Loading
Stěny a knihovny

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Knihovna Arch se vyznačuje nezaměnitelným stylem, který reinterpretuje architektonické prvky z Apulie moderním a současným jazykem a originálním vkusem. Charakteristické oblouky, které se setkávají a vytvářejí celou linii zrcadel a hru průsvitnosti, jež vrcholí silným vizuálním dojmem, to je Arch.

arch-image01.jpg
arch-detail.png

Průhledné tvrzené kouřové dekorativní sklo na přední straně a boční straně volně stojící knihovny. Konstrukce z leštěných a práškově lakovaných ocelových trubek s černým lesklým chromovým povrchem. Regál je vybaven nastavitelnými nožičkami.

arch-spot01-1.png arch-spot01-2.png arch-spot01-3.png
arch01.png arch02.png arch03.png arch04.png arch05.png arch06.png

Důmyslná a elegantní kombinace různých materiálů, konkrétně mramoru, dřeva a kovu.

filrouge-image01.jpg filrouge-image02.jpg
filrouge-detail.png

Konstrukce je vyrobena z lakovaných kovových trubek v černé, leštěné černé nebo růžové barvě. Mřížka z tažených kovových tyčí, zajištěná technikou pájení TIG, zaručuje vynikající kvalitu spojů. Dýhované povrchy, police a boční panely z dubového nebo ořechového dřeva v kombinaci s částmi z nejjemnějšího leštěného a kartáčovaného mramoru.

filrouge-spot01-1.png filrouge-spot02-1.png

Popis k doplnění.

radice-image.jpg
radice-detail.jpg

Knihovna TIDE čerpá inspiraci z přírody a interpretací vody. Je to moře měnící náladu v nepřetržitém pohybu. Malá knihovnička je schopna dodat dynamiku každému prostředí a vyšperkovat ho jako umělecké dílo. Projekt je navržen s moduly, které lze používat jednotlivě i poskytuje četné možnosti konfigurace. Knihovna se zakřivenými liniemi vytváří hry se světlem a svou modularitou se přizpůsobí všem obytným prostorům. Skvěle se doplňuje s pohovkami Wave a Deep a je dílem stejné designérky Niky Zupanc.

tide-image01.jpg
tide-detail.png tide-detail02.jpg

Zakřivená ocelová konstrukce s laserem řezaným plechem, leštěná a práškově lakovaná světle zlatou barvou s hladkou matnou strukturou. Speciální povrchová úprava obsahuje ochrannou a dekorativní úpravu, která zaručuje vynikající odolnost proti poškrábání, výjimečnou trvanlivost a snadné čištění.

tide01.png tide02.png

Křeslo Aura je jedinečné svou variabilitou. Máte možnost zvolit si křeslo s  nízkými nebo vysokými zády. Toto křeslo interpretuje komfort a relaxaci v novém světle. Aura má dřevěné nohy s volbou dvou konečných úprav a to v kávovém nebo ořechovém odstínu. Křeslo Aura si můžete objednat jak v látkovém tak v provedení v kůži v široké škále barev z kolekce Natuzzi.

aura-image01.jpg aura-image02.jpg
aura-detail.png aura-detail02.jpg
aura-spot02-1.png

Křeslo Blossom zapadne do každého interiéru. Je inspirováno stylovými padesátými léty. Dřevěné nožky dodávají křeslu nadčasový šmrnc.

blossom-image01.jpg
blossom-detail.png
blossom-spot01-1.png blossom-spot01-2.png

Křeslo Butterfly je vlastně předělávkou čtecího křesla, je široké, přizpůsobivé a pohodlné. Zachovává detaily řemeslné práce na klasickém křesle, ale je oblečeno do nového moderního hávu. Nabízí velice pohodlný sedák díky jeho skvělým proporcím a měkkosti a tvarům. Na područkách má zdobný lem, možno také zvolit v kontrastní barvě. K dispozici v kůži, látce nebo mikrovlákně.

butterfly-image01.jpg
butterfly-detail.png butterfly-detail02.jpg
butterfly-spot01-1.png butterfly-spot02-1.png

Cammeo je minimalistické designové křesílko s péřovými zády i sedákem, což je kombinace, která zaručuje maximální komfort. Unikátní kovový rám dává lehkost a pocit harmonie z celé konstrukce.

cammeo-image01.jpg cammeo-image02.jpg cammeo-image03.jpg
cammeo-detail.png cammeo-detail02.jpg
cammeo-spot01-1.png cammeo-spot02-1.png

Design křesla Cassia spočívá v zaoblené skořápce, která je vsazená do konstrukce z masivního dřeva. Autorem tohoto křesla je designér Mauro Lipparini.

