Loading
Postele

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Postel Briq je výrazem pohodlí a funkčnosti, což dokazuje úložný prostor se dvěma polohami otevírání, takže máte snadný přístup ke všem částem postele.
Briq je příkladem pohodlí, řemeslné odbornosti a italské rafinovanosti - zkrátka styl Natuzzi.

briq-image01.jpg
briq-detail.png
Čelo postele s měkkým polstrováním a přísnými svislými švy je rafinované a dynamické zároveň. Zásadní design nachází správnou rovnováhu ve velkorysém čele, které má krytá záda, takže postel lze umístit do středu místností..

Je k dispozici ve čtyřech velikostech, které vyhoví jakýmkoli prostorovým požadavkům, a dodává se s koženým nebo látkovým čalouněním.

briq-spot01-1.png briq-spot01-2.png
briq-detail02.jpg

Díky originálnímu tvaru a odkazu na krásné mořské scenérie je postel Cala neustálou výzvou k zachumlání se a odplutí do říše snů.

cala-image01.jpg cala-image02.jpg
cala-detail.png cala-detail02.jpg
Nejelegantnější a nejušlechtilejší částí designu této postele je měkce čalouněné čelo s jednoduchým svislým prošíváním, které mu dodává dynamiku a charakter. Volitelná tajná schránka s výsuvnou zásuvkou pod lamelovým roštem usnadňuje odkládání ložního prádla a dalších předmětů.

Protože potah z látky nebo kůže je snímatelný i na zadní straně, lze postel umístit i do středu ložnice.

cala-spot01-1.png cala-spot01-2.png

Čalouněná postel zasazená do rámu jako drahokam.
Diamante je moderní postel s čistými liniemi, kterou navrhli architekti Manzoni a Tapinassi. Jejími charakteristickými rysy jsou detaily: prošívání na koženém čalounění, pohodlné zakřivené čelo, originální linie rámu, který vymezuje profil postele a lehce ji podpírá. Ty nejzákladnější sny jsou někdy ty nejlepší.

diamante-image01.jpg
diamante-detail.png diamante-detail02.jpg
Obloukové čelo a ruční prošívání dodávají tomuto modelu eleganci a rafinovanost. Zadní část čela je jedinečným prvkem, je plně polstrovaná a čalouněná, stejně jako boky. Vysoce lakované kovové nožky dodávají tomuto designu lehkost a usnadňují čištění podlahy.

Diamante je k dispozici v široké škále potahových látek a jemné kůže Natuzzi: vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru. Díky různým velikostem, které jsou k dispozici, s matrací nebo bez ní, je tato postel ideálním řešením pro jakýkoli prostor a jakékoli potřeby.

diamante-spot01-1.png diamante-spot02-1.png

Pohodlí čalouněného čela a glamour retro styl postele Dolcevita od architektů Manzoni & Tapinassi vnášejí do ložnice atmosféru ve stylu Fellinies. Retro prvky podtrhuje řemeslné zpracování čalounění na objemném čele postele. Tato moderní interpretace klasického stylu vyzařuje velmi silnou osobnost, která obohacuje místnost, kterou obývá.

dolcevita-image03.jpg dolcevita-image01.jpg dolcevita-image02.jpg
dolcevita-detail.png dolcevita-detail02.jpg
Luxusní vzhled posteli dodává řemeslně všívané čelo postele. Kovové nebo dřevěné nožky, které jsou k dispozici v různých povrchových úpravách, dodávají konstrukci štíhlejší a lehčí vzhled, zatímco otevřená základna usnadňuje čištění pod postelí.

Dolcevita je k dispozici v široké škále potahových látek a jemné kůže Natuzzi: vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru.
Díky různým velikostem, které jsou k dispozici, s matrací nebo bez ní, je tato postel ideálním řešením pro jakýkoli prostor a jakékoli potřeby.

dolcevita-spot01-1.png dolcevita-spot01-2.png
dolcevita-endimage.jpg

Propracovaná postel je možná ve dvou verzích: LR25 k dispozici v kůži nebo látce, L025 k dispozici s proplétanou kůží Gargano. Zádový díl je spojen s polštáři, které mohou být čalouněny kůží nebo látkou. Tyto polštáře jsou odnímatelné.

Nohy s práškovým nástřikem jsou k dispozici ve stejných povrchových úpravách jako pohovka Campus: 46 champagne nebo 79 matná černá.

campus-image01.jpg
campus-detail.png
campus01.jpg campus02.jpg campus03.jpg

Charakteristickým rysem postele Fenice od designérů Bernhardt & Vella je obepínající čelo s velkými měkkými polštáři. Postel s velitelským, geometricky originálním designem, ve které se můžete každý den znovu zrodit.

