Loading
Jídelní stoly

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Jídelní stůl Amber, který navrhl všestranný australský umělec Jamie Durie, se vyznačuje elegantní kombinací materiálů: přírodního dřeva, skla a kovu. Masivní dřevo svíravě obepíná skleněnou desku a podpírá ji na podstavci. Konstrukci zdobí ozdobné kovové detaily, které podtrhují její pečlivé řemeslné zpracování.

amber-detail.png

Základna a vnější konstrukce z masivního dřeva, k dispozici v různých povrchových úpravách. Rám z lakovaného a kartáčovaného cínového kovu.
Horní deska je vyrobena z extra čirého tvrzeného skla (tloušťka 12 mm) se sítotiskem na okrajích.

amber01.png amber02.png

Výrazný a nadčasový styl, stejně jako velkolepý kraj Apulie s olivovými háji a impozantními kmeny vystupujícími z červené a úrodné půdy až po intenzivní mořskou modř. Stůl Campus, který navrhl Mauro Lipparini, se vyznačuje "evergreen" designem a přísnou současností. Texturovaná rafinovanost a funkční design pro výrazný styl.

campus-image01.jpg campus-image02.jpg
campus-detail.png campus-detail02.jpg

Jídelní stůl s nohami z laserem řezané, leštěné, galvanicky poniklované oceli, s konečnou lakovanou úpravou. Kovová podnož je v kombinaci s tabákově lakovaným dřevem z jasanového masivu. Horní deska je k dispozici ve varianách z různých materiálů: dřevo, kov a mramorová deska (Green Calacatta) upravena vodoodpudivou barvou.

campus-spot01-1.png campus-spot01-2.png
campus01.png campus02.png campus03.png campus04.png campus05.png campus06.png

Stůl Circus, který navrhl Mauro Lipparini, je bohatý na detaily, které zvyšují kvalitu materiálů a zpracování. Je k dispozici ve třech různých velikostech, aby se přizpůsobil každému prostoru.
Jeho zešikmený design konstrukce upoutá váš pohled a dodá každé místnosti nádech originality

circus-image01.jpg circus-image02.jpg
circus-detail.png

Konstrukce a dřevěná deska jsou k dispozici v různých povrchových úpravách. Circus je pevný stůl dostupný v kulatém a obdélníkovém provedení ve třech různých velikostech.

Moderní stůl inspirovaný mořem, který evokuje krajinu, architekturu a životní styl Apulie. Barvy jsou inspirovány bílými plážemi Apulie, starým teakovým dřevem lodí a kobaltovou modří moře.

Stůl Deck je dokonalou kombinací materiálů, tvarů a barev, která byla vymyšlena pro klienty cestující po světě, kteří vždy hledají sofistikované a elegantní výrobky.

deck-detail.jpg deck-detail02.jpg

Nohy z masivního přírodního běleného teaku s vnitřní konstrukcí z laserem řezaného kovu, který byl leštěn a lakován černým chromem. Horní deska z MDF s přírodní dýhou z černého dřeva.

deck-spot01-1.png deck-spot01-2.png

Moderní stůl inspirovaný mořem, který evokuje krajinu, architekturu a životní styl Apulie. Barvy jsou inspirovány bílými plážemi Apulie, starým teakovým dřevem lodí a kobaltovou modří moře.

Stůl leggero je dokonalou kombinací materiálů, tvarů a barev, která byla vymyšlena pro klienty cestující po světě, kteří vždy hledají sofistikované a elegantní výrobky.

leggero-image01.jpg leggero-image02.jpg leggero-image03.jpg leggero-image04.jpg
leggero-detail.png
Vnější strana nohou je k dispozici v různých povrchových úpravách, zatímco vnitřní strana je opatřena matným lakem, který charakterizuje její design. Rozšiřitelná verze stolu Leggero je vybavena mechanismem bočního otevírání z eloxovaného hliníku, který ji prodlouží o dalších 60 cm. >

Nohy z masivního přírodního běleného teaku s vnitřní konstrukcí z laserem řezaného kovu, který byl leštěn a lakován černým chromem. Horní deska z MDF s přírodní dýhou z běleného teaku, vložky a okraj z černého dřeva.

leggero-spot01-1.png leggero-spot01-2.png
leggero-image05.jpg

Čistý, rafinovaný design stolu New Saturno je opatřen deskou z tvrzeného skla odolného proti poškrábání, která je leptaná kyselinou a díky tomu je povrch zároveň krásný i praktický. Konstrukce z masivního evropského dubu a lakovaný ocelový nosný rám dělají z tohoto stolu nestárnoucí prvek pro každý interiér.

New Saturno je stůl, jehož zásadní design se setkává s italským řemeslným zpracováním, které je vyjádřeno procesem barvení látky použitým pro povrchovou úpravu.

newsaturno-detail.png newsaturno-detail02.jpg

New Saturno je pevný stůl dostupný ve dvou tvarech (obdelníkový a čtvercový) a v různých povrchových úpravách. Deska je vyrobena z tvrzeného skla odolného proti poškrábání, s efektem leptání kyselinou a zadní stranou s hedvábným potiskem.

newsaturno-spot01-1.png newsaturno-spot02-1.png
newsaturno01.png

Ombra je rafinovaně navržený sochařský stůl, v němž přírodní a průmyslové materiály vytvořily objekt s minimální estetikou a silnou identitou.

