Nenalezeno

Tento produkt v dané kategorii neexistuje.
Přejděte do Kolekce Natuzzi a vyberte si.

 

Možnosti materiálů a barev

Kůže

Látka

Mikrovlákno

Ukázka barev a vzorů je pouze ilustrativní. Více materiálů, bohatší výběr barev a vzorů je k vidění na našich prodejnách.

Taburet Bis

kolekce/kresla/taburet-bis01.jpg kolekce/kresla/taburet-bis02.jpg kolekce/kresla/taburet-bis03.jpg kolekce/kresla/taburet-bis04.jpg

Taburet Bracque

kolekce/kresla/taburet-bracque01.jpg

3003

kolekce/kresla/3003-01.jpg kolekce/kresla/3003-02.jpg kolekce/kresla/3003-03.jpg

3041

kolekce/kresla/3041-01.jpg kolekce/kresla/3041-02.jpg kolekce/kresla/3041-03.jpg

Aftereight

kolekce/kresla/aftereight01.jpg kolekce/kresla/aftereight02.jpg kolekce/kresla/aftereight03.jpg

Agra

Elegantní křeslo s krásným, atypickým kovovým podnožím je skvělým doplňkem do obývacích prostorů.
Díky svému subtilnímu vzhledu se hodí i do mnoha interiérů.

kolekce/kresla/agra01.jpg kolekce/kresla/agra02.jpg kolekce/kresla/agra03.jpg kolekce/kresla/agra04.jpg

Altea

Altea, nadčasové Bergère, nabízí komfortní sezení díky svým komfortním proporcím. Elegantní a rafinované, je vhodné buď do obývacího pokoje nebo do ložnice. Dostupné jako fixní nebo polohovací křeslo s pohodlným mechanismem zádové opěrky, který je snadno ovladatelný. Dostupné v kůži, látce nebo mikrovláknu s dřevěnými nohami.

kolekce/kresla/altea_image.jpg kolekce/kresla/altea01.jpg kolekce/kresla/altea02.jpg

Amadeus

Klasické křeslo s jemně otevřenou základnou má vinuté oblé hrany. Přizpůsobivá záda, hluboký sedák a pevná opěrka zaručují velké pohodlí. Podoba vinutí područek je okouzlující: detail hlavové boční opěrky, která se ovíjí kolem polštáře z obou stran je unikátní; zdobení, které jde po obvodu celého křesla je velice rafinované. Dřevěné nohy jsou ve tvaru uříznuté pyramidy a jsou zdobeny tenkou vrstvou kovu. Výplň z husího peří nabízí odpovídající pohodlí. Amadeus je k dispozici v kůži. Kontrastní zdobení je k dispozici na požádání.

kolekce/kresla/amadeus_image.jpg kolekce/kresla/amadeus_image2.jpg kolekce/kresla/amadeus01.jpg

Anteprima

Anteprima je výsledkem produktivní a zajímavé spolupráce s architektem a designérem Claudio Bellini, pocházejícím z Milána (syn známého architekta, který projektoval budovu HighPoint), který navrhl toto křeslo speciálně pro společnost Natuzzi. Díky kompaktnosti, rafinovaným liniím, povrchovému provedení a zdobným kovovým nohám je Anteprima velice pohodlné a designově krásné křeslo.

kolekce/kresla/anteprima_image.jpg kolekce/kresla/anteprima_image2.jpg

Aris

Aris - klubová židle, která je charakteristická svými kulatými a příjemnými tvary, které Vám vnuknou pocit relaxace a pohody. Vizuální měkkost je zvýrazněna ozdobným pásem, což je malý estetický detail, který zdůrazňuje vysokou kvalitu zpracování a další zdobení křesla, zvláště když je rozdílného materiálu než je zbytek potahu. Dřevěné nohy. Kožená verze může mít více druhů šití.

kolekce/kresla/aris_image.jpg kolekce/kresla/aris01.jpg

Aura

Křeslo Aura je jedinečné svou variabilitou. Máte možnost zvolit si křeslo s  nízkými nebo vysokými zády. Toto křeslo interpretuje komfort a relaxaci v novém světle. Aura má dřevěné nohy s volbou dvou konečných úprav a to v kávovém nebo ořechovém odstínu. Křeslo Aura si můžete objednat jak v látkovém tak v provedení v kůži v široké škále barev z kolekce Natuzzi.

kolekce/kresla/aura01.jpg kolekce/kresla/aura02.jpg

Butterfly

Křeslo Butterfly je vlastně předělávkou čtecího křesla, je široké, přizpůsobivé a pohodlné. Zachovává detaily řemeslné práce na klasickém křesle, ale je oblečeno do nového moderního hávu. Nabízí velice pohodlný sedák díky jeho skvělým proporcím a měkkosti a tvarům. Na područkách má zdobný lem, možno také zvolit v kontrastní barvě. K dispozici v kůži, látce nebo mikrovlákně.

