek.

chocolat01.png chocolat02.png chocolat03.png chocolat04.png chocolat05.jpg

Stůl Kendo je úžasnou kombinací materiálů, moderního designu a praktičnosti.
Podnoží má z masivu a deska stolu je z dřevěné dýhy kouřový dub s vloženým mosazným pruhem.
K dispozici ve dvou velikostech.

kendo-image01.jpg
kendo-detail.png

Masivní dubové nebo ořechové nohy, deska stolu z dřevěné dýhy prořezaná ocelovou vložkou s cínovým nebo mosazným lakem.

kendo-spot01-1.png kendo-spot01-2.png kendo-spot01-3.png
kendo01.png kendo02.png kendo01.jpg kendo02.jpg

Konferenční stolek Kubika v sobě snoubí krásu i praktičnost. Je dýhovaný v barvě kouřového dubu a šuplík pro vše co potřebujete mít po ruce, je v matném hnědém laku, což dohromady tvoří hezký celek. Vrchní deska je sestavena ze čtverců, které od sebe odděluje dekorativní vložka v šedém matném laku.
Spodní část stolku disponuje skrytými kolečky, které usnadňují manipulaci.

kubika-image01.jpg
kubika-detail01.jpg kubika-detail02.jpg
kubika01.jpg kubika02.jpg kubika03.jpg kubika04.jpg

Stolky Labirinto z kolekce Natuzzi Italia hýří barvami a geometrickými tvary. Navrhl je architekt Claudio Bellini a spojuje v nich krásu a funkčnost v jedinečné řadě interiérových produktů. Skrytá kolečka umožňují snadné přemisťování stolků, zatímco otevřené přihrádky lze využít i jako malé knihovničky.

Konferenční stolky Labirinto jsou vyrobeny z tenkého, ale velmi pevného skla. Jejich speciální konstrukce pomáhá vytvářet hru různých barevných odstínů.

labirinto-image01.jpg labirinto-image02.jpg labirinto-image03.jpg
labirinto-detail.png labirinto-detail02.jpg

Konferenční stolky Labirinto jsou vyrobeny z tenkého skla (8 mm), které je k dispozici v různých povrchových úpravách.
K dispozici jsou jako čtvercový rohový stolek, otočná knihovna a obdélníkový středový stolek.

labirinto01.png labirinto02.png labirinto03.png labirinto05.png labirinto06.png labirinto07.png

Long Beach je elegantní a univerzální stolek, který je ideálním doplňkem k vaší pohovce. Malý klenot, jehož stylová jednoduchost obohatí obývací prostor.

Deska stolku Long Beach je podepřena lehkým kovovým rámem, který dodává designu eleganci a charakter.

longbeach-image01.jpg longbeach-image02.jpg
longbeach-detail.png longbeach-detail02.jpg

Rám stolku je z kovu s antracitovou povrchovou úpravou. Deska s povrchovou úpravou v barvě kouřového dubu je ošetřena speciální vrstvou odolnou proti poškrábání.

Díky průhlednosti je kolekce konferenčních stolků Mercurio elegantní a lze ji snadno sladit s různými styly nábytku.

Vizuální lehkost se snoubí s praktičností tvrzeného skla. Ke stolku Mercurio lze dokoupit puf, který se umístí pod něj.

mercurio-image01.jpg
mercurio-detail.png mercurio-detail01.jpg

Stoly mercurio jsou vyrobeny ze zakřiveného plaveného skla, kovaného za tepla v bronzové, kouřové nebo čiré povrchové úpravě.

Řada stolků Mercurio zahrnuje čtvercovou rohovou verzi, obdélníkovou středovou verzi a konzolový stolek.

mercurio01.png mercurio03.png mercurio05.png mercurio06.png mercurio08.png

Patio je čtercový skleněný konferenční stolek, který lze snadno přemístit díky kolečkám, čímž se stává nejen moderní a estetickou, ale i funkční odkládací plochou.

patio-image01.jpg
patio-detail.jpg patio-detail04.jpg

Stolek ze skla je k dispozici v bronzové verzi.

patio-detail03.jpg

Postranní stolky Saturday jsou naprostými skvosty kombinujícími grafický styl a geometrické linie. Univerzální postranní stolky jsou k dispozici v různých velikostech a materiálech, aby vhodně doplnily váš obývací pokoj.

saturday-detail.png

Horní deska vyrobená z profilované, pantograficky upravené MDF desky, s dřevěnou dýhou nebo lesklou lakovanou deskou. Nosná konstrukce ze zakřivených laserem řezaných kovových trubek, které byly leštěny a lakovány černým lakem. Verze s akcentem má horní desku s novým dekorativním potahem z nejkvalitnějších kovů a plně netoxické pryskyřice.

saturday-spot01-1.png saturday-spot01-2.png
saturday01.png saturday02.png saturday04.png

Kolekce Skyline obsahuje malé konferenční stolky a univerzální akcentové stolky, které se hodí do obývacího pokoje i ložnice. Skyline je výsledkem stylistického výzkumu inspirovaného městským panoramatem, přičemž dochází ke křížení stylu a designu.

