Loading
Jídelní stoly

Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

DETAILY

X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right
X
DETAILY
DESIGN A KOMFORT
arrow left
arrow right

MATERIÁLY

Uvedené ukázky verzí, materiálů a barev jsou součástí širší nabídky.
Navštivte naše obchody, kde se dozvíte o celé široké škále dostupných povrchových materiálů a konfigurací produktu.

Pohovku je možné zhlédnout na některé z našich prodejen.
Využijte našeho kontaktního formuláře níže, rádi Vám poradíme, na které prodejně je umístěna.

 


Kontaktujte nás

Prosíme vyplňte všechny požadované údaje.

Toto pole ponechte prázdné:

* povinné položky

Tato kolekce se vyznačuje organickými, měkce zaoblenými tvary. Přírodní barvy a prvky jako dřevo a leštěný kámen vychází ze staré řemeslné historie Apulie.

Jídelní stůl eliptického tvaru dostupný ve dvou velikostech.

Stoly jsou vybaveny protiskluzovými plstěnými podložkami, které vám umožní chránit jakýkoli typ povrchu

adam-image01.jpg
adam-detail.jpg
adam-spot01-1.png adam-spot01-2.png adam-spot01-3.png
adam-detail02.jpg

Jídelní stůl Amber, který navrhl všestranný australský umělec Jamie Durie, se vyznačuje elegantní kombinací materiálů: přírodního dřeva, skla a kovu. Masivní dřevo svíravě obepíná skleněnou desku a podpírá ji na podstavci. Konstrukci zdobí ozdobné kovové detaily, které podtrhují její pečlivé řemeslné zpracování.

amber-detail.png

Základna a vnější konstrukce z masivního dřeva, k dispozici v různých povrchových úpravách. Rám z lakovaného a kartáčovaného cínového kovu.
Horní deska je vyrobena z extra čirého tvrzeného skla (tloušťka 12 mm) se sítotiskem na okrajích.

amber01.png amber02.png

Výrazný a nadčasový styl, stejně jako velkolepý kraj Apulie s olivovými háji a impozantními kmeny vystupujícími z červené a úrodné půdy až po intenzivní mořskou modř. Stůl Campus, který navrhl Mauro Lipparini, se vyznačuje "evergreen" designem a přísnou současností. Texturovaná rafinovanost a funkční design pro výrazný styl.

campus-image00.jpg campus-image01.jpg campus-image02.jpg
campus-detail.png campus-detail02.jpg

Jídelní stůl s nohami z laserem řezané, leštěné, galvanicky poniklované oceli, s konečnou lakovanou úpravou. Kovová podnož je v kombinaci s tabákově lakovaným dřevem z jasanového masivu. Horní deska je k dispozici ve varianách z různých materiálů: dřevo, kov a mramorová deska (Green Calacatta) upravena vodoodpudivou barvou.

campus-spot01-1.png campus-spot01-2.png
campus00.png campus01.png campus05.png campus06.png

Moderní stůl inspirovaný mořem, který evokuje krajinu, architekturu a životní styl Apulie. Barvy jsou inspirovány bílými plážemi Apulie, starým teakovým dřevem lodí a kobaltovou modří moře.

Stůl Deck je dokonalou kombinací materiálů, tvarů a barev, která byla vymyšlena pro klienty cestující po světě, kteří vždy hledají sofistikované a elegantní výrobky.

deck-detail.jpg deck-detail02.jpg

Nohy z masivního přírodního běleného teaku s vnitřní konstrukcí z laserem řezaného kovu, který byl leštěn a lakován černým chromem. Horní deska z MDF s přírodní dýhou z černého dřeva.

deck-spot01-1.png deck-spot01-2.png

Stůl Gutta se vyznačuje nadčasovou elegancí. Má plynulé linie, které vykreslují organické profily a definují vizi stolu.
Stůl je inspirován silnou a dominantní přírodou Apulské krajiny - větví, která se ohýbá při hledání slunce, a nepravidelnou vodní plochou, která odráží své okolí.

Horní deska je k dispozici v mramoru Calacatta Gold nebo v ořechovém provedení.

gutta-detail.jpg

K dispozici ve dvou verzích (oválný a kulatý). Nohy a rám z masivního amerického ořechu.