Možnosti:
Potah je možné objednat i v kombinaci kůže a látky. Masivní dřevěná konstrukce je k dispozici ve více vyhotoveních.

cassia-image01.jpg
cassia-detail.png cassia-detail02.jpg
cassia-spot01-1.png cassia-spot02-1.png

Hranaté tvary a klasický anglosaský vzhled – to jsou základní charakteristiky křesla Clemmie, které navrhl Maurizio Manzoni. Podsedáky jsou vyplněny polyuretanem s vysokou hustotou a protialergenní Climalight výplní, která zajišťuje trvale dobrý vzhled a podporu.

clemmie-detail.png
Tónový ozdobný lem, který se táhne podél profilu křesla, podtrhuje jeho design. Jedinečné kovové nožky předního můstku jsou o něco vyšší než zadní, aby poskytovaly maximální pohodlí. clemmie-spot01-1.png clemmie-spot01-2.png
clemmie01.png clemmie02.png clemmie03.png clemmie04.png

Oblé tvary křesla Conca od návrháře Claudia Belliniiho jsou zasazeny do skořepiny z tvrdého polyuretanu a posazeny na dřevěnou podnož inspirovanou skandinávským stylem. Kvalitní polyuretanová výplň zajišťuje vysoký komfort při sezení. Křeslo můžete mít jak v kůži, tak v látce a nebo v mixu obou materiálů. Dřevo na podnoží je také volitelné – v barvě tabáku nebo kouřového dubu.

conca-image01.jpg
conca-detail.png
conca-spot01-1.png conca-spot01-2.png

Měkké, pohodlné a prostorné křeslo Couture na širokém otočném kovovém základě navrhli designéři Manzoni a Tapinassi tak, aby uspokojilo ty nejvyšší požadavky na komfort.

couture-image01.jpg
couture-detail.png
Obvodový pás zvýrazňuje jeho mimořádně zaoblený design. Hluboký sedák a obepínající opěradlo poskytují mimořádně příjemné chvíle odpočinku. couture-spot01-1.png couture-spot01-2.png couture-spot01-3.png

Velmi kompaktní rozměry a promyšlený design činí z křesla Dodi ideální kus pro jakékoli místnosti s jakýmkoli stylem vybavení. Díky hlubokému sedáku a měkké opěrce se lze v křesle pohodlně uvelebit a naplno si užít chvíle odpočinku. Kovové nožičky jsou k dispozici v různých provedeních. Také k dispozici jako otočné křeslo.

dodi-image01.jpg
dodi-detail.png

Svérázné křeslo Dolly navrhnuté architektem Claudio Bellinim nabízí útulnost a styl zároveň. Jeho štíhlé kovové nohy podpírají široký polštář sedadla vyplněného paměťovou pěnou díky níž je mimořádně pohodlné. Elegantní opěrky rukou otvírající se do stran jakoby vyzývaly k posazení.

Možnosti:
Volitelné kontrastní lemování. Nohy jsou dostupné v různých kovových provedních.