Konferenční stolky jsou k dispozici v různých velikostech a výškách, aby reagovaly na různé požadavky na bydlení. Mohou vystupovat samostatně, jako protagonisté scény, nebo se díky tvarům a materiálům harmonicky zapojit do vzájemného dialogu.

skyline-image01.jpg skyline-image02.jpg
skyline-detail01.jpg skyline-detail02.jpg
skyline-spot01-1.png skyline-spot01-2.png

Deska je k dispozici z vynikajícího mramoru a/nebo žuly s leštěným a kartáčovaným povrchem a s vodoodpudivou úpravou, úpravou proti skvrnám a poškrábání. Nohy z tlakově litého taženého a lisovaného hliníku, lakované tekutou barvou v různých povrchových úpravách.

skyline01.png skyline02.png skyline03.png skyline04.png skyline06.png skyline05.png

Kolekci organicky tvarovaných konferenčních stolků navrhl španělský designér Enrique Marti. Návrhář se inspiroval pohybem vody. Jedná se o kolekci s liniemi a jednoduchými tvary, které odkazují na pohyb vody, zdroji veškerého života.

splash-image01.jpg
splash-detail.jpg splash-detail02.jpg

Kolekce Splash obsahuje dvě velikosti a výšky stolků.
Jejich základna je vyrobena ze zakřiveného plechu a lakovaná v matné barvě, vrchní deska je z tvarované oceli a matně lakovaná doplněna vzácnou mramorovou deskou Lilac.
Konferenční stolky jsou vybaveny neviditelnými otočnými kolečky, které umožňují snadný pohyb v prostoru.

splash01.jpg splash02.jpg

Stolek Square se zrodil z myšlenky nabídnout projekt, který spojuje funkci a design ve službách bydlení.
Stolek se zásuvkami nebo policemi je perfektním řešením pro ukládání a odkládání různých předmětů. Navíc výška je navržena tak, aby nám umožnila mít vše po ruce a pracovat a relaxovat v našem obývacím pokoji v absolutním pohodlí. Konferenční stolek má dvě úložné přihrádky s deskou otevírací a boční zásuvka s výsuvným otevíráním s push-to-open a měkké zavírání.

square-detail.jpg

Multifunkční centrální konferenční stolek je vyrobený z dřevovláknité tvarované desky a dýhovaný dekorem kartáčovaný kouřový dub a tabák.

square04.jpg square05.jpg square06.jpg square01.jpg square02.jpg square03.jpg

Stejně jako moderní Parthenon, Tempio dominuje scéně jako vzácný sochařský doplněk se vší svou majestátností a elegancí. A stejně jako starověké řecké struktury, čisté geometrické formy, které jej definují, dodávají objektu nadčasovosti architektonické estetiky.

tempio-image01.jpg tempio-image02.jpg
tempio-detail.jpg tempio-detail02.jpg
tempio-spot01-1.png tempio-spot01-2.png

Na výběr je ve dvou provedeních: kouřový dub a italský bílý travertin (mramor).

Řada konferenčních stolků Tempo je velmi univerzální, co se týče dostupných verzí a materiálů, které lze kombinovat pro ucelený a stylový design interiéru. Díky svému tvaru je ideální pro umístění vedle pohovky.

tempo-image01.jpg
tempo-detail.png

Konferenční stolky Tempo mají kovový rám s antracitovou povrchovou úpravou a texturovaným efektem. Desky stolků jsou k dispozici z 8 mm silného tvrzeného a saténového skla v různých povrchových úpravách a barvách.

Mezi mnoha dostupnými povrchovými úpravami horní desky stojí za zmínku nerezová ocel s niklově stříbrnou povrchovou úpravou, která mu dodává hřejivý a vzácný nádech stříbrných předmětů vyrobených středověkými řemeslníky.

Řada Tempo zahrnuje středovou a boční obdélníkovou verzi, odkladací stolek a odkládací stolek k pohovce.

tempo01.png tempo02.png tempo03.jpg tempo04.jpg tempo05.jpg

Voyage je sochařský stůl s oblými tvary.
Je k dispozici v oválném a kulatém provedení a vyznačuje se kovem potaženou monolitickou podnoží ze světle zlatého matného kovu.

Konferenční stolek lze použít v obývacím pokoji jako odkládací plochu, úložný prostor nebo neformální posezení.

voyage-image01.jpg
voyage-detail.jpg voyage-detail02.jpg

Kamenná deska Stardust-Terrazzo (tmavá) čerpá inspiraci z hvězdné oblohy letních nocí: je složena z terrazza - s mimořádnou odolností - vyrobeného exkluzivně pro společnost Natuzzi s různými druhy vysoce kvalitního mramoru, které dávají vzniknout jedinečné směsi velkých a malých mramorových materiálů s opalizující barvou.

Gold & Glass deska (světlá) se zrodila z hledání nového materiálu k interpretaci současného interiéru. Jde o vrstvené sklo (8 + 6 mm silné) spojené s digitálně potištěným stříbrným filmem. Díky speciálnímu procesu laminace skla, je možné spojit 2 skleněné desky fólií PVB nebo EVA a vytvořit originální nábytek. Vrstvené sklo je zpracováno prostřednictvím horkého a vakuového procesu, který váže různé materiály dohromady.