kolekce/kresla/butterfly_image.jpg kolekce/kresla/butterfly01.jpg kolekce/kresla/butterfly02.jpg

Cammeo

Cammeo je minimalistické designové křesílko s péřovými zády i sedákem, což je kombinace, která zaručuje maximální komfort. Unikátní kovový rám dává lehkost a pocit harmonie z celé konstrukce.

kolekce/kresla/cammeo_image.jpg kolekce/kresla/cammeo01.jpg

Cocò

Tradiční křeslo navržené pro absolutní relaxaci. Unikátní push-back mechanismus a podnožka Vás společně přivedou do pocitu hlubokého a útulného objetí. K dispozici v kůži, látce nebo mikrovlákně s dřevěnýma nohama.

kolekce/kresla/coco_image.jpg kolekce/kresla/coco_image2.jpg kolekce/kresla/coco01.jpg

Cassia

kolekce/kresla/cassia01.jpg kolekce/kresla/cassia02.jpg kolekce/kresla/cassia03.jpg

Couture

kolekce/kresla/couture01.jpg kolekce/kresla/couture02.jpg kolekce/kresla/couture03.jpg

Dodi

Velmi kompaktní rozměry a promyšlený design činí z křesla Dodi ideální kus pro jakékoli místnosti s jakýmkoli stylem vybavení. Díky hlubokému sedáku a měkké opěrce se lze v křesle pohodlně uvelebit a naplno si užít chvíle odpočinku. Kovové nožičky jsou k dispozici v různých provedeních.

kolekce/kresla/dodi-image.jpg kolekce/kresla/dodi01.jpg kolekce/kresla/dodi02.jpg kolekce/kresla/dodi03.jpg

Dolly

kolekce/kresla/dolly_image.jpg kolekce/kresla/dolly01.jpg kolekce/kresla/dolly02.jpg kolekce/kresla/dolly03.jpg

Emma

kolekce/kresla/emma01.jpg kolekce/kresla/emma02.jpg kolekce/kresla/emma03.jpg

Genny

Perfektně doladí každý obývací pokoj nebo klidovou zónu. Toto kulaté a velmi měkké křeslo, které je vyztuženo kovovou otočnou základnou a je charakteristické svým svěžím a příjemným provedením. Je ideální ke každému typu nábytku, od úplně tradičních až po velice moderní. Má moderní strukturu, vyznačuje se inovativním Push Back mechanismem, který Vám zaručí absolutní pohodlí při chvílích relaxace a nepřekonatelný komfort díky možnosti rychle a snadno nastavit opěradlo i podnožku. K dispozici v kůži, mikrovláknu i látkovém provedení.

kolekce/kresla/genny_image.jpg kolekce/kresla/genny01.jpg kolekce/kresla/genny02.jpg kolekce/kresla/genny03.jpg

Ilia

kolekce/kresla/ilia01.jpg kolekce/kresla/ilia02.jpg kolekce/kresla/ilia03.jpg

Lave

kolekce/kresla/lave01.jpg kolekce/kresla/lave02.jpg kolekce/kresla/lave03.jpg

Liu

Liu, otáčecí křesílko s roztomilým zatočeným designem s velkým komfortem, které obstojí ve zkoušce času. K dispozici v kůži, látce nebo mikrovlákně.

kolekce/kresla/liu_image.jpg kolekce/kresla/liu01.jpg kolekce/kresla/liu02.jpg

Liz

Bezpochyby absolutně elegantní křeslo. Jeho vinutí a zkoseně zakulacený tvar je velice charakteristický. Tvar nohou je jemný a elegantní. Velkorysý tvar sedáku je působivý a v souladu s posledními trendy. Jeho horní okraj přesahuje až dopředu a pozvolna přechází v područky. Křeslo je ideální pro použití samostatně nebo jako doplnění sedací soupravy. Můžete si vybrat z povrchových úprav v kůži, mikrovláknu nebo v látkách z Natuzzi nabídky. Je také k dispozici v mixovaných verzích s možností výběru kůže z vnější strany a látky na straně vnitřní a na sedáku.

kolekce/kresla/liz_image.jpg kolekce/kresla/liz_image2.jpg kolekce/kresla/liz01.jpg

Logos

kolekce/kresla/logos01.jpg kolekce/kresla/logos02.jpg

Luna

kolekce/kresla/luna01.jpg kolekce/kresla/luna02.jpg kolekce/kresla/luna03.jpg

Marlene

Marlene je jeden z produktů, které se zrodily z inspirace Pauly Navone. Křeslo má klasický tvar, inspirovaný stylem 19.století, charakteristické klasickými, jednoduchými a dobře známými křivkami. Je velice pohodlné díky hlubokému sedáku a příjemné zádové opěrce, která je štíhlá. Je zkrášleno rafinovanými detaily, jako jsou lemy nebo vlnky na područce a zádovém opěráku. Křeslo představuje setkání moderního bydlení s retro stylem. Křesílko s dřevěnýma nohama je dostupné v kůži, látce nebo mikrovlákně.

