Loading
Komody

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Cala je ložnicová kolekce s komodou a nočními stolky, kterou si prostě zamilujete.
Originální tvary stran se snoubí s linearitou designu v promyšlené rovnováze.

cala-image01.jpg
cala-detail.png

Komoda s horní deskou z MDF potaženou dýhou z masivního dubového nebo ořechového dřeva. Boky jsou z ohýbané březové překližky celé potažené kůží různých barev. Potaženo kůží cuoietto (100% chromovaná hovězí kůže s lineární kresbou).

cala-spot01-1.png cala-spot01-2.png cala-spot01-3.png
cala01.png cala02.png cala06.png cala07.png cala08.png

Komoda Campus se vyznačuje harmonickou kombinací různých stylů. Grafická linearita dvířek s podsvícením se snoubí s oblými objemy kontejneru, zaoblenými rohy a štíhlými nožkami a vytváří elegantní melanž masivního dřeva v kontrastu s hrubým kovem.

Komodu je možné vybavit volitelnými sadami bateriového osvětlení se senzorem otevírání v bočních přihrádkách. Díky plně dokončené zadní části nábytku lze komodu umístit i do středu interiéru.

campus-image03.jpg
campus-detail.png campus-detail02.jpg

Podstavec z laserem řezaného ocelového plátu, leštěný, galvanicky poniklovaný a lakovaný v barvě šampaňského. Kovová základna představuje detaily s tabákově lakovanými deskami z masivního jasanového dřeva. Boční dveře s rámem a detaily z masivních jasanových listů lakovaných tabákovou barvou, zdobené vnitřním tvrzeným průhledným bronzovým sklem. Vnitřní police z tvrzeného bronzového skla.

campus-spot01-1.png campus-spot01-2.png campus-spot01-3.png
campus02.png campus03.png campus04.png

Televizní skříňka Campus má kovový laserem vyřezávaný podstavec v povrchové úpravě lesklého černého chromu. Horní deska, boční části a dvířka jsou kompletně vyrobeny z eukalyptového dřeva.
Středová dvířka z průhledného vlnitého skla i boční dvířka úložných přihrádek jsou vybaveny otevíracím mechanismem push-to-open.
Skříňka je vybavena středovou přihrádkou z lesklého laku s držákem na kabely a středovou policí z průhledného tvrzeného skla (tloušťka 8 mm) pro technická zařízení. Díky plně dokončené zadní části nábytku lze komodu umístit i do středu interiéru.

campus2-detail.jpg campus2-detail01.jpg campus2-detail02.jpg campus2-detail03.jpg

Kolekce Campus navržená Maurem Lipparinim je rozšířena o nový "noční" program, který zcela přepisuje funkci ložnice.

Komoda a noční stolky jsou řezány laserem. Podnož je leštěný černý chrom a obsahuje detaily s vložkami z eukalyptového dřeva. Komody jsou vyrobeny z eukalyptového dřeva, vrchní deska je ve vysoce lesklém cihlovém laku a vnitřní zásuvky jsou pak v matné barvě a mají boční otevírání s měkkým dovíráním.

campus3-detail.jpg
campus301.jpg campus302.jpg campus303.jpg campus304.jpg

Kolekce, kterou navrhli architekti Manzoni a Tapinassi, se vyznačuje výraznou originalitou a silnou osobitostí. Lehký, moderní vzhled designu Euclide snadno zapadne do každého interiéru. Euclide zahrnuje komody a noční stolky.

Každý jednotlivý detail je pečlivě navržen, od úchytek zásuvek přes linii nožky, která se stává součástí konstrukce, až po plně lakované vnitřky zásuvek. Všechny doplňky jsou vybaveny systémem měkkého zavírání, který zabraňuje zabouchnutí.

euclide-image01.jpg
euclide-detail.png euclide-detail02.jpg

Kovová základna s matnou lakovanou strukturou v barvě kávy. Kovové úchyty zásuvek jsou lakované do stejné barvy, aby ladily.
Vnitřní strany zásuvek jsou rovněž lakované. Horní deska je k dispozici v různých povrchových úpravách.
Euclide je k dispozici ve dvou verzích: komoda nebo noční stolek.