Pohodlí:
Vrstva paměťové pěny v sedadle dělá křeslo pohodlným a zabezpečuje, že křeslo si i časem zachová svůj skvělý vzhled.

dolly-image01.jpg
dolly-detail.png dolly-detail02.jpg
dolly-spot01-1.png dolly-spot02-1.png

Lehké a dynamické křeslo Dove je inspirované tvarem holubice. Je k dispozici ve dvou variantách buď jako lehátko nebo křeslo s odkládacím stolkem. Autorem tohoto otočného křesla je designér Marcel Wanders, který ho navrhl v rámci celé kolekce Dandy k 60. letému výročí založení Natuzzi Italia. Toto křehce působící křeslo s funkcí automatického otočení do původní polohy obzvláštní každý interiér.

dove-image01.jpg
dove-detail.png
Originální asymetrický tvar modelu Dove vychází ze skutečnosti, že jeho vodorovné linie jsou v porovnání se základnou různě dlouhé. Lehký a dynamický tvar křesla čerpá inspiraci ze siluety holubice a jeho opěradlo se nastavuje do dvou poloh sezení. dove-spot01-1.png dove-spot01-2.png

Lehké a dynamické křeslo itria je inspirované tvarem holubice. Je k dispozici ve dvou variantách buď jako lehátko nebo křeslo s odkládacím stolkem. Autorem tohoto otočného křesla je designér Marcel Wanders, který ho navrhl v rámci celé kolekce Dandy k 60. letému výročí založení Natuzzi Italia. Toto křehce působící křeslo s funkcí automatického otočení do původní polohy obzvláštní každý interiér.

itria-image01.jpg itria-image02.jpg
itria-detail.png
Model s čistým odvážným vzhledem, který získal díky harmonické kombinaci stylů, tvarů a povrchových úprav. Otevřená základna dodává tomuto modelu nádech modernosti a zeštíhluje ho. itria-spot01-1.png itria-spot01-2.png

Křeslo Lave, navrnuté světoznámým arhitektem Marcelem Wanders, disponuje lehkým a vzdušným designem. Kovová konstrukce z leštěného chrómu je nadčasovým prvkem do každého moderního interiéru.

lave-image01.jpg
lave-detail.png
Skulpturální, lehké, robustní a ovladatelné křeslo vyrobené z dovedně opracovaných kovových trubek, které připomínají pletené vzory rybářských sítí. Polštáře opěradla a sedáku jsou polstrovány vysoce kvalitním polyuretanem pro pohodlí, které se časem nemění. lave-spot01-1.png lave-spot02-1.png

Křeslo Leyra představuje „retro“ sezení s moderním nádechem. Proto se skvěle hodí i do novodobých interiérů. Spojuje velkorysý prostor na sezení s propracovanou kovovou podnoží, která je vysoko odolná a pevná. Leyra je dostupné v kůži a nebo v látce, takže je skvělým designovým řešením, které zlepšuje estetiku každého prostředí a nabízí okamžiky intenzivní relaxace.

Materiál: Dostupné v kožené i textilní verzi.

leyra-image01.jpg
leyra-detail.png leyra-detail02.jpg
leyra-spot01-1.png leyra-spot01-2.png leyra-spot01-3.png

Křeslo Logos navrhli architekti Manzoni a Tapinassi a je typické svým smyslným tvarem. Design a pohodlí se spojuje v modelu, který se výborně hodí do jakéhokoli prostředí. Hluboké sezení a příjemné opěradlo zaručí pohodlné polenošení. Také k dispozici jako otočné křeslo.

Materiál:
Dostupné i v kombinaci kůže a látky.

Pohodlí:
Vrstva paměťové pěny v sedadle dělá křeslo pohodlným a zabezpečuje, že křeslo si i časem zachová svůj skvělý vzhled.

logos-image01.jpg
logos-detail.png logos-detail02.jpg
logos-spot01-1.png logos-spot02-1.png

Jedinečný design tohoto křesla disponující výraznou opěrkou hlavy navrhl Claudio Bellini.

luna-image01.jpg
luna-detail.png
Kožená vložka zvýrazňuje profil křesla a podtrhuje jeho design. Dřevěné nožky, které jsou k dispozici v různých povrchových úpravách. luna-spot01-1.png luna-spot02-1.png

Marlene je jeden z produktů, které se zrodily z inspirace Pauly Navone. Křeslo má klasický tvar, inspirovaný stylem 19.století, charakteristické klasickými, jednoduchými a dobře známými křivkami. Je velice pohodlné díky hlubokému sedáku a příjemné zádové opěrce, která je štíhlá. Je zkrášleno rafinovanými detaily, jako jsou lemy nebo vlnky na područce a zádovém opěráku. Křeslo představuje setkání moderního bydlení s retro stylem. Křesílko s dřevěnýma nohama je dostupné v kůži, látce nebo mikrovlákně.