kolekce/kresla/marlene_image.jpg kolekce/kresla/marlene_image2.jpg kolekce/kresla/marlene01.jpg

Margaret

kolekce/kresla/margaret_image.jpg kolekce/kresla/margaret01.jpg kolekce/kresla/margaret02.jpg kolekce/kresla/margaret03.jpg kolekce/kresla/margaret04.jpg kolekce/kresla/margaret05.jpg

Natalie

Jeho minimalistický design a postříbřené přední nohy s kolečky připomínají dobu vlády krále Edwarda VII. Provedení v červené kůži dělá křeslo perfektním prvkem obývacího prostoru. K dispozici v kůži nebo s odnímatelným látkovým potahem.

kolekce/kresla/natalie01.jpg kolekce/kresla/natalie02.jpg

Note

kolekce/kresla/note_image.jpg kolekce/kresla/note02.jpg

Penelope

kolekce/kresla/penelope01.jpg kolekce/kresla/penelope02.jpg kolekce/kresla/penelope03.jpg

Platea

Malé romantické křesílko ve stylu šedesátých let k dostání také v okouzlující brčálové barvě. Kulatý tvar okrajů pojme měkký zádový opěrák i sedák. Krásným doplňkem jsou dlouhé kónické kovové nohy, které podtrhují celý vzhled křesílka. Platea je k dispozici v kůži, látce i mikrovlákně.

kolekce/kresla/platea_image.jpg kolekce/kresla/platea_image2.jpg kolekce/kresla/platea01.jpg

Queen

Klasické křeslo s vyvýšeným sedem je zde vyobrazeno v čokoládové kůži.

kolekce/kresla/queen_image.jpg kolekce/kresla/queen_image2.jpg kolekce/kresla/queen01.jpg kolekce/kresla/queen02.jpg

Regia

kolekce/kresla/regia_image.jpg kolekce/kresla/regia01.jpg kolekce/kresla/regia02.jpg

Sound

Křeslo se zabudovaným audio systémem nabízí možnost poslechu hudby pouhým připojením k MP3 přehrávači. K dispozici jak v kůži tak i v látce či mikrovlákně.

kolekce/kresla/sound_image.jpg kolekce/kresla/sound_image2.jpg kolekce/kresla/sound01.jpg kolekce/kresla/sound02.jpg kolekce/kresla/sound_detail1.jpg

Talia

kolekce/kresla/talia01.jpg kolekce/kresla/talia02.jpg kolekce/kresla/talia03.jpg

Tulip

Toto otočné cínově šedivé křeslo TULIP Vás perfektně obklopí a budete si připadat jako byste seděli v měkkém hnízdečku z polštářů, ze kterého se Vám rozhodně nebude chtít jen tak vstát.
Výjimečný komfort je zajištěn díky výplni, která je částečně z polyuretanu a tzv. Climalightu, což je speciální silikonové mikrovlákno.

Křeslo Tulip se polohuje pomocí 2 tlačítek: první otevírá a zavírá podnožku, zatímco druhé aktivuje zádovou opěrku. Poslední tlačítko slouží k vrácení křesla do základní polohy. Je ovšem také možné si nastavit i opěrku pod hlavou manuálně, a to do takové výšky, která je pro Vás nejpohodlnější. Celý polohovací systém je na baterky a křeslo je bez jakýchkoli kabelů a lze ho tak umístit kamkoli do prostoru.
Pokud tlačítkový panel svítí zeleně - je baterka nabitá, v případě, že červeně, systém hlásí, že je potřeba baterky vyměnit.

Potah si můžete vybrat z 80 různých barev Natuzzi kvalitní kůže.

Křeslo Tulip navrhl designer MAURO LIPPARINI, který je proslulý především díky komplexním industriálním projektům, vnitřní architektuře, různými instalacemi aj. Je to hlavní představitel celosvětově úspěšného italského minimalismu.

kolekce/kresla/tulip01.jpg kolekce/kresla/tulip02.jpg kolekce/kresla/tulip03.jpg

Viaggio

Křeslo Viaggio je základní a nadčasový produkt, je charakteristické dřevěnou strukturou, která je perfektně zkombinována s lineární kovovou područkou. Plnění měkkým prachovým peřím. Dvě přední nohy jsou jemně zvýšené pro dosažení ještě vyššího komfortu a stylu. Viaggio skvěle zapadne jak do domácího tak do pracovního prostředí. Křeslo je k dispozici v provedení kůže nebo látka v široké škále barev z kolekce Natuzzi.

kolekce/kresla/viaggio_image.jpg kolekce/kresla/viaggio01.jpg kolekce/kresla/viaggio02.jpg

 

Zpět