Elegantní nábytek do ložnice, komody a noční stolky k posteli Fenice.
Elegantní, čistý design, který v kompletu umocňuje útulný pocit vytvořený velkým čalouněným čelem postele.

fenice-detail.png

Konstrukce z ohýbané překližky s lakovanou povrchovou úpravou, dostupná v různých barvách. Zadní lakovaná skleněná deska se saténovou povrchovou úpravou a úpravou proti otiskům. Čela zásuvek z MDF s okraji z masivního dřeva a lesklým lakem v různých barvách. Zásuvky vybavené mechanismem otevírání push-pull a zavíráním Blumotion.

fenice-spot01-1.png fenice-spot01-2.png fenice-spot01-3.png
fenice01.png fenice02.png fenice03.png

Důmyslná a elegantní kombinace různých materiálů, konkrétně mramoru, dřeva a kovu.

filrouge-detail.jpg

Konstrukce je vyrobena z lakovaných kovových trubek v černé, leštěné černé nebo růžové barvě. Mřížka z tažených kovových tyčí, zajištěná technikou pájení TIG, zaručuje vynikající kvalitu spojů. Dýhované povrchy, police a boční panely z dubového nebo ořechového dřeva v kombinaci s částmi z nejjemnějšího leštěného a kartáčovaného mramoru.

filrouge-spot01-1.png filrouge-spot02-1.png

Komoda Fortuna má čistý, nadčasový vzhled.
Tento vysoce stylový kousek, navržený Claudiem Bellinim, se stejně dobře hodí k modernímu i tradičnímu nábytku.

Pečlivost a řemeslnou zručnost při výrobě tohoto nábytku dokládá povrchová úprava dřeva získaná ručním houbováním.

fortuna-image01.jpg fortuna-image02.jpg
fortuna-detail.png fortuna-detail02.jpg

Horní deska je z kyselinou leptaného skla odolného proti poškrábání a skvrnám, zatímco rám a nohy jsou vyrobeny z masivního evropského dubu a italského ořechu, dostupné v řadě různých povrchových úprav.

fortuna-spot01-1.png fortuna-spot01-2.png
fortuna01.png fortuna02.png fortuna03.png

Toto skříňové mistrovské dílo je synonymem italské řemeslné dokonalosti.
Praktický, všestranný nábytek vyznačující se originálními, propracovanými detaily. Systém vnitřního led osvětlení se senzorem otevření (volitelně).

kendo-image01.jpg
kendo-detail.png

Základna a detaily z laserem vyřezávaného, skládaného plechu, který byl vyleštěn a nalakován v různých povrchových úpravách. Přihrádky a horní deska jsou z masivního ořechu nebo dubu a panely z MDF s dřevěnou dýhou v barvě dubu nebo ořechu. Otevírací dvířka z MDF a úchytky s frézovanými hranami. Interiér komody je kompletně dokončen dřevem. Vnitřní police jsou z velmi čirého tvrzeného skla s leštěnou hranou.

kendo-spot01-1.png kendo-spot01-2.png

Přísnost tvarů a čisté a strohé linie jsou hlavními rysy této vysoce univerzální kolekce od architekta Claudia Belliniho, díky čemuž se dokonale hodí do každého obývacího pokoje nebo ložnice. Díky různým rozměrům a povrchovým úpravám je mimořádně univerzální a hodí se pro každý vkus a každý prostor.

Kolekce Mondrian se vyznačuje čistým, minimalistickým designem. Z funkčního hlediska jsou všechny doplňky vybaveny systémem měkkého zavírání, který zabraňuje zabouchnutí.

mondrian-image01.jpg
mondrian-detail.jpg

Konstrukce je kompletně dokončena matným lakem, který je k dispozici v různých barvách. Vnitřní části zásuvek jsou rovněž plně lakované v barvách odpovídajících vnější povrchové úpravě.
Kolekce Mondrian je k dispozici v několika verzích: komoda, příborník, TV skříňka, noční stolek.

mondrian-spot01-1.png mondrian-spot01-2.png

Kolekce Munari, kterou navrhli architekti Manzoni a Tapinassi, zahrnuje komody a noční stolky. Tato řada se vyznačuje silnou, dynamickou osobností, kterou podtrhuje výběr materiálů včetně jemných mramorů, jako jsou Calacatta Oro a Dark Emperador.