marlene-image01.jpg marlene-image02.jpg
marlene-detail.png marlene-detail02.jpg
marlene-spot01-1.png marlene-spot02-1.png

Křeslo Margaret je charakteristické svou zádovou opěrkou, která je tvarovaná z kůže. Kůže v komibnaci s masivním dřevem vyzařuje lehkost a eleganci, čím vylepšuje rafinované vlastnosti tohoto křesla.

Možnosti:
K dispozici i ve verzi houpacího křesla.

margaret-image01.jpg
margaret-detail.png margaret-detail02.jpg
Křeslo Margaret je díky svému útulnému designu vhodné jak do obývacího pokoje, tak do prostoru na spaní. Polštáře opěradla a sedáku jsou polstrovány vysoce kvalitním polyuretanem a 100% husím peřím pro pohodlí, které se časem nemění. margaret-spot01-1.png margaret-spot02-1.png

Jeho minimalistický design a postříbřené přední nohy s kolečky připomínají dobu vlády krále Edwarda VII. Provedení v červené kůži dělá křeslo perfektním prvkem obývacího prostoru. K dispozici v kůži nebo s odnímatelným látkovým potahem.

natalie-image01.jpg
natalie-detail.png natalie-detail02.jpg
natalie-spot01-1.png natalie-spot02-1.png

Křeslo Penelope navrhnuté designérem Mauro Lipparini je vysoko univerzální křeslo. Díky svému originálnímu designu má rozmanité možnosti využití.

Možnosti:
Nohy jsou dosupné v různých dřevěných provedeních. Potah je možné objednat i v kombinaci kůže a látky.

penelope-image01.jpg penelope-image02.jpg penelope-image03.jpg penelope-image04.jpg
penelope-detail.png
penelope-spot01-1.png penelope-spot02-1.png

Malé romantické křesílko ve stylu šedesátých let k dostání také v okouzlující brčálové barvě. Kulatý tvar okrajů pojme měkký zádový opěrák i sedák. Krásným doplňkem jsou dlouhé kónické kovové nohy, které podtrhují celý vzhled křesílka. Platea je k dispozici v kůži, látce i mikrovlákně.

platea-image01.jpg platea-image02.jpg
platea-detail.png platea-detail02.jpg
platea-spot01-1.png platea-spot02-1.png

Ponořte se do 50. let s křeslom Talia, které vyniká velkou osobností v každém moderním prostředí.

Možnosti:
Textilní verze má kožený lem, kterým je možné vytvořit zajímavé kontrast.

talia-detail.png
talia-spot01-1.png talia-spot02-1.png

Křeslo Viaggio je základní a nadčasový produkt, je charakteristické dřevěnou strukturou, která je perfektně zkombinována s lineární kovovou područkou. Plnění měkkým prachovým peřím. Dvě přední nohy jsou jemně zvýšené pro dosažení ještě vyššího komfortu a stylu. Viaggio skvěle zapadne jak do domácího tak do pracovního prostředí. Křeslo je k dispozici v provedení kůže nebo látka v široké škále barev z kolekce Natuzzi.

viaggio-image01.jpg viaggio-image02.jpg viaggio-image03.jpg
viaggio-detail.png viaggio-detail02.jpg
viaggio-spot01-1.png viaggio-spot02-1.png

Voyage

Designer: Nika Zupanc

Křesílko/jídelní židle Voyage doplňuje koncept DEEP. Křeslo s vlnitými a elegantními liniemi se harmonicky integruje do jakéhokoli prostředí.
Je inspirován elegantními salóny trans oceánských retro lodí, které evokují romantiku a cestování na dálku.
Židle je k dispozici v látce kat. 99 Laguna a San Babila a v kůži kat. 15 LeMans.

Rozměry:
● 64 x 53 cm, výška 71 cm

kolekce/kresla/voyage01.jpg kolekce/kresla/voyage02.jpg