Design

Kromě vlastních designérů Natuzzi Design Center spolupracuje Natuzzi
při vývoji nových projektů a výtvorů s profesionály světové úrovně.

Centro Stile Natuzzi

Centro Stile Natuzzi

Kreativní srdce společnosti Natuzzi, kde interiéroví architekti, koloristé, dekoratéři a designéři vytvářejí nové modely, kombinace vzorů, funkcí, materiálů a barev.

Manzoni & Tapinassi

Manzoni & Tapinassi

Architekt Maurizio Manzoni a profesor Roberto Tapinassi se spojili v roce 2001 a vytvořili profesionální partnerství, které patří k nejpozoruhodnějším v Itálii.

Jamie Durie

Jamie Durie

Australský designér a spisovatel. V roce 1998 založil vlastní firmu. Jeho osobitý styl je inspirován vysoce expresivní kreativitou a neustálou interakcí mezi zelení a městem, exteriéry a interiéry.

Mauro Lipparini

Mauro Lipparini

Lipparini je eklektický architekt a designér, který svou kreativitu projevuje ve všech oblastech: průmyslových projektech, interiérové architektuře, instalacích, studiích výrobků.

Enrique Marti

Enrique Marti

Španělský designér Enrique Marti má bohaté zkušenosti s výzdobou interiérů a osvětlením. Svou firmu založil v roce 2012.

Victor Vasilev

Victor Vasilev

Vasilev je designér a architekt, který neustále hledá podstatu forem a materiálů. Svou firmu otevřel v Miláně v roce 2004.

Claudio Bellini

Claudio Bellini

Bellini založil svou firmu v roce 1996 a od samého počátku se jeho práce zaměřovala na výzkum, nové technologie a tvůrčí postupy. Jeho zájem o design sahá až do dětství a byl ovlivněn jeho otcem Mariem Bellinim.

Bernhardt & Vella

Bernhardt & Vella

Partnerství, které začalo v Miláně v roce 2008, spojuje talent Ellen Bernhardtové a Paoly Velly. Jejich práce vychází z profesního eklekticismu, který sahá od průmyslového designu až po výzdobu interiérů.

Paola Navone

Paola Navone

Paola Navone se narodila v Turíně, ale dlouhodobě žije v Miláně. Je architektka, designérka, umělecká ředitelka, interiérová dekoratérka a kurátorka výstav a akcí. V roce 1983 získala v Ósace prestižní cenu International Design Award a v roce 2000 ji německý časopis Architektur & Wohnen vyhlásil designérkou roku.

Pierangelo Sciuto

Pierangelo Sciuto

Je známým designérem, který si získal mezinárodní uznání díky své myšlence multisenzorické architektury. Pečlivý výzkum a studium hlavních společenských a bytových makrotrendů jsou charakteristickými rysy jeho práce a tvorby.

Marcel Wanders

Marcel Wanders

Studio Marcel Wanders patří mezi přední studia produktového a interiérového designu se sídlem v kreativní metropoli Amsterdamu. Studio má po celém světě na svém kontě více než 1 900 + ikonických produktů a zkušeností z interiérového designu, pro soukromé klienty i prémiové značky. Pod kreativním vedením a řízením Marcela Wanderse a Gabriele Chiaveho zaměstnává studio 52 odborníků na design a komunikaci.