Loading
Konzolové stoly

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Různé materiály, minimální design, ale jen jeden Fil Rouge: harmonická kombinace. Stůl je vybaven zásuvkou s výsuvnými dvířky a ozdobnou kovovou rukojetí.

filrouge-detail.png

Horní deska z nejjemnějšího bílého mramoru a zásuvka na příslušenství ze dřeva. Konstrukce je vyrobena z lakovaných kovových trubek s černým leštěným povrchem.

filrouge-spot01-1.png filrouge-spot01-2.png

Konzolový stolek Ido je ideálním doplňkem stejnojmenného nábytkového systému určeného pro obývací i spací prostory s estetickou hodnotou na vysoké úrovni.

Ido stojí na štíhlých kovových nožkách, které dodávají konstrukci proměnlivý vzhled, který lze snadno sladit s čímkoli.

ido-detail.jpg

Ido má kovovou základnu lakovanou cínovou barvou a dřevěnou konstrukci.

ido01.jpg

Ika je kolekce pro obývací pokoj/domácí kancelář, která doplňuje čalouněný systém Buddie. Kombinací těchto dvou rodin se podařilo vytvořit jedinečné prostředí někde na pomezí pracovny a obývacího pokoje pro potřeby moderních spotřebitelů. Název Ika, který v japonštině znamená "sépiová kost", evokuje stejné organické tvary, které inspirovaly vznik systému Buddie, a označuje sérii konferenčních stolků a psacího stolu s odpovídající komodou.

ika-detail.png

Deska jsou k dispozici v přírodním provedení s bronzovými plochami a spočívají na bronzové trubkové konstrukci s černými vložkami z ABS.

ika-detail02.jpg

Stoly Kendo jsou úžasnou kombinací materiálů, moderního designu a praktičnosti.

kendo-detail.png

Masivní dubové nebo ořechové nohy, deska stolu z dřevěné dýhy prořezaná ocelovou vložkou s cínovým nebo mosazným lakem.

kendo01.jpg

Díky průhlednosti je kolekce konferenčních stolků Mercurio elegantní a lze ji snadno sladit s různými styly nábytku. Vizuální lehkost se snoubí s praktičností tvrzeného skla.

mercurio-detail.png

Stoly mercurio jsou vyrobeny ze zakřiveného plaveného skla, kovaného za tepla v bronzové, kouřové nebo čiré povrchové úpravě.

mercurio01.jpg

Stůl Omega, navržený architekty Tapinassi a Manzoni, se dokonale hodí do denních i nočních prostor a spojuje v sobě krásu a skvělou funkčnost.
Deska stolu je elegantně podepřena kovovým rámem, který mu dodává elegantní moderní vzhled. Jednoduchost designu je jednou ze silných stránkou tohoto stolu.

omega-image01.jpg omega-image02.jpg omega-image03.jpg
omega-detail.png omega-detail02.jpg

Stůl Omega má kovový rám lakovaný v kávové barvě s texturovaným efektem. Deska je k dispozici v různých barvách a povrchových úpravách.

Řemeslná výroba s pečlivým důrazem na detail. Linie stolu se soustředí na kombinaci různých materiálů a povrchových úprav, včetně dřeva, laku, mramoru a skla.

phantom-image01.jpg
phantom-detail.png

Pro povrchovou úpravu konstrukce je k dispozici ořech, dub, vínový ořech a dub thermocotto. Pro vrchní povrchovou úpravu ořech, mramor Volakas a dub thermocotto.

phantom01.png phantom02.png

Vynikající italská tradice nábytku z dvacátého století je nově interpretována s použitím moderních materiálů a povrchových úprav, což vytváří kolekci se skutečným charakterem. Funkční, poutavá a vytvořená díky řemeslným zkušenostem je kolekce Winston dokonalým příkladem nadčasové elegance, kterou navrhli Manzoni a Tapinassi.

winston-detail.png

Konzolový stolek Winston vyniká odvážným designem a šikovným skloubením tvarů a materiálů. Tři zásuvky nabízejí praktičnost.
Dub a mosaz se snoubí v harmonii a vytvářejí netradiční linie a rafinovanou, bohatou estetiku.

winston-spot01-1.png winston-spot01-2.png