Stůl Ombra, který je k dispozici ve dvou různých velikostech, je univerzálním objektem a je ideální jak do obývacích pokojů, tak do moderních pracovních prostor.

ombra-image01.jpg ombra-image02.jpg
ombra-detail.png ombra-detail02.jpg

Asymetrická podpůrná zaoblená dřevěná noha, která je natřená specifickou bio-maltou, povrchová úprava horní desky z tabákového jasanu, a reflexní kovová podnož ukazují skutečnou řemeslnou zručnost a inovaci, kterou vysoce kvalifikovaní řemeslníci vkládají do každého jednotlivého kusu.

Elegantní stůl Phantom, který navrhl Mauro Lipparini, se vyznačuje lehkým, vznášejícím se designem: majestátnost dřeva a lehkost skleněné podnože činí design tohoto stolu jedinečným a velmi osobitým.

phantom-image01.jpg
phantom-detail.png

Desku stolu, která jako by visela ve vzduchu, podpírají dvě skleněné desky z průhledného skla. Základnu doplňuje masivní dřevěná deska, která vede rovnoběžně s deskou stolu a spojuje obě desky. Horní deska je dýhovaná otevřenými póry broušeného ořechu s hranami z masivního dřeva.

Phantom je pevný obdélníkový stůl dostupný ve dvou velikostech.

Designer Mario Bellini navrhl pro Natuzzi Italia k 60-tému výročí jedinečný jídelní stůl, jehož podnož tvoří olivovníky, které čím jsou starší, tím se jejich kmeny otáčí. Proto název „Torsion“.
Každý ze stolů této limitované edice má svou vlastní originální kresbu dřeva.

torsion-image01.jpg
torsion-detail.jpg

Každý stůl je jedinečný a má svou pečeť původu dřeva, ze kterého je vyroben. Vrchní deska je z extra čirého skla se zlatým lemováním.
Spodek dřevěné podnože usazen do kovového rámu ve zlaté barvě.

torsion-spot01-1.png torsion-spot01-2.png

Voyage je sochařský stůl s vlnitými tvary.
Je k dispozici v oválném a kulatém provedení a vyznačuje se kovem potaženou monolitickou podnoží ze světle zlatého matného kovu.

voyage-image01.jpg
voyage-detail.png voyage-detail02.jpg

Kamenná deska Stardust-Terrazzo čerpá inspiraci z hvězdné oblohy letních nocí: je složena z terrazza - s mimořádnou odolností - vyrobeného exkluzivně pro společnost Natuzzi s různými druhy vysoce kvalitního mramoru, které dávají vzniknout jedinečné směsi velkých a malých mramorových materiálů s opalizující barvou.

voyage01.png voyage02.png

Vynikající italská tradice nábytku z dvacátého století je nově interpretována s použitím moderních materiálů a povrchových úprav, což vytváří kolekci se skutečným charakterem. Funkční, poutavá a vytvořená díky řemeslným zkušenostem je kolekce Winston dokonalým příkladem nadčasové elegance, kterou navrhli Manzoni a Tapinassi.

Stoly Winston vynikají odvážným designem a dovedným spojením forem a materiálů. Podstavec přitahuje pozornost průnikem různých povrchů vytvářejících jednotu.

winston-detail.png

Dubová nebo mramorová deska v kombinaci s mosazí vytváří netradiční struktury a rafinovanou, bohatou estetiku.

winston-spot01-1.png winston-spot01-2.png
winston01.png winston02.png

Stoly Kendo jsou úžasnou kombinací materiálů, moderního designu a praktičnosti.

kendo-image01.jpg
kendo01.png kendo-detail02.jpg

Masivní dubové nebo ořechové nohy, deska stolu z dřevěné dýhy prořezaná ocelovou vložkou s cínovým nebo mosazným lakem.
K dispozici ve dvou velikostech.

kendo01.png kendo02.png

Stůl Omega, navržený architekty Tapinassi a Manzoni, se dokonale hodí do denních i nočních prostor a spojuje v sobě krásu a skvělou funkčnost.
Deska stolu je elegantně podepřena kovovým rámem, který mu dodává elegantní moderní vzhled. Jednoduchost designu je jednou ze silných stránkou tohoto stolu.

omega-image01.jpg omega-image02.jpg
omega-detail.png omega-detail02.jpg

Stůl Omega má kovový rám lakovaný v kávové barvě s texturovaným efektem. Deska je k dispozici v různých barvách a povrchových úpravách.

Řemeslná výroba s pečlivým důrazem na detail. Linie stolu se soustředí na kombinaci různých materiálů a povrchových úprav, včetně dřeva, laku, mramoru a skla.

phantom-image01.jpg
phantom-detail.png

Pro povrchovou úpravu konstrukce je k dispozici ořech, dub, vínový ořech a dub thermocotto. Pro vrchní povrchovou úpravu ořech, mramor Volakas a dub thermocotto.

phantom01.png phantom02.png