Loading
Postele

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Postel Briq z dílny Claudia Belliniho je vhodná do každého prostoru a vyniká i svou funkčností. Důkazem je úložný prostor se dvěma polohami otevírání, takže máte snadný přístup ke všem částem postele.

briq-image01.jpg
briq-detail.png
Čelo postele s měkkým polstrováním a přísnými svislými švy je rafinované a dynamické zároveň. Zásadní design nachází správnou rovnováhu ve velkorysém čele, které je celočalouněné, takže postel lze umístit do středu místnosti.

Je k dispozici ve čtyřech velikostech, které vyhoví jakýmkoli prostorovým požadavkům, a dodává se s koženým nebo látkovým čalouněním.

briq-spot01-1.png briq-spot01-2.png
briq-detail02.jpg

Se svým mimořádně elegantním designem na přední i zadní straně čela může Cala hrdě zaujmout své místo uprostřed místnosti. Její výrazný tvar připomíná přímořskou krajinu a zve k příjemnému hlubokému spánku.

cala-image01.jpg cala-image02.jpg
cala-detail.png cala-detail02.jpg
Nejelegantnější a nejušlechtilejší částí designu této postele je měkce čalouněné čelo s jednoduchým svislým prošíváním, které mu dodává dynamiku a charakter. Volitelná tajná schránka s výsuvnou zásuvkou pod lamelovým roštem usnadňuje odkládání ložního prádla a dalších předmětů.

Protože potah z látky nebo kůže je snímatelný i na zadní straně, lze postel umístit i do středu ložnice.

cala-spot01-1.png cala-spot01-2.png

Diamante je moderní postel s čistými liniemi, kterou navrhli architekti Manzoni a Tapinassi. Vysoké nohy v lakovaném kovu umožňují snadný úklid. Postel je celočalouněná a může být umístěna kdekoliv v prostoru.

diamante-image01.jpg
diamante-detail.png diamante-detail02.jpg
Obloukové čelo a ruční prošívání dodávají tomuto modelu eleganci a rafinovanost. Zadní část čela je jedinečným prvkem, je plně polstrovaná a čalouněná, stejně jako boky. Vysoce lakované kovové nožky dodávají tomuto designu lehkost a usnadňují čištění podlahy.

Diamante je k dispozici v široké škále potahových látek a jemné kůže Natuzzi: vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru. Díky různým velikostem, které jsou k dispozici, s matrací nebo bez ní, je tato postel ideálním řešením pro jakýkoli prostor a jakékoli potřeby.

diamante-spot01-1.png diamante-spot02-1.png

Postel okouzlí vintage designem. Přepychové elegantní polstrované čelo postele vypichuje preciznost ručního všívání. Uhlově šedé nožičky dodávají vzdušnou eleganci. Toto je postel pro Natuzzi Italia pro noc plnou italských snů.

dolcevita-image03.jpg dolcevita-image01.jpg dolcevita-image02.jpg
dolcevita-detail.png dolcevita-detail02.jpg
Luxusní vzhled posteli dodává řemeslně všívané čelo postele. Kovové nebo dřevěné nožky, které jsou k dispozici v různých povrchových úpravách, dodávají konstrukci štíhlejší a lehčí vzhled, zatímco otevřená základna usnadňuje čištění pod postelí.

Dolcevita je k dispozici v široké škále potahových látek a jemné kůže Natuzzi: vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru.
Díky různým velikostem, které jsou k dispozici, s matrací nebo bez ní, je tato postel ideálním řešením pro jakýkoli prostor a jakékoli potřeby.

dolcevita-spot01-1.png dolcevita-spot01-2.png
dolcevita-endimage.jpg

Propracovaná postel je možná ve dvou verzích: LR25 k dispozici v kůži nebo látce, L025 k dispozici s proplétanou kůží Gargano. Zádový díl je spojen s polštáři, které mohou být čalouněny kůží nebo látkou. Tyto polštáře jsou odnímatelné.

