Natuzzi Italia na Milan Design Week vypráví o „novém normálu“

Pozváno osm designérů, aby se zaměřili na nové potřeby v bydlení, s cílem redefinovat objekty a funkce v harmonii s vyvíjejícím se životním stylem.

Natuzzi Italia se účastní Milan Design Week s výstavním prostorem uvnitř 'Supersalone', speciální akce Salone del Mobile, Milano, programované od 5. do 10. září na Fiera Milano Rho - a různých aktivit v obchodě s flaghip v via Durini.

Po 18 měsících se svět designu vrací do Milána, aby se setkal, vyměnil si příběhy a objevil produkty, které společnosti vytvořily, aby reagovaly na požadavky zrozené v okamžiku, který změnil zvyky a potřeby.

Natuzzi Italia - uvnitř haly 2, koridor G32 - k příležitosti této příležitosti představuje náhledy nové kolekce, která letos ožívá a formuje se v Kruhu harmonie, místě fyzického a virtuálního setkání, inkluzivním prostoru, účasti a srovnání různých designových interpretací DNA značky.

V tomto rychle se vyvíjejícím světě pozval hlavní kreativní ředitel značky Pasquale Junior Natuzzi osm designérů, aby se zaměřili na nové potřeby za účelem předefinování předmětů a funkcí v souladu s vyvíjejícím se životním stylem.

Kombinace různých zkušeností a přístupů k navrhování, které by mohly navrhnout různá řešení a perspektivy, přičemž všechny sdílejí jedinečný a nezaměnitelný rys: schopnost dívat se dál. Odpověď na nový koncept harmonie jako rovnováhy v bydlení v domácích prostorech tím, že je přizpůsobí různým funkcím, což usnadní vytvoření „nového normálu“ vyjádřeného v hesle Žít přechod. Přechod, který se stává příležitostí a podstatou, srovnáváním a vizí.

Zapojení designéři (Lorenza Bozzoli, Massimo Iosa Ghini, Sabine Marcelis, Marco Piva, Elena Salmistraro, Patrick Norguet, Formafantasma a Marcel Wanders Studio) sdíleli nápady na funkčnost, udržitelnost a pohodu a také řešili stále rostoucí potřebu navrhovat flexibilní nábytek, který může plnit multifunkční roli, čímž prorazí hranice vnitřního prostoru domova a usnadní a zjednoduší každodenní život.

Týden Milan Design Natuzzi Italia završuje nová kolekce Circle of Harmony - Live the Transition vystavená ve vlajkovém obchodě Via Durini 24, která je sama o sobě referencí pro všechny zasvěcené a pro akce Fuorisalone, ve kterých se objevují průchody, rozhovory a schůzky proběhne za účelem představení nového konceptu a nové kolekce.