Kolekce Munari se vyznačuje bohatým trojrozměrným designem. Každý prvek je zvenku i zevnitř elegantně dokončen odpovídajícími povrchovými úpravami. Všechny doplňky jsou vybaveny systémem měkkého zavírání, který zabraňuje zabouchnutí.

munari-image01.jpg
munari-detail.png

Kolekce Munari se vyznačuje bohatým trojrozměrným designem. Každý prvek je zvenku i zevnitř elegantně dokončen odpovídajícími povrchovými úpravami. Všechny dvířka jsou vybaveny systémem měkkého zavírání, který zabraňuje zabouchnutí.

munari-spot01-1.png munari-spot01-2.png
orfeo-image01.jpg

Komoda v novém klasickém stylu, ideální pro sofistikovaný a elegantní obývací pokoj, který v sobě spojuje funkčnost, modernost a tradici.
Italské mistrovské řemeslo v kombinaci s nezaměnitelnou, nadčasovou elegancí.

orfeo-detail.jpg orfeo-detail02.jpg

Konstrukce je ze soustruženého, leštěného a lakovaného kovu. Horní desky z tvarované MDF, fládrované a mořené jasanové dýhy v různých povrchových úpravách.

Kolekce Phantom se rozšířila o horizontální komodu, virtikální komodu a vertikální vitrínu. Spolu s jídelním stolem tak dotvářejí kompletní atmosféru ke stolování. Kombinace různých materiálů jako jsou různé druhy dřeva, laků, mramoru a skla působí nadčasově a trendy zároveň.

phantom-image01.jpg phantom-image02.jpg
phantom-detail.png

Příborníky jsou vyrobené z MDF s hranami z mořeného dubu. Tvarové dveře jsou silné 3cm. Zásuvky mají otevírací mechanismus push-pull. Vysoký příborník je doplněn neviditelným šedým mramorem s leštěným povrchem. Skleněná skříňka má dveře z masivního dřeva a zadní stranu MDF z dýhovaného dubu. Osvětlení vitríny zvyšuje hodnotu jejího obsahu.

phantom-spot01-1.png phantom-spot01-2.png
phantom01.png phantom02.png phantom03.png phantom04.png phantom05.png

Kolekce svevo, kterou navrhli architekti Manzoni a Tapinassi, zahrnuje komody a noční stolky. Tato řada se vyznačuje silnou, dynamickou osobností, kterou podtrhuje výběr materiálů včetně jemných mramorů, jako jsou Calacatta Oro a Dark Emperador.

Kolekce svevo se vyznačuje bohatým trojrozměrným designem. Každý prvek je zvenku i zevnitř elegantně dokončen odpovídajícími povrchovými úpravami. Všechny doplňky jsou vybaveny systémem měkkého zavírání, který zabraňuje zabouchnutí.

svevo-image01.jpg
svevo-detail.png svevo-detail02.jpg

Kolekce svevo se vyznačuje bohatým trojrozměrným designem. Každý prvek je zvenku i zevnitř elegantně dokončen odpovídajícími povrchovými úpravami. Všechny dvířka jsou vybaveny systémem měkkého zavírání, který zabraňuje zabouchnutí.

svevo-spot01-1.png svevo-spot01-2.png

Kolekce Venere představuje chytrý balanc mezi přírodní krásou a industriální modernou. Zaoblené tvary zdůrazňuje absence viditelných úchytek a celá kolekce tak působí neuvěřitelně elegantně. Dokonce i vnitřní část zásuvek je propracovaná do největšího detailu. V komodě Venere jsou v horní zásuvce vedle sebe naskládané vyjímatelné krabičky. Ty slouží pro úschovu drobností, které potřebujete mít denně po ruce kdekoli a pak je chytře uložit zpět.

venere-image01.jpg
venere-detail.png

Zásuvková komoda je vyrobena z topolové překližky a vnitřní část z MDF potažené různými druhy dřeva. Pro dokonalou harmonii je vnitřní část zásuvek vyrobena ve stejném barevném odstínu jako vnější část.

venere-spot01-1.png venere-spot01-2.png venere-spot01-3.png
venere01.png venere02.png venere03.png venere04.png