Spodní deska ze středně hustého vlákna Fiberboard je zasazena do masivního dřevěného rámu pro zajištění větší stability a odolnosti.
Horní deska je k dispozici v mramoru Calacatta Gold s voskovou povrchovou úpravou a vodoodpudivým nátěrem nebo v ořechovém provedení.

gutta01.jpg gutta02.jpg gutta03.jpg gutta04.jpg

Jídelní stůl Libra navržený Claudiem Bellinim se vyznačuje rafinovanými a tenkými liniemi. Zaoblené nohy vyrobené z mramoru, kontrastují mezi pevností materiálu a lehkostí designu - jako by chtěly svým balancem na hraně vzdorovat gravitaci.

libra-detail.jpg libra-detail02.jpg libra-detail03.jpg

Kombinace materiálů, mramor pro konstrukci a BETACRYL® pro vrchní část odhaluje estetiku, ve které prvky s opačnými vlastnostmi – přirozenost a technologie, lesk a neprůhlednost – harmonicky se mísí, a dávají tak projektu podobu, která je klasická i moderní zároveň.

Libra má kulatou verzi pro kompaktnější prostory a eliptickou verzi s velkorysejšími rozměry.

Výrazný stůl elipsovitého tvaru vyrobený výhradně z masivního dřeva. Stůl v sobě snoubí funkčnost a umění.

monument-detail.jpg

Stůl s deskou a podnoží je vyroben ručně z masivního dřeva evropského ořechu, ošetřený olejovým finišem pro zachování jeho přirozené krásy.
Díky své přirozené struktuře a barvám musí být každý kus považován za jedinečný. Dřevo může při vystavení slunečnímu záření změnit barvu. Dřevo jako přírodní materiál může reagovat na měnící se vlhkost.

monument-spot01-1.png monument-spot01-2.png

Čistý, rafinovaný design stolu New Saturno je opatřen deskou z tvrzeného skla odolného proti poškrábání, která je leptaná kyselinou a díky tomu je povrch zároveň krásný i praktický. Konstrukce z masivního evropského dubu a lakovaný ocelový nosný rám dělají z tohoto stolu nestárnoucí prvek pro každý interiér.

New Saturno je stůl, jehož zásadní design se setkává s italským řemeslným zpracováním, které je vyjádřeno procesem barvení látky použitým pro povrchovou úpravu.

newsaturno-detail.jpg

New Saturno je pevný stůl dostupný ve dvou povrchových úpravách. Deska je vyrobena z tvrzeného skla odolného proti poškrábání, s efektem leptání kyselinou a zadní stranou s hedvábným potiskem.

newsaturno-spot01-1.png

Nodo představuje novou vizi designového jídelního stolu s chytrým mixem materiálů, nabízený v paletě exkluzivních povrchových úprav, všestranný a funkční stůl, schopný přizpůsobit se různým prostředím a uspokojit požadavky spotřebitelů v souladu s nejnovějšími trendy.

nodo-detail.jpg

Středová základna je vyrobena z laserem řezaného ocelového plechu a má lakovaný zlatý povrch.
Speciální nátěr představuje ochranný a dekorativní povlak, který poskytuje jak vysokou odolnost proti poškrábání tak snadné čištění.
Horní deska je jasanové dřevo s povrchovou úpravou tabák a má zaoblené hrany. Základna je vybavena nastavitelnými nožičkami.

nodo-spot01-1.png nodo-spot01-2.png nodo-spot01-3.png

Ombra je rafinovaně navržený sochařský stůl, v němž přírodní a průmyslové materiály vytvořily objekt s minimalistickou estetikou a silnou identitou.

Stůl Ombra, který je k dispozici ve dvou různých velikostech, je univerzálním objektem a je ideální jak do obývacích pokojů, tak do moderních pracovních prostor.

ombra-image01.jpg ombra-image02.jpg
ombra-detail.png ombra-detail02.jpg

Asymetrická podpůrná zaoblená dřevěná noha, která je natřená specifickou bio-maltou, povrchová úprava horní desky z tabákového jasanu, a reflexní kovová podnož ukazují skutečnou řemeslnou zručnost a inovaci, kterou vysoce kvalifikovaní řemeslníci vkládají do každého jednotlivého kusu.