Nohy s práškovým nástřikem jsou k dispozici ve stejných povrchových úpravách jako pohovka Campus: 46 champagne nebo 79 matná černá.

campus-image01.jpg
campus-detail.png campus-detail02.jpg
campus01.jpg campus02.jpg campus03.jpg campus04.jpg campus05.jpg campus06.jpg

Lehce sklopené čelo postele zajišťuje velmi pohodlné držení těla při čtení. Šikmé čelo zapadá do rámu postele a vytváří elegantní geometrický detail. Postel je k dispozici také s úložným prostorem.

fenice-image01.jpg fenice-image02.jpg

Praktický úložný prostor
Otevírací mechanismus pro přístup k přihrádce lze nastavit do jedné ze dvou poloh: první umožňuje ustlat postel bez ohýbání, druhá umožňuje bez obtíží umístit předměty a ložní prádlo do každé části přihrádky.

fenice-detail01.jpg fenice-detail02.jpg fenice-detail03.jpg
Mírný sklon čela umožňuje pohodlnou polohu pro čtení, zatímco geometrický detail spoje mezi čelem a rámem postele charakterizuje design. Rohové kovové nožky dodávají rámu pevnost a estetickou hodnotu.

Fenice je k dispozici v široké škále potahů a povrchových úprav, a to jak v odnímatelné látce, tak v jemné kůži Natuzzi, z nichž si můžete vybrat ten správný pro váš životní styl a interiér.
Díky výběru z více velikostí je tato postel ideálním řešením pro jakýkoli prostor a potřeby

fenice-spot01-1.png fenice-spot02-1.png

Elegantní postel je k dispozici v kůži i látce. Je k dispozici také s úložným prostorem se dvěma polohami otevírání, takže máte snadný přístup ke všem částem postele.

pincha-detail.jpg pincha-detail02.jpg

Piuma jako by se vznášela. Čelo postele ze dvou spojených polštářů nabízí maximální pohodlí. Navíc máte na výběr ze dvou výšek čela. Kontury postele potrhuje nádherný podšitý volánový detail s plyšovým sametem uvnitř.

piuma-image01.jpg piuma-image02.jpg
piuma-detail.png piuma-detail02.jpg
Volán inspirovaný měkkostí, který se táhne po obvodu postele, připomíná měkkost polštáře. Čelo a podnož jsou plně polstrované, aby ještě více umocnily pocit měkkosti.

Piuma je k dispozici v široké škále potahů a povrchových úprav, z nichž si můžete vybrat tu pravou pro svůj životní styl.
a interiéru, včetně plně snímatelné kombinace kůže a látky.
Díky různým dostupným rozměrům je tato postel ideálním řešením pro jakýkoli prostor a jakoukoli potřebu.

piuma-spot01-1.png piuma-spot01-2.png

Postel, která symbolizuje ženskou smyslnost a je poctou bohyni krásy Venuši. Ergonomicky nakloněné čelo nabízí pohodlnou polohu pro čtení. Postel je k dispozici i na matraci šířky 120 cm. Je v kůži nebo mixu kůže/látka.

venere-image01.jpg venere-image02.jpg
venere-detail.png
Ergonomický design čela, které je čalouněné vysoce kvalitním polyuretanem, poskytuje pohodlnou oporu i při sezení. Čelo postele je čalouněné i na zadní straně, abyste mohli postel umístit doprostřed místnosti.
Vkusně čalouněné kónické nožky se směrem dolů zužují a opticky odlehčují design.

Čalouněná postel je k dispozici v 5 velikostech, které se přizpůsobí každému prostoru.
Potah z jemné kůže Natuzzi nebo kombinace kůže a látky ve více než 200 barvách.
Postel Venere elegantně zařizuje prostor pro spaní a je doplněna stejnojmenným ložnicovým systémem, který se skládá z nočních stolků a zásuvek.

venere-spot01-1.png venere-spot02-1.png

Designér Patrick Norguet navrhl pro Natuzzi Italia postel Ema, pro kterou je typické majestátní čelo prošité do čtverců a kovová konstrukce v barvě kakaa. Je k dispozici ve 4 velikostech a můžete ji umístit do prostoru. Dalším plusem je snadný úklid pod postelí.

ema-image01.jpg
ema-detail.jpg
Ema kombinuje lineární a moderní design s estetickými detaily, které zdůrazňují myšlenku relaxace: kožené nebo látkové čelo postele je polstrované a zdobené prošíváním - které se vrací v rámu postele - které podtrhuje její měkkost. Čalouněná ze všech stran - i na zadní straně - může být umístěna i uprostřed místnosti. Kovová noha mostu, ve stejném provedení jako rám čela, má současný styl a mimořádně moderní design.

Ema je k dispozici v široké škále potahových látek a jemné kůže Natuzzi: vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru.

Postel Ema má dokonalé proporce a je k dispozici ve čtyřech rozměrech, aby vyhovovala prostorům různých velikostí.

ema-spot01-1.png ema-spot01-2.png
ema01.jpg ema02.jpg ema03.jpg ema04.jpg ema05.jpg