Design není ničím, pokud nezohledňuje vztah mezi estetickým a funkčním rozměrem. V posteli Fenice jsou oba tyto rozměry zastoupeny v plné míře.

fenice-image01.jpg fenice-image02.jpg

Praktický úložný prostor
Otevírací mechanismus pro přístup k přihrádce lze nastavit do jedné ze dvou poloh: první umožňuje ustlat postel bez ohýbání, druhá umožňuje bez obtíží umístit předměty a ložní prádlo do každé části přihrádky.

fenice-detail01.jpg fenice-detail02.jpg fenice-detail03.jpg
Mírný sklon čela umožňuje pohodlnou polohu pro čtení, zatímco geometrický detail spoje mezi čelem a rámem postele charakterizuje design. Rohové kovové nožky dodávají rámu pevnost a estetickou hodnotu.

Fenice je k dispozici v široké škále potahů a povrchových úprav, a to jak v odnímatelné látce, tak v jemné kůži Natuzzi, z nichž si můžete vybrat ten správný pro váš životní styl a interiér.
Díky výběru z více velikostí je tato postel ideálním řešením pro jakýkoli prostor a potřeby

fenice-spot01-1.png fenice-spot02-1.png

Elegantní postel s úložným prostorem je k dispozici v kůži i látce. Rozměr na matraci šíře 160 a 180 cm.

pincha-detail.jpg pincha-detail02.jpg

Nádherná měkkost postele Piuma je patrná na první pohled. Při pohledu na čelo postele si snadno představíte dva spojené polštáře, které poskytují maximální pohodlí. Půvabné kontury postele podtrhuje originální detail: volán, který se táhne po celém jejím obvodu. Piuma je postel, na které budete chtít ležet, když budete chtít dál snít.

piuma-image01.jpg piuma-image02.jpg
piuma-detail.png piuma-detail02.jpg
Volán inspirovaný měkkostí, který se táhne po obvodu postele, připomíná měkkost polštáře. Čelo a podnož jsou plně polstrované, aby ještě více umocnily pocit měkkosti.

Piuma je k dispozici v široké škále potahů a povrchových úprav, z nichž si můžete vybrat tu pravou pro svůj životní styl.
a interiéru, včetně plně snímatelné kombinace kůže a látky.
Díky různým dostupným rozměrům je tato postel ideálním řešením pro jakýkoli prostor a jakoukoli potřebu.

piuma-spot01-1.png piuma-spot01-2.png

Čistý, smyslný a ženský design postele, která je úžasná z každého úhlu pohledu.

venere-image01.jpg venere-image02.jpg
venere-detail.png
Ergonomický design čela, které je čalouněné vysoce kvalitním polyuretanem, poskytuje pohodlnou oporu i při sezení. Čelo postele je čalouněné i na zadní straně, abyste mohli postel umístit doprostřed místnosti.
Vkusně čalouněné kónické nožky se směrem dolů zužují a opticky odlehčují design.

Čalouněná postel je k dispozici v 5 velikostech, které se přizpůsobí každému prostoru.
Potah z jemné kůže Natuzzi nebo kombinace kůže a látky ve více než 200 barvách.
Postel Venere elegantně zařizuje prostor pro spaní a je doplněna stejnojmenným ložnicovým systémem, který se skládá z nočních stolků a zásuvek.

venere-spot01-1.png venere-spot02-1.png

Patrick Norguet navrhl pro společnost Natuzzi Italia postel Ema, hlavní lůžko kolekce, jejíž archetypální tvary vyzařující vizuální komfort splňují požadavky současného bydlení.

ema-image01.jpg
ema-detail.jpg
Ema kombinuje lineární a moderní design s estetickými detaily, které zdůrazňují myšlenku relaxace: kožené nebo látkové čelo postele je polstrované a zdobené prošíváním - které se vrací v rámu postele - které podtrhuje její měkkost. Čalouněná ze všech stran - i na zadní straně - může být umístěna i uprostřed místnosti. Kovová noha mostu, ve stejném provedení jako rám čela, má současný styl a mimořádně moderní design.

Ema je k dispozici v široké škále potahových látek a jemné kůže Natuzzi: vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašemu interiéru.

Postel Ema má dokonalé proporce a je k dispozici ve čtyřech rozměrech, aby vyhovovala prostorům různých velikostí.

ema-spot01-1.png ema-spot01-2.png
ema01.jpg ema02.jpg ema03.jpg ema04.jpg ema05.jpg