Elegantní stůl Phantom, který navrhl Mauro Lipparini, se vyznačuje lehkým, vznášejícím se designem: majestátnost dřeva a lehkost skleněné podnože činí design tohoto stolu jedinečným a velmi osobitým.

phantom-image01.jpg
phantom-detail.png

Desku stolu, která jako by visela ve vzduchu, podpírají dvě skleněné desky z průhledného skla. Základnu doplňuje masivní dřevěná deska, která vede rovnoběžně s deskou stolu a spojuje obě desky. Horní deska je dýhovaná otevřenými póry broušeného ořechu s hranami z masivního dřeva.

Phantom je pevný obdélníkový stůl dostupný ve dvou velikostech.

Uragano je asymetrický jídelní stůl, který vzdává hold kráse a přírodnímu bohatství apulského území.
Velká skleněná deska oválného tvaru je podepřena majestátní základnou z olivového dřeva a celek vytváří dojem, že se jedná spíše o umělecký artefakt.

uragano-image01.jpg uragano-image02.jpg
uragano-detail.jpg

Virgola je rozkládací jídelní stůl navržený Claudiem Bellinim. Vyznačuje se výtečnou flexibilitou a funkčností, aniž by byla obětována hodnota současného designu - má lehký a rafinovaný vzhled.
"Virgola je rozkládací stůl inspirovaný kulturou společného stolování", výrazem družnosti.

virgola-detail.jpg virgola-detail02.jpg virgola-detail03.jpg

Obdélníkový stůl Virgola je k dispozici ve čtyřech rozměrech a ve dvou barevných provedeních. Mísí elegantní matnou jednobarevnou desku z materiálu FENIX (inovativního a výkonného materiálu) s laminátovým nástavcem v mramorových odstínech pro světle šedou verzi a v odstínech kamene pro tmavě hnědou verzi.

Voyage je sochařský stůl s oblými tvary.
Je k dispozici v oválném a kulatém provedení a vyznačuje se kovem potaženou monolitickou podnoží ze světle zlatého matného kovu.

voyage-image01.jpg
voyage-detail.png voyage-detail03.jpg

Kamenná deska Stardust-Terrazzo čerpá inspiraci z hvězdné oblohy letních nocí: je složena z terrazza - s mimořádnou odolností - vyrobeného exkluzivně pro společnost Natuzzi s různými druhy vysoce kvalitního mramoru, které dávají vzniknout jedinečné směsi velkých a malých mramorových materiálů s opalizující barvou.

voyage01.jpg voyage02.jpg
voyage-detail02.jpg

Stoly Kendo jsou úžasnou kombinací materiálů, moderního designu a praktičnosti.

Masivní dubové nebo ořechové nohy, deska stolu z dřevěné dýhy prořezaná ocelovou vložkou s cínovým nebo mosazným lakem.
K dispozici ve dvou velikostech.

kendo-image01.jpg
kendo02.png kendo-detail02.jpg

Stůl Omega, navržený architekty Tapinassi a Manzoni, se dokonale hodí do denních i nočních prostor a spojuje v sobě krásu a skvělou funkčnost.
Deska stolu je elegantně podepřena kovovým rámem, který mu dodává elegantní moderní vzhled. Jednoduchost designu je jednou ze silných stránkou tohoto stolu.

omega-image01.jpg omega-image02.jpg
omega-detail.png omega-detail02.jpg

Stůl Omega má kovový rám lakovaný v kávové barvě s texturovaným efektem. Deska je k dispozici v různých barvách a povrchových úpravách.

Řemeslná výroba s pečlivým důrazem na detail. Linie stolu se soustředí na kombinaci různých materiálů a povrchových úprav, včetně dřeva, laku, mramoru a skla.

phantom-image01.jpg
phantom-detail.png

Pro povrchovou úpravu konstrukce je k dispozici ořech, dub, vínový ořech a dub thermocotto. Pro vrchní povrchovou úpravu ořech, mramor Volakas a dub thermocotto.

phantom01.png phantom02.png