Loading
Matrace pružinové

Matrace Natuzzi

Pružinové matrace s 720 pružinami umožňují naprostou svobodu pohybu, reprezentují novou řadu pružinových matrací ve srovnání s tradičními.

Za účelem zvýšení kvality spánku či odpočinku, je každá zóna designovaná tak, aby správně podporovala jinou část těla, bez ohledu na pozici a rozdílnou zátěž. Polstrování je 100% hypoalergenní polyester – z obou stran.

Matrace vrstvené a polštáře

Spánek v přírodní harmonii

Naše postele byly inspirovány Morfeem, tvůrcem snů, a Hippokratem, otcem medicíny. Podle jejich zásad jsme se zaměřili na přirozený, zdravý spánek bez kovů.
Naučili jsme se naslouchat přírodě, jejímu šepotu a volání, dne i noci.

Proteas

Matrace

Pěčlivě ručně vyrobená matrace Proteas je naše nejexkluzivnější a nejpropracovanější matrace, která je vyrobena výhradně z přírodních materiálů. Je vyrobena tak, aby objímala všechny křivky těla a poskytovala optimální oporu těžším partiím těla. Vhodná pro všechny typy postav.

MATERIÁLY

Přírodní latex, pogumovaná kokosová vlákna, pogumované koňské žíně, eukalyptové listy, pogumovaná kaktusová vlákna a mořské řasy.

ELASTICITA

Na každé straně jiná - měkká a pevná.

VÝŠKA

± 25cm ( 9.8” )

POTAH

Pratelný, 100% bavlna.

PŘÍRODNÍ LATEX
60mm (2.3")
MOŘSKÉ ŘASY
EUKALYPTOVÉ LISTY
POGUMOVANÉ KOKOSOVÉ VLÁKNO
10mm (0.39")
PŘÍRODNÍ LATEX
60mm (2.3")
MOŘSKÉ ŘASY
POGUMOVANÉ KOKOSOVÉ VLÁKNO
10mm (0.39")
POGUMOVANÉ KAKTUSOVÉ VLÁKNO
10mm (0.39")
PŘÍRODNÍ LATEX
25mm (0.98")
POGUMOVANÉ KOŇSKÉ ŽÍNĚ
10mm (0.39")
PŘÍRODNÍ LATEX
25mm (0.98")
MOŘSKÉ ŘASY
PŘÍRODNÍ LATEX
25mm (0.98")

Atlas

Mattress

Ručně a pečlivě vyrobená z nejlepších přírodních materiálů, které poskytují maximální pohodlí a odpočinek. Atlas se dokonale přizpůsobí jakýmkoli osobním spánkovým preferencím, což vám umožní vybrat si mezi méně pružnou a více pružnou stranou. Vhodná pro všechny typy postav.

MATERIÁLY

Přírodní latex, pogumovaná kokosová vlákna a mořské řasy.

ELASTICITA

Na každé straně jiná - měkká a pevná.

VÝŠKA

± 18cm ( 7 ” )

POTAH

Pratelný, 100% organická bavlna.

PŘÍRODNÍ LATEX
60mm (2.3")
MOŘSKÉ ŘASY
POGUMOVANÉ KOKOSOVÉ VLÁKNO
10mm (0.39")
PŘÍRODNÍ LATEX
60mm (2.3")
POGUMOVANÉ KOKOSOVÉ VLÁKNO
20mm (0.7")
PŘÍRODNÍ LATEX
25mm (0.98")

Iviscos

Vrchní matrace

Bohatá vrstva přírodního latexu, která zajišťuje optimální pružnost a pohodlí. V kombinaci s matrací zlepšuje zážitek ze spánku. Vhodná pro všechny typy postav. Potahy z organické bavlny lze snadno sejmout a vyprat pro maximální hygienu.

MATERIÁLY

Přírodní latex.

VÝŠKA

± 6cm ( 2.3” )

POTAH

Pratelný, 100% organická bavlna.

PŘÍRODNÍ LATEX
60mm (2.3")
 

 

Koloidní mléčná tekutina, která prochází speciálním procesem a stává se měkkou elastickou pěnou. Domorodé rovníkové kmeny daly kaučuku název “caoutchouc” ze slov “caa” (slza) a “ochu” (strom), a to kvůli způsobu jeho sběru.

Roste na mořském dně a v průběhu let byla využívána k mnoha účelům, od léčebného prostředku po izolační materiál a sushi. Sušíme ji a používáme pro její pomalu se uvolňující jodovou vůni, která napomáhá našim dýchacím funkcím.

Vysoký eukalyptus je známý svým stínem a léčivými účinky. Éterický olej destilovaný z jeho listů má osvěžující vůni a je přírodním lékem, který blahodárně působí na náš dýchací systém.

Šlupka tropického plodu kokosu je obalena silnými, pružnými vlákny, která jsou následně nastříkána přírodním kaučukem, vytvarována do vrstev a použita v našich výrobcích. Kokosová vlákna jsou známá svou odolností a izolačními vlastnostmi.

Tato exotická rostlina, která skvěle přežije v jakémkoli prostředí, má silná a odolná vlákna, která dokáží regulovat vlhkost a udržovat suché prostředí.

Koní srst je přirozeně voděodolná a dokáže pohlcovat vlhkost a vytvářet tak suché prostředí. V průběhu věků se z ní vyráběly kartáče, struny na hudební nástroje, a dokonce i zubní kartáčky v napoleonské Evropě.

Sithon I

Polštář plněný vločkami z přírodního latexu. Optimální podpora hlavy a krku. Vhodný pro všechny typy postav. Plně přizpůsobitelný.

Polštář Natuzzi Sithon I

Sithon III

Polštář plněný kachním a prachovým peřím. Jemný jako peříčko. Vhodný pro lehčí váhy.

Polštář Natuzzi Sithon III

Sithon V

Polštář plněný čistou panenskou vlnou. Hypoalergenní. Zvýšená podpora hlavy a krku. Vhodný pro všechny typy postav. Možnost přizpůsobení.

Polštář Natuzzi Sithon V

Narkissos I

Polštář plněný vločkami z přírodního latexu. Ideální pro ty, kteří spí na boku. Optimální opora hlavy a krku. Vhodný pro všechny typy postav. Plně přizpůsobitelný.

Polštář Natuzzi Narkissos I

Alexia

Všestranná přenosná taška

Díky praktickému zipu ji lze zkrátit tak, aby připomínala kabelku. Vyrobeno ze 100% bavlněné tkaniny. Dodává se v různých provedeních. Lze ji použít na každodenní nákupy, outdoorové aktivity, v domácích úložných prostorách.

FAKTA O SPÁNKU

100% přírodní materiály, technologie šetrné k lidem a všestranný sortiment výrobků a konfigurací, to tvoří naši kolekci postelí.

12%

12% lidí má sny pouze v černobílé barvě.
20%

Spíme o 20% méně než před 100 lety.
25%

Nedostatečný spánek zvyšuje pocit hladu o 25%.
36%

Je průměrná hodnota času, kterou člověk prospí během svého života.
40%

40% dospělých upadá do spánku, aniž by to chtěli.
100%

Pokud máte jen prázdný byt, potřebujete postel Natuzzi s matrací Coco-Mat.

 

Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky